Evde Sabun Paketleme İşi

Evde Sabun Paketleme İşi

27 Şubat 2020 9 Yazar: admin

Özellikle ev hanımlarının ev işlerini bitirdikten sonra ev ekonomisine katkıda bulunmak için ekstra iş yapmak isterler. Bu sebepten ötürü evlere iş ilanlarına bakıp kendilerine göre en uygun iş ilanını seçip çalışmak isterler. İşte o işlerden biri de evde sabun paketleme işidir. Evde sabun paketleme işi nedir? Evde sabun paketleme işi nasıl yapılır? Evde sabun paketleme işi ücreti ne kadardır? Evde sabun paketleme işi hangi illerde yapılmaktadır? Evde sabun paketleme işi ücreti haftalık mı yoksa aylık mı ödeniyor? Evde sabun paketleme işi için başvuru nasıl yapılır? Evde sabun paketleme işi için merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde sabun paketleme işi ile aylık 2000 TL’den fazla para kazanabilirsiniz. Karı koca olarak bu işi yapabilir hatta evde anneniz ve babanızla da bu işi birlikte yaparak kazanacağınız parayı ikiye üçe katlayabilirsiniz. Diğer evlere iş gibi tozu, kiri, pisliği, ipliği olmayan temiz bir iş olduğu için oldukça talep edilen bir iştir. Özellikle ev hanımları sabunların güzel kokusundan dolayı yaparken zevk almakta ve bütün evi mis gibi kokutmaktadır. Bu güzel etkilerinden dolayı ev hanımları evde sabun paketleme işini severek yapmaktadırlar.

Sizlerde evinizde oturduğunuz yerden para kazanmak istiyorsanız evde sabun paketleme işine başvuru yapabilirsiniz. Evde sabun paketleme işine dair tüm merak edilenleri sizler için derledik. Yazımızın son kısmında evde sabun paketleme işi için başvuru yapabilirsiniz.

Evde Sabun Paketleme İşi Nedir?

Evde sabun paketleme işi sadece kadınların değil erkeklerinde yapabileceği kolay bir iştir. Hatta 18 yaşından büyük öğrencilerde bu işi kolayca yapıp harçlıklarını çıkarabilirler. Yapmanız gereken tek şey sabunları kutulara düzgünce yerleştirmek. Ne kadar hızlı olursanız o kadar çok para kazanabilirsiniz. Hızlı yaparken bir yandan da kötü bir paketleme olursa bunun ödemesi yapılmamaktadır. Bu yüzden temiz ve hızlı çalışmaya özen göstermelisiniz.

Aylık 2000 TL kazanabileceğiniz evde sabun paketleme işini evdeki aile fertleriyle birlikte yaparak kazancınızı daha da arttırabilirsiniz. Evde sabun paketleme işi yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç durum bulunmaktadır. Bunların en başında temiz ve titiz çalışmak geliyor. Size teslim edilen ürünler temiz olduğu için teslim alınan ürünlerinde temiz ve düzgün olması firma sahipleri tarafından önemlidir. Sizden ürünler teslim alınırken tek tek sayılıp kontrol edilerek alınıyor. Sizlerde ürünleri ilk teslim alırken sayarak ve kontrol ederek teslim almalısınız. İçinden kötü bir ürün çıkarsa bunu değiştirmelisiniz. Aksi halde bu ürünü bu şekilde teslim aldığınızı ispatlayamazsınız.

Evde sabun paketleme işinde ne kadar hızlı olursanız kazancınızda o kadar fazla olur. Tabi ki de hızlı olurken kötü ürünler çıkarmamanız gerekmektedir. Yaptığınız her paketleme için ücret aldığınızdan ötürü hızlı olup fazla ürün çıkarırsanız daha fazla para kazanabilirsiniz.

Ayrıca burada sizlerle ilan paylaşmadan önce firma hakkında araştırma yapıyoruz ve güvenilir olduklarını fark ettiğimizde ilanı sayfamızda paylaşıyoruz. Bu yüzden acaba ne kadar güvenilir bir firma diye düşünmenize gerek yok. Bizler sizin için bunu araştırdık ve zaten güvenilir olmasa ilanı burada paylaşmazdık. Ayrıca sizler aşağıda başvuru yaptıktan sonra firma yetkilileri başvurusu olumlu olanlara dönüş yapacaktır. Firma size dönüş yaptığında firma hakkında araştırma yapabilirsiniz. Kafanızda firma hakkında yer alan soru işaretlerini yine aynı şekilde firma size dönüş yaptığında sorabilirsiniz.

Aylık 2000 TL ve daha fazlasını kazanmak istiyorsanız sizlerde yorum kısmına başvuru için gerekli bilgileri yazarak evde sabun paketleme işine başvuru yapabilirsiniz. Yazımızı geç fark etmiş olsanız bile yorum kısmına başvuru yapmayı ihmal etmeyin. Çünkü bu iş gittikçe büyüyen ve devamlı işçiye ihtiyaç olan bir iş olduğu için firma sahipleri düzenli olarak siteye giriş yapıp başvurular arasından seçtiklerine dönüş yapmaktadırlar. Sizlerde yorum kısmına başvuru için gerekli bilgileri girerek bu ek iş avantajından yararlanabilirsiniz.

Evde Sabun Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde sabun paketleme işi oldukça kolay ve basit bir iştir. Kutular zaten size hazır olarak verilmektedir. Hazır olan kutuların içine sabunları yerleştirmeniz istenmektedir. Bazı firmalardan sabunlar büyük kalıp halindedir. Bu tür sabunları firma kesip öyle kutulara koymanızı ister. Hangi ölçülerde kesileceğini size firma yetkilileri söyleyecektir. Bazılarında da sabunlar hazır kesilmiş olur ve sadece kutulara koymanız istenir. Evde sabun paketleme işi yaparken lazım olan malzemeler şöyledir; sabunun konulacağı paketler, sabun, büyük kalıpları kesmek için maket bıçağı ve yaptıklarını muhafaza edebilmek için koli. Bu malzemeler size firma tarafından tedarik edilmektedir. Elinizdeki sabun bittiğinde haber verirseniz size tekrardan malzeme getirebilirler.

Evde sabun paketleme işi için yaptığınız başvuru sonucunda firma yetkilileri tarafınıza dönüş yaptıklarında zaten ayrıntılı olarak ne yapmanız gerektiğinden bahsedecekler. Aklınıza takılan tüm soruları firma yetkililerine sorabilirsiniz.

Sizde ayda 2000 TL ve daha fazla kazanmak istiyorsanız evde sabun paketleme işine başvuru yapabilirisiniz. Yukarıda sizlere nasıl yapılacağını anlattık. Oldukça kolay olan evde sabun paketleme işinde yapmanız gereken tek iş sabunları hazır kutulara yerleştirmektir. Özellikle düğün, nişan dönemlerinde hediyelik olarak verilen sabunlara yetişemeyen organizasyon şirketlerinde bu işi dışarıya yaptırmaktadır. Bu tür bir firmaya denk geldiğinizde kazanacağınız ücret çok daha fazla olabilir.

Kötü koyulmuş, yıpranmış paketler için ödeme yapılmayacaktır. Firma bunu zaten sizinle en başta konuşur ve sizde kabul ederseniz işe devam edersiniz. Firma her hafta sonu paketleri toplamaya ve ödemeyi yapmak için yollara düşer. Paketlediğiniz kadar ürünleri sayarak ve kontrol ederek sizden teslim alan firma çalışanları bir haftalık ödemenizi peşin olarak vermektedir.

Evde Sabun Paketleme İşi Kimler İçin Uygun?

Evde sabun paketleme işini 18 yaşından büyük herkes yapabilir. Kadın, erkek fark etmeksizin her yaş grubu rahatça ve hızlı bir şekilde paketleme yapabilir. Ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları, işsiz olup iş arayanlar, ek iş isteyenler, harçlığını çıkarmak isteyen öğrenciler evde sabun paketleme işini kolayca yapabilirler. Evinizde TV karşısında bile rahatça yapabileceğiniz sabun paketleme işinde ne kadar çok paket yaparsanız o kadar çok para kazanırsınız.

Bu işte kendinizi geliştirip sonrasında çevre edinerek bu işte patron olabilirsiniz. Aldığınız işleri çevrenizdekilere yaptırarak sizlerde arada komisyon alarak çalışmadan para kazanabilirsiniz. Bu durumda onların yaptıklarından da siz sorumlu olacağınızın farkında olmalısınız. Bu şekilde çalışarak evini geçindiren insanlar bulunmaktadır.

Aylık 2000 TL ve daha fazlasını evinizde oturarak kazanmak istiyorsanız sizlerde başvuru yapabilirsiniz. Yorum kısmına başvuru için gerekli bilgileri yazmanız yeterlidir. Firma yetkilileri burada ki başvuruları değerlendirip tarafınıza dönüş yapacaklardır. Evinizde yol ve yemek masrafınız olmadan çalışmak istiyorsanız sizlerde başvuru yapabilirsiniz.

Bazı firmalar çalışanlarının memnun etmek için sigortada yapmaktadır. Firma ile görüşmeleriniz sırasında eğer böyle bir durum varsa bu zaten sizinle paylaşılmaktadır. Sizlerde bu tür iş fırsatlarını değerlendirip para kazanabilirsiniz.

Evde Sabun Paketleme İşi ile Ne Kadar Kazanılır?

Evde sabun paketleme işi diğer evlere verilen işler gibi net bir aylık geliri bulunmamaktadır. Yaptığınız paket başına ücret alırsınız. Bu da aslında sizin için daha iyi olabilmektedir. Çalıştığınız kadarını alıyor olmanız ne kadar çok çalışırsanız o kadar çok kazanacağınız anlamına gelmektedir. Aylık ortalama 2000 dedik ama bu fiyat yaptığınız işle birlikte artmaktadır.

Evde sabun paketleme işinde bir sabun paketlemenin fiyatı 0,50 krş ile 1 TL arasında değişmektedir. 0,50 kuruşa bir iş yapıyorsanız ve günde 200 tane sabun paketleme yaparsanız günlük 100 TL para kazanırsınız. Hafta içi 5 gün boyunca sabun paketleme işi yaparsanız bir haftada 500 TL ve ayda 2000 TL yapmaktadır. Sizler eğer hafta sonu da çalışırsanız 2800 TL para kazanırsınız.

Eğer 1 TL lik sabunlardan geldiyse size o zaman alacağınız parada daha da fazla olmaktadır. Bu sabunlara kesim işlemi yapılacağı için diğer sabunlardan daha çok uğraştıracaktır o yüzden günlük 150 sabun paketleme yaparsanız günlük 150 TL para kazanırsınız. Hata içi her gün bu işi yaparsanız 750 TL ve aylık 3000 TL para kazanırsınız.

Yukarıda sizlerle kazanabileceğiniz miktarı paylaştık. Bu parayı arttırmak tamamen sizin elinizde. Ne kadar çok çalışırsanız o kadar çok kazanabilirsiniz. Evde anneniz ve babanızla ya da eşinizle de bu işi yapabilirsiniz. Bu sayede kazancınızı ikiye üçe katlayabilirsiniz. Ayrıca bütün gün evde istediğinizi yiyip içebilirsiniz. İstediğiniz zaman da çalışabilirsiniz.

Evde sabun paketleme işinde bir ayda 2000 TL’den fazla kazanabilirsiniz. Firma ödemeleri genelde haftalık yapıyor ama siz aylık bir ödeme isterseniz yaptığınız işler not ediliyor ve aynın başında ödemeniz yapılıyor. Her hafta almanız sizin için daha iyi olabilir. Paketleri almaya gelen firma çalışanları ödemeyi o gün yapabiliyorlar. Sizlerde en azından yaptığınızın ücretini anında almış oluyorsunuz.

Evde Sabun Paketleme İşi Hangi İllerde Yapılır?

Evde sabun paketleme işi Türkiye’nin hemen hemen her yerinde yapılmaktadır. Eğer bu işin yapılmadığı bir ilde yaşıyorsanız sorun değil. Çevre illerden bulunduğunuz bölgeye firma çalışanları gelip paketleri alıp ödemeyi yapabiliyorlar. Bunun dışında kargo ile de iş alabilirsiniz. Kargo da artık Türkiye’nin her yerine gittiği için sabun paketleme işi her ilde yapılabilmektedir.

Aşağıda başvuru için sizden yaşadığınız il/ilçe talep edilmektedir. Bunun sebebi hangi ilde ne kadar talep olduğunu anlamaktır. Belki de yaşadığınız yerde firmanın bir şubesi yok ancak o bölgeden talep fazla olursa firma yeni bir şube açabilir. Hem bu sayede çok fazla insanın para kanabileceği bir iş sahası olabilir.

Evde Sabun Paketleme İşi Başvurusu

Evde sabun paketleme işinin ne kadar kolay ve basit olduğunu yukarıda sizlerle paylaştık. Yapmanız gereken tek şey hazır paketlere sabunları yerleştirmektir. Hiçbir şekilde bu işte tecrübe aranmamaktadır. Bu işi daha önce yapmış veya yapmamış olmanız firma için önemli değildir. Evde sabun paketleme işine başvurunuzu aşağıya yorum olarak yapmanız gerekmektedir. Herkese açık bir başvuru olduğu için lütfen sizden istenilen bilgilerin dışında bilgilerinizi paylaşmayın. Yorum yapmanız için gerekenler şöyledir;

Puan: 5 yıldız seçiniz
Ad Soyad: Adınızı ve Soyadınızı yazınız
E-mail: Aktif olarak kullandığını e-posta adresinizi yazınız
Yorum kısmına da;
Yaşadığınız il/ilçe:
Yaşınız:
Kaç kişi çalışacaksınız:

Yazıya 5 yıldız vererek yorum yapabilirsiniz. 5 yıldız verilmeden yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır. Bu yüzden bu yıldız kısmını atlamadan ve eksik yıldız vermeden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yaşadığınız il kısmı firma için önemli olduğundan eksiksiz ve doğru doldurulması gerekmektedir. Yukarıda da dediğimiz gibi yoğunluk yaşanan illerde şube yoksa eğer firma buralara yeni şube açabilir.

Kaç kişi çalışacağınıza dair de soru yer almaktadır. Bu soruda vereceğiniz cevap başvurunuz açısından önemli değildir. Yani 1 veya 10 yazmanız sizin başvurunuzu etkilemeyecektir. Firma sahipleri sadece hangi illerde ne kadar yoğunluk olduğunu tespit edebilmek için bu soruyu sormuşlardır.

Ayda 2000 TL ve daha fazlasını kazanmak istiyorsanız, yukarıda saydığımız şartları kabul ediyorsanız, bu işi yaparım diyorsanız sizlerde yorum kısmına yukarıda bahsettiğimiz şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.