Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

27 Mart 2020 2 Yazar: admin

Kadınların güzelleşmek için tercih ettikleri yolların başında makyaj malzemeleri gelmektedir. Makyaj malzemeleri artık her yaş grubunun kullandığı ve gittikçe kullanımı artan malzemelerdir. Özellikle bayanların severek yapacağı bir iş olan evde makyaj seti paketleme işi oldukça kolay bir iştir. Ev hanımıysanız, boş vaktiniz fazla oluyorsa, işsizseniz, ek iş arıyorsanız, öğrenciyseniz ve harçlığınızı çıkarmak istiyorsanız bu işe başvurarak aylık en az 1500 TL kazanabilirsiniz. Evde makyaj seti paketleme işini yaparken bir yandan da yemeğinizi yapıp, çayınızı ve kahvenizi içebilirsiniz. Sizlerde evinizde çalışıp para kazanmak istiyorsanız evde makyaj seti paketleme işine başvurabilirsiniz. Evde makyaj seti paketleme işi nedir? Evde makyaj seti paketleme işi nasıl yapılır? Evde makyaj seti paketleme işinin ücreti ne kadardır? Vb. tüm sorularınızın cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.   

Evde makyaj seti paketleme işi oldukça kolay ve pratik bir iştir. Sizden istenilenleri doğru ve hızlı bir şekilde yaparsanız ayda 1500 TL kazanabilirsiniz. Evde makyaj seti paketleme işinde siz everilen makyaj malzemelerini gerektiği şekilde paketlemeniz istenmektedir. Makyaj setinin içinde allık, ruj, rimel, fondöten, göz kalemi, kaş kalemi gibi birçok ürün bulunmaktadır. Sizlere belirtilen şekilde bu makyaj malzemelerini paketlere yerleştirmeniz istenmektedir. Sizlerde bu işi bende yaparım diyorsanız aşağıda yer alan başvuru sorularının cevaplarını yoruma yazmanız gerekmektedir. Başvurunuzu nasıl yapacağınız ve evde makyaj seti paketleme işinin tüm ayrıntıları yazımızın devamında yer almaktadır.

Sizler için tarafımıza gelen ilanları önce araştırıp, güvenilir olup olmadıklarını tespit ediyoruz. Yaptığımız araştırmalar sonucunda güvenilir olduğunu düşündüğümüz firmaların ilanlarını paylaşıyoruz. Bu yüzden aklınızda burada paylaşım yaptığımız firmalarla ilgili bir soru işareti olmasın. Zaten ödemeleriniz haftalık yapılmaktadır. Aylık bir ödeme durumu söz konusu olmadığı için paranızı alıp almama konusunda endişelerinizin olmasına gerek yoktur.

Sizlerde evinizde oturup aylık 1500 TL kazanmak istiyorsanız başvuru yapabilirsiniz. Evde makyaj seti paketleme işine nasıl başvuru yapacağınıza dair tüm ayrıntılar yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi Nedir?

Evlere verilen işlerden biri de evde makyaj seti paketleme işidir. Size verilen makyaj malzemelerini belirtilen adette ve şekilde paketlere yerleştirmeniz gerekmektedir. Evlere verilen işlerde paranızı tam alabilmek ve işin devamlı gelmesi için dikkat etmeniz gereken bazı durumlar söz konusudur.

Öncelikle diğer evlere verilen işlerde olduğu gibi evde makyaj seti paketleme işini de yaparken temiz çalışmalısınız. Size verilen makyaj malzemelerini paketlere yerleştirirken paketlerde bir buruşma ya da yırtılma olmaması gerekir. Ürünlerde herhangi bir yırtılma ya da kirlenme olduğu tespit edilirse bu ürünün ücreti tarafınıza ödenmeyecektir. Ayrıca bu şekilde çalışırsanız firma gelen işlerde size iş yollamayacaktır. Bu yüzden temiz çalışmanız sizin bu işte ki devamlılığınızı da belirlemektedir.

Evde makyaj seti paketleme işi için dikkat edilecek diğer durumda doğru şekilde çalışmanızdır. Size verilen makyaj malzemelerini size belirtilen şekilde paketlemeniz gerekmektedir. Bazı firmalar tek tek paketleme yaptırırken bazı firmalar 3’er 5’er paketleme yaptırmaktadır. Bu durumda kaçar adet yaptığınıza dikkat etmelisiniz. Sizler paketlere eksik ya da fazla makyaj seti koyarsanız firma çalışanları işinizi doğru yapmadığınızı düşünerek size iş veremeye devam etmeyeceklerdir. Bu yüzden evde makyaj seti paketleme işinde ne kadar doğru çalışırsanız işte ki devamlılığınız da o kadar uzun olur. Ayrıca yanlış yaptığınız paketlemelerde ücretinizi alamazsınız. Firma çalışanları sizinle iletişime geçip zaten işin detaylarını sizinle paylaşacaklar. Bizlerde öncesinde iş ile alakalı bilginiz olması için sizleri bilgilendiriyoruz.

Evde makyaj seti paketleme işinde dikkat edilmesi gereken diğer durum hızınızdır. Bu işte sabit bir ücretiniz olmadığı için ne kadar çok paketleme yaparsanız kazancınızda o kadar çok olacaktır. Bu sebeple hızınız kazanacağınız ücreti belirlemektedir. Bu işi eşinizle, ailenizle yaparak kazancınızı iki üç kat arttırabilirsiniz. Ayrıca bu işi çevrenizdekilere de yaptırıp komisyon kazanarak kazancınızı daha da arttırabilirsiniz.

Sizlerde makyaj seti paketleme işi ile ayda 1500 TL para kazanabilirsiniz. Sizler için yukarıda saydığımız şartlara dikkat etmelisiniz. Başvurunuz olumlu olması halinde firma çalışanları sizinle görüşme yapacaklar ve bu zaten bu şartları sizinle paylaşacaklar ve sizlerde kabul ederseniz bu iş için gerekli malzemeler tarafınıza iletilecektir.

Sayfamızda paylaştığımız tüm ilanlarda öncelikle firma hakkında araştırma yapıyoruz. Güvenilir olduklarından emin olduğumuz firmaların ilanlarını sizlerle paylaşıyoruz. Bu yüzden burada paylaştığımız ilanlar için kafanızda soru işaretleri olmasına gerek yoktur. Başvurunuz olumlu sonuçlanması halinde firma çalışanları sizinle iletişime geçeceklerdir. Sizlerle iletişime geçildiği takdirde firma hakkında araştırma yapabilirsiniz. Ayrıca ödemeleriniz haftalık yapıldığından, ay sonunu bekleyeceğiniz bir durum olmadığından paranızı anında ve zamanında alabilirsiniz.

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları, işsizler, ek iş arayanlar, öğrenci olup harçlığını çıkarmak isteyenler bu işi kolayca yapabilirler. Sizler bu işe başvuru yaparak aylık en az 1500 TL kazanabilirsiniz. Bu işi kalabalık yaparsanız kazancınızda artacaktır. Yani evde makyaj seti paketleme işini eşinizle, anne ve babanızla, aile fertleriyle, komşunuzla ya da arkadaşlarınıza yaparsanız kazancınızı iki üç kat arttırabilirsiniz. Hatta çevreniz genişse bu işi çevrenizdekilere yaptırarak komisyon alarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Makyaj seti paketleme işinde size gerekli makyaj malzemeleri, paket ve bir de koli verilmektedir. Sizler de makyaj setlerini istenilen adette halinde paketlere yerleştirmeniz gerekmektedir. Firma çalışanları her Cuma gelip paketlerinizi teslim almaktadırlar. Bu teslim alma sürecinde paketleriniz tek sayılmakta ve paketlemeniz kontrol edilmektedir. Yaptığınız işin ücretini anında teslim almaktasınız.

Bu işte hızınız da önemlidir. Ne kadar hızlı olursanız o kadar çok paketleme yaparsanız ve ne kadar çok paketleme yaparsanız kazancınızda o kadar çok olur. Fakat hızlı yapayım derken eksik veya fazla paketleme yapmamalısınız. Hızlı çalışırken aynı zamanda dikkatli de olmalısınız.

Evde makyaj seti paketleme işi bütün illere verilmektedir. Her ilde firmanın şubeleri bulunmuyor ancak kargonun ulaşım sağladığı her ile paketleme işi verilmektedir. Kargo şirketi paketleri sizden kolide teslim alıp yetkili firmaya iletmektedirler. Yetkili firma kargoyu teslim aldıktan sonra paketleri sayıp ve kontrol ederek ücretinizi hesabınıza yatırmaktadır.

Sizlerde aylık 1500 TL ve daha fazlasını kazanmak istiyorsanız aşağıdaki yorum kısmına başvuru için gerekli bilgileri yazıp yollayabilirsiniz.

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi Kimler İçin Uygun?

Evde makyaj seti paketleme işi her yaştan insanın yapabileceği oldukça kolay bir iştir. Ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları, işsizler, ek iş arayanlar, harçlıklarını çıkarmak isteyen öğrenciler bu işi kolayca yapabilirler. Genelde bu tür işler evlere verildiği için sadece ev hanımları yapıyor olarak gözükse de her yaş grubu kadın erkek fark etmeden bu işi yapabilirler. Ayrıca makyaj malzemeleri konu olduğu için sadece kadınlara yönelik bir iş gibi duruyor olabilir ama işin amacı paketleme olduğundan kadın erkek herkes bu işi yapabilir.

Evde makyaj seti paketleme işi her yaş gruba uygun olduğundan bu işi ailenizle de yapabilirsiniz. Bu işi eşinizle, ailenizle, komşularınızla ya da arkadaşlarınızla yaparak kazancınızı arttırabilirsiniz. Sadece bu işi yaparak bile evini geçindiren insanlar bulunmaktadır. Hatta çevreniz genişse aldığınız işleri çevrenizdekilere yaptırarak komisyon alabilirsiniz.

Evinizde televizyon izlerken, kahvenizi içerken bir yandan da makyaj seti paketleme işi yapabilirsiniz. Güne istediğiniz saatte başlayıp istediğiniz saatte işinizi bitirebilirsiniz. Bu sebepten aslında oldukça konforlu bir iştir. Tüm bunlara ek olarak yol ve yemek masraflarınızda olmamaktadır. Okuyan çocuğu olan anneler çocukları okuldayken bu işi yapabilir ve çocukları geldiğinde onlarla ilgilenebilir. Bu şekilde kolay ve avantajları olan bir işi yaparken temiz ve dikkatli olmaya özen göstermelisiniz.

Sizlerde ayda en 1500 TL kazanmak istiyorsanız aşağıda yorum kısmına başvuru için gerekli bilgileri yazıp yollamanız gerekmektedir.

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi İle Ne Kadar Kazanılır?

Evde makyaj seti paketleme işinde diğer evlere verilen işlerde olduğu gibi aylık bir ücret bulunmamaktadır. Bu yüzden bu işten kazanacağınız ücret tamamen sizin çalışmanıza bağlıdır. Ne kadar çok çalışıp iş yaparsanız kazancınızda o kadar çok olacaktır.  Eşinizle, ailenizle, komşularınızla çalışırsanız kazancınızı iki üç kat arttırabilirsiniz. Ayrıca işi çevrenizdekilere verip komisyon alarak da kazancınızı arttırabilirsiniz.

Evde makyaj seti paketleme işinde dediğimiz gibi aylık net bir tutar bulunmamaktadır. Paket başına ücretlendirme yapıldığından ortalama bir fiyat hesabı yapacağız. Evde makyaj seti paketleme işinde her bir paket için alacağınız ücret 0,20 kuruştur. Günlük 270 adet paketleme yaparsanız 54 TL para kazanabilirsiniz. Bu da haftalık 378 TL ve aylık 1512 TL etmektedir. 270 adet aslında bu iş için olukça az bir adettir. Başlarda bunu yapmak için zorlanabilirsiniz ancak eliniz alışıp hızlandıkça bu sayı artacak ve günlük 400-450 adet paketleme yapabileceksiniz. Bu durumda kazancınızda artacaktır.

Evde makyaj seti paketleme işini ailenizle, eşinizle birlikte yaparak kazancınızı arttırabilirsiniz. Sizlerde yine aynı şekilde tek başınıza çalışarak ancak hızınızı arttırarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Evde makyaj seti paketleme işi devamlı bir iştir. Makyaj malzemelerinin üretimi ger geçen yıl artmakta ve satışları asla azalmamaktadır. Bu yüzden bu işi yaparken temiz ve doğru çalışırsanız firma sizlere yeni iş yollamaya devam edecektir.

Firma ödemelerinizi paketleri sizden aldığı gibi yapmaktadır. Sayılan paketler sonucunda kaç adet yaptıysanız firma çalışanı nakit olarak ödemenizi gerçekleştirmektedir. Genelde bu ödemeler Cuma günü yapılmaktadır. Her hafta Cuma firma çalışanları paketleri toplamaya ve ödemeleri yapmak için çalışanlarının evlerini dolaşmaktadır.

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi Hangi İllerde Yapılır?

Evde makyaj seti paketleme işi için şubeler 8 ilimizde vardır. Ancak firma kargonun ulaşım sağladığı her ile iş verebilmektedir. Bu yüzden hangi ilde olursanız olun başvuru yapabilirsiniz.

Evde makyaj seti paketleme işi İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Samsun, Çanakkale ve Bursa ilinde yapılmaktadır. Yukarıda da dediğimiz gibi her ilden başvuru yapabilirsiniz. Kargo ile malzemeler size teslim edilir ve yine kargo yoluyla malzemeler sizden teslim alınır. Ödemelerinizde kargo firmaya ulaşılıp paketlemeleriniz kontrol edildikten sonra banka hesabınıza para yatırılmaktadır. Hatta bu saydığımız illerin yakınında oturuyorsanız bu illerden görevli çalışanlar da paketleri almak için gelebilirler.

Aşağıda başvuru kısmında sizden yaşadığınız il talep edilmektedir. Başvurunuzu olumlu ya da olumsuz şekilde etkileyecek bir soru değildir. Sadece illerdeki yoğunluğu hesaplamak için sorulmuştur. Yoğunluk olan illerde bu iş için ek şube açılabilir. Sizde aylık 1500 TL kazanmak istiyorsanız ve evde makyaj seti paketleme iş imkanına başvurmak istiyorsanız lütfen yaşadığınız ili ve ilçe bilgilerini eksizsiz bir şekilde girerek başvurusunuzu tamamlayınız.

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi Başvurusu

Evde makyaj seti paketleme işi başvurusu için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Eğer sizde yukarıda bahsettiğimiz şartları kabul ediyorsanız ve bende bu işi yaparım diyorsanız tek yapmanız gereken aşağıdaki yorum alanına size sorulan soruların cevaplarını yazmaktır. Bu sorular işte şöyledir;

Puan : 5 Yıldız seçiniz
Ad Soyad: Adınız soyadınız
Email: Aktif kontrol ettiğiniz e-posta adresiniz.
Yorum kısmına da;
Yaşadığınız il/ilçe:
Yaşınız:
Kaç kişi çalışacaksınız:

Yazıya 5 yıldız verip de devam etmelisiniz. 5 yıldız vermeden yorum atanların yorumları değerlendirmeye alınmayacaktır. Bu yüzden bu kısmı atlamadan veya eksik yıldız işaretlemeden devam etmeniz gerekmektedir. Bu başvuru herkese açık bir başvuru olduğu için lütfen telefon numaralarınızı kendi kişisel güvenliğiniz için paylaşmayınız. Sizden aktif kullandığınız e-posta adresiniz talep edilmekledir. Aktif olarak kontrol ettiğiniz e-posta adresinizi yazmanız yeterlidir. Firma çalışanları mail adresleriniz üzerinden sizinle iletişime geçeceklerdir. Firma çalışanları başvurunuz olumlu sonuçlanması halinde size mail üzerinden dönüş yaptıklarında sizlerde cep telefonu gibi kişisel bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Ayrıca çalışacağınız kişi sayısı ve yaşadığınız il soruları başvurunuzu etkileyecek sorular değildir. Sadece illerdeki yoğunluğu fark edebilmek için sorulmaktadır. Siz hangi ilde yaşarsanız yaşayın paketleme işi alabilirsiniz.

Sizlerde aylık 1500 TL ve daha fazlasını kazanmak istiyorsanız, yukarıda yazdıklarımızı kabul ediyorsanız ve bu işi bende yaparım diyorsanız yorum kısmına başvuru için gerekli bilgileri yazıp yollayabilirsiniz.