Evde Plastik Çatal Paketleme İşi

Evde Plastik Çatal Paketleme İşi

23 Şubat 2020 311 Yazar: admin

Özellikle ev hanımlarının tercih ettiği evde ek iş imkanlarında bu sefer zorluğu oldukça düşük olan bir iş imkanından bahsediyoruz. Sizde evde iş imkanı hakkında bilgi almak istiyorsanız ve evde plastik çatal paketleme işi yapmak istiyorsanız yazının devamını okuyunuz. En sonda sizin için başvurunun detaylarını veriyoruz.

Her ne kadar ek iş olarak görülsede bu paketleme işleri genelde bir sipariş üzerine yapılmaktadır ve zamanında teslimat çok önemli olmaktadır. Eğer sizin zamanınız belirli değilse, örneğin haftada şu kadar saat çalışabilirim kesin olarak diyemiyorsanız paketleme işleri sizin için biraz riskli olabilir. Paketleme ek iş imkanı yoruculuğu çok az olan ancak bir o kadar getirisi iyi olan evde yapılabilecek ek işlerden bir tanesidir.

Evde Plastik Çatal Paketleme İşi Nedir?

Ülkemizin zor zamanlardan geçtiği bu günlerde ev hanımlarının eve katkıda bulunma çabalarını anlıyor ve elimizden geldiğince destek veriyoruz. Ancak bu tarz ek iş veren firmaların tamamının güvenilir olamadığını da hatırlatmak isteriz. Bundan dolayı sizden önce başkalarıyla çalışmış olan ve herhangi bir sorun yaşanmamış firmaları tercih etmenizi önerebiliriz.

Aynı zamanda bizde sizin için bu tarz firmaları araştırıyoruz ve bize gelen talepler doğrultusunda aşağıdaki başvuru şartlarını gerçekleştiren kişilere birer birer dönüş yapıyoruz. Başvurunuzu yapıp beklemeniz yeterli olacaktır. Biz böyle bir evde iş imkanı çıktığı zaman aşağıdaki başvurulardan sırayla ulaşıyor ve teklifimizi iletiyoruz. Tekrar hatırlatmakta fayda var tabii ki biz bu firmaları araştırıyoruz ancak yine sizinde bu firmalar hakkında bir araştırma yapmanızı tavsiye ederiz.

Aynı zamanda marketlerde de satılan plastik çatalların paketlenmesininde bu şekilde evde iş imkanı firmalarından yapıldığını biliyoruz. Dolayısıyla genelde güvenilir firmalar oluyor ve nakit olarak işi teslim aldıklarında ödemenizi yapıyorlar. Buda evde iş imkanı fırsatlarında paketleme işlerini bir adım öne çıkaran özellik diyebiliriz. Ayrıca bu evde plastik çatal paketleme işini yapmanız sizin evinize de herhangi bir zarar vermeyecektir. Bu paketleme işini evde yapmanız durumunda iş bittiği zaman etrafı kolayca toparlayıp hayatınıza devam edebilirsiniz. Ancak bu ürünler plastik olduğu için kırmamaya dikkat etmeniz gerekmektedir. O yüzden kutularda gelip kutularda alınmaktadır. Sizde evde ek işinizi bitirdiğiniz zaman yaptığınız paketleri kutularda depolarsanız bir sorun oluşmayacaktır.

Evde Plastik Çatal Paketleme Nasıl Yapılır?

Evde plastik çatal paketleme işlerinin daha iyi yapılabilmesi için tek şart aslında ekibinizin biraz kalabalık olması ve hızlı olmanızdır. Örneğin 5-10 kişilik bir ekibiniz varsa bu ek iş imkanı tam size göre diyebiliriz. Ayrıca herhangi bir tehlikesi veya güç gerektirmediği için her yaştan insanın yapabileceği çok iyi bir evde iş imkanıdır.

Biliyorsunuz ki günden güne artan fast food kullanımı ve dışarıdan yemek söyleme alışkanlığı aslında bu tarz tek kullanımlık çatal bıçak bardak kullanımını arttırdı. Her ne kadar sağlığa olumsuz etkilerini bilsekte aslında bu artış ev hanımları için yeni bir evde para kazanma yöntemi ortaya çıkardı. Bu plastik çatalları paketleme ek işi ile sizde evinizden kazancınızı sağlayabilirsiniz.

İş detayına girecek olursak yapılması kolay ve özel bir yetenek istemeyen bir iştir. Anlaştığımız firma size çatal ve kaşıkları büyük koliler halinde getiriyor ve sizden bu çatalları kaşıkları istenilen sayıda yapışkanlı poşetlere koymanızı istiyorlar. Tabii bu istenilen sayılara göre bir etiket yapıştırmanız veya bu yapılan paketlemeleri farklı kutulara ayırmanız istenebilir.

Hız bu ek iş imkanında ne kadar önemli desekte bir o kadar dikkatlide olmak gerekiyor. Örneğin 10’lu paketler hazırlanacak dediğinizde sizin bu paketlere eksik yada fazla çatal koymanız işvereni sıkıntıya sokacaktır ve sonrasında size ek iş imkanı verilmeyecektir. Bu durumda hem hızlı olup hem dikkatli olmanız size bu işi devamlı yapma imkanı sunacaktır.

Çatal paketlemelerini bitirdiğinizde size verilen kutulara bu paketleri yerleştirip size malzemeyi getiren eve ek iş veren firmaları aramanız yeterli olacaktır. Sonrasında firma görevlileri evinize gelecek ve sizinle birlikte hızlıca bir kontrol edecektir. Tabii ki her yapılan paketi sayma şansları olmayabilir ancak genel bir kontrolden geçeceğini unutmayın.

Bu evde plastik çatal paketleme işinin en güzel taraflarından bir tanesi de sayım yapıldıktan sonra görevliler size anında nakit olarak ödemeyi yapıyor. Diğer türlü ayın sonunda veya farklı bir şekilde ödeme yapan firmalara inanmamanızı tavsiye ederiz. Bu şekilde nakit çalışan firmalar her zaman size güven verecektir ve herhangi bir durumda en fazla kaybedeceğiniz 1 haftalık emeğiniz olacaktır. Kendinizi bu şekilde evde iş imkanı sunan firmalarla güvene almanızı öneririz.

Evde Plastik Çatal Paketleme Kimler İçin Uygun?

Bu ek iş imkanı aslında her yaştan insan için uygun diyebiliriz. Hatta biliyoruzki çevresi geniş olan bazı insanlar bu evde iş imkanlarını bulup çevresindeki insanlara dağıtıyor ve burdan komisyon kazanıyor. Eğer sizinde böyle bir çevreniz varsa sizde bu şekilde bu işleri dağıtabilirsiniz. Ancak unutmayınki bunlar aynı zamanda kontrol edilen ve dikkat isteyen işlerdir ve herhangi bir hatada sorumluluğu sizin almanız gerekir.

Evde plastik çatal bıçak kaşık paketleme işleri genelde ev hanımları tarafından tercih edilir. Herhangi bir yük kaldırmanız gerekmez size bir sağlık sorunu yaratmaz. Tek yapmanız gereken dikkatlice çatalları sayıp paketlere dağıtmak. Aynı zamanda hızına güvendiğiniz insanları çevrenizden toplayıp onlarla birlikte yapmanız size bir çok firma bağlama imkanı sunacaktır ve firmalar her zaman sizi tercih edecektir.

Evde Plastik Çatal Paketleme İle Ne Kadar Kazanılır?

Evde plastik çatal paketleme işinden kazanılacak ücret tamamen sizin performansınıza bağlıdır. Ayrıca yukarıda söylediğim gibi ekibinizin geniş olması ve hızlı olması kazancınızı arttıracaktır. Ancak kafanızdaki soru işaretlerini biraz olsun giderebilmek için ortalama bir fiyat vereceğiz. Plastik çatal başına 10 kuruş ile 15 kuruş arasında ödeme alındığını varsayabiliriz. Dolayısıyla eğer günce 1000 adet ürün paketleme şansınız olursa buda günde 100 TL ve ayda 3000 TL olarak size dönecektir. Ortalama olarak tek bir kişinin bu işi yapmasıyla aylık yaklaşık olarak 3000 TL kazanacağını söyleyebiliriz.

Aslında 1000 adet fazla görünsede bir süre sonra hızınır çok artıyor ve seri seri bu işi yapıyor oluyorsunuz. 1000 adet paketleme yerine bazı günlerde 3000-5000 tane yapıp 3-5 gün başka işlere çalışabilirsiniz. Bu tamamen size bağlı olduğundan dolayı kazancınızda performansınız ile birlikte artacaktır. Ayrıca tekrar söylüyoruz bu evde iş imkanında bir yük veya sağlık sorunu olmadığı için her yaştan insan bu ek işi değerlendirebilir.

Bu iş sürekli bir iş olabildiği gibi eğer yeterince hızlı ve dikkatli değilseniz tercih edilmeme oranınız artabilir. Bu yüzden verilen işi sizden beklenilen tarihten önce bitirmenizle birlikte firma görevlileri kontrole geldiğinde olabildiğince az hatanız çıkmasıda önemlidir. Eğer çalışmanızdan memnun kalırsa işi teslim alırken aynı zamanda yenisini verebilirler yada tekrar ihtiyaç olduğunda sizi arayabilirler.

Evde Plastik Çatal Paketleme İşi Hangi İllerde Yapılır?

Şuanda iletişimde olduğumuz firmalar maalesef 3-4 ili geçmemektedir. Ancak bu yazıdaki başvurulara göre firmalar bizimle iletişimle geçmektedir. Örneğin Bursa’da bu işi yapacak 100 kişiye ihtiyacımız var dediklerinde biz öncelikle firmayı araştırıyoruz sonrasında buradaki başvurulara bakıp Bursa’da yaşayan insanlara bu ek iş imkanını paylaşıyoruz.

Dolayısıyla aşağıda paylaşacağımız illerde yaşamıyorsanız bile başvuru yapmaktan çekinmeyin. Başvuru tamamen ücretsizdir ve 5 dakikanızı almıyor. Dolayısıyla eğer sizde bu evde iş imkanına başvurmak istiyorsanız lütfen yaşadığınız ili ve ilçe bilgilerini eksizsiz girerek başvurusunuzu tamamlayınız. Biz bu şekilde bir ek iş imkanı olması durumunda sizinle iletişime e-posta adresiniz üzerinden iletişime geçip bu ek iş imkanını paylaşacağız.

İstanbul Evde Plastik Çatal Paketleme İşi

İstanbul’da bulunan tedarikçimiz oldukça bilinen bir ek iş firmasıdır. Yapacağınız şey tamamen yukarıda anlattığımız iştir. Tüm detaylar aynıdır firma size gelip kutular ile çatalları bırakacak ve en geç belirtilen tarihte sizden geri alacaktır. Eğer erken bitirirseniz firmayı arayıp haber verebilirsiniz. Bu sizin avantajınıza olacaktır ve sonraki ek işi almanızı kolaylaştıracaktır.

İstanbul Güngörende bulunan tedarikçi firmamız Avrupa ve Asya yakasında çeşitli ilçelerde bayisi bulunmaktadır. Siz hangi ilçede oturuyor olursanız olun sorun yok her ilçenin belirli bir günü var size uygun günde teslimat yapılıp geri alınıyor. Dolayısıyla tüm ilçelerden başvuru yapabilirsiniz.

Ayrıca farklı ek iş imkanı olan firmaların bize ulaşması durumunda bunlarıda sizinle paylaşıyor olacağız. Önemli olan sizi bu işi yapmak istemeniz ve işi aldığınızda hızlı ve dikkatli bir şekilde bu ek işi yapıp teslim etmenizdir.

İzmir Evde Plastik Çatal Paketleme İşi

İzmir’in ev hanımlarınıda düşünen bir ek iş ilanı olan firmamız var tabii ki. İzmir Konak’ta yer alan firmamızın İzmir’in her ilçesine ulaşma imkanı var ve her ilçeden ev hanımlarının başvurularını bekliyorlar. Sadece İzmir değil bazı Balıkesir, Aydın, Manisa ilçelerine de dağıtımları mevcuttur.

Dolayısıyla bu İzmir yakınlarındaki ev hanımları bu yazıya yorum ile başvurup il ve ilçesini belirtirse firmanın uygun gördüğü başvurular için sırayla iletişime geçilecektir. Ek iş imkanı için yapılan başvurularda önemli olan kriterlerden en önemlisi bulunduğunuz ilçe en önemlisi diyebiliriz. Ayrıca kaç kişi çalışacağınızıda belirtmeniz sizin avantajınıza olacaktır. Kaç kişi olacağınızı belirtirken çevrenizde bu işi dağıtabileceğiniz insanları düşünmenizi tavsiye edebilirim. Ancak bu kişilerinde sorumluluğunu sizin alacağınızı unutmamanız gerekmektedir.

Ankara Evde Plastik Çatal Paketleme İşi

Diğer iki büyük şehirimiz gibi tabii ki Ankara’da da bir tedarikçi bulduk sizin için. Yeni illerden ek iş imkanı sunan firmalar bizimle iletişime geçtiğinde bu yazıyı güncelleyip bu illeride buraya yazacağız.

Ankaradaki ek iş imkanı sunan firmamız Mamak’ta bulunmakta olup Ankara’nın her bölgesine ve ilçesine dağıtımı bulunmaktadır. Yapmanız gereken sadece başvururken il olarak Ankara olarak belirtmenizdir.

Bu firmaya ek olarak Pursaklar ve Yenimahalle gibi ilçelerde de tedarikçimiz bulunmaktadır. Ankara’daki ev hanımları ek iş imkanları konusunda daha şanslı diyebiliriz. Hızlıca başvurursanız ekibimiz hızlıca sizinle iletişime geçecektir ve bu ek iş imkanı için sizi bilgilendirecektir.

Evde Plastik Çatal Paketleme İşi Başvurusu

Evde plastik çatal paketleme iş imkanı için yapmanız gereken çok basit. Eğer sizde yukarıda bahsettiğimiz şartları tamamlayabileceğinizi düşünüyorsanız tek yapmanız gereken aşağıdaki yorum alanına;

Puan : 5 Yıldız seçiniz
Ad Soyad: Adınız soyadınız
Email: Aktif kontrol ettiğiniz e-posta adresiniz.
Yorum kısmına da;
Yaşadığınız il/ilçe:
Yaşınız:
Kaç kişi çalışacaksınız:


Detaylarını belirtmeniz. Aslında burada çalışacağınız kişi sayısı çok bir önem arz etmiyor. Size buna göre paket veriliyor 1 kişi olsanızda 10 kişi olsanızda işe alınma ihtimaliniz aynı diyebiliriz. Ancak bazı firmalar bizden bu detayları istediği için bizde sizden istiyoruz.

Yorumunu 5 yıldız olarak seçmeyenler değerlendirmeye alınmayacaktır. Ayrıca lütfen telefon numaralarınızı paylaşmayınız. Sizin güvenliğiniz için sadece e-posta kullanıyoruz. Aktif olarak kontrol ettiğiniz e-posta adresinizi yazmanız yeterlidir.