Evde Kurşun Kalem Paketleme İşi

Evde Kurşun Kalem Paketleme İşi

5 Ocak 2021 49 Yazar: admin

Evde kurşun kalem paketleme işi çalışmak isteyen insanlarımız için hem ek gelir hem de ana iş imkanı olacak düzeydedir. Oldukça kolay olan bu işe çok fazla sayıda başvuru yapılmaktadır. Hem evden çalışmış olmak hem de rahat bir ortamda vakit geçirirken para kazanmayı kim istemez ki. Evinizde oturduğunuz yerden çayınızı yudumlarken ve keyifli sohbetler yaparken çalışmayı sizlerde istiyorsanız evde kurşun kalem paketleme işi yapmayı tam da sizler için biçilmiş kaftan olarak düşünebilirsiniz.

Evde kurşun kalem paketleme işi yaparak sizler de kendinize yeni bir gelir kaynağı elde edebilirsiniz. Kendi evinizden çalışırken aynı zamanda hem çalışma hem de serbest saatlerini kendinizin belirleyeceği bir iş herkesin hayali olsa gerek. Sabah istediğiniz saatte kalkıp, hiçbir şekilde pazartesi sendromu yaşamadan kahvenizi yudumlarken evde kurşun kalem paketleme işi yapabilirsiniz. Komşularınızla derin sohbetler içerisinde gününüzü geçirirken ayda 3000 TL ve üzeri kazanabilirsiniz.

Evde kurşun kalem paketleme işi her kesimden insanın kolaylıkla yapabileceği ve ek gelir olmasından da öte ana gelir kaynağı olabilecek bir iştir. Bu işi yapmak istediğiniz taktirde sizlere paketler ve kurşun kalemler hazır olarak firma görevlileri tarafından verilecektir. Evde kurşun kalem paketleme işi o kadar kolay bir iş ki sadece yapmanız gereken şey, firma görevlilerinin vermiş olduğu paketlerin içerisine istenilen sayıda kurşun kalemi koymanızdır.  Bu kadar kolay ve rahat bir işi yapmayı kim istemez ki?

Bizler evde iş imkanı ailesi olarak, sayfamızda ilanlarımızı paylaşmadan önce sizler için firma hakkında bilgi sahibi oluyor, birçok araştırma yaptıktan sonra güvenirliliğinden emin olduğumuz ilanları siz çalışmak isteyen değerli insanlarımız için paylaşıyoruz. Bu nedenle aklınıza acaba gerçekten güvenilir mi soruları gelmesin, çünkü güvenmediğimiz hiçbir firmanın ilanını sayfamızda paylaşmıyoruz. Evde kurşun kalem paketleme işi yapmak isteyenler başvurularını tamamladıktan sonra, firma yetkilileri geri dönüş yapıp, iş hakkında bilgi verdikten sonra sizlerde firmanın güvenirliliğinden emin olacaksınız.

Evde kurşun kalem paketleme işi aldıktan sonra, temiz ve doğru çalıştığınız taktirde ayda 3000 TL ve üzeri kolayca kazanabilirsiniz. Bu kolay işi aldıktan sonra kesinlikle tek başınıza yapmak zorunda değilsiniz. Evinizdeki herkesten yardım alabilir, bu işi eşiniz, çocuğunuz ya da arkadaşınızla birlikte yapabilirsiniz. Hatta bu işi komşularınıza anlatabilir, onlara bu işi vererek siz kendi işinizin patronu olmuş olur ve işi vermiş olduğunuz kişilerin üzerinden de komisyon usulü para kazanabilirsiniz. Böylelikle evde kurşun kalem paketleme işi yaparak ayda 3000 TL ile sınırlı kalmaz daha da fazlasını kazanabilirsiniz.

Evde kurşun kalem paketleme işi yapan kişilere, sabırsızlıkla beklemiş oldukları ödemeler pazar günü yapılmaktadır. Firma görevlileri para ödemesini ve paketleri teslim alma işini pazar günü gerçekleştirmektedirler. Pazar günü olduğunda firma çalışanları sizlerin belirtmiş oldukları adrese gelerek, paket kontrolü yaparlar ve düzgün olan paketler üzerinden ödemenizi nakit olarak almış olursunuz. Eğer evde kurşun kalem paketleme işi yapmaya devam etmek istiyorsanız firma görevlilerini bir gün öncesinden arayarak istediğiniz paket sayısını belirtmeniz gerekmektedir. Böylelikle firma görevlileri yanınıza gelmeden önce paketlerinizi hazırlar ve pazar günü de size teslim ederler. Sizde evde kurşun kalem paketleme işi yaparak para kazanmaya devam etmiş olursunuz.

Evde kurşun kalem paketleme işi nedir? Evde kurşun kalem paketleme işi ne kadar kazandırır? Evde kurşun kalem paketleme işi nasıl yapılır? Evde kurşun kalem paketleme işi başvurusu nasıl yapılır? Evde kurşun kalem paketleme işi ile ilgili merak etmiş olduğunuz tüm soruların cevabı yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Kurşun Kalem Paketleme İşi Nedir?

Evde kurşun kalem paketleme işi yapan kişilere ek gelir sağlayacak düzeyde veya ana iş seçebileceğiniz kolaylıkla yapabileceğiniz bir iştir. Evinizden oturduğunuz yerden sohbetinizi ederken rahatlıkla hiç yorulmadan para kazanabileceğiniz bir iştir. Evde kurşun kalem paketleme işi yapanlar için kurşun kalemler ve paketler sizlere hazır olarak verilmektedir. Sizlerden firma görevlilerinin istemiş olduğu şey ise, 5 adet kurşun kalemi aynı paketin içerisine koymanızdır. Bu kadar kolay ve yorulmadan çalışacağınız bir işte tek yapmanız gereken doğru bir şekilde kalemleri saymak olmalıdır.

Bütün işlerde olduğu gibi evde kurşun kalem paketleme işinde de dikkatli olmanız gereken belli hususlar vardır. Bu hususlardan birincisi paketlerin içerisine doğru sayıda kalem koymuş olmanız gerekmektedir. Sizden istenilen bir paketin içerisine beş adet kurşun kalemi tek bir paketin içerisine koymanız istenmektedir. Sayı saymasını biliyorsanız, bu iş sizin için oldukça kolay olacaktır. Evde kurşun kalem paketleme işi yaparak para kazanmak istiyorsanız, paketlerin içerisine doğru sayıda kurşun kalemleri koymanız işin devamlılığı açısından iyi olacaktır.

Firmadan yetkili kişiler sizlere ödeme yapmak için pazar günü geldiklerinde paketlerin de kontrolünü yapmaktadırlar. Eğer hazırlamış olduğunuz paketlerin içerisinden fazla ya da eksik sayıda kurşun kalem çıkarsa o paket iptal ediliyor ve eksik paket üzerinden ücretlendirme yapılmaktadır. Evde kurşun kalem paketleme işi yapmaya devam etmek istiyorsanız dikkatli bir şekilde sayım yaparak kurşun kalemleri paketlemelisiniz.

Evde kurşun kalem paketleme işi yapanların dikkat etmesi gereken ikinci husus ise paketlerin özenli olmasıdır. Yani kesinlikle yırtık, zarar görmüş hiçbir paketin olmaması gerekmektedir. Çünkü firma görevlileri pazar günü sizlerden paketleri teslim almaya geldiklerinde hazırlamış olduğunuz bütün paketleri teker teker kontrol edip, zarar görmüş, yırtılmış ya da buruşmuş olan paketleri çıkartıp, ücretinizi ona göre hesaplamaktadırlar.

Evde kurşun kalem paketleme işi yapmaya devam etmek istiyorsanız, paketlemelerinize özen göstermeli, temiz ve titiz bir şekilde çalışmış olmalısınız ki, firma görevlileri de sizden memnun kalıp, işin devamlılığını sağlayabilsinler. Böylelikle sizler de ayda 3000 TL veya daha fazlasını kazanmaya devam etmiş olursunuz.

Evde Kurşun Kalem Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde kurşun kalem paketleme işi yapanlar sıcacık evlerinden, rahat bir şekilde para kazanmanın tadını çıkartmaktadırlar. Hiçbir şekilde patron baskısı yaşamadan, çayınızı kahvenizi yudumlarken keyif içerisinde çalışabileceğiniz bir iştir ve bu işi etrafınızdaki insanlarla birlikte yaptığınızda ayda 3000 TL ile sınırlı kalmaz daha da fazlasını kazanırsınız. Firma sahipleri paket başına ödeme yapmaktadırlar.

Hazırlamış olduğunuz paketlerde herhangi bir yanlışlık yok ve paketler düzgün, temiz ise kontrole gelen firma görevlileri paket başına sizlere 35 kuruş ödeme yapmaktadır. Ve sizlerden paketleri teslim alırken de ödemenizi yaparlar, böylelikle sizlerde haftalık paranızı kazanmış olursunuz. Günde 500 adet paket hazırladığınız taktirde 175 TL kazanırsınız ve haftalık en az 1000 TL üzerinde bir kazancınız olur ki buda ayda 3000 TL’den fazlası yapar. Bu şekilde evde kurşun kalem paketleme işi yaparak rahat bir yaşam sürebilirsiniz.

Evde Kurşun Kalem Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde kurşun kalem paketleme işi, göründüğünden daha kolay, zahmetsiz ve yorulmadan yapabileceğiniz bir iştir. Evde kurşun kalem paketleme işine başvuru yaptıktan sonra eğer size olumlu bir şekilde dönüş yapılırsa, firma görevlileri tarafından sizin vermiş olduğunuz adrese kurşun kalemler ve paketler hazır bir şekilde gönderilmektedir. Sizin yapmanız gereken şey ise beş adet kurşun kalemi alarak düzenli bir şekilde tek bir paketin içerisine yerleştirmenizdir.

Bu işlemin dışında herhangi başka bir işlem yapmanıza gerek kalmaz, sadece paketlerin yırtılmamasına ya da buruşmamasına özen göstermeniz gerekmektedir. Bu şekilde çalıştığınız sürece firmadan gelen kişiler de sizlerden memnun kalacak olup, evde kurşun kalem paketleme işi yapmanıza olanak tanıyacaklar ve sizlerde para kazanmaya devam etmiş olacaksınız.

Evde Kurşun Kalem Paketleme İşi Başvurusu

Evde kurşun kalem paketleme işi ile alakalı anlatabileceğimiz her şeyi sizlerle paylaştık. Sizde bu işi bende yapmak istiyor ve aylık gelirimin 3000 TL veya daha fazlasını istiyorum diyorsanız başvuru formunu doldurarak adım atabilirsiniz. Evde kurşun kalem paketleme işine başvuru yapabilmek için başvuru bilgilerinizi yorum kısmına yazıp, yollamanız gerekmektedir.

Evde kurşun kalem paketleme işine başvuru yapabilmeniz için cevap vermeniz gereken bilgiler şu şekildedir;

Puan: 5 yıldız seçiniz
Ad Soyad: Adınızı ve soyadınızı yazınız
E-mail: Aktif olarak kullandığınız e-mail adresinizi yazınız

Yorum kısmına da
Yaşadığınız il/ilçe:
Yaşınız:
Kaç kişi çalışacaksınız:

Evde kurşun kalem paketleme işine başvuru yapmadan önce yazımıza 5 yıldız vermeniz gerekmektedir. Eğer 5 yıldız vermeden başvurunuzu yapmışsanız, başvurunuz değerlendirmeye alınmayacaktır. Bu başvurular herkese açık olduğu için lütfen sadece istenilen bilgileri paylaşınız. Olumlu olduğu durumlarda sizinle e-mail yolu ile irtibat kurulacaktır.