Evde Plastik Bardak Paketleme İşi

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi

25 Şubat 2020 37 Yazar: admin

Evinde ek iş yapmak isteyenler, ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyenler için yeni bir ilan ile karşınızdayız. Evde plastik bardak paketleme işi oldukça kolay ve pratik bir iştir. Evde plastik bardak paketleme işi nedir? Evde plastik bardak paketleme işi nasıl yapılır? Evde plastik bardak paketleme işi hangi illerde yapılır? Evde plastik bardak paketleme işi ücreti ne kadardır? Evde plastik bardak paketleme işi ücreti aylık mı yoksa haftalık mı ödeniyor? Evde plastik bardak paketleme işine başvuru nasıl yapılır? vb. merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde plastik bardak paketleme işi ile aylık 2500 TL ye kadar para kazanabilirsiniz. Hatta birkaç kişi birlikte çalışıp bu parayı ikiye üçe katlayabilirsiniz. Özellikle ev hanımlarının en çok tercih ettiği işlerden biri de evde plastik bardak paketleme işidir. Kiri, tozu, ipliği, pisliği bulunmayan bir ürün olduğu için titiz kadınlarında tercihidir. Oldukça kolay olan bu işi boş vakitlerinizde yaparak asgari ücretten daha fazlasını kazanabilirsiniz.

Evde plastik bardak paketleme işi veren bazı firmalar işçilerini memnun ve mutlu edebilmek adına sigorta bile yapabiliyorlar. Böyle bir yere denk geldiyseniz eğer bu daha da harika olur sizin için. Çünkü yol, yemek masrafınız yok, evinizden çalışıyorsunuz, istediğiniz gibi çalışıyorsunuz ve bir de sigortanız yatıyor. Peki nedir bu evde plastik bardak paketleme işi diye merak ediyorsanız eğer cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi Nedir?

Özellikle ev hanımlarının yakından takip ettiği evde plastik bardak paketleme işi beylerinde oldukça hoşuna gidecek kolay bir iştir. Sizden istenilenleri doğru şekilde yaptıktan sonra bu işte fazla para kazanabilirsiniz. Aylık 2500 TL ve hatta daha fazlasını bile kazanabileceğiniz evde plastik bardak paketleme işinde dikkat etmeniz gereken durumlar bulunmaktadır. Bunların ilki işi doğru yapmaktır. Evde plastik bardak paketleme işinde sizden bir paketin içine belirtilen adette plastik bardak konmanız istenmektedir. Bu yüzden bardak adedinin doğru olması gerekir. Aksi halde yanlış paketleme yapılması durumunda paketleme ücreti verilmeyecek ve bu iş için uygun olmadığınız düşünülerek işe devam edemeyeceksiniz.

Bu iş de dikkate etmeniz gereken ikinci durum ise temiz ve titiz çalışmaktır. Aslında bu evlerde yapılan bu tür bütün işler için geçerlidir. Size verilen ürünler temiz olduğu için sizden de aynı temizlikte ürünlerin geri dönmesi beklenir. Buruşmuş poşetler, yırtılmış, buruşturulmuş bardaklar görüldüğünde yine yukarıda da bahsettiğimiz gibi ödemesi yapılmayacaktır. Bu yüzden ürünlere titiz ve temiz davranmanız gerekir. Ayrıca ürünleri ilk teslim aldığınızda kontrol etmelisiniz eğer içinde yıpranmış ve temiz olmayan bir ürün varsa değişimini istemeniz gerekir. Aksi halde bu ürünü bu hale siz getirmişsiniz gibi düşünülebilir.

Son olarak dikkat etmeniz gereken durum hızınız. Hız bu iş için oldukça önemlidir. Çünkü unutmayın sabit bir ücretiniz yok siz ne kadar çok yaparsanız o kadar çok para kazanırsınız. Bu yüzden bu işten fazla para kazanmak için para oldukça önemlidir.

Bizler sizler için iş ilanı geldiğinde firma için araştırma yapıyoruz. Ne kadar güvenilir olduklarını anlamaya çalışıyoruz ve güvenilir olmadıklarını düşündüğümüz firmaların ilanlarını paylaşmıyoruz. Bu yüzden ne kadar güvenilir bir firma diye düşünmenize gerek yok bizler sizler için araştırıyoruz. Ayrıca zaten başvurunuz olumlu sonuçlanması sonucunda firma yetkilileri sizinle iletişime geçtiğinde sizler de firma için araştırma yapabilirsiniz.

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

En çok merak ettiğiniz konulardan biri de bu işin nasıl yapıldığıdır. Bizlerde sizler için evde plastik bardak paketleme işinin nasıl yapıldığını derledik. Evde plastik bardak paketleme işi için birçok ilde firmalar bulunmaktadır. Aşağıdan başvuru yaparak sizlerde bu işte çalışma şansını elde edebilirsiniz. Başvurunuzun olumlu olması halinde size dönüş yapılmaktadır. Tarafınıza dönüş yapıldığında evde plastik bardak paketleme işinin ayrıntıları anlatılmaktadır. Eğer bu şartları kabul ederseniz ürünler en kısa zamanda adresinize yollanacaktır. Sizlerde işi bitirdiğinizde yetkililere haber verip ürünleri alması için çağırabilirsiniz.

Sizlerde ayda 2500 TL ve daha fazla kazanmak istiyorsanız evde plastik bardak paketleme işi için başvuru yapabilirsiniz.  Başvurunuzu nasıl yapacağınıza dair bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz. Evde plastik bardak paketleme işi için ayrıntılara biraz değinelim. Bu iş için alındığınız takdirde firma yetkilileri sizinle ayrıntıları paylaşacağınız söylemiştik ancak bizlerde sizinle bu ayrıntıları paylaşmak isteriz. Öncelikle sizlere verilecek malzemeler plastik bardak, şeffaf ambalaj poşeti, paket lastiği ve bu yaptığınız paketleri dizeceğiniz büyük paket kolisi. Ayrıca plastik bardaklarda herhangi bir parmak izi olmaması içi bir çiftte eldiven verilmektedir. Firmanın istediği adet kadar paketleme yapmanız gerekmektedir. Bazı firmalar 10’luk paketler bazıları 20’lik paketler bazıları da 50’lik paketler istemektedirler. Bu durumda fiyatlarda fark yaratmaktadır. 50’lik paketin fiyatı 10’luk paketin fiyatından daha fazladır.

Eksik dizilen ve kötü paketlenmiş ürünler için ödeme yapmayacağını firma en başında belirtir. Sizlerde bu şartı kabul ederek başladığınız için titiz ve temiz çalışmaya özen göstermeniz gerekmektedir. Firma genelde hafta sonları toplu olarak teslim alır ama eğer siz işi bitirdiyseniz arayıp gelmelerini söyleyebilirsiniz. Günün yoğunluğuna göre gelip gelmeme durumu değişebilir.

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi Kimler İçin Uygun?

Evde plastik bardak paketleme işi ev hanımları ve işsiz olan herkesin yapabileceği bir iştir. Bu iş için tecrübe aranmamaktadır. Yapılması gereken de zorlu ve uğraştırıcı bir iş olmadığı için yetişkin herkes yapabilir. Üniversite öğrencileri, ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları, ek iş isteyenler ve işsiz olup iş arayanlar herkes bu işe başvuru yapabilir.

Evinizde çalışarak aylık 2500 TL ve üzeri kazanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey aşağıya başvuru bulunmak için yorum bırakmaktır.

Dilerseniz kendinizi bu işte pratikleştirip ve çevre edinerek aldığınız işi başkalarına yaptırıp kendinizde komisyon alabilirsiniz. Bu şekilde de çok fazla çalışan ve aldığı parayla ev geçindiren insanlar bulunmaktadır. Oldukça kolay olan bu işi zaten evde oturup TV karşısında bile keyif yaparken bile yapabilirsiniz.

Evde plastik bardak paketleme işini nasıl yapmanız gerektiğini yukarıda anlattık. Verilen plastik bardakları verilen poşetlere geçirip ağzını bağlamaktır. Bunu yaparken de eldiven takmayı unutmayınız çünkü eldiven sayesinde bardaklarda parmak iziniz olmaz. Sizler de ben bu işi yaparım, ben bu iş için uygunum diyorsanız ve ayda 2500 TL para kazanmak istiyorsanız aşağıda yorum kısmına başvuru için gerekli bilgileri yazıp yollayabilirsiniz. Firma yetkilileri yorum kısmında yer alan kişilere dönüş yapacaktır.

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi ile Ne kadar Kazanılır?

Evde plastik bardak paketleme işinde aylık sabit bir ücret bulunmamaktadır. Diğer evlere verilen işlerde olduğu gibi bu işte de paketleme başına ücret verilmektedir. Paketleme başına ücret 0,50 krş ve 1TL arasında değişmektedir. Genelde 50’lik paketlerin fiyatı 1 TL olmakla beraber 20 adetlik paketlerin fiyatı 0,50 kuruştur. Sizler 50 paketlik bir iş aldığınızda günlük 100 adet paket yaptığınızda bu da 7 gün boyunca 100’er adet paketten 700 adet paket yapar. Paket başı 1 TL olduğundan haftalık 700 TL ve aylık 2800 TL kazanç demektir. 20 adetlik paket yaptığınızda elde edeceğiniz kazanca bakalım. 20 adetlik paketler 50 adetlik paketlerden daha az olduğu için daha kolay ve daha hızlı yapılabilir. 50 adetlik paketlemeden bir günde 100 adet yapılıyorsa, 20 adetlik paketlemeden 1 günde en az 200 adet yapılabilir. Bir günde 200 adet 7 gün de 1400 adet paket eder. Bu da bir ayda 5600 paket ve her paketin fiyatı 0,50 krş olduğundan 2800 TL kazanç demektir.

Gördüğünüz gibi kendinizi bu işe verdiğinizde yukarıda bahsettiğimiz rakamlardan çok daha fazlasını yapıp daha fazla gelir elde edebilirsiniz.

Dilerseniz karı koca olarak da bu işi yapıp bir aylık kazancınızı 5000 ila 6000 arasında tutabilirsiniz. Ayrıca bütün gün evde olduğunuzdan dolayı herhangi bir yol masrafı ve yemek masrafı bulunmamaktadır. İstediğiniz vakitte uyanıp istediğiniz zaman işe başlayabilir ve istediğiniz zaman çay, kahve molası verip keyif yapabilirsiniz. Tüm bunları yaparken bir yandan da bir şirkette çalışmış gibi maaş kazanabilirsiniz.

Evde plastik bardak paketleme işi ile bir ayda 2500 TL ve daha fazlasını kazanabilirsiniz. Ödemeler genelde haftalık olarak yapılmaktadır. Ama siz aylık bir ödeme almak isterseniz sizin için deftere not alınmakta ve ödemeleriniz aylık olarak yapılabilmektedir.

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi Hangi İllerde Yapılır?

Evde plastik bardak paketleme işi diğer evlere verilen işler gibi Türkiye’nin birçok yerinde yapılmaktadır. Evde plastik bardak paketleme işinin yapılmadığı illerde yaşayanlar da başvuru yapabilirler. Komşu illerden bulundukları yere firma çalışanları taşımacılık yapabilmektedir. Hatta aşağıda başvuru için yazacağınız iller doğrultusunda firmanın şubesi olmadığı ama bu iş için yoğunluk olan bir il olursa eğer firma o bölgeye de yeni bir şube açabilir.

Evde plastik bardak paketleme işi Türkiye’nin birçok yerinde firmaların olduğunu söylemiştik. Bunlar şöyledir; İstanbul, İzmir, Ankara, Balıkesir, Eskişehir, Antalya, Trabzon, Sivas ve Elazığ’dır. Bu illerde oturun ya da oturmayın başvuru yapabilirsiniz. Başvuru için yaşadığınız ili mutlaka belirtmeyi unutmayınız.

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi Başvurusu

Genç, yaşlı, kadın, erkek fark etmeksizin herkesin yapabileceği bir iş olan evde plastik bardak paketleme işi için başvuru yapmanız gerekmektedir. Bu tür işlerde vasıf aranmadığı için diğer işler gibi ayrıntılı bir başvuru formu bulunmamaktadır. Sizden istenen tek şey aşağıdaki yorum kısmına yorum bırakmaktır. Bu yorum için yapmanız gerekenler şöyledir;

Puan: 5 yıldız seçiniz
Ad Soyad: Adınızı ve Soyadınızı yazınız
E-mail: Aktif olarak kullandığını e-posta adresinizi yazınız
Yorum kısmına da;
Yaşadığınız il/ilçe:
Yaşınız:
Kaç kişi çalışacaksınız:

Yazıya 5 yıldız verip de yorum atabilirsiniz. 5 yıldız vermeden atılan yorumlar başvuru için dikkate alınmayacaktır. Bu yüzden bu kısmı atlamadan ilerlemeniz gerekmektedir. Ayrıca kişisel bilgilerinizden cep telefon numaranızı lütfen paylaşmayınız. Sizinle e-posta üzerinden iletişime geçilecek ve iletişime geçildikten sonra telefon numaranız talep edilecektir. Herkese açık bir başvuru olduğu için cep telefonunuzu paylaşmanız sizin güvenliğiniz açısından önemlidir.

Yaşadığınız il ve ilçe kısmını eksiksiz ve doğru doldurmanız gerekmektedir. Bu bilgilerin doğruluğu başvurunuz için önemlidir. Ayrıca yukarıda da bahsettiğimiz gibi yoğunluk yaşanan iller için firmalar yeni şube açabilirler.

Kaç kişi çalışacağınıza dair soru da yine illerde ki yoğunluğu hesaplamak için sorulmuştur. Sizin başvurunuzun onaylanması için orada 1 ya da 10 yazması önemli değildir. Ayrıca son olarak başvuru sırasında aktif kullandığınız bir e-posta adresinizi eklemelisiniz. Aktif olarak kullanılan bir e-posta eklendiği halde size ulaşılamaz ve başvurunuz geçersiz sayılmaktadır.

Sizlerde ayda 2500 TL ve daha fazlasını kazanmak istiyorsanız, yukarıda belirttiğimiz şartları kabul ediyorsanız, bende bu işi yaparım diyorsanız yorum kısmına yukarıda bahsettiklerimizi yazarak bize gönderebilirsiniz.