Evde Silgi Paketleme İşi

Evde Silgi Paketleme İşi

25 Aralık 2020 13 Yazar: admin

Evde silgi paketleme işi, maddi olarak zorlanan ve bir çıkış kapısı arayan birçok insana gelir kapısı olmuş durumda. Kolay ve hiçbir zorluğunun olmaması çalışanlar tarafından güzel dönüşler sağlamaktadır. Maddi olarak zorlanıyor ve kendinize göre bir iş arıyorsanız aynı zaman da hiçbir vasıf aramayan bu iş belki de sizin hayatınızın mesleği olacak konumdadır. Evde silgi paketleme işi yaparak aylık kazanç elde edebilir ve geçiminizi bu şekilde sağlayabilirsiniz.

Evde silgi paketleme işi yapan kişiler, evlerinden oturdukları yerde keyif içerisinde paralarını kazanmaya devam ederken, bu işi sizlere sağlamış olan firma sahiplerinin de tabii ki avantajları bulunmaktadır. Siz evde silgi paketleme işi yaparken, herhangi bir yol gelmeden evinizden çalışmış oluyorsunuz, firma sahipleri de sizlerin yol, yemek ve sigorta masraflarınızdan muaf olmuş oluyorlar. Karşılıklı bir şekilde avantaj içerisinde çalışmanın mutluluğunu yaşamış oluyorsunuz. Hem evden çalışmak sizler için de daha kolay ve keyifli oluyor çünkü mola saatinizden ne zaman çay içeceğinize kadar kendiniz karar vermiş oluyorsunuz.

Kendi sıcak yuvanızda, yanınızdaki eşinizden, çocuğunuzdan ya da arkadaşınızdan yardım alarak, sohbetler ederek, yemek yiyerek yada televizyon seyrederek rahatça evde silgi paketleme işi yapabilirsiniz. İş o kadar basit ki sadece sayı saymasını bilmeniz yeterli. Sayı saymasını bilen her kesimden insan rahatlıkla evde silgi paketleme işi yapabilir. Bu işi yapmak isteyen insanlarımız için, firma tarafından silgiler ve paketler hazır bir şekilde getirilmektedir. Evde silgi paketleme işini yaparak ayda 2500 TL veya daha da fazlasını kazanabilirsiniz. Paketlerinizi hazırlarken dikkat etmeniz gereken iki kısım vardır. Bu kısımlara dikkat ettiğiniz sürece gelirinizi artırabilir ve firmadan olumlu dönüşler alarak, evde silgi paketleme işi yapmaya devam ederken de ayda 2500 TL ve üzerini kazanabilirsiniz.

Bizler evde iş imkanı ailesi olarak, sizlerle bu tarz ilanları paylaşmadan önce firma sahipleriyle yada firmadan yetkili kişilerle görüşüyor ve iş hakkında bilgiler aldıktan sonra, eğer firmanın güvenilir olduğundan emin olduysak sizlere işi anlatıp, bu işi yapabilmeniz için başvuru olanağı sunuyoruz. Güvenirliliğinden emin olmadığımız hiçbir iş ilanını sizlerle paylaşmıyoruz. Sizler evde silgi paketleme işi yapmak isteyip de başvurunuzu yaptıktan sonra, eğer başvurunuz olumlu ise firma tarafından sizlere dönüş yapılıp, işin nasıl yapılacağı ve maddi boyutu tekrardan anlatılacaktır. Böyle bir durumda da sizde firmanın ne kadar güvenilir olduğunu görmüş olacaksınız.

Evde silgi paketleme işi yaparak ayda 2500 TL ve daha fazlasını kazanmayı kim istemez ki? Titiz, temiz ve özenli çalıştığınız sürece firma görevlileri de sizden memnun kalacak ve sizlere işin devamını sağlayacaklardır. Bu işi yaparken tek başınıza da çalışmak zorunda değilsiniz. Evde silgi paketleme işi yaptığınızı ve kolaylığını etrafınızdaki eşe, dosta, arabaya veya komşuya anlatarak onlara bu işi sağlayabilir ve kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Aynı zaman da evinizdeki bireylerden de yardım alabilir böylelikle çok kısa sürede ve yorulmadan paketlemelerinizi tamamlamış olur ve ayda 2500 TL ile sınırlı kalmaz daha da fazlasını kazanmaya devam etmiş olursunuz.

Evde silgi paketleme işi yapmış olan kişilere, firma görevlileri teslimat ve ödemelerini aynı gün yapmakta olup, herhangi bir aksilik çıkmadığı sürece firmadan çalışanlar sizlerin belirtmiş olduğu adrese gelerek, haftanın son günü olan Cuma günü paketleri teslim alırken sizlerin de ödemesini nakit olarak yapmaktadır. Evde silgi paketleme işi yaparak para kazanmaya devam etmek istiyorsanız, firma görevlileri Cuma günü sizin vermiş olduğunuz adrese gelmeden önce arayıp, işe devam etmek istediğinizi ve ne kadar paket talep ettiğinizi belirtirseniz, firma görevlileri de gelirken yanlarında siparişinizi getirirler ve sizde bu şekilde ayda 2500 TL veya daha fazla kazanmaya devam edebilirsiniz.

Evde silgi paketleme işi nedir? Evde silgi paketleme işi ne kadar kazandırır? Evde silgi paketleme işi nasıl yapılır? Evde silgi paketleme işi başvurusu nasıl yapılır? Evde silgi paketleme işi ile ilgili aklınıza gelebilecek tüm soruların cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Silgi Paketleme İşi Nedir?

Evde silgi paketleme işi sizlere ek gelir olabilecek, aylık gelirinizi arttırmanızı sağlayacak, evinizden rahatlıkla çalışabileceğiniz ve hatta bu işi başkalarına da yaptırıp onlar üzerinden de para kazanabileceğiniz bir iştir. Evde silgi paketleme işi için silgiler ve paketler sizlere hazır olarak verilmektedir. Yapmanız gereken şey ise on adet silgiyi bir paket içerisine yerleştirmeniz olacaktır. Gördüğünüz gibi iş oldukça kolay anlaması basit ve her kesimden insanın yapabileceği bir iştir. Sizde ben bu işi yaparım, aylık gelirimi arttırmak istiyorum diyorsanız yazımızı okumaya devam etmelisiniz.

Her işte olduğu gibi evde silgi paketleme işi yaparken de dikkatli olmanız gereken noktalar vardır. Bu noktalardan birincisi doğru bir şekilde sayı saymasını biliyor olmanız gerekmektedir. Çünkü sizlerden istenilen şey doğru bir şekilde sayarak on adet silgiyi aynı paketin içerisine koymanız olacaktır. Gördüğünüz gibi evde silgi paketleme işi oldukça basit ve kolay bir iştir. Sadece yapmanız gereken şey ona kadar sayarak on adet silgiyi aynı paketin içerisinde koymak olmalıdır. Herhangi bir hata yapmanız durumunda yani paketin içerisine eksik ya da fazla sayıda silgi koymuş olmanız durumunda firma yetkilileri o paketleri saymayacak ve eksik paket üzerinden ödemenizi alacaksınız. Bu nedenle çalışırken dikkatli olmanız ilk temel kuralınız olmalıdır.

Evde silgi paketleme işi yaparken dikkat etmeniz gereken ikinci nokta ise temiz ve titiz çalışmak olmalıdır.  Hazırlamış olduğunuz paketlerin kırışmamış, yırtılmamış yani hiçbir zarar görmemiş olması gerekmektedir. Firma yetkilileri paketleri almaya geldiklerinde kontrol ederlerken herhangi bir paket zarar görmüş ise o paketi çıkartıyorlar ve eksik paket üzerinden ücretinizi alıyorsunuz. Eğer temiz ve titiz çalışmaya devam ederseniz, firma görevlileri de sizden memnun kaldıkları için evde silgi paketleme işi yapmanıza olanak tanımaya devam edecektir. Böylelikle sizlerde aylık 2500 TL ve üzeri kazanmaya devam etmiş olacaksınız.

Evde Silgi Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde silgi paketleme işi yaparak, evinizdeki bireylerden yardım alarak ya da tanıdığınız kişilere bu işi yaptırarak aylık kazancınızı artırabilir hatta bu işi ana gelir kaynağınız haline de getirebilirsiniz. Evde silgi paketleme işi yapan kişiler hazırlamış oldukları paket başına ücret almaktadırlar. Firma yetkilileri sizlere hazırlamış olduğunuz paket başına 40 kuruş ödeme yapmaktadır. Yani 10 adet silgiyi bir paket içerisine koyduğunuz taktirde 40 kuruş kazanmaktasınız. Günde 500 adet paket hazırlarsanız 200 TL kazanmış olursunuz. Bu rakamlar en az olanıdır, çünkü bu işi etrafınıza sevdiklerinize yaptırdıkça alık kazancınız kesinlikle 2500 hatta 3000 TL civarını bulmaktadır.

Evde silgi paketleme işi yapanlar için firma çalışanları ödemelerini nakit bir şekilde ve cuma günü vermiş olduğunuz adrese gelerek paket kontrolü yaptıktan sonra sizlere ödemenizi yapmaktadır. Eğer firma yetkilileri sizin çalışmanızdan memnun ise işin devamlılığını sağlayacaklar ve para kazanmanıza yardımcı olacaklardır.

Evde Silgi Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde silgi paketleme işi, oldukça basit anlaşılır ve kolay bir iştir. Sayı saymasını bilen herkesin kolaylıkla yapabileceği ve yüksek miktarlar kazanabileceği bir gelir kapısıdır. Evde silgi paketleme işi yaparken sizden istenilen şey, on adet silgiyi bir paket içerisine özenle yerleştirmenizdir.

Bu işlemi doğru ve düzgün yaptığınız taktirde aylık geliriniz 2500 TL ve üzeri olmaya devam edecektir. Bu kadar çok kazandıran ve basit bir işin başvurusunu da merak ediyor olmalısınız. Yazımızın devamında sizler için başvuru formunu paylaşacağız.

Evde Silgi Paketleme İşi Başvurusu

Evde silgi paketleme işi ile ilgili gerekli olan tüm bilgileri sizlerle paylaştık. Sizde kendinizi bu işi yaparken bulmak ve kolaylıkla yüksek miktarlarda para kazanmak istiyorsanız işe başvuru formunu doldurarak başlayabilirsiniz. Evde silgi paketleme işine başvuru yapabilmek için başvuru bilgilerinizi yorum kısmına yazmanız gerekmektedir.

Evde silgi paketleme işine başvuru yapabilmek için cevap vermeniz gereken bilgiler şu şekildedir;

Puan: 5 yıldız seçiniz
Ad Soyad: Adınızı ve soyadınızı yazınız
E-mail: Aktif olarak kullandığınız e-mail adresinizi yazınız

Yorum kısmına da
Yaşadığınız il/ilçe:
Yaşınız:
Kaç kişi çalışacaksınız:

Evde silgi paketleme işine başvuru yapmadan önce yazımıza 5 yıldız vermeniz gerekmektedir. Eğer 5 yıldız vermeden başvurunuzu yapmışsanız başvurunuz değerlendirmeye alınmayacaktır.

Bu başvurular herkese açık olduğu için lütfen sadece istenilen bilgileri paylaşınız. Olumlu olduğu takdirde sizinle e-mail yoluyla irtibat kurulacaktır.