Evde Takı Paketleme İşi

Evde Takı Paketleme İşi

24 Haziran 2020 60 Yazar: admin

Evde takı paketleme işi evlere verilen tüm paketleme işleri gibi yoğun ilgi görmektedir. İnsanlar artık yol ve trafik sıkıntısı çekmeden para kazanmanın nasıl güzel bir avantaj olduklarını fark etmişlerdir. Firmalar da paketleme işlerini evlere vererek daha uygun fiyata işlerini halletmiş oluyorlar. Firmalar bu şekilde paketleme işlerini evlere verdiklerinden dolayı ücretleri de paketleme başına yapmaktadırlar. Sizler ne kadar çok paketleme yaparsanız kazancınız da o kadar çok olmaktadır. Bu sayede firmada daha az ücrete işini yaptırırken evde olanlarda bu dönemde iyi kazanç ede edebildiler. Sizler de evde takı paketleme işi yaparak aylık 3000 TL kazanabilirsiniz.

Evde takı paketleme işi sayesinde evde oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz. Güne istediğiniz saatte başlayıp, istediğiniz saatte çalışmaya başlayabilirsiniz. Alarm sesiyle güne başlamadan kahvaltınızı yapıp, çayınızı, kahvenizi içip evinizde yapılması gereken işlerinizi halledip sonrasında evde takı paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz. Evde televizyon izleyerek bir yandan takı paketleme işi yaparak aylık 3000 TL kazanabilirsiniz. Evde takı paketleme işi hemen hemen herkesin kolayca yapabileceği biri iştir. Size paketler de takılar da hazır olarak verilmektedir ve bu ikisini birleştirmeniz istenmektedir. Belirli birkaç kritere dikkat etmeniz durumunda aylık net bir kazanç elde etmeniz mümkündür.

Evde iş imkanı ailesi olarak sayfamızda ilanı paylaşmadan önce firma hakkında araştırma yapıp, güvenirliğinden emin olduğumuz ilanları sizlerle paylaşıyoruz. Sizler de acaba güvenilir bir firma mı diye sorgulamanıza gerek yoktur. Zaten başvurunuzun olumlu sonuçlanmasının ardından firma yetkilileri sizinle iletişime geçtiklerinde sizler de sonrasında firma hakkında araştırma yapıp güvenirliklerini görebilirsiniz. Ayrıca firmalar ödemelerinizi de haftalık olarak yaptığı için firmaların güvenilir olduklarını anlayabilirsiniz.

Evde takı paketleme işinde firma çalışanları her Cuma günü paketleri sizden teslim almaya gelmektedirler. Firma çalışanları paketleri sizden teslim alırken paketleri sayarak kontrol etmektedirler. Paketleri teslim alan firma çalışanları yaptığınız paketlerin ücretini anında ödemektedir.

Evde takı paketleme işinde düzenli ve temiz çalışarak aylık 3000 TL kazanabilirsiniz. Bu işi ailenizle, arkadaşlarınızla birlikte yaparsanız kazancınız daha da artacaktır. Eğer çevreniz genişse daha fazla iş alıp çevrenizdeki akrabalarınıza, komşularınıza da iş yaptırıp komisyon alarak çalışmadan da kazancınızı istediğiniz şekilde arttırabilirsiniz. Hatta bir süre sonra çevreniz aşırı genişlerse sizler hiç yapmadan sadece yaptırarak da kazancınızı arttırabilirsiniz.

Evde takı paketleme işi nedir? Evde takı paketleme işi nasıl yapılır? Evde takı paketleme işi ile ne kadar kazanılır? Evde takı paketleme işine başvuru yapılır? vb merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevabı yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Takı Paketleme İşi Nedir?

Evde takı paketleme işi oldukça kolay ve pratik yapılan bir iştir. Bu iş için sizden herhangi bir bilgi veya güç istenmez. Sizler de evde takı paketleme işi aylık 3000 TL kazanabilirsiniz.

Evde takı paketleme işinde sizlere takılar ve paketler hazır olarak verilmektedir. Sizden istenen tek şey bu ikisini bir araya getirmektir. Paketlerin içine 20’şeradet takı yerleştirmeniz istenmektedir.

Evde takı paketleme işi yaparken dikkat etmeniz gereken 3 durum söz konusudur. Bunlardan ilki temiz çalışmanızdır. Temiz çalışmak evlere verilen tüm işlerde dikkat etmeniz gereken durumların en başında gelmektedir. Kirlenmiş, yıpranmış, buruşmuş paketlemelerin ücreti tarafınıza ödenmemektedir ki zaten başvurunuzun olumlu sonuçlanmasının ardından firma bu konu hakkında sizi bilgilendirecek ve sizler de bunu kabul ederek işe başlamış olacaksınız. Bu yüzden temiz çalışırsanız hem kazancınız artar hem de firma sizinle çalışmaya sürekli devam eder.

Evde takı paketleme işinde dikkat etmeniz gereken ikinci durum doğru çalışmaktır. Sizden istenilen paketlerin içine 20’şer takı yerleştirmenizdir. Paketlerin içine eksik ya da fazla takı koymanız durumunda bu paketlemenin ücreti tarafınıza ödenmemektedir. Paketleri sizden teslim almaya gelen firma çalışanları paketleri tartmakta ve buna göre eksik ya da fazla takı paketleme yapıp yapmadığınız anlaşılmaktadır. Bütün bunlara dikkat ederek paketleme yapmanız gerekmektedir. Bu şekilde hem alacağınız ücret için hem de işin devamı için doğru şekilde takı paketleme yapmaya özen göstermeniz gerekmektedir.

Evde takı paketleme işinde dikkat etmeniz gereken üçüncü durum ise hızınızdır. Bildiğiniz gibi sabit bir ücretiniz bulunmamakta ve sizler ne kadar hızlı çalışırsanız kazancınız da o kadar çok olmaktadır. Daha öncede söylediğimiz gibi bu işi çevrenizdekilere de yaptırarak hızınızı ve kazancınızı arttırabilirsiniz. Hatta bir süre sonra çevrenizi genişletip siz hiç iş yapmadan sadece yaptırıp da para kazanabilirsiniz.

Sizler de yukarıda belirttiğimiz bu üç kritere dikkat ederek evde takı paketleme işi yapabilirsiniz. Bu sayede aylık 3000 TL ve hatta daha fazlasını kazanabilirsiniz. Evde takı paketleme işine başvuru için aşağıdaki başvuru bilgilerine yorum kısmına yazıp yollamanız gerekmektedir.

Evde Takı Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde takı paketleme işi kolay ve pratik yapılan bir iştir. Yukarıda saydığımız 3 temel kurala dikkat ederek ayda 3000 TL kazanabilirsiniz.

Evde takı paketleme işinde size verilecek malzemeler takı, paketler ve kolidir. Sizden istenilen paketlerin içine 20’şer takı yerleştirmenizdir. Az veya fazla takı ile paketleme yaparsanız yanlış paketleme yapmış olursunuz ve bu durumda ücretiniz ödenmemektedir.

Evde takı paketleme işinde firma çalışanları her hafta Cuma günü gelip sizden paketleri teslim almaktadır. Firma çalışanları paketleri sizden teslim alırken yaptığınız paketleri kontrol etmekte ve saymaktadır. Yaptığınız paketleri koliye yerleştirmeniz gerekmektedir. Firma çalışanları sizden paketleri koli ile teslim almakta ve işe devamınız için size boş bir koli de vermektedir.

Sizler de aylık 3000 TL kazanarak evde takı paketleme işi yapabilirsiniz. Evde takı paketleme işine başvuru için gerekli tüm ayrıntılar yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Takı Paketleme İşi Kimler İçin Uygun?

Evlere verilen paketleme işleri hemen hemen herkesin yapabileceği işler olmaktadır. Evde takı paketleme işi için herhangi bir güç ve ekstra bilgi gerekmemektedir. Sizden istenilen paketlerin içine 20’şer adet takıyı doğru sayıp koymanızdır.

Evde takı paketleme işini ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları, ek iş arayanlar, öğrenciler, işsizler ve hatta emekliler de bu işi kolayca yapabilirler. Kısacası 18 yaşından büyük herkes bu işi yapabilmektedir.

Evde takı paketleme işine başvuru için gerekli bilgiler de yaşınız da sorulmaktadır. Yukarıda da söylediğimiz gibi 18 yaşından büyük herkese bu iş verildiği için bu soru aslında önemli değildir. Evde takı paketleme işi başvurusunda yaşınızın da sorulmasının amacı sadece sizin hakkınızda bilgi sahibi olabilmektir. Her yaş grubu bu işe başvuru yapabilir.

Sizler de evde takı paketleme işi yapmak istiyorsanız başvuru için gerekli bilgileri başvuru kısmına yazıp yollamanız gerekmektedir.

Evde Takı Paketleme İşi Hangi İllerde Yapılır?

Evde takı paketleme işinin hangi illere verildiği yaş gibi önemli bir konu değildir aslında. Çünkü kargonun ulaşım sağladığı her ile ve her ilçeye evde takı paketleme işi verilmektedir.

Evde takı paketleme işi 5 ile verilmektedir ve bu 5 il işte şöyledir; İstanbul, İzmir, Çanakkale, Balıkesir ve Eskişehir’dir. Bu illerin dışında yaşayanlarda başvuru yapabilirler. Kargonun ulaşım sağladığı her yere iş verilmektedir. Ayrıca bu illere komşu olan illere kargo ile değil direk firma çalışanları gelmektedir.

Evde takı paketleme firma çalışanları her Cuma gelip sizden yaptığınız paketlemeleri teslim almaktadır. Yaptığınız paketleri sayarak ve kontrol ederek teslim alan firma çalışanları ödemenizi de anında yapmaktadır. Bu illerin dışında yaşayanlar için kargo sizden paketlemeleri koliyle teslim almaktadır. Ağız kısımları kapalı olacak şekilde kolileri kargo çalışanlarına teslim etmeniz gerekmektedir. Kargo çalışanları kargonuzu firma yetkililerine Pazartesi günü ulaştırmaktadır.

Evde takı paketleme işine başvuru için gerekli bilgilerde yaşadığınız il ve ilçe sorulmaktadır. Ancak dediğimiz gibi kargonun ulaşım sağladığı her il ve ilçeye iş verildiğinden yaşadığınız il ve ilçe kısmı başvurunuzu olumlu ya da olumsuz etkilememektedir. Bunun sorulmasının tek sebebi illerdeki yoğunluğu fark etmektir. Firma yetkilileri yoğunluk yaşanan illere yeni şube açmak istediğinden bu soruyu sormaktadır.

Sizler de aylık 3000 TL kazanabileceğiniz evde takı paketleme işine başvuru için tüm ayrıntılar yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Takı Paketleme İşi ile Ne Kadar Kazanılır?

Evlere verilen tüm işlerde bildiğiniz gibi sabit bir aylık ücret bulunmamakta ve paketleme başına ücret almaktasınız. Bu yüzden bu işten kazanacağınız ücret tamamen sizin çalışma hızınıza ve yaptığınız işe bağlıdır.

Evde takı paketleme işinde yaptığınız paketleme başına 0,40 kuruş verilmektedir. Sizler bir günde ortalama 270 adet takı paketleme işi yaparsanız günlük 108 TL kazanırsınız. Bu şekilde düzenli çalışarak haftalık 756 TL ve aylık 3000 TL kazanabilirsiniz. Eğer sizler daha çok adette paketleme yaparsanız, kalabalık çalışırsanız ya da işi etrafınızdakilere yaptırıp komisyon alırsanız kazancınız daha çok artmaktadır.

Firma çalışanları Cuma günleri gelip sizden paketleri teslim aldıklarında yaptığınız paketlemelerin ücretini anında ödemektedir. Eğer sizden paketleri kargo çalışanları teslim alıyorsa ödemeleriniz pazartesi gününe kalmaktadır. Çünkü kargo çalışanları sizden paketleri Cuma günü teslim almakta ve Pazartesi firmaya teslim etmektedir. Firma çalışanları Pazartesi paketleri teslim alıp paketlerinizi kontrol edip yaptığınız paketlerin ücretini banka hesabınıza anında yapmaktadırlar. Ödeme konusunda bir sıkıntı yaşamayacağınızı önceden sizlere söylemek isteriz.

Sizlerde aylık 3000 TL ve daha fazlasını kazanmak istiyorsanız evde takı paketleme işine başvuru yapabilirsiniz.

Evde Takı Paketleme İşi Başvurusu

Evde takı paketleme işi için başvuru dışında kalan tüm bilgileri yukarıda sizlerle paylaştık. Sizler yukarıda belirttiğimiz şartları kabul ediyor, bu işi ben de yaparım diyorsanız başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz. Aylık 3000 TL kazanabileceğiniz evde takı paketleme işine başvuru için başvuru bilgilerini yorum kısmına yazıp yollamanız gerekmektedir.

Evde takı paketleme işine başvuru için cevaplamanız gereken bilgiler işte şöyledir;

Puan: 5 yıldız seçiniz
Ad Soyad: Adınızı ve soyadınızı yazınız
E-mail: Aktif olarak kullandığınız e-mail adresinizi yazınız

Yorum kısmına da
Yaşadığınız il/ilçe:
Yaşınız:
Kaç kişi çalışacaksınız:

Başvurularınızı yollamadan yazıya 5 yıldız vermeniz gerekmektedir. 5 yıldız verilmeden yapılan yorumlar değerlendirilmeye alınmayacaktır. Bu yüzden bu kısmı atlamamanız gerekmektedir.

Evde takı paketleme işine başvuru için istenen bilgiler yaşadığınız il, ilçe, yaşınız ve kaç kişi çalışacaksınızdır. Bu bilgilerin dışında telefon numaranız gibi özel bilgilerinizi paylaşmayınız. Çünkü bu başvuru herkese açık bir başvuru olduğu için telefon numaranız gibi kişisel güvenliğinizi tehlikeye atacak bilgileri paylaşmayınız.

Evde takı paketleme işine başvurunuzun olumlu sonuçlanmasının ardından firma çalışanları sizinle mail adresiniz üzerinden iletişime geçmektedir. Bu yüzden güncel bir mail adresinizi yazmanız gerekmektedir. Firma çalışanları mail adresiniz üzerinden sizinle iletişime geçtiklerinde telefon numaranızı paylaşabilirsiniz.

Sizler de aylık 3000 TL kazanmak istiyorsanız evde takı paketleme işine başvuru yapabilirsiniz. Başvuru için gerekli bilgileri yorum kısmına yazarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.