Evde Tığ Paketleme İşi

Evde Tığ Paketleme İşi

18 Aralık 2020 27 Yazar: admin

Evde tığ paketleme işi artan giderlerle birlikte evinden ek kazanç sağlamak isteyen kişilerin gözde işi olma yolunda ilerliyor. Evde tığ paketleme işi hem kolay hem de oturduğunuz yerden yorulmadan yapabileceğiniz ve evde tığ paketleme işi yaparken de aylık çok güzel miktarlar kazanabileceğiniz bir iş kapısı olmuş durumda. İş çok basit olunca evde tığ paketleme işine başvuru yapan kişi sayısı da haliyle fazla olmaktadır. Sizler için yazımızın devamında bu mükemmel yorulmadan az emek harcayarak, evinizden oturduğunuz yerden çayınızı kahvenizi yudumlayarak nasıl ve ne kadar para kazanacağınızı anlatacağız.

Evde tığ paketleme işini yaparak cebinize ayda 3000 TL girmesini sağlayabilirsiniz. Evinizde oturduğunuz yerden yorulmadan bu parayı kazanmayı kim istemez ki? Çalışma saatlerinizi kendiniz belirleyip, günde ya da haftada ne kadar tığ paketleyeceğinize kendiniz karar verip, evde tığ paketleme işi yaparak kazancınıza kazanç katabilirsiniz. Sizlere bu imkanı sağlayan firmalar da çalıştırmış oldukları kişilerin yol, yemek ve sigorta masraflarından muaf oldukları için evden bu işleri sağlamak firma sahiplerinin yararına olmaktadır. Sadece firma sahipleri için değil evden çalışmanın verdiği rahatlığı yaşayan, evde tığ paketleme işi yapan çalışanlar için de ayrı bir avantaj haline gelmiş durumda.

Evinizde sabah istediğiniz saatlerde kalkıp, rahatça kahvaltınızı yapıp hiçbir şekilde pazartesi sendromu yaşamadan hayatınıza devam ederken aynı zaman da aylık 3000 TL kazanmak herkese cazip gelmektedir. Evde tığ paketleme işi her rakamları okumasını bilen ve renkleri ayırt edebilen herkesin yapabileceği oldukça kolay bir iştir. Sizler evde tığ paketleme işi yapmaya karar verdikten sonra sizlere firma tarafından tığlar ve paketler verilecek olup, sadece istenilen standartlara göre paketleme yapmanız olacaktır. Sizler işe alındıktan sonra, paketleri hazırlarken dikkat etmeniz gereken üç önemli nokta vardır. Sizler istenilen bu noktalara dikkat ettiğiniz sürece herhangi bir sıkıntı yaşamadan evinizden kolayca para kazanmaya devam edebilirsiniz.

Bizler evde iş imkanı ailesi olarak, siz evde iş arayan paraya ihtiyacı olan insanlarımız için, koymuş olduğumuz ilanların firma sahipleriyle görüşerek, gerekli olan tüm bilgileri ediniyor ve ilanı veren firmaların güvenirliliğinden emin olduktan sonra sizlerle ilanlarımızı paylaşıyoruz. Sizlerde evde tığ paketleme işi ile ne kadar güvenilir para kazandığınızı firma sizinle iletişim kurduktan sonra görmüş olacaksınız. Sizler için paylaşmış olduğumuz ilanlarda genellikle ödemeler haftalık olarak yapılmaktadır. Evde tığ paketleme işinde de ödemelerinizi firma haftalık olarak tarafınıza yapacaktır. Böylelikle sizlerde evden çalışırken ne kadar güvenilir ve kolay bir şekilde para kazandığınızı görmüş olacaksınız.

Evde tığ paketleme işi yaptığınız takdirde, eğer işinizi istenilen özende yaparsanız rahat bir şekilde ayda 3000 TL kazanmış olmanın tadını çıkarırsınız. Hatta bu işi sevdiğiniz taktirde daha fazla paket ve ürün talebinde bulunarak 3000 TL’nin üzerinde de kazanmanız oldukça mümkün. Biraz zekice davranarak yapmış olduğunuz işi sadece tek başınıza değil, evin içerisinde bulunan kişilere de yaptırabilirsiniz. Eşiniz varsa çocuğunuz size yardımcı olabilir hatta komşu ya da arkadaşlarınızdan da evde tığ paketleme işi için destek alabilirsiniz. Böylelikle ayda 3000 TL ile sınırlı kalmaz daha da fazla miktarlar kazanırsınız. Evde tığ paketleme işini etrafınızdaki insanlara anlatarak bu işi almalarını sağlayabilir, sizinle çalışmak isteyen kişilere iş verebilir ve böylelikle komisyon usulü yaparak da kazancınızı artırabilirsiniz.

Evde tığ paketleme işi yapmaya karar verdiniz ve bu işe başlayacaksanız tabii ki de en merak ettiğiniz şey ödemenin hangi gün ya da nasıl yapıldığı oluyordur. Evde tığ paketleme işi yapan kişilere firma ödemelerini haftanın son iş günü yapmaktadır. Cuma günü olduğunda firmadan yetkili olan kişiler sizin vermiş olduğunuz adrese gelerek, paketleri teslim alırlar ve size ödemenizi gerçekleştirirler. Firma yetkilileri sizlerden paketleri teslim almaya gelmeden eğer işe devam edecekseniz o hafta için kaç paket hazırlamak istediğinizi belirtmelisiniz ki, firma görevlileri de gelirken yanlarında yeni siparişlerinizi getirebilsinler. Bu şekilde işinize devam ederek ayda 3000 TL veya daha da fazlasını kazanabilirsiniz.

Evde tığ paketleme işi nedir? Evde tığ paketleme işi ne kadar kazandırır? Evde tığ paketleme işi nasıl yapılır? Evde tığ paketleme işi başvurusu nasıl yapılır? Evde tığ paketleme işi ile ilgili tüm merak ettikleriniz yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Tığ Paketleme İşi Nedir?

Evde tığ paketleme işi sizlerin yorulmadan, evinizden oturarak çayınızı kahvenizi içerken rahat bir şekilde yapabileceğiniz ve tüm bunları serbest bir zaman içerisinde yaparken para kazanabileceğiniz harika bir iş. Evde tığ paketleme işi yaparken, firma yetkilileri sizlere hazır olarak renkli ve farklı numaralarda tığlar vermektedir. Bunun yanında da bu tığları paketlemeniz gereken paketleri sizlere sunmaktadırlar. Sizlerin yapması gereken şey ise aynı numara ve aynı renge sahip olan tığları aynı paketin içerisine 2 adet olacak şekilde yerleştirmenizdir.

Hangi işte çalışıyor olursanız olun özenli ve dikkatli olmanızın yanı sıra dikkat etmeniz gereken noktalar vardır. Evde tığ paketleme işi yaparken de dikkat etmeniz gereken üç nokta bulunmaktadır. Bu noktalardan birincisi paketin içerisine koymuş olduğunuz tığların aynı numaraya sahip olması gerekmektedir. Yaklaşık 10 farklı tığ numarası mevcut olup size verilen tığlardan aynı numaraya sahip olanları aynı paketin içerisine koymanız gerekmektedir. Evde tığ paketleme işi yaparken en çok dikkat etmeniz gereken nokta buydu.

Evde tığ paketleme işi yaparken dikkat etmeniz gereken ikinci nokta ise, sizlere farklı renklerde tığlar gelecektir. Elinizdeki tığları önce numaralarına sonra da renklerine göre ayırmanız gerekmektedir. Bir paketin içerisine 2 adet aynı numarada ve aynı renkte tığı koymanız istenmektedir. Genellikle bu iki noktaya dikkat ettiğiniz durumda herhangi bir sıkıntı yaşamadan evde tığ paketleme işi ile yüksek miktarlarda para kazanmaya devam edebilirsiniz.

Evde tığ paketleme işi yaparken dikkat etmeniz gereken üçüncü nokta ise, temiz ve düzenli çalışmış olmanızdır. Paketlemiş olduğunuz tüm tığ paketlerinin kırışmadan, yırtılmadan düzenli bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir. Aksi bir durumda firma yetkilileri sizlerden paketleri teslim almaya geldiklerinde ödemenizi yıpranmış özensiz paketleri ya da yanlış yerleştirilmiş paketleri çıkartarak eksik ödeme yapacaklardır. Bu sebeple eğer ayda 3000 TL veya üzeri kazanmak istiyorsanız temiz düzenli ve özenli çalışmanız yeterli olacaktır. Sizlerden memnun kalan firma görevlileri de evde tığ paketleme işi yapmanıza olanak sağlamaya devam edecektir.

Evde Tığ Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde tığ paketleme işi yaparak ayda 3000 TL veya bu işi etrafınızdan destek alarak büyütürseniz daha da fazlasını kazanabilirsiniz. Evden istediğiniz saatte çalışmaya başlayıp, rahat bir şekilde çayınızı kahvenizi içerek bu yüksek miktarlara sahip olabilirsiniz.

Firma yetkilileri hazırlamış olduğunuz paketler için, paket başı 25 kuruş ödeme yapmaktadır. Sizler günde en az 500 paket hazırlarsanız günlük kazancınız 125 TL yapmaktadır. 500 adetin üzerine çıktığınız taktirde günlük ve haftalık kazancınız artacak ve sizin evde tığ paketleme işi ile aylık kazancınız 3000 TL ve üzerine çıkmış olacaktır.

Evde Tığ Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde tığ paketleme işi yapmaya karar verdiyseniz, oldukça kolay bir işiniz olduğunu bilmelisiniz. Yapmanız gereken tek şey firma yetkililerinin sizlere getirmiş oldukları tığları önce numaralarına ve renklerine göre ayırmanız olacaktır. Sonrasında ise aynı renk ve numaraya sahip olan tığları bir pakette 2 adet olacak şekilde ayarlamanız olacaktır. Bu şekilde temiz ve düzenli aynı zamanda hata yapmadan çalışırsanız evde tığ paketleme işi yaparak para kazanmaya devam edebilirsiniz.

Evde Tığ Paketleme İşi Başvurusu

Evde tığ paketleme işi hakkında sizleri bilgilendirdik. Ben de bu işi yaparım ve kolayca para kazanmak istiyorum diyorsanız artık tek yapmanız gereken aşağıda yer alan başvuru formunu doldurmak olmalı. Evde tığ paketleme işine başvuru yapabilmeniz için başvuru bilgilerinizi yorum kısmına yazıp yollamanız gerekmektedir. Evde tığ paketleme işine başvuru yapabilmek için cevaplamanız gereken bilgiler şu şekildedir;

 Puan: 5 yıldız seçiniz
Ad Soyad: Adınızı ve soyadınızı yazınız
E-mail: Aktif olarak kullandığınız e-mail adresinizi yazınız
Yorum kısmına da
Yaşadığınız il/ilçe:
Yaşınız:
Kaç kişi çalışacaksınız:

Evde tığ paketleme işine başvurunuzu yapmadan önce yazımıza 5 yıldız vermeniz gerekmektedir. Eğer 5 yıldız vermeden başvurunuzu yapmışsanız, başvurunuz değerlendirmeye alınmayacaktır. Bu başvurular herkese açık olduğu için lütfen sadece istenilen bilgileri paylaşınız. Olumlu olduğu takdirde sizinle e-mail yoluyla irtibat kurulacaktır.