Evde Mandal Toka Paketleme İşi

Evde Mandal Toka Paketleme İşi

13 Mart 2020 21 Yazar: admin

Ülkemizde yaşanan ekonomik krizden dolayı insanlar ya ek iş arıyor ya da para kazanabilmek için alternatif yollar aramaya çalışıyorlar. Ev hanımları, öğrenciler, emekliler ve ek iş imkanı arayanlarda evde mandal toka paketleme işine başvuru yapabilirler. Evde mandal toka paketleme işi nedir? Evde mandal toka paketleme işi nasıl yapılır? Evde mandal toka paketleme işi ücreti ne kadardır? Evde mandal toka paketleme işi hangi illerde yapılmaktadır? Vb merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevaplarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Evde mandal toka paketleme işi aylık 2000 TL kazanabileceğiniz kolay bir iştir. Evinizde televizyon izlerken bir yandan da paketleme işi yapabilirsiniz. Bu işi isterseniz eşinizle, ailenizle, komşularınızla ya da bir grup ekibinizle birlikte yaparak kazancınızı ikiye üçe katlayabilirsiniz. Hatta çevreniz genişse aldığınız işleri onlara da yaptırıp komisyon kazanabilirsiniz.

Evde mandal toka paketleme işinde mandal tokaları paketlere istenilen şekilde yerleştirip ağızlarını kapatmanız istenmektedir. Her şey hazır olduğu için aslında uğraşacağınız pek bir şey bulunmamaktadır. Bu işte diğer işler gibi sabit bir gelir olmadığı için ne kadar çok iş yaparsanız o kadar çok para kazanabilirsiniz. Ayrıca firma yetkilileri yaptığınız işten memnun kalırlarsa devamlı olarak çıkan işleri size yönlendirebilirler.

Firma çalışanları her hafta Cuma günü yaptığınız paketleri almak ve ödeme yapmak için evinize uğramaktadırlar. Paketleri sayarak teslim alan firma çalışanları aynı zamanda paketlemenin nasıl olduğunu da inceliyorlar. Yıpranmış, temiz olmayan paketlemelerin ödemesi yapılmamaktadır. Zaten işin başında yapılan anlaşmada bu maddeyi kabul ederek başlıyorsunuz. Bu yüzden temiz çalışmaya özen göstermelisiniz.

Bizler sizler için gelen ilanları sayfamızda paylaşmadan önce güvenilir olup olmadıklarını araştırıyoruz. Eğer güvenilir değillerse zaten bu ilanı sayfamızda paylaşmıyoruz. Bu yüzden kendi içinizden acaba ne kadar güvenilir diye sorgulamanıza gerek yoktur. Zaten ödemeleriniz de haftalık yapıldığı için ödeme konusunda da bir sıkıntı yaşamazsınız.

Aylık 2000 TL ve daha fazlasını kazanabileceğiniz evde mandal toka paketleme işine başvurunun nasıl yapılacağı ve tüm ayrıntıları yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Mandal Toka Paketleme İşi Nedir?

Evde mandal toka paketleme işi hemen hemen herkesin kolayca yapabileceği bir iştir. Ev hanımları, öğrenciler, ek iş arayanlar, işsizler, emekliler kısaca herkes bu iş için başvuru da bulunabilir. Evde mandal toka paketleme işi adından da anlaşılacağı gibi hazır olarak verilen mandal tokaları paketlerin içine yerleştirme işidir. Bu iş ile ayda 2000 TL hatta daha çok çalışıp, daha kalabalık çalışıp kazancınızı arttırabilirsiniz.

Tüm evlere verilen işlerde dikkat etmeniz gereken birkaç durum olduğu gibi evde mandal toka paketleme işinde de dikkat etmeniz gereken durumlar bulunmaktadır. Dikkat etmeniz gereken en önemli durum bu işi temiz yapmaktır. Paketlemeleriniz temiz olmazsa tarafınıza ödeme yapılmayacağını zaten söylemiştik. Ayrıca yine paketlemelerinizin temiz olmadığı fark edilirse bir daha iş alamayabilirsiniz. Bu yüzden temiz çalışmaya çok özen göstermelisiniz. Temiz çalışmanız bu işte ki devamlılığını ve alacağınız ücreti belirlemektedir.

Evde mandal toka paketleme işinde dikkat etmeniz gereken ikinci durum doğru iş yapmaktır. Firma başvurularınızın olumlu sonuçlanması halinde tarafınıza dönüş yaparak kaçar adet paketleme yapacağınızı da dile getirecektir. Genelde 10’ar adet veya 5 ‘er adet paketlemeler istenmektedir. Sizlerde kaçar adet paketlenme isteniliyorsa ona göre doğru sayıp paketleme yapmanız gerekmektedir.

Evde mandal toka paketleme işinde firmalar genelde toplu paketleme ücretleri değil tek tek ücret talep etmektedirler. Ücretlendirme ile ilgili detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Sizlerde aylık 2000 TL kazanıp kendi paranızı çıkartmak ve dilediğiniz gibi harcamak istiyorsanız evde mandal toka paketleme işine başvuru yapabilirsiniz. Yorum kısmına başvuru için gerekli bilgileri yazarak sizlerde başvuru işlemini tamlayabilirsiniz.

Evde Mandal Toka Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde mandal toka paketleme işinin ne olduğunu yukarıda ayrıntılarıyla sizinle paylaştık. Evde mandal toka paketleme işi için dikkat etmeniz gereken durumları da paylaştık. Şimdi bu paketleme işinin nasıl yapıldığını anlatacağız.

Evde mandal toka paketleme işi adından da anlaşılacağı gibi işin amacı mandal tokaları paketlere yerleştirmektir. Bu iş için sizlere mandal tokalar, paketler ve yaptıklarınızı koyabileceğiniz büyük koliler teslim edilmektedir. Sizden istenen mandal tokaları paketlerin içine güzelce yerleştirip sonra onları da kolinin içine güzelce dizmenizdir. Oldukça kolay olan bu işte temiz ve düzgün çalışarak aylık 2000 TL ve hatta daha kazanabilirsiniz. Bu işi eşinizle veya ailenizle yaparsanız elbette kazancınız ikiye üçe katlanabilir.

Evde mandal toka paketleme işinde her hafta Cuma günü paketleriniz teslim alınır. Paketleriniz teslim alınırken yaptığınız paketleme kadar ücrette tarafınıza ödenmektedir.

Evinizde televizyon izlerken, bir yandan kahvenizi içip bir yandan da mandal toka paketleme işi yapabilirsiniz. Çocuklarınızı okula yolladıktan sonra onlar gelene kadar olan boş vakitlerinizde yine mandal toka paketleme işi yapabilirsiniz. Eğer ek iş imkanı arıyorsanız işten eve gelince yatana kadar geçirdiğiniz vakitte yine televizyon karşısında rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu iş için yapmanız gerekenleri tüm ayrıntılarıyla dile getirdik zaten. Sizlerde aylık 2000 TL ve üzerini kazanmak istiyorsanız bu iş için başvuruda bulunabilirsiniz.

Evde Mandal Toka Paketleme İşi Kimler İçin Uygun?

Evlere verilen çoğu işler için en uygun kitle ev hanımları olarak görülmektedir ancak sadece ev hanımları değil 18 yaşından büyük herkes bu iş için uygundur. Üniversitede okuyan öğrencide harçlıklarını çıkarmak için bu işi yapabilir. Herhangi bir el sanatı gerekmediği için bu işler için vasıf aranmamaktadır. Kendinize güveniyorsanız sizlerde bu işe başvuruda bulunabilirsiniz.

Evde mandal toka paketleme işinde kadın erkek fark etmeksizin paraya ihtiyacı olan herkes bu işi kolay bir şekilde yapabilir. Hatta çevreniz genişse ve kendinize güveniyorsanız aldığınız işi çevrenizdekilere yaptırarak komisyon kazanabilirsiniz. Bu şekilde hem yaptığınız işten para kazanırken hem de başkalarının yaptığı işten para kazanabilirsiniz.

Evlere verilen tüm işlerde yemek ve yol masrafı bulunmadığı gibi işe istediğiniz saatte başlayıp, istediğiniz saatte bitirebilirsiniz. Yemeğinizi pişirip bitirdikten sonra tekrardan devam edebilirsiniz. Oldukça esnek bir şekilde çalışma hayatınız olabilir.

Evde Mandal Paketleme Hangi İllerde Yapılmaktadır?

Evde mandal toka paketleme işi hangi illerde yapılırsa yapılsın siz yine de başvuru yapabilirsiniz. Çünkü kargonun ulaşım sağladığı her yere paketleme işi verilmektedir. Bu şekilde teslimat kargo ile yapılmakta ve ödemeniz ise firma yetkilileri işinizi kontrol ettikten sonra hesabınıza yapılmaktadır. Ödemelerde kesinlikle bir gecikme olmamaktadır. Paketler sayılıp kontrol edildiği gibi anında yaptığınız işin ödemesi tarafınıza yapılmaktadır. Elinizdeki iş bittikten sonra ek iş talebinde bulunabilirsiniz. Bu durumda yine kargo aracılığı ile yapacağınız iş size teslim edilecek ve teslim aldıktan sonra firma yetkilileri sizinle görüşerek paketlemeyi nasıl yapacağınızı anlatacaklar. Anlamadığınız bir durumda video çekip size yollayabiliyorlar. Yani aklınızdaki soru işaretleri bitene kadar firma yetkilileri sizinle iletişim halinde oluyorlar.

Evde mandal toka paketleme işinin 6 ilde şubesi bulunmaktadır. Buralar; İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Bursa ve Eskişehir’dır. Yukarıda da dediğimiz gibi bu illerde yaşamasanız bile başvuru yapabilirsiniz. Bu illerin dışında yaşayanlara da iş imkanı sağlanmaktadır.

Evde Mandal Toka Paketleme İşi Ücreti Ne Kadardır?

Evde mandal toka paketleme işinde paket başına bir ücret almaktasınız. Diğer evlere verilen işlerde olduğu gibi aylık net bir ücret yok. Bu sayede kazancınızı çok çalışarak arttırabilirsiniz. Hatta grup halinde çalışarak kazancınızı ikiye üçe katlayabilirsiniz.

Evde mandal toka paketleme işinde paket başına 0,20 krş verilmektedir. Oldukça kolay olan bu iş için günde 350 adet mandal toka paketlerseniz 70 TL kazanabilirsiniz. Bu şekilde de bir haftada 490 TL ve ayda 1960 TL kazanabilirsiniz. Siz bir haftada 350 adetten fazla paketleme yaparsanız kazancınız da bu oranda artacaktır.

Sizlerde bu iş için başvuru yapmak istiyorsanız yorum kısmına aşağıda belirtilen şekilde başvuru bilgilerinizi yazıp yollayabilirsiniz. Firma çalışanları en kısa sürede başvuruları değerlendirip tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Evde Mandal Toka Paketleme İşi Başvurusu

Yukarıda sizlerle bu iş için bütün ayrıntıları paylaştık. Son olarak evde mandal toka paketleme işine nasıl başvuru yapacağınızı anlatacağız. Evde mandal toka paketleme işi başvurusu için yorum kısmına aşağıda yer alan başvuru bilgilerini girmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler şöyledir;

Puan: 5 yıldız seçiniz
Ad Soyad: Adınızı ve Soyadınızı yazınız
E-mail: Aktif olarak kullandığını e-posta adresinizi yazınız
Yorum kısmına da;
Yaşadığınız il/ilçe:
Yaşınız:
Kaç kişi çalışacaksınız:

Yazıya 5 yıldız vermeniz gerekmektedir. 5 yıldız verilmeden yapılan başvurular onaylanmayacak ve başvurunuz direk geçersiz sayılacaktır. Bu yüzden bu kısmı atlamadan ve eksik yapmadan devam etmeniz gerekmektedir. Ardından aktif olarak kullandığınız mail adresiniz yazmanız istenmektedir. Sizinle mail üzerinden iletişime başlanacaktır. Herkese açık bir başvuru olduğu için telefon gibi güvenliğiniz tehlikeye atacak bilgiler istenmemektedir. Lütfen sizler de bu bilgiyi burada paylaşmayın. Mail adresinden sizinle iletişim kurmaya başlayan firma zaten telefon numaranızı talep edeceklerdir. O zaman numaranızı paylaşabilirsiniz.

Yaşadığınız il ve kaç kişi çalışacaksınız soruları işi alıp almadığınızı belirleyen sorular değildir. Firma yetkilileri hangi illerde yoğunluk olduğunu tespit edebilmek için bu soruları sormaktadırlar. Bu yüzden bilgilerinizi eksiksiz ve doğru girmeniz gerekmektedir.

Ayda 2000 TL ve daha fazlasını kazanmak istiyorsanız sizlerde yorum kısmına yukarıda belirttiğimiz gibi başvuru bilgilerinizi yazarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.