Evde Sakız Paketleme İşi

Evde Sakız Paketleme İşi

17 Mart 2020 3 Yazar: admin

Ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları, öğrenciler, ek iş arayanlar evde sakız paketleme işi ile para kazanabilirsiniz. Evde sakız paketleme işi ile bir ayda 1500 TL para kazanmanız mümkündür. Her yaş grubunun yapabileceği evde sakız paketleme işi yapabilmek için başvuruda bulunabilmeniz gerekmektedir. Sizlerde evde sakız paketleme işi yapmak istiyorsanız aşağıda yorum kısmına başvuru da bulunabilirsiniz. Evde sakız paketleme işi nedir? Evde sakız paketleme işi nasıl yapılır? Evde sakız paketleme işine nasıl başvuru yapılır? vb. merak ettiğiniz tüm soruların cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde sakız paketleme işi evinizde kolayca yapabileceğiniz bir iştir. Başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde firma çalışanları sizinle iletişime geçecekler. Size gerekli malzemeler verilecek ve paketlemeyi nasıl yapmanız gerektiği ayrıntılı olarak anlatılacak. Anlamadığınız takdirde size özel video çekilerek nasıl yapmanız gerektiği video üzerinden gösterilecek. Siz de kafanız karıştığında videoyu izleyerek nasıl yapmanız gerektiğini daha iyi anlayabilirsiniz.

Ev hanımları, ek iş arayanlar, işsiz olanlar, öğrenciler bu işe başvuru yaparak para kazanabilirler. Televizyon izlerken bir yandan kahvenizi içip bir yandan da evde paketleme işi yapabilirsiniz. Bu konforda çalışmak için yapmanız gereken tek şey yorum kısmına başvuru için gerekli bilgileri yazıp yollamaktır. Evde sakız paketleme işi ile ayda 1500 TL kazanabilirsiniz.

Evlere paketleme işi sunan firmalar ilanları için bizimle iletişime geçtiklerinde ilanlarını paylaşmadan önce firmanın güvenirliğini araştırıyoruz. Güvenilir olduklarını emin olduğumuz firmaların ilanlarını sizlerle paylaşıyoruz. Zaten firma ödemelerinizi haftalık olarak yaptıkları için ödeme konusunda bir sıkıntı yaşamazsınız. Her Cuma firma yetkilileri gelip paketleri sizden teslim alarak gerekli ödemenizi yapmaktadır. Aylık bir ödeme sistemleri olmadığı için de ay sonu para mı alabilir miyim gibi bir derdiniz olmamaktadır. Yanlış ve kirli paketlemelerde tarafınıza bir ödeme yapılmayacaktır. Bu yüzden temiz çalışmaya ve doğru paketleme yapmaya özen göstermelisiniz.

Evde sakız paketleme işine dair tüm ayrıntılar yazımızın devamında yer almaktadır. Aylık 1500 TL kazanmak istiyorsanız sizlerde başvuru için gerekli bilgileri yorum kısmına yazmanız gerekmektedir.

Evde Sakız Paketleme İşi Nedir?

Evde sakız paketleme işini 18 yaşından büyük herkesin yapabileceği basit bir iştir. Bu işte sizden istenilen sakızları istenilen adette paketlerin içine yerleştirip ağız kısımlarını gerektiği şekilde kapatmaktır. Bu sayede aylık 1500 TL para kazanabilirsiniz. Yukarıda da söylediğimiz gibi düzgün ve temiz yapılmayan paketlerin ücretleri tarafınıza ödenmeyecektir. Ayrıca doğru adette paketleme yapmaya özen göstermelisiniz.

Evde sakız paketleme işinde dikkat etmeniz gereken bazı durumlar bulunmaktadır. Bunların ilki evlere paketleme işinde temiz çalışmaktır. Yıpranmış, yırtılmış paketlerin ödemesi tarafınıza yapılmamaktadır. Bu yüzden yaptığınız iş de temiz olmanız gerekmektedir. Kirli ve yıpranmış paketlemeleriniz olursa bu sizin için olumsuz olarak döneceğinden firma bir daha size iş vermeyebilir.  

Evde sakız paketleme işinde dikkat etmeniz ikinci durum doğru paketlemedir. Size belirtilen adette paketleme yapmanız gerekmektedir. Yanlış yaptığınız paketlemeler miktar azlığından ya da çokluğundan dolayı direk fark edilecektir. Bu yüzden firma çalışanları paketleri teslim almak için sayarken yanlış yaptığınız paketleri anlarlar ve bu paketlerin ödemesi yapılmamaktadır.

Evde sakız paketleme işinde dikkat etmeniz gereken son durum hızınızdır. Bu işte sabit bir aylık ücretinizin olmadığından hızınız alacağınız ücreti belirlemektedir. Yani ne kadar çok iş yaparsanız o kadar çok para kazanırsınız. Bu işi eşinizle, ailenizle veya çevrenizdekilerle birlikte yaparak gelirinizi ikiye, üçe katlayabilirsiniz. Çevreniz genişse kazancınızı daha da arttırabilirsiniz. Gelen işleri çevrenizdekilere yaptırarak komisyon alabilirsiniz. Bu şekilde hiçbir iş yapmayarak ama yaptırarak da para kazanabilirsiniz.

Başvurunuzun olumlu sonuçlanmasının ardından firma çalışanları sizinle iletişime geçip iş ile ilgili her şeyi ayrıntılı olarak size aktaracaklar. Karşılıklı anlaşıldığında size gerekli malzemeler yollanacaktır. Evde sakız paketleme işinde size verilecek malzemeler; sakız, paket, eldiven ve paketleri yerleştireceğiniz kolilerdir. Eldivenle sakızları ellemeniz gerekmektedir. Bu yüzden eldivende verilecek malzemeler arasında yer almaktadır.

Sayfamızda paylaştığımız her ilan için öncesinde firmaları araştırıp güvenilir olup olmadıklarını tespit ediyoruz. Güvenilir olduğundan emin olduğumuz firmaların ilanlarını sizlerle paylaşıyoruz. Bu yüzden firmanın güvenilir olup olmadığını sorgulamanıza gerek yok, bizler zaten öncesinde bunu sizler için araştırmış oluyoruz. Ayrıca başvurunuzun olumlu sonuçlanmasının ardından firma yetkilileri sizinle iletişime geçeceği için dilerseniz o zaman da firmayı kendiniz araştırıp güvenilir olup olmadıklarına görebilirsiniz..

Evde Sakız Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde sakız paketleme işi kolay ve pratik bir iştir. Bu işin nasıl yapılacağını merak edenler yazımızın devamını okuyabilirler. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi başvurunuzun olumlu sonuçlanması sonucu firma yetkilileri sizinle iletişime geçip işin nasıl yapılacağını anlatacaklar ama bizlerde önceden bir fikriniz olsun diye kısaca evde sakız paketleme işinin nasıl yapıldığını sizlere anlatacağız.

Evde sakız paketleme işinde yapmanız gereken şey sakızları paketlere yerleştirmektir. Yukarıda sizlere verilecek malzemeleri listeledik. Sakız, paket, eldiven ve koli tarafınıza teslim edilecek olan malzemelerdir. Paketlere yerleştirdiğiniz sakıznların ağız kısımlarını istenilen şekilde kapatıp kolilere koymanız istenmektedir.

Evde sakız paketleme işi ile aylık 1500 TL ve hatta daha fazlasını kazanabilirsiniz. Bu işi ailenizle, eşinizle yaparak daha fazla kazanabilirsiniz. Hatta daha fazla iş alarak aldığınız işlerin bir kısmını çevrenizdekilere yaptırarak komisyon kazanabilirsiniz. Bu sayede de kazancınızı arttırabilirsiniz.

Evde sakız paketleme işinde her hafta Cuma günü firma çalışanları gelip paketleri alıp size ödemenizi yapmaktadır. Yanlış ve temiz olmayan paketlemelerde ödemeleriniz tarafınıza yapılmayacaktır. Bunun için en başında uyarıda bulunuluyor ve sizler de bu durumu kabul ederek başladığınız için temiz çalışmaya özen göstermeniz gerekmektedir.

Evde Sakız Paketleme İşi Kimler İçin Uygun?

Evde sakız paketleme işi herkesin yapabileceği bir iştir. Paketleme işinde temiz, doğru ve hızlı iş çıkarmanız gerekmektedir. Ev hanımları, ek iş yapmak isteyenler, üniversite öğrencileri ve işsizler evde sakız paketleme işine başvuru yapabilirler.

Eşiniz veya ailenizle ile bu işi yaparak aylık kazancınızı iki üç katına çıkarabilirsiniz. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu işi çevrenizdekilere de yaptırıp komisyon alarak kazancınızı arttırabilirsiniz. Bu şekilde evini geçindiren insanlar bulunmaktadır. Evde sakız paketleme işine başvuru yapmak için yorum kısmına başvuru için gerekli bilgileri yazıp yollamanız gerekmektedir.

Evde bu şekilde iş yaparak para kazanmanın birçok avantajı bulunmaktadır. İstediğiniz saatte uyanıp, istediğiniz saatte iş yapmaya başlayabilirsiniz. İstediğiniz saatte yemek yiyebilir, çay, kahve içebilirsiniz. Televizyon karşısında rahatça çalışabilirsiniz. Sıkıldığınızda ve yorulduğunuzda bırakabilirsiniz. Bir yanda yemek yapıp bir yandan bu işi yapabilirsiniz. Ayrıca evde çalışmanın en önemli avantajı da yol ve yemek masrafınızın olmamasıdır.

Sizlerde aylık 1500 TL ve daha fazlasını evde oturarak kazanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey yorum kısmına başvurunuz için gerekli bilgileri yazmaktır. Firma yetkilileri yorumları değerlendirip uygun gördükleri kişilere mail yoluyla dönüş yapacaklar. Aklınızda olan soru işaretlerini firma yetkililerine de sorup öğrenebilirsiniz.

Evde Sakız Paketleme İşi Ne Kadar Kazanılır?

Evlere verilen bütün işlerde aylık sabit alabileceğiniz net bir ücret bulunmamaktadır. Aylık kazanacağınız para tamamen sizin çalışma hızınıza bağlı olarak değişmektedir. Evlere verilen tüm işlerde olduğu gibi sakız paketleme işinde de paket başına ücretlendirme yapılmaktadır. Siz bir ay boyunca düzenli çalışırsanız 1500 TL para kazanabilirsiniz. Eşiniz veya ailenin diğer fertleriyle birlikte bu işi yaparak paranızı ikiye üçe katlayabilirsiniz. Hatta çevrenizdekilere de bu işi yaptırarak komisyon alıp kazancınızı arttırabilirsiniz.

Evde sakız paketleme işinde paket başına 0,20 krş verilmektedir. Günlük 270 paketleme yaparsanız günlük 54 TL kazanabilirsiniz. Bu şekilde çalışarak haftada 378 TL ve ayda 1512 TL kazanabilirsiniz. Eğer daha fazla paketleme yaparsanız kazancınızda artacaktır.

Evde sakız paketleme işi için ödemeler haftalık olarak yapılmaktadır. Her hafta Cuma günü firma yetkilileri paketleri toplamaya çıkmaktadır. Paketlerinizi sayarak ve inceleyerek alan firma yetkisi aldığı paketlerin ücretlerini anında tahsil etmektedir. Bu sayede 1 ay sonunda paranızı alıp alamayacağınıza dair endişelerinizde olmayacaktır. Zaten firmaların güvenirliği konusunda önceden araştırma yapıp sonrasında sizlerle paylaştığımızı dile getirmiştik.

Evde Sakız Paketleme İşi Hangi İllerde Yapılır?

Evde sakız paketleme işinin ne olduğunun ve nasıl yapıldığına dair ayrıntıları yukarıda sizlerle paylaştık. Şimdi ise en çok merak edilen konulardan biri olan bu işin hangi illere iş verildiğini sizlerle paylaşacağız. Aslında bu bilginin pek bir önemi yok çünkü evde sakız paketleme işi kargonun ulaşım sağladığı her yere iş verebilmektedir. Bu durumda kargonuz firmaya ulaşılıp paketler kontrol edildiğinde yaptığınız adetler kadar ödemeniz banka hesabınıza yatırılmaktadır. Ödemelerde herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Hatta bazı komşu illerden de haftanın belirli günü bulunduğunuz bölgeye araç gelebilir.

Evde sakız paketleme işi Türkiye’de 5 ilde firması bulunmaktadır. Bunlar; İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir ve Antalya’dır. Yukarıda da dediğimiz gibi bu illerde oturmasanız bile başvuru da bulunabilirsiniz. Kargonun ulaşım sağladığı her ile evde sakız paketleme işi verilmektedir.

Evde Sakız Paketleme İşi Başvurusu

Evde sakız paketleme işinin tüm ayrıntılarını sizlerle paylaştık. Şimdi sıra başvuruyu nasıl yapacağınızdadır. 18 yaşından büyük her yaş grubunun yapabileceği, oldukça basit bir iş olan evde sakız paketleme işine başvuru da oldukça kolaydır. Sizlerde böyle kolay bir işi evde oturduğunuz yerden yapmak istiyorsanız başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Evlere verilen her işte olduğu gibi bu işte de herhangi bir tecrübe aranmamaktadır.

Başvuru için yorum kısmına başvuruda sizin için hazırlanan soruların cevaplarını yazıp yollamanız gerekmektedir. Yorum yapmanız için gerekenler şuanlardır;

Puan: 5 yıldız seçiniz
Ad Soyad: Adınızı ve Soyadınızı yazınız
E-mail: Aktif olarak kullandığını e-posta adresinizi yazınız
Yorum kısmına da;
Yaşadığınız il/ilçe:
Yaşınız:
Kaç kişi çalışacaksınız:

Yorumlarınıza 5 yıldız vererek devam etmeniz gerekmektedir. Aksi halde eksik veya yıldız vermeden yapılan yorumlar başvuru için değerlendirmeye alınmayacaktır. Bu yüzden bu ayrıntıya dikkat etmelisiniz. Kişisel bilgileriniz için yazdığınız e-posta adresinizin aktif olarak kullandığınız adres olmasına dikkat ediniz. Çünkü sizinle iletişim mail üzerinden yapılacaktır. Aktif bir mail adresi yazmadığınız durumda size ulaşılamaz ve başvurunuz geçersiz sayılmaktadır. Sizden istenilen bilgiler dışında başka bir bilginizi lütfen paylaşmayın. Herkese açık bir başvuru olduğu için özellikle cep telefonunuzu kendi kişisel güvenliğiniz için paylaşmamanız gerekmektedir. Başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde firma yetkilileri sizinle mail üzerinden iletişime geçtikleri zaman cep telefon numaranızı firma ile paylaşabilirsiniz.

Kaç kişi çalışacaksınız sorusu başvurunuzu olumlu ya da olumsuz etkileyecek bir soru değildir. Bu soru sadece illerde ki yoğunluğu fark edebilmek için sorulmuştur. Ayrıca yaşadığınız il kısmı da bu işi alıp almayacağınızı etkileyen bir durum değildir. Her ile bu iş verilmektedir. Burada ki sorunun amacı yine illerde ki bu iş için yoğunluğu tespit etmektir.

Sizlerde bu işi ben de yaparım diyorsanız, ayda 1500 TL kazanmak istiyorsanız, yukarıda yazdıklarımızı anlayıp kabul ediyorsanız, yorum kısmına yukarıda sorulan başvuru bilgilerinizi yazıp yollayabilirsiniz.