Evde Temizlik Bezi Paketleme İşi

Evde Temizlik Bezi Paketleme İşi

22 Aralık 2020 15 Yazar: admin

Evde temizlik bezi paketleme işi yapmak isteyen kişilere ek gelir kapısı olacak düzeyde, kazancınızı evinizden oturduğunuz yerden keyifle artırabileceğiniz bir iştir. Çok basit olan bu işe her geçen gün rağbet artmaktadır ve başvuran kişi sayısı da çoğalmış durumdadır. Yorulmadan evden çalışıyor olmak ve çalışma saatlerini de kendiniz belirleyeceğiniz için birçok insana cazip gelen işlerin başında gelmektedir. Temiz bir ortamda yazın sıcak, kışın soğuk derdi olmadan yol, trafik çekmeden evinizden istediğiniz gibi çalışabileceğiniz bir iştir evde temizlik bezi paketleme işi.

Evde temizlik bezi paketleme işi yaparak sizde hayal etmiş olduğunuz işe kavuşabilir ve aynı zamanda da aylık gelirinizi artırabilirsiniz. Evde temizlik bezi paketleme işi yaparak ayda 2500 TL kazanabilirsiniz. Evden çalıştığınız için tüm çalışma saatlerini kendiniz belirlersiniz. İster sabah kahve keyfi yaparken çalışın, isterseniz akşamları dizinizi izlerken çalışın, esnek çalışma saatlerini kendiniz belirlemiş olursunuz ve ardından da para kazanırsınız. Böylesi rahat bir işte çalışmayı kim istemez ki?

Evde temizlik bezi paketleme işi yaparken bilmelisiniz ki tek başınıza çalışmak zorunda değilsiniz. Evinizdeki her bireyden yardım alabilir, onlara da bu işi öğretebilirsiniz. Eşiniz, varsa çocuğunuz sizinle birlikte evde temizlik bezi paketleme işi yapabilir. Böylelikle daha hızlı ve daha çok paketleme yapmış olursunuz. Aynı zamanda bu işi arkadaşlarınıza anlatabilir, komşularınıza bahsedebilir ve onlarında bu işi yapmalarını sağlarsanız bir anda kendi işinizin de patronu olmuş olursunuz ve aylık kazancınız 2500 TL ile sınırlı kalmaz daha da yüksek miktarlarda kazanmaya devam edersiniz.

Bizler evde iş imkanı ailesi olarak, sizler gibi evden çalışmak isteyen insanlarımız için firmaların işlerini buluyor ve firmalar ile gerekli tüm görüşmeleri yaptıktan sonra eğer firma bizlere güven veriyor ise sizler için ilanları sayfamızda paylaşıyoruz. Evde temizlik bezi paketleme işi yapmak isteyenler için de firma ile görüşme sağladık ve güvenirliliğinden emin olduğumuz için ilan hakkında sizleri bilgilendiriyoruz ardından da başvuru formunu yayınlayacağız. Firma ödemelerini nakit bir şekilde yaptığı için sizlerde çalıştıktan sonra paranızı alıp, ne kadar güvenilir olduklarını görmüş olacaksınız.

Evde temizlik bezi paketleme işi yapan kişiler için firma ödemelerini Cuma günü olarak belirlemiş olup, Cuma günü geldiğinde firmadan görevli olan kişiler sizin belirtmiş olduğunuz adrese gelerek temizlik bezlerini ve paketleri teslim ederler ardından sizin hazırlamış olduğunuz paketleri alırlar ve ödemenizi de hazır olan paketler üzerinden yapmaktadırlar. Evde temizlik bezi paketleme işi yaparak sizlerde para kazanabilir ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde temizlik bezi paketleme işi nedir? Evde temizlik bezi paketleme işi ne kadar kazandırır? Evde temizlik bezi paketleme işi nasıl yapılır? Evde temizlik bezi paketleme işi başvurusu nasıl yapılır? Evde temizlik bezi paketleme işi ile ilgili tüm merak etmiş olduğunuz soruların cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Temizlik Bezi Paketleme İşi Nedir?

Evde temizlik bezi paketleme işi, yapan kişilere ek gelir kapısı olacak düzeyde yorulmadan, keyifle ve rahatça yapabileceğiniz bir iştir. Evde temizlik bezi paketleme işi yapmak istediğinizde firma tarafından sizlere temizlik bezleri ve paketler hazır olarak verilmektedir. Sizlerin yapması gereken şey ise istenilen adette temizlik bezini dikdörtgen bir şekilde katlayarak bir paketin içerisine koymanızdır. Hangi işte çalışıyor olursanız olun, dikkat etmeniz gereken ya da üzerinde durmanız gereken belli noktalar vardır. Bu iş için de iki adet dikkat etmeniz gereken nokta bulunmaktadır. Yazımızın devamında bu noktalarda bahsedeceğiz.

Evde temizlik bezi paketleme işi yapanlar için dikkat etmeleri gereken ilk nokta bezleri düzgün bir şekilde dikdörtgen olarak katlamak ve ardından renk renk gruplara ayırmak olmalıdır. Çünkü bir paket içerisinde 4 farklı renk olmalı. Firmanın sizden istemiş olduğu şey 4 farklı renkteki bezi tek bir paket içerisine koymanızdır. Mavi, sarı, yeşil ve pembe renklerde olan bu bezleri katlayarak tek bir paket içerisine koyduğunuz taktirde işin en büyük kısmını yapmış olursunuz. Bu şekilde çalıştığınız taktirde firma da sizinle çalışmaya devam etmek isteyecek ve sizlerde para kazanmaya devam etmiş olacaksınız.

Evde temizlik bezi paketleme işi yapanlar için dikkat etmeleri gereken ikinci nokta ise bezleri koymuş olduğunuz paketlerin herhangi bir zarar görmemiş olması gerekmektedir. Paketleri titiz bir şekilde hazırladığınız sürece herhangi bir sorun yaşamadan evde temizlik bezi paketleme işi yapmaya devam edebilir ve ayda 2500 TL kazanmaya devam edebilirsiniz.  Sizler çalışırken ne kadar özen gösterir ne kadar çok temiz çalışırsanız firma da sizinle çalışmaya devam etmek isteyecektir.

Evde Temizlik Bezi Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde temizlik bezi paketleme işi, istediğiniz saatlerde çalışma imkanı sunan ve rahatça baskı altında kalmadan çalışabileceğiniz bir iştir. Etrafınızdaki insanlardan yardım aldığınız taktirde gelirinizi daha da artırabileceğiniz bir iş olduğunu anlamışsınızdır. Bu işi yapanlar için firma ödemelerini nakit bir şekilde ve paket başı olarak yapmaktadır. Hazırlamış olduğunuz her düzgün paket için firma 40 kuruş ödeme yapıyor ve siz ne kadar çok paket hazırlarsanız kazancınız da o ölçüde artıyor. Günde 300 adet paket hazırladığınız taktirde 120 TL, haftada 600 TL yapmaktadır fakat bu rakam şu anda en azami şekilde olup sizin çalışma performansınıza göre artmaktadır.

Firma çalışanları sizlere ödemenizi nakit bir şekilde yapmaktadırlar. Evde temizlik bezi paketleme işi yapanlar için ödemeler Cuma günü yapılmakta olup, Cuma günü geldiğinde firmadan yetkili kişiler hazırlamış olduğunuz paketleri kontrol ederek alırlar ve o gün de paranızı öderler. Sitem bu kadar basit ve kolay işlemektedir.

Evde Temizlik Bezi Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde temizlik bezi paketleme işi oldukça basit bir iş olup, rahatlıkla her kesimden insanın yapabileceği bir iştir. Bu işi yapmak istediğiniz taktirde temizlik bezleri ve paketler firma tarafından sizlere hazır olarak verilmektedir. 4 farklı renkte temizlik bezi mevcut olup, öncelikle bu bezleri renklerine göre ayırmalısınız çünkü bir pakette farklı renkler yer almalı aynı renk denk gelirse bu paketleme eksik olarak kabul edilmektedir.

Ardından renklerine göre ayırmış olduğunuz temizlik bezlerini dikdörtgen bir şekilde katlamalı ve sonrasında da bir paketin içerisine koymalısınız. İşte evde temizlik bezi paketleme işi oldukça basit ve anlaşılır bir iş olup, rahatlıkla yapabilirsiniz.

Evde Temizlik Bezi Paketleme İşi Başvurusu

Evde temizlik bezi paketleme işi ile ilgili tüm bilgileri sizlerle paylaşmış bulunmaktayız. Bu işi yapmak istiyor ve ayda 2500 TL ve üzerini kazanmak istiyorsanız başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz. Evde temizlik bezi paketleme işine başvuru yapabilmek için başvuru bilgilerinizi yorum kısmına yazıp yollamanız gerekmektedir.

Evde temizlik bezi paketleme işine başvuru yapabilmek için cevap vermeniz gereken bilgiler şu şekildedir;

Puan: 5 yıldız seçiniz
Ad Soyad: Adınızı ve soyadınızı yazınız
E-mail: Aktif olarak kullandığınız e-mail adresinizi yazınız

Yorum kısmına da
Yaşadığınız il/ilçe:
Yaşınız:
Kaç kişi çalışacaksınız:

Evde temizlik bezi paketleme işine başvuru yapmadan önce yazımıza 5 yıldız vermeniz gerekmektedir. Eğer 5 yıldız vermeden başvurunuzu yapmışsanız, başvurunuz değerlendirmeye alınmayacaktır. Bu başvurular herkese açık olduğu için lütfen sadece istenilen bilgileri paylaşınız. Olumlu olduğu taktirde firma yetkilileri sizlerle irtibat kuracaktır.