Evde Kürdan Paketleme İşi

Evde Kürdan Paketleme İşi

3 Mart 2020 20 Yazar: admin

Özellikle ev hanımlarının evde kolayca yapabileceği rahat bir iş ilanı ile sizlerleyiz. Ev hanımları, öğrenciler, ek iş arayanlar hatta emeklilerin bile kolayca yapabileceği evde kürdan paketleme işi ile ayda 800 TL kazanabilirler. Evde kürdan paketleme işine başvuru yapmak da oldukça kolaydır. Evde kürdan paketleme işi nedir? Evde kürdan paketleme işi nasıl yapılır? Evde kürdan paketleme işi ücreti ne kadardır? Evde kürdan paketleme işine dair tüm sorularınızın cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde kürdan paketleme işi her yaş grubundan insanın yapabileceği kolay bir iştir. Bu iş sayesinde aylık 800 TL ve hatta daha fazlasını kazanabilirsiniz. Evde kürdan paketleme işini ekibiniz ile birlikte, ailenizle birlikte ya da eşinizle birlikte yapabilirsiniz. Bu sayede kazancınızı ikiye, üçe hatta dörde katlayabilirsiniz.

Ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen, ek iş imkanı arayanlar, üniversitede okuyan öğrenciler bu işi kolayca yapabilirler. Çevreniz genişse ya da bir süre çalıştıktan sonra çevre edinip kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Bu sayede hiç iş yapmadan sadece iş yaptırıp komisyon alarak para kazanabilirsiniz.

Evde kürdan paketleme işinde herhangi bir toz, iplik ve pislik olmadığı için ev hanımlarının özellikle tercih ettiği paketleme işlerinden biridir. Evde kürdan paketleme işinde sizlerden belirtilen adette kürdanları paketlere yerleştirmeniz istenmektedir. Oldukça kolay olan bu paketleme işinde pratiklik kazanırsanız kazancınızı arttırabilirsiniz. Paketleme için ortalama 100 adet kürdanın paketlenmesi istenmektedir. Evde kürdan paketleme işine dair ayrıntılar yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde kürdan paketleme işinde ödemeler haftalık olarak yapılmaktadır. Her hafta içi belirlenen bir günde firma çalışanları paketleri almaya ve yaptıklarınızı ödemek için gelirler. Hafta içi hangi gün firmadan gelineceği değişiklik göstermektedir. Her firmanın ürünlerini toplama ve ödeme yaptığı gün değişmektedir. Her hafta firma yetkilileri paketleri almaya gelirken ödemenizi de yapmaktadır.  Bu şekilde ay sonunda para alabilir miyim diye düşünmenize gerek yok, ödemeniz haftalık olarak yapılmaktadır. Sizlerde kürdan paketleme işine başvuru yapabilirsiniz. Aşağıda yorum kısmına başvuru için gerekli bilgileri yazıp yollayabilirsiniz. Evde kürdan paketleme işi ve tüm ayrıntılar yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Kürdan Paketleme İşi Nedir?

Dışarıda çalışmak yerine evinde çalışmak isteyenler için evde iş imkanları bulunmaktadır. Ayrıca ek iş yapmak isteyenler ve ev hanımları için oldukça tercih edilen bir sektördür. Evde kürdan paketleme işinde belirlenen adette kürdanlar paketlere yerleştirilmektedir. Oldukça kolay bu işte ne kadar çok çalışırsanız kazancınız da o kadar çok olur.

Evde kürdan paketleme işi yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç durum bulunmaktadır. Bunlardan ilki doğru iş yapmaktadır. Kürdanları sayarken doğru saymalısınız. Eksik veya fazla paketlendiği anlaşılırsa tarafınıza bir ödeme yapılmayacaktır. Ayrıca bu şekilde eksik veya fazla paketleme yapmanız size olumsuz olarak dönmekte ve bir daha iş alamama durumunuz olabilir. Bu yüzden paketleme yaparken saydığınız adedin doğru olmasına dikkat ediniz.

Evde kürdan paketleme işinde dikkat edilmeniz gereken diğer önemli kriter temiz çalışmanızdır. Bu kriterler hemen hemen bütün evlere verilen işlerde aynı şekildedir. Temiz çalışmanız sizin bundan sonra alacağınız işin devamlılığını sağlamaktadır. Ayrıca bu işe başlarken firma yetkilileri yırtık, yıpranmış ve buruşmuş paketlemelerin ödemelerini yapmayacağına dair anlaşma yapmaktadır. Paketleri sizden almaya gelen firma çalışanları paketleri tek tek sayarken aynı zamanda paketlerin temiz olup olmadıklarında dikkat ederler. Yıpranmış ve temiz olmayan paketlemelerin ödemesi yapılmamaktadır.

Evde kürdan paketleme işinde dikkate etmeniz gereken son durum hızınızdır. Diğer bütün ev işlerinde olduğu gibi bu işte de ne kadar hızlı olursanız o kadar çok kazanırsınız. Tabiki de hızlı olurken temiz çalışmaya da özen göstermeniz gerekmektedir.  

Evde kürdan paketleme işini hemen hemen herkes yapabilir. Hatta emekliler ek gelir elde edebilmek için de yapabilirler. Televizyon karşısında oturduğunuz yerden rahatça yapabilirsiniz. İstediğiniz saatte kalkıp işe istediğiniz saatte başlayabilirsiniz. İstediğiniz saatte ara verip, istediğiniz saatte işi sonlandırabilirsiniz. Ev konforunda yaşamınıza devam ederken aynı zamanda para kazanabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olsun bu iş için başvuru yapabilirsiniz.

Evde Kürdan Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde kürdan paketleme işi hepinizin kolayca yapabileceği bir iştir. Yapmanız gerekenler oldukça kolaydır. Yaptığınız işe dikkat ederseniz ve elinizde çabuksa hızlıca paketlemeleri gerçekleştirebilirsiniz.

Evde kürdan paketleme işinde 100 adet kürdanı paketlemeniz istenmektedir. Sadece bunu yaparak ayda 800 TL para kazanabilirsiniz. İşi yaparken doğru saymaya ve temiz çalışmaya özen göstermelisiniz. Bazı paketlemelerde kürdanın sayısı değişmektedir. Bazı firmalar 50’li bazıları 150’li paketlerde isteyebilirler. Başvurunuz onaylandığında firma yetkilileri sizinle görüşerek paketleme için kaçar adet istediklerini söyleyeceklerdir. Ayrıca 50’li 100’lü ve 150’li paketlerin fiyatları da değişiklik göstermektedir. Adet arttıkça paketin fiyatı da artmaktadır.

Sizlerde kürdan paketleme işini yapabilirim diyorsanız aşağıda yorum kısmına başvuru için gerekli bilgileri girerek başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde firma yetkilileri sizinle iletişime geçecek ve iş ile ilgili ayrıntıları sizinle paylaşacaklardır. Bizlerde sizler için iş başvurusu yapmadan iş ile ilgili biraz bilginiz olması için bu bilgileri sizinle paylaşıyoruz.

Aylık 800 TL ve hatta daha fazla kazanabileceğiniz evde kürdan paketleme işinde ekiple veya ailenizle veya eşinizle birlikte çalışarak kazancınızı arttırabilirsiniz. Hangi ilde yaşarsanız yaşayın aşağıda başvuruda bulunabilirsiniz. Kargonun ulaşım sağladığı her yere iş verilmektedir.

Evde Kürdan Paketleme İşi Kimler İçin Uygun?

Evde kürdan paketleme işi yukarıda da bahsettiğimiz gibi herkes için uygun bir iştir. Bu işi bir ekip ile yaparsanız kazanıcınızın artacağını yine yukarıda dile getirmiştik. Eşiniz ve ev arkadaşlarınız ile bu işi yaparak kazancınızı 2-3 katına çıkarabilirsiniz.

Evde kürdan paketleme işi ev hanımları, öğrenciler, ek iş arayanlar, evde boş vakti olup değerlendirmek isteyenler, emekliler, iş arayanlar kısaca herkes içi uygun bir iştir. Pisliği, tozu olmadığı için oldukça temiz çalışılan bir iştir. İşi yaparken etrafı batıran herhangi bir ürün bulunmamaktadır. Bu sayede evinizde batmadan bir sorun olmadan para kazanabilirsiniz.

Evde kürdan paketleme işi için kadın erkek fark etmeksizin 18 yaşından büyük herkes başvuru yapabilir. Evlere verilen işlerde herhangi bir vasıf aranmaz bu sebepten kürdan paketleme işinde de herhangi bir vasıf aranmamaktadır. Bu işi daha önce yapmış olmanız veya yapmamış olmanızın bir önemi yoktur. Bu yüzden başvuru yaparken çekinmenize gerek yoktur.

Evinizde rahatça çalışabileceğiniz bir işe kimse hayır diyemez sanırım. Her sabah alarm sesiyle uyanmadan istediğiniz saatte kalkıp, kahvaltınızı yapıp kahvenizi içtikten sonra başlayabileceğiniz bir iş düşünün ve bu iş sonunda yorulmadan aylık 800 TL para kazanabilirsiniz. Bir yandan çay içerken bir yandan paketleme yapabilirsiniz. Yorulursanız ya da sıkılırsanız bırakıp yarın devam edebilirsiniz. Çocuklarınız okuldayken çalışıp okuldan gelince onlarla ilgilenebilirsiniz. Kısaca sadece boş vakitlerinizi değerlendirerek bile para kazanabilirsiniz.

Keyfinize göre çalışabileceğiniz bu işe sizlerde başvuru yapabilirsiniz. Aylık 800 TL kazanabileceğiniz bu işe nasıl başvuru yapacağınızı yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Evde Kürdan Paketleme İşi Hangi İllerde Yapılmaktadır?

Evde kürdan paketleme işi için en çok merak edilen konuların başında bu işin hangi illerde yapıldığı gelmektedir. Aslında pek de önemli olmayan bu konu hakkında yine de sizleri bilgilendirmek istedik. Bu işin hangi illerde yapıldığı konusunun önemli olmamasının sebebi bu işin kargo işle bütün illere verilebilmesidir. Aşağıda sizlerden başvuru için yaşadığınız il talep edilmektedir. Bunun sebebi de illerdeki yoğunluğu anlayabilmektir. Çok fazla yoğunluk olursa şirket o bölgeye de yeni bir şube açabilmektedir.

Evde kürdan paketleme işinin hangi illerde yapıldığına gelecek olursak eğer toplamda 9 ilde bu iş için şubeler bulunmaktadır. Bu iller şöyledir; İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Trabzon, Eskişehir, Adana, Antalya, Balıkesir. Bu illerin dışında yaşayanlarda başvuru yapabilirler. Kargo ile diğer yerde yaşayanlara ulaşım sağlanmaktadır.

Evde Kürdan Paketleme İşi Ücreti Ne Kadardır?

Evde kürdan paketleme işinde en çok merak edilen konulardan biride bu işten ne kadar kazanıldığıdır. Bilindiği gibi evlere verilen işlerde aylık net bir kazanç bulunmaz. Paketleme başına ücret alınmaktadır. Ne kadar çok kürdan paketleme işi yaparsanız o kadar çok para kazanırsınız. Eğer bu kişi eşinizle, arkadaşınızla, komşunuzla, ailenizle bu işi yaparsanız kazancınızı arttırabilirsiniz.

Evde kürdan paketleme işinde paketleme başına 0,15 krş verilmektedir. Bu fiyat 100’er adet paketleme içindir. Paketleme içindeki adet artarsa fiyatta artmaktadır. Eğer günlük 200 adet paketleme yaparsanız günlük 30 TL kazanç elde ederseniz. Bu da bir haftada 210 TL, aylık da 840 TL kazanç demektir. Dediğimiz gibi paketleme içindeki adet artarsa fiyatta artmaktadır.

Sizlerde bu işe başvuru yapabilirsiniz. Bu şekilde evini geçindiren insanlar bulunmaktadır. Hatta çevre edinip işi çevresindeki inşalara yaptırıp yaptıkları işten komisyon kazanarak kendi işinin patronu olan insan bile bulunmaktadır.

Evde Kürdan Paketleme İşi Başvurusu

Evde kürdan paketleme işinin ne olduğu, nasıl yapıldığı, ücretinin ne kadar olduğunu ve tüm ayrıntıları yukarıda sizlerle paylaştık. Sizlerde bu şartları kabul ediyorsanız ve bu işi yaparım diyorsanız başvuru yapabilirsiniz. Evde kürdan paketleme işine başvuru yapmak da oldukça kolaydır. Kadın, erkek fark etmeksizin herkesin başvuru yapabileceği bu iş için aşağıya yorum bırakmanız yeterlidir. Yorum bırakırken yazmanız gerekenler ise şöyledir;

Puan: 5 yıldız seçiniz
Ad Soyad: Adınızı ve Soyadınızı yazınız
E-mail: Aktif olarak kullandığını e-posta adresinizi yazınız
Yorum kısmına da;
Yaşadığınız il/ilçe:
Yaşınız:
Kaç kişi çalışacaksınız:

Bilgileri eksiksiz bir şekilde yazıp yollamanız gerekmektedir. 5 yıldız vermediğiniz takdirde başvurunuz onaylanmayacaktır. Bu yüzden lütfen bu kısmı atlamadan başvurunuzu gerçekleştirin.

Herkese açık bir başvuru yapıldığı için sizden belli başlı bilgiler istenmiştir. Bu bilgilerin dışında başka bilgi lütfen yazmayın. Özellikle cep telefonunuzu kendi güvenliğiniz için yazmamanız gerekmektedir. Ayrıca aktif kullandığınız bir mail adresi yazdığınızdan emin olmalısınız. Çünkü firma yetkilileri geri dönüşleri mail üzerinden yapmaktadır. Eğer başvurunuz olumlu olursa mail üzerinden iletişim bilgileriniz talep edilecektir.

Başvuru için gerekli bilgilerde yaşadığınız il ve kaç kişi çalışacaksınız sorusu illerdeki yoğunluğu fark edebilmek için sorulmuştur. Her ile iş verilmektedir. Bunu yukarıda da dile getirmiştik. Firma yöneticileri yoğunluk çok illerde firma açmayı düşündükleri için bu soruları da başvuru için cevaplamanız gerekmektedir.

Aylık 800 TL ve daha fazlasını kazanmak istiyorsanız sizlerde başvuru için gerekli bilgileri yorum atabilirsiniz. Yukarıda saydığımız şartları kabul ediyorsanız, bu işi bende yapabilirim diyorsanız başvuru yapmadan geçmeyin. Başvurunuzu yaptıktan sonra sık sık mailleriniz kontrol etmeyi unutmayın.