Evde Tütsü Paketleme İşi

Evde Tütsü Paketleme İşi

15 Aralık 2020 24 Yazar: admin

Evde tütsü paketleme işi, kendisine rahat iş arayan aynı zamanda da yüksek miktarlarda para kazanabileceği bir iş isteyen insanların son zamanlardaki gözde uğraşı diyebiliriz. Çünkü evden çalışmak birçok insanın hayali olmuş durumda. Sabah keyfinizin istediği saatte kalkmış olup, kahvaltınızı gönlünüzce yaptıktan sonra çalışmaya başlamak ve çay, kahve molalarınızı kendinizin belirlediği bir iş elbette ki her kesimden insanın hayali olabilir. İşte evde tütsü paketleme işi yapanlarda tam da bu saydığımız rahatlıkta ve huzurla çalışarak para kazanmaktadırlar.

Evde tütsü paketleme işi yaparak hanenize giren geliri artırabilir, kendinize yepyeni bir gelir kapısı oluşturabilirsiniz. Evinizden oturduğunuz yerden sevdiklerinizle çalışarak, kazacınızı daha da yükseklere çıkarabilirsiniz. Evde tütsü paketleme işi yaparken, tek başınıza tabii ki de çalışmak zorunda değilsiniz. Eşiniz, çocuğunuz, arkadaşınız ya da komşunuz size istedikleri her an yardım edebilirler ve para kazanmanıza destek olabilirler. Sizlerde bu şekilde evde tütsü paketleme işi yaparak ayda 3500 TL kazanabilirsiniz.

Evde tütsü paketleme işi yaparken, eğer aklınızı kullanır ve daha fazla insana ulaşarak, bu işi anlatıp o kişilere işi verdiğiniz taktirde kendi işinizin patronu da olabilirsiniz. Komşunuza ya da herhangi bir arkadaşınıza işin kolaylığından ve aylık getirisinin fazla olduğundan bahsettikten sonra bu işi onların adına sipariş verebilir ve komisyon usulü kazancınızı daha da artırabilirsiniz. Böylelikle ayda 3500 TL ile sınırlı kalmaz daha da fazla miktarlar cebinize girmeye başlayabilir. Evde tütsü paketleme işi yaparak sizde hayal etmiş olduğunuz yaşama kavuşabilirsiniz. Yapacağınız iş oldukça basit, sizlere bu işi yapmak istediğiniz taktirde tütsüler ve paketler hazır olarak verilecektir.

Bizler evde iş imkanı ailesi olarak, sayfamızda her zaman sadece güvenilir firmaların ilanlarını paylaşıyoruz. Sizler için ilanları paylaşmadan önce firmalar ile görüşme sağlıyor, iş hakkında konuşuyor ve gerekli tüm bilgileri öğrendikten sonra eğer firmanın güvenilir olduğundan eminsek, bu aşamadan sonra sizler için ilanları paylaşıyoruz. Bu nedenle hiç tereddüt etmeden ilanlarımızı inceleyebilir ve başvurmak istediğiniz işlere, sizin için uygun olduğunu düşünüyorsanız başvurunuzu yapabilirsiniz. Evde tütsü paketleme işi yapmak isteyenler için de, firma başvuruları değerlendirdikten sonra olumlu olduğunu düşündüğü kişilerle irtibat kurmaktadır. Böylelikle firma sizinle iletişime geçince de ne kadar güvenilir olduğunu görmüş olacaksınız.

Evde tütsü paketleme işi yaparak ayda 3500 TL veya daha da fazlasını kazanabilirsiniz. Temiz ve doğru paketleme sonucunda aylık gelirinizi artırmak tamamen sizin elinizde. Etrafınızdaki insanlardan yardım alarak ya da komşunuza arkadaşınıza bu işin patronluğunu yaparak kazancınızı istediğiniz taktirde katlayabilirsiniz. Evde tütsü paketleme işi yapıyorsanız, firma tarafından gönderilen kişiler, sizlerden hazırlamış olduğunuz paketleri Cumartesi günü almaya gelirler ve geldikleri günde hazırlamış olduğunuz paket kadar ödemenizi nakit bir şekilde yaparlar.

Evde tütsü paketleme işi nedir? Evde tütsü paketleme işi ne kadar kazandırır? Evde tütsü paketleme işi nasıl yapılır? Evde tütsü paketleme işi başvurusu nasıl yapılır? Evde tütsü paketleme işi ile ilgili tüm merak etmiş olduğunuz soruların cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Tütsü Paketleme İşi Nedir?

Evde tütsü paketleme işi, rahatlıkla oturduğunuz yerden, sıcacık ev ortamından, istediğiniz saatlerde çalışıp, istediğiniz saatlerde çay veya kahve keyfi yapabileceğiniz aynı zamanda da ayda 3500 TL veya daha fazlasını kazanabileceğiniz bir iştir. Evde tütsü paketleme işi yapanlar için, tütsüler ve tütsüleri koymanız gereken şişeler aynı zamanda paketler firma tarafından sizlere yapmak istediğiniz adet kadar teslim edilmektedir. Bu işi yaparken her işte olduğu gibi dikkatli olmanız gereken bazı noktalar vardır. Yazımızın devamında bu önemli olan sizin işinizin devamlılığını sağlayacak olan noktalardan bahsedeceğiz.

Evde tütsü paketleme işi yaparken dikkatli olmanız gereken ilk nokta doğru sayıda tütsüyü bir şişe içerisine koyduktan sonra paketleme işlemi yapmanız olacaktır. Diğer paketleme işlemlerinden biraz daha farklı bir durum söz konusudur burada. Çünkü diğer paketleme işlemlerinde sadece tek bir paket içerisine koyup ürünü hazır duruma getirebiliyordunuz ama evde tütsü paketleme işlemi yaparken dikkatli olmalısınız, çünkü tütsüleri önce bir şişe içerisine sonra da size verilen pakete yerleştirmeniz gerekmektedir. Düzgün bir şekilde eksik veya fazla sayıda tütsüyü şişeye koymadan tam istenilen miktarda yani üç adet koymanız ve ardından paketleme yapmış olmanız genellikle işin devamlılığını sağlayacaktır.

Evde tütsü paketleme işi yapanlar için dikkatli olmaları gereken ikinci nokta ise, hazırlamış olduğunuz paketlerin temiz, düzgün ve kırışmamış olması gerekmektedir. Bu şekilde özenle hazırladığınız taktirde hiçbir sıkıntı yaşamadan firmadan işin devamını isteyebilirsiniz. Fakat aksi bir durumda herhangi biri paketin zarar görmüş ya da kırışmış olması halinde firma görevlileri sizlerden paketleri teslim almaya geldiklerinde ürün kontrolü yaparken, hasar görmüş olan paketi eksik paket olarak sayarlar ve ödemenizi de ona göre düşük ücret üzerinden yaparlar ve işin devamlılığı için de siz sıkıntıya düşmüş olursunuz. Evde tütsü paketleme işi yapmak istiyorsanız, özenli ve dikkatli çalışmaya devam etmelisiniz ki ayda 3500 TL veya daha da fazlasını kazanabilesiniz.

Evde Tütsü Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde tütsü paketleme işi yaparken bilmelisiniz ki asla tek başınıza çalışmanız gerekmez. Evinizdeki her bireyden destek alabilir hatta direk sizinle çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanında işi başka kişilere anlatarak kendi işinizin de patronu olursanız, aylık kazancınızı daha da artırma yolunda ilerlersiniz. Evde tütsü paketleme işi yapanlar için, firma görevlileri hazırlamış oldukları paket üzerinden ödeme yapmaktadırlar. Bu paketleme işi diğer paketleme işlerinden biraz daha farklı olduğu için, yani tütsüleri önce şişeye sonra paketin içerisine yerleştirdiğiniz için firma sahipleri ekstra bir insan gücü gerektiğini düşünerek ve daha fazla zaman alıyor diye, paket başı verdikleri ücret diğer paketleme işlerinden biraz daha fazla ve 75 kuruş almaktasınız.

Evde tütsü paketleme işi yapanlar günde 250 adet paket hazırladığında günlük kazancı 187 TL olurken, bu miktar haftada 900 TL civarına denk gelmektedir ve aylık kazancınız 3500 TL ile asla sınırlı kalmadan daha fazlasını yaparak yüksek miktarlar kazanabilirsiniz. Sadece dikkatli olarak, zamanınızı bu işe vererek ve özenli çalışarak güzel gelirler elde etmek tamamen sizlerin elinde. Firmadan yetkili kişiler de Cumartesi günü sizin belirtmiş olduğunuz adrese gelerek, paketleri kontrol ederler ve ödemenizi de o anda haftalık olarak nakit bir şekilde almış olursunuz.

Evde Tütsü Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde tütsü paketleme işi, anlaması kolay yapması daha da kolay olan ve yüksek gelir elde etmenize olanak tanıyan bir iştir. Sizlere tütsüler, tütsüleri koymanız gereken şişeler ve paketler firma tarafından hazır olarak verilmektedir. Yapmanız gereken şey ise bir tütsü şişesinin içerisine üç adet tütsüyü koyduktan sonra paketin içerisine yerleştirmenizdir.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz önemli noktalara dikkat ettiğiniz sürece hiçbir sıkıntı yaşamadan evde tütsü paketleme işi yaparak para kazanmaya devam edebilirsiniz. Firmadan yetkili kişiler sizlerden paketleri teslim almaya gelmeden önce işe devam etmek istiyorsanız, arayarak irtibat kurup, ne kadar paket istediğinizi de söylemelisiniz ki, onlarda gelirken yanlarında yeni siparişlerinizi getirebilsinler.

Evde Tütsü Paketleme İşi Başvurusu

Evde tütsü paketleme işi ile ilgili tüm bilgileri sizinle paylaştık. Sizde kendinize güveniyor ve bu işi yapmak istiyorsanız başvuru formunu doldurarak kendiniz için bir adım atabilirsiniz. Evde tütsü paketleme işine başvuru yapabilmek için başvuru bilgilerinizi yorum kısmına yazıp yollamanız gerekmektedir.

Evde tütsü paketleme işine başvuru yapabilmek için cevaplamanız gereken bilgiler şu şekildedir;

Puan: 5 yıldız seçiniz
Ad Soyad: Adınızı ve soyadınızı yazınız
E-mail: Aktif olarak kullandığınız e-mail adresinizi yazınız

Yorum kısmına da
Yaşadığınız il/ilçe:
Yaşınız:
Kaç kişi çalışacaksınız:

Evde tütsü paketleme işine başvuru yapmadan önce yazımıza 5 yıldız vermeniz gerekmektedir. Eğer 5 yıldız vermeden başvurunuzu yapmışsanız, başvurunuz değerlendirmeye alınmayacaktır. Bu başvurular herkese açık olduğu için lütfen sadece istenilen bilgileri paylaşınız. Olumlu olduğu taktirde firma sizinle e-mail yolu ile irtibat kuracaktır.