Evde Mandal Paketleme İşi

Evde Mandal Paketleme İşi

28 Şubat 2020 6 Yazar: admin

Ekonomik sıkıntılar çekenler, ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyenler, hatta okuyan öğrencilerin bile kolayca para kazanabileceği bir iş ile sizlerleyiz. Evde mandal paketleme işi oldukça basit ve kolay bir iştir. Sadece kadınların değil erkeklerinde yapabileceği bir iş olan evde mandal paketleme işi ile bir ayda 1500- 2000 TL ve daha fazlasını kazanabilirsiniz. Evde mandal paketleme işi nedir? Evde mandal paketleme işi nasıl yapılır? Evde mandal paketleme işi ücreti ne kadardır? Evde mandal paketleme işi hangi illerde yapılır? vb. merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde mandal paketleme işi ile aylık 2000 TL kazanabilirsiniz. Evdeki diğer aile fertleriyle birlikte çalışırsanız kazanacağınız para iki üç katına da çıkabilir. Bu işi yaparak evlerini geçindiren insanlar da bulunmaktadır. Hızlı ve temiz çalışarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Evde mandal paketleme işinde herhangi bir toz, pislik, iplik gibi rahatsız edici şeyler olmadığı için genelde ev hanımlarının ilk tercihlerinden biri olmaktadır. Oldukça kolay olan bu işi evinizde oturduğunuz yerden rahatça yapabilirsiniz. Sizden tek istenen belirlenen adette ki mandalı poşetlere koyup ağzını kapatmaktır. Firmalar her zaman temizliği ve titizliğe özen göstermiştir. Bundan dolayı kırılmış mandallar, yıpranmış poşetlerin ödemesi yapılmamaktadır.

Her hafta sonu sizden ürünleri teslim almaya gelen firma çalışanları ürünleri sayarak ve kontrol ederek almaktadır. Sizlerde ev ekonomisine katkıda bulunmak istiyorsanız, ek iş yapmak istiyorsanız, hatta öğrenciyseniz ve harçlığınızı çıkarmak istiyorsanız evde mandal paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz. Evde mandal paketleme işine dair tüm ayrıntılar yazının devamında yer almaktadır.

Evde Mandal Paketleme İşi Nedir?

Her yaş gurubunun yapabileceği basit bir iş olan evde mandal paketleme işi oldukça kolay ve hızlı yapılabilen bir iştir. Sizden istenilen mandalları adetlerine göre poşetlere yerleştirmektir. Eksik adette paketleme yapılırsa bunun ücreti ödenmemektedir. Ayrıca bu durum olumsuz bir itibar bıraktığından işin devamı size verilmeyebilir.

Aylık 2000 TL kazanabileceğiniz hatta daha hızlı çalıştığınızda daha çok kazanabileceğiniz evde mandal paketleme işinde dikkat etmeniz gereken bazı durumlar bulunmaktadır. Bunların ilki ve en önemlisi temiz çalışmaktır. Yıpranmış, yırtılmış paketlerin ödemesi yapılmamaktadır. Paketleri sizden almaya gelirlerken nasıl yaptıklarınızı kontrol ediyorlarsa sizlerde boş paketleri ve malzemeleri alırken dikkatlice bakıp da almalısınız. Yıpranmış, kırılmış, kirli bir malzeme varsa bunu değiştirmelisiniz.

Evde mandal paketleme işinde dikkat etmeniz gereken ikinci durum ise doğru iş yapmaktır. Mandal adedine göre paketleme yapacağınız için paketlerde eksik veya fazla mandal olmamalıdır. Genelde 10’ar adet paketler şeklinde yapılmaktadır. Paketlerinde ağız kısmı yapıştırıldığında bir daha açılmamalıdır. Bu yüzden doğru sayıp adetten emin olduğunuzdan ağzını kapatmalısınız.

Evde mandal paketleme işinde son olarak önemli olan durum hızınızdır. Bu işte sabit bir aylık ücretinizin olmadığını unutmayın. Ve sizler ne kadar çok iş yaparsanız o kadar çok para kazanırsınız. Gelirinizi ikiye, üçe katlayabilirsiniz. Hatta bu işte çevre edinip patron bile olabilirsiniz. Gelen işleri çevrenizdekilere yaptırarak komisyon alabilirsiniz. Bu şekilde hiçbir iş yapmayarak ama yaptırarak para kazanabilirsiniz.

Bizler paylaştığımız her ilanın öncesinde firmaları araştırıp güvenilir olup olmadıklarını sorguluyoruz. Güvenilir olduğundan emin olduğumuz firmaların ilanlarını paylaşıyoruz. Bu yüzden firmanın güvenilir olup olmadığını sorgulamanıza gerek yok, bizler zaten öncesinde bunu sizler için araştırmış oluyoruz. Ayrıca başvurunuzun olumlu sonuçlanmasının ardından firma yetkilileri sizinle iletişime geçeceği için dilerseniz o zaman da firmayı kendiniz bir araştırabilirsiniz.

Evde Mandal Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde mandal paketleme işi kolay ve pratik bir iştir. Bu işin nasıl yapılacağını merak edenler yazımızın devamını okuyabilirler. Başvurunuzun olumlu sonuçlanması sonucu firma yetkilileri sizinle iletişime geçip nasıl yapılacağını anlatacaklar ama bizlerde önceden bir fikriniz olsun diye kısaca evde mandal paketleme işinin nasıl yapıldığını anlatacağız.

Evde mandal paketleme işi adından da belli olacağı gibi mandalları paketleme işidir. Bu iş için seçildiğinizde tarafınıza istediğiniz adet kadar mandal ve paket yollanacaktır. Firma mandalların kaçar adet paketlenmesi gerektiğini zaten size söyleyecekler. Belirtilen adette mandalları poşetlere koyup ağızlarını bağlamanız gerekmektedir.

Aylık 2000 TL ve hatta daha fazlasını kazanmak istiyorsanız evde mandal paketleme işine başvuru yapabilirsiniz. Aşağıda yorum kısmına başvuru için gerekli bilgileri yazıp yollamanız yeterlidir. Her ilden başvuru yapabilirsiniz.

Evde mandal paketleme işi 10’luk ve bazen de 20’lik yapılmaktadır. Elbette bunların arasında fiyat farkı bulunmaktadır. Evde mandal paketleme işi için alınan ücretleri yazımızın devamında ayrıntılı olarak okuyabilirsiniz.

Evde mandal paketleme işinde her hafta sonu firma çalışanları gelip paketleri alıp size ödemenizi yapmaktadır. Eğer firma yakınınızda ise elinizdeki iş bitince kendiniz de götürüp teslim edebilirsiniz. Ya da arayıp işin erkenden bittiğini söylediğinizde firma yetkilileri gelip paketleri alabilirler. Günün yoğunluğuna göre firma çalışanlarının gelip gelmemeleri değişiklik gösterebilmektedir.

Firma sahipleri işin en başında kötü paketlenmiş, yıpranmış, deforme olmuş ürünler için ödeme yapmayacağını dile getirmektedir. Sizlerde en başta bu şartı kabul ederek başladığınız için elinizdeki işi doğru ve temiz şekilde yapmalısınız. Aksi halde beklediğiniz parayı alamayabilirsiniz.

Evde Mandal Paketleme İşi Kimler İçin Uygun?

Evde mandal paketleme işi 18 yaşından büyük herkesin yapabileceği bir iştir. Oldukça kolay ve pratik yapılan bu işte temiz ve doğru iş çıkarmanız yeterlidir. Ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları, ek iş yapmak isteyenler, harçlığını çıkarmak isteyen üniversite öğrencileri ve ev geçindirmek isteyen işsizler kısaca herkes bu işi yapabilir.

Eşiniz ile bu işi yaparak aylık kazancınızı 2 katına çıkarabilirsiniz. Hatta bu işi hızlıca yapıp bitirip başka bir ek iş daha yapabilirsiniz. Evde mandal paketleme işine başvuru yapmak için yorum kısmına başvuru için gerekli bilgileri yazmanız yeterlidir.

Mandal her evde mutlaka bulunan bir malzeme olduğu için satışı da bu oranda fazladır. Çok uzun ömürlü kullanılmadıklarından dolayı sürekli yenisini almak zorunda kalabilirsiniz. Durum böyle olunca bu iş için paketleme yapacak elemana ihtiyaç duyulmaktadır. Evden çalışarak dilediğiniz saatte yemek yiyebilir, çay, kahve içebilirsiniz. Televizyon karşısında rahatça çalışabilirsiniz. Sıkıldığınızda ve yorulduğunuzda bırakıp evin işleriyle uğraşabilirsiniz. Bir yanda yemek yapıp bir yandan bu işi yapabilirsiniz.

Aylık 2000 TL ve daha fazlasını evde oturarak kazanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey yorum kısmına başvurunuz için gerekli bilgileri yazmaktır. Firma yetkileri yorumları değerlendirip uygun gördükleri kişilere mail yoluyla dönüş yapacaklar. Aklınızda olan soru işaretlerini firma yetkililerine de sorabilirsiniz.

Evde Mandal Paketleme İşi Ne Kadardır?

Evlere verilen bütün işlerde aylık sabit bir ücret bulunmamaktadır. Aylık kazanacağınız para tamamen sizin çalışma hızınıza bağlı olarak değişmektedir. Çünkü paket başına ücretlendirme yapılmaktadır. Siz bir ay boyunca düzenli çalışırsanız 3000 TL hatta 5000 TL bile kazanabilirsiniz. Hatta eşiniz veya ailenin diğer fertleriyle birlikte bu işi yaparak paranızı ikiye üçe katlayabilirsiniz.

Evde mandal paketleme işinde paket başı ücretlendirme yapılmaktadır. İş çok kolay olduğu için fiyatı öyle sanıldığı gibi yüksek değildir. Paket başına 0,25 krş verilmektedir. Aslında az gibi görünse de pratik bir iş olduğu için çok fazla yapabilir ve kazancınızı çok daha fazla arttırabilirsiniz. Bir günde 300 adet paketleme yaparsanız bu da günlük 75 TL eder. Bir hafta boyunca çalışırsanız 525 TL kazanırsınız. Eğer bir ay çalışırsanız 2100 TL kazanabilirsiniz. Oldukça kolay bir iş olduğu için 300 adet şu an size çok gelse bile aslında en fazla 2 saatlik iştir. Gün içerisinde daha fazla çalışıp daha fazla paketleme yaparsanız çok daha fazla kazanabilirsiniz.

Ayrıca bu işte çevre edinerek kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Bunun için aldığınız işleri çevrenizdekilere vermeniz gerekmektedir. Sonra onlardan gelen işleri de firma yetkililerine verebilirsiniz. Bu sayede işi verdiğiniz kişinin üzerinden komisyon alarak hiç iş yapmadan sadece yaptırarak komisyon kazanabilirsiniz. Bu şekilde yaparak senelerce evini geçindiren insanlar bile bulunmaktadır.

Evde mandal paketleme işi için ödemeler haftalık olarak yapılmaktadır. Her hafta sonu firma yetkilileri paketleri toplamaya çıkmaktadır. Paketlerinizi sayarak ve inceleyerek alan firma yetkisi aldığı paketlerin ücretlerini anında tahsil etmektedir. Bu sayede 1 ay sonunda paranızı alıp alamayacağınıza dair endişelerinizde olmayacaktır. İşi erken bitirirseniz ve firmanın yerini biliyorsanız kendiniz paketleri teslim etmeye götürebilirsiniz. Ya da arayarak bilgi verebilir ve firma yetkileri müsaitse gün içinde gelip paketlerinizi alabilirler.

Evde Mandal Paketleme İşi Hangi İllerde Yapılır?

Evde mandal paketleme işi için en merak edilen konulardan biri de hangi illerde yer aldığıdır. Aslında bu bilginin bir önemi yok çünkü evde mandal paketleme işi kargonun ulaşım sağladığı her yere iş verebilmektedir. Bu durumda paranız kargonuz firmaya ulaşılıp paketler kontrol edildiğinde banka hesabınıza yatar. Ödemelerde herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Hatta bazı komşu illerden de haftanın belirli günü bulunduğunuz bölgeye araç gelebilir. Aşağıda yaşadığınız il kısmını doğru ve eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Bu kısım sizin işi alış durumunuzu değil sadece illerde bu iş için yoğunluğu tespit etmek için istenmektedir.

Evde mandal paketleme işi Türkiye’de 3 ana koldan yürütülmektedir. Bunlar; İstanbul, Ankara ve İzmir’dir. Yukarıda da dediğimiz gibi bu illerde oturmasanız bile başvuru yapabilirsiniz.

Evde Mandal Paketleme İşi Başvurusu

Her yaş grubunun yapabileceği, oldukça basit bir iş olan evde mandal paketleme işini sizde yapmak istiyorsanız öncesinde başvuru yapmanız gerekmektedir. Evlere verilen her işte olduğu gibi bu işte de herhangi bir tecrübe aranmamaktadır. Bu işi daha önce yapsanız da yapmasanız da bu sizin için artı veya eksi bir durum değildir. Ayrıca yorum kısımlarını herkes görebileceği için sizden istediğimiz bilgiler sınırlı sayıda olup, sizin güvenliğinizi tehlikeye atmayacak sorulardır. Lütfen sizlerde yorum kısmına cep telefon numaralarınızı eklemeyin. Sizden istenen tek şey yorum kısmına istediğimiz şekilde yorum bırakmaktır. Yorum yapmanız için gerekenler şuanlardır;

Puan: 5 yıldız seçiniz
Ad Soyad: Adınızı ve Soyadınızı yazınız
E-mail: Aktif olarak kullandığını e-posta adresinizi yazınız
Yorum kısmına da;
Yaşadığınız il/ilçe:
Yaşınız:
Kaç kişi çalışacaksınız:

Yorumlarınızın başında 5 yıldız vermeyi unutmayınız. Eksik veya yıldız vermeden yapılan yorumlar başvuru için değerlendirmeye alınmayacaktır. Bu sebepten ötürü bu ayrıntıya dikkat etmelisiniz. Kişisel bilgileriniz için yazdığınız e-posta adresinizin aktif olarak kullandığınız adres olmasına dikkat ediniz. Çünkü sizinle iletişim mail üzerinden başlatılacaktır. Aktif bir mail adresi yazmadığınız durumda size ulaşılamaz ve başvurunuz geçersiz sayılmaktadır.

Kaç kişi çalışacaksınız sorusu illerde ki yoğunluğu fark edebilmek için sorulmuştur. Bu yüzden buraya vereceğiniz cevap başvurunuza olumlu ya da olumsuz olarak etkilememektedir.

Sizlerde ben bu işi yaparım diyorsanız, ayda 2000 TL kazanmak istiyorsanız, yukarıda yazdıklarımızı anlayıp kabul ediyorsanız, yorum kısmına yukarıda yazdığımız gibi bilgilerinizi yazıp yollayabilirsiniz.