Evde Raptiye Paketleme İşi

Evde Raptiye Paketleme İşi

29 Aralık 2020 22 Yazar: admin

Evde raptiye paketleme işi, çalışmak isteyen fakat kendisine göre iş bulamayan insanlar için umut kapısı olmuş durumda. Çünkü evde raptiye paketleme işi o kadar basit ve kolay ki hiç yorulmadan sadece ellerinizi oturduğunuz yerden çalıştırarak aylık gelirinizi basit bir şekilde artırabilirsiniz. Ayda 2500 TL veya üzerini kazanmayı kim istemez ki? Evden çalışarak çayınızı yudumlarken bir yandan da keyif yaparak para kazanmak birçok kişiye cazip gelmektedir. Pazartesi sendromunuz olmadan, kendi işinizin patronu olup, kimseden emir almadan istediğiniz zaman dilimlerinde çalışıyor olmak herkesin hayali olsa gerek.

Evde raptiye paketleme işi yapanlar, sevdikleriyle birlikte çalışıyor olmanın mutluluğunu yaşıyorlar. Çünkü bu işi asla tek başınıza yapmak zorunda değilsiniz. Evinizden çalışacağınız için eşinizden varsa çocuklarınızdan ya da ev arkadaşınızdan da yardım alabilirsiniz. Hatta bu işi komşularınız size kahve içmeye geldiğinde onlara da yaptırabilirsiniz. Komşularınızdan yardım almak az gelebilir, onlara bu işi anlatıp avantajlarından bahsedip evde raptiye paketleme işi yapmalarını sağlayıp, bu şekilde kendi işinizin patronu haline gelebilir ve aylık gelirinizi artırabilirsiniz. Eğer sizlerde evde raptiye paketleme işi yapmak istiyorsanız, firma görevlileri tarafından sizlere raptiyeler ve paketler hazır olarak verilecektir. Sizlerde özenli bir şekilde çalışır, paketlerinizi doğru hazırlarsanız ayda 2500 TL ve üzeri kazanabilirsiniz.

Bizler evde iş imkanı ailesi olarak sayfamızda sizlerin para kazanabilmesi, gelirini artırabilmesi için evde iş ilanları paylaşmaktayız. Bu ilanları bizler paylaşmadan önce firmalar ile görüşüyor, gerekli tüm bilgileri ediniyor ve sizlerin rahatça para kazanabileceğinize inandığımız, güvenilir olan firmaların ilanlarını sizler için paylaşıyoruz. Bu nedenle ilanına başvurmuş olduğunuz firmalar güvenilir mi acaba diye düşünmenize gerek kalmıyor. Zaten sizler başvurunuzu yaptıktan sonra evde raptiye paketleme işi yapanlar için de aynı şey geçerli olup, firma görevlileri başvurunuzu değerlendirip, olumlu olduğu taktirde sizlerle iletişime geçeceklerdir. Böylelikle sizde firmaların ne kadar güvenilir olduğunu görmüş olacaksınız.

Evde raptiye paketleme işi yapanlar, işi asla tek başlarına yapmak zorunda olmadıklarını keşfettikten sonra, işi arkadaş veya komşularına da anlatarak onların üzerinden komisyon usulü kazanç sağlayabilirler. Ve böyle çalıştıkları durumda hem kendi işlerinin patronu olmuş olurlar hem de aylık kazançlarını 2500 TL ile sınırlı kalmadan arttırmaya devam ederler. Evde raptiye paketleme işi yapan kişiler için, ödemeler nakit olarak haftanın son çalışma günü olan Cuma günü yapılmaktadır. Firmadan yetkili kişiler sizlerin vermiş olduğu adrese gelerek sizlerden hazırlamış olduğunuz paketleri kontrol ederek alırlar ve ödemenizi de o anda nakit olarak yaparlar.

Evde raptiye paketleme işi nedir? Evde raptiye paketleme işi ne kadar kazandırır? Evde raptiye paketleme işi nasıl yapılır? Evde raptiye paketleme işi başvurusu nasıl yapılır? Evde raptiye paketleme işi ile ilgili tüm merak etmiş olduğunuz soruların cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Raptiye Paketleme İşi Nedir?

Evde raptiye paketleme işi kolaylıkla her yaştan insanın yapabileceği oldukça basit bir iştir. Hem yorulmuyor hem de evinizden çalışmanın keyfini yaşıyorken bir yandan da para kazanmış oluyorsunuz. Evde raptiye paketleme işi yapanlar için talep ettikleri kadar raptiye ve raptiyeleri koymanız gereken paketler hazır olarak firma görevlileri tarafında verilmektedir. Bu işi yaparken yapmanız gereken şey ise 100 adet farklı renkteki raptiyeleri bir paketin içerisine koymanızdır. Hangi renkten ne kadar miktarda olduğunun bir önemi yoktur. Fakat göz kararı bir dağılım esas alınmış olunup biraz dikkatli davranmanız yeterli olacaktır. İşi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta paketin içerisindeki raptiye sayısıdır.

Evde raptiye paketleme işi yaparken dikkat etmeniz gereken iki önemli kısım vardır. Bu kısımlara dikkat ettiğiniz sürece hiçbir sıkıntı yaşamadan firma ila çalışmaya devam edebilir ve bir yandan da paranızı kazanmaya devam edebilirsiniz. Evde raptiye paketleme işi yaparken dikkat etmeniz gereken ilk kısım, paketin içerisine koymuş olduğunuz raptiye sayısı olacaktır. Firma görevlilerinin sizlerden istemiş olduğu bir paketin içerisine 100 adet farklı renkteki raptiyeleri koymanızdır. Bir renkten şu kadar olmalı gibi bir kısıtlamaları yoktur. Fakat sizlerin var olan renklerden göz kararı esas alınarak eşit bir şekilde dağıtmaya çalışmanız gerekmektedir. Bu ilk kısma genellikle dikkat ettiğiniz taktirde sıkıntı yaşamadan evde raptiye paketleme işi yapmaya devam edebilir ve rahatlıkla firma çalışanlarından işin devamını talep edebilirsiniz.

Evde raptiye paketleme işi yaparken dikkat etmeniz gereken ikinci kısım ise, hazırlamış olduğunuz paketlere gösterdiğiniz özendir. Hazırlanan paketlerin deforme olmadan, yırtılmadan ya da kirlenmeden düzgün bir biçimde paketlenmesi gerekmektedir. Aksi bir durumda firma görevlileri sizlerden paketleri teslim almaya geldiklerinde herhangi bir pakette sıkıntı görürlerse, o paket ücretlendirmeye dahil edilmiyor ve eksik para almanıza neden olmaktadır. Bende evde raptiye paketleme işi yapara para kazanmak istiyorum diyorsanız bu iki kısma dikkat ettiğiniz sürece ayda 2500 TL ve üzeri kazanmaya devam edersiniz.

Evde Raptiye Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde raptiye paketleme işi yaparak, evinizdeki kişilerden yardım alarak ya da bu işi etrafınızdakilere yaptırarak daha da fazla kazanç sağlayabilirsiniz. Evde raptiye paketleme işi yapanlar için, firma tarafından paket başı ödeme yapılmaktadır. Hazırlamış olduğunuz zarar görmemiş her bir paket için ödeme alırsınız. Firmadan yetkili kişiler hazırlamış olduğunuz paket başına 25 kuruş vermektedirler. Sizler günde 500 paket hazırladığınızda 125 TL haftada 625 TL ve ayda 2500 TL kazanmış olursunuz.

Firmadan yetkili kişiler sizlerden paketleri almaya geldiklerin de ödemenizi de haftalık olarak nakit bir şekilde verirler. Dikkatli ve titiz çalıştığınız sürece rahat bir şekilde paranızı kazanır ve işin devamlı olmasını da sağlamış olursunuz.

Evde Raptiye Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde raptiye paketleme işi oldukça kolay olan evinizden çayınızı kahvenizi yudumlarken keyifle çalışabileceğiniz ve rahatça çalışırken de paranızı kazanabileceğiniz bir iştir. Firma görevlileri tarafından sizlerin talep etmiş olduğu kadar paket ve raptiyeler sizlere hazır bir şekilde verilir, sizlerde 100 adet raptiyeyi bir paketin içerisine koyarsınız.

Hazırlamış olduğunuz paketler oldukça fazla olduğu için aynı zamanda sizlere koli de verilecektir. Bu paketleri kolilerin içerisine yerleştirmeniz yeterlidir. Eğer evde raptiye paketleme işi yapmaya devam etmek istiyorsanız, firmadan yetkili kişiler cuma günü gelmeden önce onları aramalı ve ne kadar paket istediğinizi belirtmelisiniz ki, onlarda gelirken yanlarında siparişlerinizi getirebilsinler.

Evde Raptiye Paketleme İşi Başvurusu

Evde raptiye paketleme işi ile ilgili aklınıza takılabilecek her sorunun cevabını sizlerle paylaştık. Sizde aylık kazancınızı arttırmak istiyor, 2500 TL veya daha da fazlasını kazanmak istiyorsanız başvuru formunu doldurarak kendiniz için adım atabilirsiniz. Kendine güvenen bu işi yapmak isteyen her birey başvuru yapabilir. Evde raptiye paketleme işine başvuru yapabilmek için bilgilerinizi yorum kısmına yazıp yollamanız gerekmektedir.

Evde raptiye paketleme işine başvuru yapabilmek için yazmanız gereken bilgiler şu şekildedir;

Puan: 5 yıldız seçiniz
Ad Soyad: Adınızı ve soyadınızı yazınız
E-mail: Aktif olarak kullandığınız e-mail adresinizi yazınız

Yorum kısmına da
Yaşadığınız il/ilçe:
Yaşınız:
Kaç kişi çalışacaksınız:

Evde raptiye paketleme işine başvuru yapmadan önce yazımıza 5 yıldız vermeniz gerekmektedir. 5 yıldız vermeden başvurunuzu yaptıysanız başvurunuz değerlendirmeye alınmayacaktır. Bu başvurular herkese açık yapıldığı için lütfen sadece istenilen bilgileri giriniz. Cep telefon numarasına gerek yoktur. Firma sizinle çalışmak istediği takdirde e-mail aracılığıyla size ulaşacaklardır.