Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi

Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi

24 Şubat 2020 101 Yazar: admin

Ev ekonomisine katkı sağlamak isteyen ev hanımları, ek iş yapmak isteyenler ve işsiz olup aylık 3000 TL kazanmak isteyenler için harika bir iş ilanı ile sizlerleyiz. Evde telefon kılıfı paketleme işi oldukça kolay ve herkesin yapabileceği bir iştir. Paketleme başına alacağınız ücret diğer işlere daha fazladır. Peki evde telefon kılıfı paketleme işi nedir? Evde telefon kılıfı paketleme işi nasıl yapılır? Evde telefon kılıfı paketleme işi hangi illerde yapılır? evde telefon kılıfı paketleme işi ücreti ne kadardır? Evde telefon kılıfı paketleme işine nasıl başvuru yapılır? vb. merak ettiğiniz tüm soruların cevapları yazımızın devamın da yer almaktadır.

Evde telefon kılıfı paketleme işi diğer işler gibi uğraştırıcı olmamakla beraber oldukça kolay ve hızlı yapabileceğiniz bir iştir. Düzenli olarak yaparsanız eğer aylık 3000 TL para kazanabilirsiniz. Çocukların bile kolayca yapabileceği bir iş olmakla beraber 7’den 70’e herkesin zorlanmadan yapabileceği bir iştir.

Özellikle ev hanımların ev ekonomisine katkı sağlamak için evde iş ilanlarını takip etmektedirler. Ancak bu sefer sadece ev hanımlarının değil beylerinde kolayca yapabileceği bir iş ilanı ile sizlerleyiz. Hatta eş olarak bu işi yaparak aylık 5000 ila 6000 TL kazanabilirsiniz.

Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi Nedir?

Artık evde oturduğunuz yerden kolayca para kazanabilirsiniz. Tecrübe gerekmeyen evde telefon kılıfı paketleme işi ile normal bir iş de çalıştığınız kadar ücret alabilirsiniz. Evde telefon kılıfı paketleme işi yaptıran firmalar bilindik markalara çalışmaktadırlar. Bu yüzden paketleme başına olan ücret diğer işlere göre daha fazladır. Ayrıca Türk Telekom, Turkcell, Vodafone gibi büyük firmalara çalışıldığı için yapılan işin temiz olması gerekir.

Başvurularınızın olumlu sonuçlanması halinde firma yetkileri tarafınıza dönüş yaparak işin nasıl yapıldığını açıklayacaklardır. Evde telefon kılıfı paketleme işinde yapmanız gereken tek şey telefon kılıfını uygun model ve markaların ambalajına sarıp ardından paketlenecek kutulara yerleştirmektir. Oldukça kolay olan evde telefon kılıfı paketleme işini yaparken etrafta herhangi bir kirlenme sorunu da yaşamazsınız. Ayrıca toz, iplik gibi rahatsız edici şeylerde bulunmamaktadır.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu işi veren firmalar büyük firmalar olduğu için paranızı alma konusunda hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Ayrıca bize gelen iş ilanlarında biz önce firmayı araştırıp güvenilir olup olmadıklarını teyit ediyoruz ve ardından güvenilir bulursak sizlerle paylaşıyoruz. Evlere iş alma konusunda etrafınızdan çok fazla olumsuz şekilde ücretlerin alınmadığına dair bi çok şey duymuş olabilirsiniz ama sitemizde paylaştığımız bütün işler güvenilirdir ve para alma konusunda sıkıntı yaşamazsınız.

Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Teknolojinin hızla gelişimin ardından artık herkesin elinde akıllı cep telefonları bulunmaktadır. Yüksek ücretlerle, para biriktirerek ya da kredi çekerek aldığımız telefonlarımıza çizilmesin, kırılmasın diye mutlaka kılıf da alırız. Hatta telefonlarımızı kılıflarıyla birlikte kullandığımız için çeşit çeşit, desen desen kılıflar alıp istediğimiz zaman istediğimiz kılıfı takarız. Durum böyle olunca kılıf satışları artış göstermekte ve telefon kılıfı paketleme işi için elemana ihtiyaç duyulmaktadır. İş veren için daha uygun bir yol olduğu için bu işi evlere vermektedir. Bu sayede ev ekonomisine katkı sağlamak isteyen kadınlar, ek iş yapmak isteyenler hatta işsiz olanlar için bile iş kapısı olmuş oluyor.

Evde telefon kılıfı paketleme işi oldukça kolay ve basit bir iştir. Aşağıda başvuru yaptıktan sonra yetkililer bu başvurular arasından seçim yapmaktadırlar ve ardından sizinle iletişime geçmektedirler. Tarafınıza dönüş yapıldıktan sonra marka ve modellerine göre telefon kılıfları ve yerleştirilecek paketler size temin edilecek. Her marka ve model için ayrı paketler bulunmaktadır. Paketlerde ki görüntünün hoş olabilmesi için titiz ve özenli çalışmanız gerekmektedir. Aksi halde yaptıklarınız beğenilmezse bu iş için hakkınızı kaybederseniz. Bu yüzden hızlı bir şekilde elinizden geldiğince seri paketleme yaparak fazla para kazanabilirsiniz ancak bunu yaparken titiz ve dikkatli çalışmaya da özen göstermelisiniz.

Evde telefon kılıfı paketleme işinde ödemeler haftalık yapılmaktadır. Her hafta sonu firmadan yetkililer gelip yaptıklarını sayarak teslim alırlar ve o anda ne kadar yaptıysanız paranız peşin olarak ödenir. Paketlenen ürünleriniz teslim alınırken ürünleri nasıl yaptığınızda incelenmektedir. O anda beğenilmeyen bir durum olursa ya da temiz çalışılmadığınız düşünülürse iş elinizden alınmaktadır. Bu iş de devamlı çalışmak istiyorsanız dikkatli ve temiz çalışmanız gerekmektedir.

Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi Kimler İçin Uygun?

Son zamanların en popüler ve en kolay kazandıran işi evde telefon kılıfı paketleme işi olarak görülmektedir. Yukarıda nasıl yapıldığına dair ayrıntıları sizlerle paylaşmıştık. Sizlerde yapılması gereken işin zor olmadığını fark etmişsinizdir. Bu sebepten ötürü bu işi her yaş grubu yapabilir. Özellikle bu tür işler ev hanımlarının tercihi olarak gözükse de evde telefon kılıfı paketleme işi erkek ya da kadın fark etmeksizin herkesin yapabileceği bir iştir. Çocuklu kadınlar çocuklarını uyuttuktan ya da okula yolladıktan sonra boş kalan vakitlerinde rahatça 1 saat içinde 40-50 adet yapabilirler. Ayrıca ek iş arayanlar ya da çalışmayan beylerde her gün düzenli olarak paketleme işi yapabilirler. Bu sayede herhangi yol, yemek masrafı olmadan evden çalışma imkânı elde etmiş olurlar. Hatta evde çocuklarınız bile size bu işi yaparken yardımcı olabilirler. Bu sayede daha hızlı ve daha çok iş yapabilirsiniz.

Evde telefon kılıfı paketleme işinde kendinizi geliştirip ve çevre edinip bu işi komisyon alarak başkalarına yaptırabilirsiniz. Bu sayede hiç iş yapmadan sadece kontrol ederek de para kazanabilirsiniz. Bu da aslında bir iş de müdür olduğunuz anlamına gelmektedir. Ayrıca çevre edinerek sadece evde telefon kılıfı paketleme işi değil birçok evlere iş imkânı bulup bunu çevrenizdekilere yaptırarak gelirinizi arttırabilirsiniz.

Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi ile Ne Kadar Kazanılır?

Evde telefon kılıfı paketleme işi için paket başına sabit bir ücret bulunmaktadır ancak aylık olarak kazanacağınız ücret sizin çalışma hızınıza bağlı olarak değişmektedir. Paketleme başına alacağınız sabit ücrette aslında firmadan firmaya değişmektedir. Ayrıca firmadan değil bir kişiden bu işi alıyorsanız o kişide arada komisyon alacağı için daha az ücret alırsınız. Evde telefon kılıfı paketleme işi için paket başına verilen ortalama ücret 0,75- 1 TL arasında değişmektedir. Dediğimiz gibi eğer işi direk firmadan değil birisi aracılığıyla yapıyorsanız bu ücret daha da düşmektedir ve 0,50 krş. olmaktadır.

Buradan da bir ortalama hesap yapacak olursak eğer paketleme başına 1 TL aldığınız iş için günlük 100 adet yaparsanız bu 100 TL ve haftalık 700 TL yapar. Bir aylık alacağınız ücrette 2800 TL olur. Bu bahsettiğimiz oldukça az bir miktar içindi. Sizler ne kadar çok yaparsanız o kadar çok geliriniz olur. Eğer bir hafta da 1000 tane yaparsanız aylık 4000 TL geliriniz olur. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi eğer bu işi birisi aracılığıyla yapıyorsanız bu işten kazanacağınız ücret yarı yarıya düşebilir.

Ayrıca evde karı koca olarak da bu işi yapıp çok iyi para kazanabilirsiniz. En az haftalık 1000 adet yaparak iki kişinin aylık geliri 8000 TL olabilir hatta daha fazla yaparak bunu daha da arttırabilirsiniz. Haftanın günü 1000 adeti tamamlayıp geri kalan günlerde de başka evlere iş alabilir ve gelirinizi iki katına çıkarabilirsiniz.

Evde telefon kılıfı paketleme işi haftalık olarak yapılmaktadır. Yani firma sahipleri hafta sonu gelerek sizden yaptıklarınızı sayıp alarak yaptığınız kadarının tutarını anında size ödemektedirler. Ödeme de bir ileri tarih olmadığı ve anında paranızı aldığınız için oldukça güvenilirdir. Hem bu sayede paranızı alıp alamayacağınıza dair de şüpheleriniz olmaz.

Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi Hangi İllerde Yapılır?

Evde telefon kılıfı paketleme işi birçok ilde yapılmaktadır. Kalabalık illerin dışında paketleme işi yapacak olanların sayısı fazla olduğu takdirde diğer illere de firma yetkilileri görevlendirip oradakilere de iş imkanı sağlanmaktadır. İstanbul, Ankara, Bursa, Eskişehir ve İzmir bu işin ana illeridir. Buranın dışında yaşayanlar da başvuru yapabilirler. Başvuru yapılan ildeki başvuru sayısı fazla olursa oradakilere de iş imkanı sağlanacaktır. Bu yüzden başvuru yaparken yaşadığınız ili belirtmeyi unutmayınız.

İstanbul Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi

İstanbul nüfusunun kalabalık olması ve işsizlik oranının artması sebebiyle bu sektörde en çok tercih edilen iştir. İstanbul ‘da evde telefon kılıfı paketleme işi için birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar aslında temelde tek bir firmaya bağlı olarak çalışmaktadırlar. Ana firmanın şubeleri olarak yer almaktadırlar. Avcılar, Zeytinburnu, Mecidiyeköy, Kartal ve Pendik ‘de şubeleri bulunmaktadır. İstanbul’da yaşadığınız ilçe bu şubelerden birine bağlıdır. Her şube çalışanı hafta sonu paketleri toplamak için yola koyulmaktadır. Paketleri toplayan firma görevlisi bir yanda da aldığı ürünlerin ödemesini yapmaktadır.

Ankara Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi

Nüfusun kalabalık olduğu başkentimiz Ankara’da da bu iş sadece bir firma bulunmaktadır. Kızılay’da yer alan bu firma İstanbul’da ki gibi hafta sonu paketleri toplamaya ve ödemeyi yapmaya doğru yola koyulmaktadır. İstanbul’da şubelerden tek bir araç yola çıkarken Ankara Kızılay’da yer alan şubeden hafta sonu 5 araç yola çıkmaktadır.

Ankara’da yaşayanlarda gönül rahatlığıyla başvuru yaparak aylık en az 3000 TL kazanma şansını elde edebilirler. Ayrıca Ankara’da yeni bir şube daha açılmak istenmektedir. Yenimahalle ilçesinde yer alacak bu şube için çalışmalar tüm hızıyla devam etmektedir. Buranın faaliyete başlaması çalışanların durumunu değiştirmeyecektir. Paketlerin toplanması yine hafta sonları gerçekleştirilecektir.

Bursa Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi

Bursa’da evde telefon kılıfı paketleme işi iki ayrı şubeden yürütülmektedir. Şehrin iki ucunda yer alan İznik ve Mustafa Kemalpaşa ilçeleri paylaşmış ev hafta sonu diğer iller gibi paketleri toplamaya ve ödemeyi yapmak üzere yola koyulmaktadırlar. Ayrıca talebin olması doğrultusunda buradan Yalova, Sakarya, Kocaeli ve hatta Karadeniz’e doğru paketleme işi verilebilir.

Aşağıda sizlerle paylaştığımız başvuru kısmında belirttiğiniz il bizler için önemli. Bu yüzden lütfen dikkatli şekilde ve doğru şekilde yazıp yollamanız gerekmektedir.

İzmir Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi

İzmir’de evde telefon kılıfı paketleme işi 4 farklı şubeden yürütülmektedir. Buralar Urla, Kiraz, Bergama ve Bornova’dır. İzmir’de yer alan ilçeler bu 4 ilçedeki şubeye dağıtılmıştır. Ayrıca Manisa, Aydın ve Balıkesir’de yaşayanlar için buradan paketleme işi verilerek yine aynı şekilde hafta sonu da toplaması yapılmaktadır.

İzmir bölgesinde yaşayan ev hanımları veya işsiz herkes bu işe başvurabilirler. Aşağıdaki başvuruyu yaptıktan sonra başvuru olumlu geçenlere dönüş yapılmakta ve işin ayrıntıları tekrardan teyit etmek amaçlı anlatılmaktadır. Yaşadığınız il/ilçe kısmını doğru şekilde doldurup hala bu ise sahip değilseniz başvuru yapabilirsiniz.

Eskişehir Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi

Eskişehir’de Odunpazarı ve Sivrihisar’da firmanın şubeleri bulunmaktadır. Buradan Kütahya, Afyon ve Uşak taraflarına da paketleme işi verilmektedir. Oldukça kolay bir iş olan evde telefon kılıfı paketleme işi Eskişehir’de beklenilenin üstünde bir rağbet görmektedir. Bu bölgede daha çok ev hanımları ev ekonomisine katkıda bulunmak için bu işe başvurmaktadırlar. Sizlerde ayda en az 3000 TL para kazanmak istiyorsanız evde telefon kılıfı paketleme işi için başvuru yapabilirsiniz. Hangi şehirde yaşadığınızı belirtmeyi unutmayınız. Bu şehirlerin dışında yaşasanız da bu işe sahip olabilirsiniz. Eğer bulunduğunuz ilden 100 ve üzeri talep gelirse firma yetkilileri o bölgeye de şube açabilirler. Şube açılmasa bile yukarı saydığım illerden herhangi bir şube çalışanı sizin bulunduğunuz bölgeye paket getirip götürmek için görevlendirilebilir.

Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi Başvurusu

Oldukça basit bir iş olan evde telefon kılıfı paketleme işi için başvuru da oldukça kolaydır. Yapmanız gerekenler şu şekildedir;

Puan: 5 yıldız seçiniz
Ad Soyad: Adınızı ve Soyadınızı yazınız
Email: Aktif olarak kullandığınız e-posta adresinizi yazınız
Yorum kısmına da;
Yaşadığınız il/ilçe:
Yaşınız:
Kaç kişi çalışacaksınız:

Yazıya 5 puan seçtiğiniz takdirde başvuru için yolladığınız mesaj yorum kısmında yer alacaktır. Ancak 5 puan vermeyenler veya hiç puanlamayanların başvuru geçersiz sayılacaktır. Kişisel bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmeniz gerekmektedir. Ayrıca kişi sayısını çok belirtmeniz işe alınma ihtimalinizi arttıran bir durum değil. Bu sadece bulunulan bölgede kaç kişini başvuru yaptığını tespit etmek için yer almaktadır.  

Yorum kısmına size daha çabuk ulaşılabilir olacağını düşünüp telefon numaranızı lütfen bırakmayınız. Bu tamamen sizin güvenliğiniz açısından önemlidir. Bilgi güvenliği açısından herkesin görebileceği bir şekilde başvuru yapıldığı için sizden telefon değil e-mail adresiniz istenmektedir. Aktif olarak kullandığınız bir e-mail adresi yazmanız gerekmektedir. Yanlış yazılan e-mail adresleri sonucunda size ulaşılamaz ve başvurunuz geçersiz sayılmaktadır.