Evde Tel Toka Paketleme İşi

Evde Tel Toka Paketleme İşi

12 Mart 2020 96 Yazar: admin

Özellikle ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımlarının tercih ettiği evde tel toka paketleme işi oldukça kolay bir iştir. Sadece kadınlar değil her yaş gurubu kadın ve erkek bu işi yapabilir. Bu iş ile aylık 1500 TL kazanabilirsiniz. Evde tel toka paketleme işi nedir? Evde tel toka paketleme işi nasıl yapılır? Evde tel toka paketleme işi ücreti ne kadardır? Vb. tüm sorularınızın cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde tel toka paketleme işi ile aylık 1500 TL kazanabilirsiniz. Sizden istenen tek tokaları belirtilen şekilde paketlere yerleştirmenizdir. Evde tel toka paketleme işini eşinizle, arkadaşlarınızla veya ailenizle birlikte yapabilirsiniz. Bu şekilde çalışarak kazancınızı ikiye, üçe katlayabilirsiniz. Hatta çevreniz genişse daha fazla iş alarak aldığınız fazla işleri etrafınızdaki insanlara yaptırıp komisyon alarak daha fazla kazanabilirsiniz.

Ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları, işsizler, ek iş imkanı arayanlar, üniversitede okuyan öğrenciler evde tel toka paketleme işi yapabilirler. Evde tel toka paketleme işinde herhangi bir toz ve pislik olmadığı için herkesin rahatça yapabileceği bir iştir.

Evde tel toka paketleme işinde sitemizde yayınladığımız diğer ilanlar gibi ödemeleriniz haftalık olarak yapılmaktadır. Her hafta cuma günü firma çalışanları paketleri almaya gelirler. Her Cuma paketleri almaya gelen firma yetkilileri paketleri tek tek sayıp, kontrol ederek alırlar ve yaptığınız paketleme kadar ücretinizin ödemesini de anında yaparlar. Bu şekilde paranızı alıp alamayacağınıza dair endişeleriniz olmadan çalışamaya devam edebilirsiniz.

Sizlerde aylık 1500 TL ve daha fazlasını kazanmak istiyorsanız tel toka paketleme işi için başvuru yapabilirsiniz. Aşağıda yorum kısmına başvuru için gerekli bilgileri yazıp yollayabilirsiniz. Evde tel toka paketleme işi ve tüm ayrıntılar yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Tel Toka Paketleme İşi Nedir?

Evde tel toka paketleme işi oldukça kolay ve hızlı yapılabilecek bir iştir. Bu işi yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç durum bulunmaktadır. Bunlardan ilki doğru iş yapmaktadır. Tel toka paketleme işinde paketlerin içine firmanın belirttiği adette tel toka koymanız gerekmektedir. Genelde bu paketlemeler 10’ar adetlik yapılmaktadır. Tel tokaları sayarken doğru saymalısınız. Eksik veya fazla paketlemelerde tarafınıza bir ödeme yapılmayacaktır. Ayrıca bu şekilde eksik veya fazla paketleme yapmanız size olumsuz olarak dönmektedir. Firma yeni gelen işlerde sizi tercih etmeyebilir. Bu yüzden paketleme yaparken saydığınız adedin doğru olmasına özellikle dikkat etmelisiniz.

Evde tel toka paketleme işinde dikkat etmeniz gereken diğer kriter ise temiz çalışmanızdır. Aslında bu kriter bütün evlere işlerde olan bir kriterdir. Yapacağınız paketlemeler de paketlerin temiz gözükmesi gerekmektedir. Yıpranmış, kırışmış paketler için ödeme yapılmayacaktır. Bu yüzden temiz çalışmaya özen göstermelisiniz. Ayrıca temiz çalışmanız sizin bundan sonra alacağınız işin devamlılığını da sağlayacaktır. Paketleri sizden teslim almaya gelen firma çalışanları paketleri tek tek sayarken aynı zamanda paketlerin temiz olup olmadıklarında dikkat ederler.

Evde kavanoz kapağı paketleme işini televizyon karşısında oturduğunuz yerden rahatça yapabilirsiniz. Güne istediğiniz saatte başlayıp, kahvaltınızı yapıp, yine istediğiniz saatte işe başlayıp, istediğiniz saatte ara verip, istediğiniz saatte işi sonlandırabilirsiniz. Bu şekilde aslında evde boş olan vakitlerinizi değerlendirip para kazanabilirsiniz.

Sizlerde aylık 1500 kazanmak istiyorsanız evde tel toka paketleme işine başvuru yapabilirsiniz.

Evde Tel Toka Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde tel toka paketleme işi oldukça kolay bir iştir. Paketleme yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini yukarıda sizlerle paylaştık. Şimdi ise bu işi nasıl yapmanız gerektiğini anlatacağız.

Evde tel toka paketleme iş başvurunuz olumlu sonuçlanması halinde firma yetkilileri sizinle iletişime geçerek bu işin detaylarını anlatacaklar. Bizlerde başvuru yapmadan önce iş hakkında biraz fikriniz olması için sizlere bu işin nasıl yapılması gerektiğini anlatacağız.

Evde tel toka paketleme işinde firmanın istediği adette tel tokayı paketlere yerleştirmeniz gerekmektedir. Genel de firmalar 10’ar adetlik paketler istemektedirler. Yine firmadan firmaya tel tokayı koyacağınız paketler değişiklik göstermektedir. Bazı firmalar tel tokaları bir kartona geçirip paketlemenizi istemektedir, bazıları ise tel tokaları direk paketlere koymanızı istemektedir. Bu iş için gerekli tüm malzemeler tarafınıza iletilecektir. Tek toka, paketleme ambalajı, eğer gerekliyse karton ve yaptıklarınızı içine koymanız için bir adette karton verilecektir.

Aylık 1500 TL ve hatta daha fazla kazanabileceğiniz evde tel toka paketleme işinde ailenizle veya eşinizle birlikte çalışarak kazancınızı arttırabilirsiniz. Hangi ilde yaşarsanız yaşayın aşağıda başvuruda bulunabilirsiniz. Kargonun ulaşım sağladığı her yere iş imkanı verilmektedir.

Evde Tel Toka Paketleme İşi Kimler İçin Uygun?

Evde tel toka paketleme işi yukarıda da bahsettiğimiz gibi herkes için uygun bir iştir. Eşiniz, aileniz, komşularınız veya arkadaşlarınız ile bu işi yaparak kazancınızı iki üç katına çıkarabilirsiniz. Hatta çevreniz genişse daha fazla iş alıp çevrenizdekilere de iş verip komisyon alarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Evde tel toka paketleme işi ev hanımları, öğrenciler, ek iş arayanlar ve herkes içi uygun bir iştir. Yapımı oldukça kolay ve pisliği, tozu olmadığı için oldukça temiz çalışılan bir iştir. 

Evde tel toka paketleme işine kadın erkek fark etmeksizin 18 yaşından büyük herkes başvuru yapabilir. Evlere verilen işlerde herhangi bir vasıf aranmaz bu sebepten tel toka paketleme işinde de herhangi bir vasıf aranmamaktadır. Bu işi daha önce yapmış olmanız veya yapmamış olmanızın bir önemi yoktur.

Evinizde televizyon izlerken ve kahvenizi içerken bir yandan para kazanabilirsiniz. Evde tel toka paketleme işi kolay ve pisliği olmayan bir iştir. Tek yapmanız gereken doğru adette tel tokayı istenilen şekilde paketlerin içine koymanızdır. Sizlerde bu şekilde oturduğunuz yerden aylık 1500 TL para kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey yorum kısmına başvuru için gerekli bilgileri yazıp yollamaktır.

Evde Tel Toka Paketleme İşi Hangi İllerde Yapılmaktadır?

Evlere verilen işler de en çok merak edilen konuların başında bu işin hangi illerde yapıldığı gelmektedir. Kargonun ulaşım sağladığı her ile ve ilçeye iş verildiği için aslında firmanın şubelerinin bulunduğu yer pek de önem arz etmemektedir.

Aşağıda sizden başvuru için gerekli bilgilerde yaşadığınız il de talep edilmektedir. Bunun sebebi illerde bu iş ile ilgili talebin yoğunluğunu fark etmektir.

Evde tel toka paketleme işinin hangi illerde yapıldığına gelecek olursak eğer toplamda 5 ilde bu iş için şubeler bulunmaktadır. Bu iller şöyledir; İstanbul, İzmir, Ankara, Adan ve Eskişehir’dir. Yukarıda bahsettiğimiz gibi bu illerin dışında yaşayanlar da başvuru yapabilirler.

Evde Tel Toka Paketleme İşi Ücreti Ne Kadardır?

Evde tel toka paketleme işinin nasıl yapıldığını ve hangi illerde şubeleri olduğunu yukarıda sizlerle paylaştık. Şimdi sıra bu işten ne kadar para kazanıldığıdır. Diğer evlere verilen işlerde olduğu gibi bu işte de aylık net bir kazanç yoktur. Paketleme başına ücret verilmektedir. Ne kadar çok tel toka paketleme işi yaparsanız o kadar çok para kazanabilirsiniz hatta yukarıda da söylediğimiz gibi eşinizle, arkadaşınızla, komşunuzla, ailenizle yada bir grup insanla bu işi yaparsanız kazancınızı iki üç kat daha da arttırabilirsiniz.

Evde tel toka paketleme işinde 10’ar adetlik paketlemeler yapılmaktadır. Paketleme başına 0,15 krş. verilmektedir. Eğer günlük 350 adet paketleme yaparsanız günlük 52,5 TL kazanç elde ederseniz. Bu da bir haftada 367,5 TL, aylık da 1470 TL kazanç demektir. Ortalama 1500 TL parayı günlük 350 adet yapmanız halinde alabilirsiniz. Ancak iş oldukça kolay olduğu için günlük 500 adette paketleme yapabilirsiniz. Bu durumda kazancınız 2100 TL olacaktır. Hatta çevrenizdekilere de iş verip komisyon alırsanız kazanacağınız para daha da artacaktır.

Evde Tel Toka Paketleme İşi Başvurusu

Evde tel toka paketleme işinin ne olduğu, nasıl yapıldığı, ücretinin ne kadar olduğunu ve tüm ayrıntıları yukarıda sizlerle paylaştık. Sizlerde bu şartları kabul ediyorsanız ve bu işi bende yaparım diyorsanız yorum kısmından başvuru yapabilirsiniz. Evde tel toka ı paketleme işine başvuru yapmak için aşağıya yorum bırakmanız yeterlidir. Yorum bırakırken yazmanız gerekenler ise şöyledir;

Puan: 5 yıldız seçiniz
Ad Soyad: Adınızı ve Soyadınızı yazınız
E-mail: Aktif olarak kullandığını e-posta adresinizi yazınız
Yorum kısmına da;
Yaşadığınız il/ilçe:
Yaşınız:
Kaç kişi çalışacaksınız:

Yazıya 5 yıldız vermeniz gerekmektedir. 5 yıldız verilmeyen başvurular onaylanmayacaktır. Bu yüzden lütfen bu kısmı atlamadan başvurunuzu gerçekleştirin.

Herkese açık bir başvuru yapıldığı için sizden istenilen bilgilerin dışında cep telefonu gibi güvenliğinizi tehlikeye sokacak bilgileri yazmayınız. Sizinle iletişime geçebilmek için aktif kullandığınız mail adresiniz istenmektedir. Aktif kullandığınız bir mail adresi yazdığınızdan emin olmalısınız. Çünkü firma yetkilileri geri dönüşleri mail üzerinden yapmaktadır. Eğer başvurunuz olumlu sonuçlanırsa mail üzerinden iletişim bilgileriniz talep edilecektir. Bu aşamada cep telefon numaranızı firma yetkilileri ile paylaşabilirsiniz.

Başvuru için istenilen bilgilerde yaşadığınız il ve kaç kişi çalışacaksınız sorusu yer almaktadır. Bu soruya vereceğiniz cevap başvurunuzu olumlu ya da olumsuz olarak etkilememektedir. İllerdeki bu iş için talebi fark edebilmek için sorulmaktadır. Her ile iş verildiğini yukarıda zaten söylemiştik. Firma yöneticileri yoğunluk yaşanıldığını düşündükleri illerde şube açmayı düşündükleri için bu soruları da başvuru için cevaplamanız gerekmektedir.

Aylık 1500 TL ve daha fazlasını kazanmak istiyorsanız sizlerde başvuru için gerekli bilgileri yorum atabilirsiniz. Yukarıda saydığımız şartları kabul ediyorsanız, bu işi bende yapabilirim diyorsanız hemen başvuru yapabilirsiniz.