Evde Terlik Paketleme İşi

Evde Terlik Paketleme İşi

3 Temmuz 2020 201 Yazar: admin

Evde terlik paketleme işi evlere verilen tüm paketleme işleri gibi yoğun ilgi görmektedir. İnsanlar yol ve trafik sıkıntısı çekmeden para kazanmanın güzel bir avantaj olduklarını fark etmişlerdir. Üretim yapan firmalar da paketleme işlerini evlere vererek daha uygun fiyata işlerini yaptırmış oluyorlar. Evlere verilen bu işlerde paketleme başına ücretlendirme yapılmaktadır. Bu sebeple ne kadar çok paketleme yaparsanız kazancınız da o kadar çok olmaktadır. Sizler de evde terlik paketleme işi yaparak aylık 3000 TL kazanabilirsiniz.

Evde terlik paketleme işi sayesinde evde çalışarak para kazanabilirsiniz. Evlere verilen tüm işlerde olduğu gibi evde terlik paketleme işinde de güne istediğiniz saatte başlayıp, istediğiniz saatte çalışmaya başlayabilirsiniz. Kahvaltınızı yapıp, çayınızı, kahvenizi içip evinizde yapılması gereken işlerinizi halledip sonrasında evde terlik paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz. Evde televizyon izleyerek bir yandan terlik paketleme işi yaparak aylık 3000 TL kazanabilirsiniz.

Evde iş imkanı ailesi olarak bizler sizin için sayfamızda ilanı paylaşmadan önce firma hakkında araştırma yapıp, güvenilir olup olmadıklarını teyit ediyoruz. Güvenirliğinden emin olduğumuz ilanları sizlerle paylaşıyoruz. Bu yüzden sizler de acaba güvenilir bir firma mı diye sorgulamanıza gerek yoktur. Zaten başvurunuzun olumlu sonuçlanmasının ardından firma yetkilileri sizinle iletişime geçtiklerinde sizler de sonrasında firma hakkında araştırma yapıp güvenirliklerini araştırabilirsiniz. Ayrıca firmalar ödemelerinizi de haftalık olarak yaptığı için ay sonunda paramı alabilir miyim diye endişe duymanıza gerek kalmaz ve bu sayede firmaların güvenilir olduklarını anlayabilirsiniz.

Evde terlik paketleme işinde firma çalışanları her Cuma günü paketleri sizden teslim almaya gelmektedirler. Firma çalışanları paketleri sizden teslim alırken paketleri sayarak kontrol etmektedirler. Paketleri teslim alan firma çalışanları yaptığınız paketlerin ücretini anında ödemektedir.

Evde terlik paketleme işinde düzenli ve temiz çalışarak aylık 3000 TL kazanabilirsiniz. Bu işi ailenizle, arkadaşlarınızla birlikte yaparsanız kazancınız daha da artacaktır. Eğer çevreniz genişse daha fazla iş alıp çevrenizdeki akrabalarınıza, komşularınıza da iş yaptırıp komisyon alarak çalışmadan da kazancınızı arttırabilirsiniz. Hatta bir süre sonra çevreniz genişlerse sizler hiç iş yapmadan sadece yaptırarak da kazancınızı çıkarabilirsiniz.

Evde terlik paketleme işi nedir? Evde terlik paketleme işi nasıl yapılır? Evde terlik paketleme işi ile ne kadar kazanılır? Evde terlik paketleme işine başvuru yapılır? vb merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevabı yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Terlik Paketleme İşi Nedir?

Evde terlik paketleme işi oldukça kolay, pratik yapılan ve herkesin yapabileceği bir iştir. Evde terlik paketleme işi için sizden herhangi bir bilgi veya güç istenmez. Sizler de evde terlik paketleme işi ile aylık 3000 TL kazanabilirsiniz.

Evde terlik paketleme işinde sizlere terlik ve paketler verilmektedir. Sizden istenen terlikleri eşleyip şeffaf paketlerin içine yerleştirip ağız kısımlarını kapatmanızdır.

Evde terlik paketleme işi yaparken dikkat etmeniz gereken 3 durum söz konusudur. Bunlardan ilki temiz çalışmanızdır. Temiz çalışmak evlere verilen tüm işlerde dikkat etmeniz gereken durumların en başında gelmektedir. Kirlenmiş, yıpranmış, buruşmuş paketlemelerin ücreti tarafınıza ödenmemektedir ki zaten başvurunuzun olumlu sonuçlanmasının ardından firma bu konu hakkında sizi bilgilendirecek ve sizler de bunu kabul ederek işe başlamış olacaksınız. Bu yüzden temiz çalışırsanız hem kazancınız artar hem de firma sizinle çalışmaya sürekli devam eder.

Evde terlik paketleme işinde dikkat etmeniz gereken ikinci durum doğru çalışmaktır. Sizden istenilen paketlerin içine terlikleri doğru şekilde eşleyip yerleştirmenizdir. Paketlerin içine yerleştireceğiniz terliklerin eşleri aynı olursa ya da numaraları farklı olursa bu paketlemenin ücreti tarafınıza ödenmemektedir. Ayrıca bu şekilde birkaç paketleme yapmanız durumunda firma yetkilileri özenli çalışmadığınızı düşünüp size daha fazla iş vermek istemeyebilirler. Bu sebeple hem alacağınız ücret için hem de işin devamı için doğru şekilde terlik paketleme yapmaya özen göstermeniz gerekmektedir.

Evde terlik paketleme işinde dikkat etmeniz gereken üçüncü durum ise hızınızdır. Bildiğiniz gibi sabit bir ücretiniz bulunmamakta ve sizler ne kadar hızlı çalışırsanız kazancınız da o kadar çok olmaktadır. Daha öncede söylediğimiz gibi bu işi çevrenizdekilere de yaptırarak hızınızı ve kazancınızı arttırabilirsiniz.

Sizler de yukarıda belirttiğimiz bu üç kritere dikkat ederek evde terlik paketleme işi yapabilirsiniz. Evde terlik paketleme işine başvuru için aşağıdaki başvuru bilgilerine yorum kısmına yazıp yollamanız gerekmektedir. Başvuruya dair tüm ayrıntılar yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Terlik Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde terlik paketleme işi kolay ve pratik yapılan bir iştir. Yukarıda saydığımız 3 temel kurala dikkat ederek ayda 3000 TL kazanabilirsiniz.

Evde terlik paketleme işinde size verilecek malzemeler terlik, paketler ve kolidir. Sizden istenilen paketlerin içine terlikleri doğru numarada ve doğru eşle yerleştirmenizdir. Yanlış paketleme yapmanız durumunda ücretiniz ödenmemektedir.

Evde terlik paketleme işinde firma çalışanları her hafta Cuma günü gelip sizden paketleri teslim almaktadır. Firma çalışanları paketleri sizden teslim alırken yaptığınız paketleri kontrol etmekte ve saymaktadır. Yaptığınız paketleri koliye yerleştirmeniz gerekmektedir. Firma çalışanları sizden paketleri koli ile teslim almakta ve işe devamınız için size boş bir koli de vermektedir.

Sizler de aylık 3000 TL kazanarak evde terlik paketleme işi yapabilirsiniz. Evde terlik paketleme işine başvuru için gerekli tüm ayrıntılar yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Terlik Paketleme İşi Kimler İçin Uygun?

Evlere verilen paketleme işleri hemen hemen herkesin yapabileceği işler olmaktadır. Evde terlik paketleme işi için herhangi bir güç ve ekstra bilgi gerekmemektedir. Sizden istenilen paketlerin içine terlikleri doğru işle ve doğru numarayla yerleştirmenizdir.

Evde terlik paketleme işini ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları, ek iş arayanlar, öğrenciler, işsizler ve hatta emekliler de bu işi kolayca yapabilirler. Kısacası 18 yaşından büyük herkes bu işi yapabilmektedir.

Evde terlik paketleme işine başvuru için aşağıda gerekli bilgiler de yaşınız da sorulmaktadır. Daha önceden de söylediğimiz gibi 18 yaşından büyük herkese bu iş verildiği için bu soru aslında önemli değildir. Evde terlik paketleme işi başvurusunda yaşınızın da sorulmasının amacı sadece sizin hakkınızda bilgi sahibi olabilmektir. Her yaş grubu bu işe başvuru yapabilir.

Sizler de evde terlik paketleme işi yapmak istiyorsanız başvuru için gerekli bilgileri başvuru kısmına yazıp yollamanız gerekmektedir.

Evde Terlik Paketleme İşi Hangi İllerde Yapılır?

Evde terlik paketleme işinin hangi illere verildiği yaş gibi önemli bir konu değildir aslında. Çünkü kargonun ulaşım sağladığı her ile ve her ilçeye evde terlik paketleme işi verilmektedir.

Evde terlik paketleme işi 6 ile verilmektedir ve bu 5 il işte şöyledir; İstanbul, Ankara, İzmir, Balıkesir, Adana ve Samsun’dur. Bu illerin dışında yaşayanlarda başvuru yapabilirler. Kargonun ulaşım sağladığı her yere iş verilmektedir.

Evde terlik paketleme firma çalışanları her Cuma gelip sizden yaptığınız paketlemeleri teslim almaktadır. Yaptığınız paketleri sayarak ve kontrol ederek teslim alan firma çalışanları ödemenizi de anında yapmaktadır. Bu illerin dışında yaşayanlar için kargo sizden paketlemeleri koliyle teslim almaktadır. Ağız kısımları kapalı olacak şekilde kolileri kargo çalışanlarına teslim etmeniz gerekmektedir. Kargo çalışanları kargonuzu firma yetkililerine Pazartesi günü ulaştırmaktadır.

Evde Terlik Paketleme İşi ile Ne Kadar Kazanılır?

Evde terlik paketleme işinde sabit bir aylık ücret bulunmamakta ve paketleme başına ücret almaktasınız. Bu yüzden bu işten kazanacağınız ücret tamamen sizin çalışma hızınıza ve yaptığınız işe bağlıdır.

Evde terlik paketleme işinde yaptığınız paketleme başına 0,40 kuruş verilmektedir. Sizler bir günde ortalama 270 adet terlik paketleme işi yaparsanız günlük 108 TL kazanırsınız. Bu şekilde düzenli çalışarak haftalık 756 TL ve aylık 3000 TL kazanabilirsiniz. Daha önce de söylediğimiz gibi sizler daha çok adette paketleme yaparsanız ya da işi etrafınızdakilere yaptırıp komisyon alırsanız kazancınız daha çok artmaktadır.

Firma çalışanları Cuma günleri gelip sizden paketleri teslim aldıklarında yaptığınız paketlemelerin ücretini anında ödemektedir. Eğer sizden paketleri kargo çalışanları teslim alıyorsa ödemeleriniz pazartesi gününe kalmaktadır. Çünkü kargo çalışanları sizden paketleri Cuma günü teslim almakta ve Pazartesi firmaya teslim etmektedir. Firma çalışanları Pazartesi paketleri teslim alıp paketlerinizi kontrol edip yaptığınız paketlerin ücretini banka hesabınıza anında yapmaktadırlar. Ödeme konusunda bir sıkıntı yaşamayacağınızı önceden sizlere söylemek isteriz.

Evde Terlik Paketleme İşi Başvurusu

Evde terlik paketleme işi için başvuru dışında kalan tüm bilgileri yukarıda sizlerle paylaştık. Sizler yukarıda belirttiğimiz şartları kabul ediyor, bu işi ben de yaparım diyorsanız başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz. Aylık 3000 TL kazanabileceğiniz evde terlik paketleme işine başvuru için başvuru bilgilerini yorum kısmına yazıp yollamanız gerekmektedir.

Evde terlik paketleme işine başvuru için cevaplamanız gereken bilgiler işte şöyledir;

Puan: 5 yıldız seçiniz
Ad Soyad: Adınızı ve soyadınızı yazınız
E-mail: Aktif olarak kullandığınız e-mail adresinizi yazınız

Yorum kısmına da
Yaşadığınız il/ilçe:
Yaşınız:
Kaç kişi çalışacaksınız:

Başvurularınızı yollamadan yazıya 5 yıldız vermeniz gerekmektedir. 5 yıldız verilmeden yapılan yorumlar değerlendirilmeye alınmayacaktır. Bu yüzden bu kısmı atlamamanız gerekmektedir.

Evde terlik paketleme işine başvuru için gerekli bilgilerde yaşadığınız il ve ilçe sorulmaktadır. Ancak dediğimiz gibi kargonun ulaşım sağladığı her il ve ilçeye iş verildiğinden yaşadığınız il ve ilçe kısmı başvurunuzu olumlu ya da olumsuz etkilememektedir. Bunun sorulmasının tek sebebi illerdeki yoğunluğu fark etmektir. Firma yetkilileri yoğunluk yaşanan illere yeni şube açmak istediğinden bu soruyu sormaktadır.

Evde terlik paketleme işine başvurunuzun olumlu sonuçlanmasının ardından firma çalışanları sizinle mail adresiniz üzerinden iletişime geçmektedir. Bu yüzden güncel bir mail adresinizi yazmanız gerekmektedir. Firma çalışanları mail adresiniz üzerinden sizinle iletişime geçtiklerinde telefon numaranızı paylaşabilirsiniz.

Sizler de aylık 3000 TL kazanmak istiyorsanız evde terlik paketleme işine başvuru yapabilirsiniz. Başvuru için gerekli bilgileri yorum kısmına yazarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.