Evde Tornavida Paketleme İşi

Evde Tornavida Paketleme İşi

20 Mayıs 2020 0 Yazar: admin

Evde paketleme işlerinden biri de evde tornavida paketleme işidir. Evlere verilen işleri özellikle ev hanımları tercih ediyor gözükse de aslında sadece ev hanımları değil ek iş arayanlar, öğrenciler ve emeklilerin de yapabileceği bir iştir. Evde tornavida paketleme işi yaparak sizler de aylık 2500 TL kazanabilirsiniz. Bu işi kalabalık bir şekilde yani ailenizle de yaparak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Evde tornavida paketleme işinde sizden istenilen paketlerin içine doğru şekilde tornavidaları yerleştirmenizdir. Firma çalışanları başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde sizinle iletişime geçerek paketlemeyi nasıl yapmanız gerektiği hakkında ayrıntılı olarak sizleri bilgilendireceklerdir. Anlamadığınız yerde fotoğraflarla ve videolarla anlamanızı sağlayacaklar. Bizler de başvuru öncesinde iş hakkında bilginizin olması için sizlerle bunlarla paylaşıyoruz.

Evde tornavida paketleme işi yapmanın birçok avantajı bulunmaktadır. Evinizde oturduğunuz yerden paketleme işi yaparken bir yandan da para kazanabilirsiniz. Televizyon karşınızda çayınızı, kahvenizi içerken bir yandan da paketleme işi yapabilirsiniz. Ayrıca canınız sıkıldığında, yorulduğunda ya da evinizin işleriyle uğraşmanız gereken vakitte işinizi bırakabilir ve sonrasında istediğiniz zaman tekrardan devam edebilirsiniz. Sizlerde bu şekilde çalışıp ayda 2500 TL kazanabilirsiniz. Bunun için evde tornavida paketleme işine başvuru yapmanız gerekmektedir.

Evde tornavida paketleme işinde hızlı ve doğru bir şekilde paketleme yaparak iyi kazanç elde edebilirsiniz. Ayda 2500 TL ortalama bir insanın kazanabileceği bir ücrettir. Sizler daha hızlı çalışıp daha çok paketleme yaparsanız kazancınız da daha çok olmaktadır. Ayrıca bu işi evde eşinizle, ailenizle birlikte yaparak kazancınızı daha da arttırabilirsiniz. Hatta çevreniz genişse ve etrafınızda evde paketleme işi yaparak para kazanmak isteyen varsa onlara da iş verip komisyon alarak kazancınızı arttırabilirsiniz. Hem bu şekilde hiç çalışmayıp ama iş yaptırıp da para kazanabilirsiniz. Bu şekilde yaptırdığınız işleri de teslim etmeden önce kontrol etmeniz gerekmektedir.

Evde iş imkanı ailesi olarak evden iş yapmak isteyenler sayfamızda paylaştığımız ilanlarımızı sayfamızda paylaşmadan önce firmanın güvenilirliği hakkında araştırma yapıyoruz. Güvenilirliğinden emin olduğumuz firmaların ilanlarını sizlerle paylaşıyoruz. Bu yüzden ilanlar hakkında güvenilir olup olmadıklarını sorgulamanıza gerek yoktur. Zaten firmalar ödeme konusunda oldukça hassas davranıp haftalık olarak ödeme gerçekleştirmektedir. Her hafta Cuma günü firma çalışanları paketleri izden teslim almaya gelmektedir. Paketleri teslim alana firma çalışanları yaptığınız paketlemenin ücretini anında teslim etmektedir. Bu sayede acaba ay sonunda para mı alabilecek miyim diye endişe etmenize gerek yoktur. Ayrıca başvurularınızın olumlu sonuçlanması halinde firma çalışanları sizinle iletişime geçtiklerinde sizler de firma hakkında araştırma yapıp güvenilirliklerini görebilirsiniz.

Sizler de ayda 2500 ve daha fazlasını kazanmak istiyorsanız evde tornavida paketleme işine başvuru yapmanız gerekmektedir. Evde tornavida paketleme işi nedir? Evde tornavida paketleme işi nasıl yapılır? Evde tornavida paketleme işi ile ne kadar kazanılır? Evde tornavida paketleme işine nasıl başvuru yapılır? vb merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevabı. Yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Tornavida Paketleme İşi Nedir?

Aylık 2500 TL kazanabileceğiniz evde tornavida paketleme işi oldukça kolay ve hemen hemen herkesin zorlanmadan yapabileceği bir iştir.

Evde tornavida paketleme işinde sizden istenilen belirtilen adette tornavidayı düzgünce paketlere yerleştirmenizdir. Bu işi yaparken de dikkat etmeniz gereken bazı durumlar söz konusudur.

Evde tornavida paketleme işinde dikkat etmeniz gereken ilk durum temiz çalışmanızdır. Aslında bu unsur bütün evlere verilen işlerde uyulması gerekmektedir. Çünkü kirli, yıpranmış paketlerin ücreti tarafınıza ödenememektedir. Ayrıca bu şekilde çalışmanızdan ötürü firma özensiz çalıştığınızı düşünüp size iş vermeye devam etmeyebilir. Bu sebepten dolayı temiz iç çıkarmanız hem alacağınız ücreti belirlemekte hem de işinizin devamını belirlemektedir.

Evde tornavida paketleme işinde dikkat etmeniz gereken ikinci durum hızınızdır. Evlere verilen bütün işlerde olduğu gibi evde tornavida paketleme işinde de ne kadar hızlı çalışır ve ne kadar çok paketleme yaparsanız kazancınızda o kadar çok olmaktadır. Tabi bu şekilde hızlı çalışırken doğru ve temiz paketleme yapmaya özen göstermeniz gerekmektedir. Daha çok paketleme yapmak için dilerseniz kalabalıkta çalışabilirsiniz. Bu işi evinizde ailenizle, eşinizle birlikte yaparak kazancınızı iki üç kat arttırabilirsiniz. Dilerseniz çevrenizdeki komşularınıza, akrabalarınıza da yaptırıp komisyon alarak kazancınızı daha da arttırabilirsiniz.

Evde tornavida paketleme işinde dikkat etmeniz gereken son durum doğru çalışmanızdır. Evde tornavida paketleme işinde sizden istenilen paketlere 4 farklı boyuttaki tornavidayı paketlere yerleştirmektir. Paketlerin içine eksik, fazla ya da aynı tornavidadan iki tane koymanız durumunda firma size bir daha iş vermek istemeyebilir. Bu yüzden işin devamı için doğru şekilde paketleme yapmanız gerekmektedir. Firma çalışanları her Cuma paketleri sizden teslim almaya gelirken paketleri sayarak kontrol etmektedir.

Sizlerde ayda 2500 TL kazanmak istiyorsanız evde tornavida paketleme işine başvuru da bulunabilirsiniz. Aşağıda başvuru için gerekli olan bilgileri yorum kısmına yazıp yollamanız gerekmektedir.

Evde Tornavida Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde tornavida paketleme işi oldukça kolay bir iştir. Evde tornavida paketleme işinde sizlere tornavida, paketler ve koli teslim edilmektedir. Bu iş için yapılan başvuruların ardından başvurunuz olumlu sonuçlandığında firma çalışanları sizinle iletişime geçip işi nasıl yapmanız gerektiğini ayrıntılı olarak anlatacaklar. Bizler de işin öncesinde bilginizin olması için sizleri bilgilendiriyoruz.

Evde tornavida paketleme işinde paketlere 4 farklı boyuttaki tornavidalardan birer tane yerleştirmeniz gerekmektedir. Tornavidalarını boylarına göre ayırdıktan sonra paketleme kısmı da oldukça kolaydır.

Yukarıda da söylediğimiz gibi firma çalışanları paketleri sizden almak için her Cuma evinize gelmektedir. Firma çalışanları paketleri sizden kontrol ederek ve sayarak teslim almakta ve yaptığınız paketin ücretini anında size ödemektedir. Ödemeleriniz haftalık olacağı için ay sonunda paramı alabilir miyim acaba diye endişeye düşmenize gerek yoktur. Zaten önceden de söylediğimiz gibi ilanları paylaşmadan önce güvenilir olup olmadıklarını araştırıyoruz ve güvenilir olduğundan emin olduğumuz ilanları sayfamızda paylaşıyoruz. Ayrıca başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde sizler de firma hakkında istediğiniz şekilde araştırma yapıp ondan sonra işi kabul edebilirsiniz.

Sizlerde ayda 2500 TL kazanabileceğiniz evde tornavida paketleme işine başvuru yapabilirsiniz. Evde tornavida paketleme işine nasıl başvuru yapacağınıza dair tüm ayrıntılar yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Tornavida Paketleme İşi Kimler İçin Uygun?

Evde tornavida paketleme işini ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları, ek iş arayanlar, harçlıklarını çıkarmak isteyen öğrenciler ve hatta kendine güvenen emeklilerde yapabilmektedir. Yapmanız gereken iş oldukça kolay olmaktır. Sizden istenilen 4 farklı tornavidayı paketlere yerleştirmenizdir.

Evde tornavida paketleme işine dair ayrıntıları yukarıda sizlerle paylaştık sizlerde kriterlere uygun çalışacağınız düşünüyorsanız aşağıdaki yorum kısmından başvuru yapabilirsiniz.

Aşağıda başvuru için gerekli bilgilerde sizden yaşınız istenmektedir. Evde tornavida paketleme işinde yaş belirleyici bir kriter değildir ancak firma hakkınızda bilgi sahibi olmak için sorduğu bir sorudur. 18 yaşından büyük herkese iş verilmektedir.

Evde Tornavida Paketleme İşi Hangi İllerde Yapılır?

Evde tornavida paketleme işinin nasıl yapıldığı ve kimler için uygun olduğunu yukarıda sizlerle paylaştık. Şimdi de en çok merak edilen bu işin hangi illere verildiğidir. Kargonun ulaşım sağladığı her ile iş vermektedir.

Evde tornavida paketleme işinin şubesinin yer aldığı 5 il bulunmaktadır. Bu 5 il şöyledir; İstanbul, İzmir, Ankara, Eskişehir ve Balıkesir’dir. Sizler bu illerin dışında yaşıyor olsanız bile bu. İşe başvuru yapabilirsiniz. Kargonun ulaşım sağlandığı her ile her ilçeye iş verilmektedir. Paketleme işinin şubelerinin olduğu illerde yaşamanız sadece firma ile ulaşımınızı kolaylaştırmaktadır. Bunun dışında işi alıp almamanızı etkilememektedir.

Aşağıda başvuru için gerekli bilgilerde sizden yaşadığınız il ve ilçe talep edilmektedir. Bu soruya vereceğiniz cevap başvurunuzu olumlu ya da olumsuz etkilememektedir. Dediğimiz gibi kargonun ulaşım sağladığı her ile ve ilçeye evde tornavida paketleme işi verilmektedir.

Sizlerde ayda 2500 TL kazanmak istiyorsanız evde tornavida paketleme işine başvuru da bulunabilirsiniz.

Evde Tornavida Paketleme İşi ile Ne Kadar Kazanılır?

Evlere verilen tüm işlerde olduğu gibi evde tornavida paketleme işinde de aylık sabit bir ücretiniz bulunmamaktadır. Paketleme başına ücret almaktasınız ve izler ne kadar çok paketleme yaparsanız kazancınız da o kadar çok olmaktadır.

Evde tornavida paketleme işinde sizden paketlere 4 farklı boyuttaki tornavidayı yerleştirmeniz istenmektedir. Firma paketleme başına 0,35 kuruş vermektedir. Sizler bir günde 250 adet tornavida paketleme işi yaparsanız günlük 87,5 TL, haftalık 612,5 TL ve aylık 2500 TL kazanabilirsiniz. Yukarıda da söylediğimiz gibi hız bu işte kazanacağınız ücreti belirlemektedir. Ne kadar hızlı olup ne kadar çok paketleme yaparsanız kazancınızda o kadar çok olmaktadır.

Evde tornavida paketleme işinde firma çalışanları her cuma günü paketleri sizden teslim almaya gelmektedir. Paketleri sizden teslim alana firma çalışanları yaptığınız paketlemenin ücretini de anında ödemektedir.

Sizlerde evde tornavida paketleme işine başvuru yapmak istiyorsanız aşağıdaki yorum kısmına başvuru için gerekli bilgileri yazıp yollamanız gerekmektedir. Evde tornavida paketleme işi başvurusu için detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Tornavida Paketleme İşi Başvurusu

Evde tornavida paketleme işi için tüm ayrıntıları sizlerle paylaştık. Sizler de temiz, hızlı ve doğru çalışarak, paketlerin içine 4 farklı boyuttaki tornavidaları yerleştirerek ayda 2500 TL para kazanabilirsiniz. Ayda 2500 TL kazanacağınız evde tornavida paketleme işine başvuru yapmak için aşağıda gerekli bilgileri yorum kısmına yazıp yollamanız gerekmektedir. Başvuru için gerekli bilgiler şöyledir;

Puan: 5 yıldız seçiniz
Ad Soyad: Adınızı ve soyadınızı yazınız
E-mail: Aktif olarak kullandığınız e-mail adresinizi yazınız

Yorum kısmına da
Yaşadığınız il/ilçe:
Yaşınız:
Kaç kişi çalışacaksınız:

Evde tornavida paketleme işine başvuru yapmak istiyorsanız yazıya 5 yıldız vermeniz gerekmektedir. Firma çalışanları 5 yıldız verilmeden yapılan başvurular firma yetkilileri tarafından değerlendirilmeye alınmamaktadır. Bu yüzden bu kısmı atlamadan ve eksik yıldız vermeden başvurunuzu gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Evde tornavida paketleme işinde başvuru için sizden belli başlı bilgiler istenmektedir. Cep telefon numaranız gibi kişisel bilgiler istenmemekte çünkü herkese açık bir başvuru olduğundan güvenliğiniz sağlanmaktadır. Bu yüzden firma çalışanları sizinle ilk önce mail adresiniz üzerinden iletişime geçecekler ardından telefon numaranız ile iletişime devam edeceklerdir. Aktif olarak kullandığınız mail adresinizi yazmanız bu sebepten dolayı önemlidir.

Yukarıda da söylediğimiz gibi yaşınız ve hangi ilde yaşadığınız önemli sorular değildir. Firma sadece hakkınızda bilgi sahibi olmak için bu soruları sormuştur. Yukarıda da dediğimiz gibi 18 yaşından büyük herkes ve kargonun ulaşım sağladığı her ile iş verilmektedir.

Sizlerde ayda 2500 TL kazanmak istiyorsanız evde tornavida paketleme işine başvuru da bulunabilirsiniz.