Evde Küpe Paketleme İşi

Evde Küpe Paketleme İşi

8 Mayıs 2020 4 Yazar: admin

Günümüzde artık sadece kadınların değil erkeklerinde kullandığı aksesuarlardan biri de küpelerdir. Birçok bijuteri de çeşit çeşit küpeler satılmaktadır. Hem kadınların hem de erkeklerin kullandığı bir ürün olması sebebiyle satışı da fazladır. Bundan dolayı küpelerin paketlenme işine firmalar yetişememektedir. Ufak şeylerle uğraşıldığı için aslında biraz vakit almaktadır. Firma bu işe yetişemediği için evde küpe paketleme işini evlere vermektedir. Sizlerde ayda 2500 TL kazanabileceğiniz evde küpe paketleme işine başvuruda bulunabilir ve evinizde oturduğunuz yerden çalışarak para kazanabilirsiniz.

Evde küpe paketleme işini ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları, harçlıklarını çıkarmak isteyen öğrenciler ve ek iş arayanlar yapabilirler. Evde küpe paketleme işinde size gerekli olan tüm malzemeler verilmekte ve sizden bu malzemeleri kullanarak paketleme yapmanız istenmektedir. Paketleme ile ayrıntıları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Evde küpe paketleme işi sayesinde oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz. Bu iş kolay ancak dikkatli çalışarak doğru yapmanız gereken bir iştir. Evlere verilen işler sayesinde insanlar güne istedikleri saatte başlayabilir ve erken kalkmak zorunda değildir. Ayrıca işi istediğiniz vakitte yapabilir, yorulunca, sıkılınca bırakıp sonra tekrar devam edebilirsiniz. Televizyon karşısında çayınızı, kahvenizi içerken bir yandan da evde küpe paketleme işi ile ayda 2500 TL kazanabilirsiniz.

Altın ve gümüş ürünlerinin fiyatının artmasıyla birlikte insanlar artık takılarını bijuteriden almaya başlamıştır. Bu durumda imitasyon üretim yapan firmalara kazanç sağlamıştır. Artık imitasyon satan bijuteri sayısı artmış ve firmalar seri üretime geçmiştir. Bundan dolayı firmalar takı işlerinde paketlemeye yetişememekte ve bu işi evlere vermektedir. İnsanlar da bu sayede evde oturdukları yerden çalışarak para kazanabilmektedir.

Evde küpe paketleme işinde firma çalışanları her cuma günü evinize gelerek paketleri sizden sayarak ve kontrol ederek teslim almaktadır. Yaptığınız paketleri teslim alan firma çalışanları yaptığınız paketlerin ücretini anında nakit olarak size ödemektedir. Bu sayede haftalık yaptığınız işin ücretini hemen almış olmaktasınız.

Sayfamızda ilanları paylaşmadan önce firmanın güvenirliği hakkında araştırma yapıyoruz ve güvenilirliğinden emin olduğumuz ilanları sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz. Çünkü hiçbirinizin mağdur olmasını istemeyiz. Başvurunuzun ardından firma çalışanları sizinle mail adresiniz üzerinden iletişime geçtiklerinde sizlerde firma hakkında araştırma yapabilirsiniz.

Sizlerde aylık 2500 TL kazanmak istiyorsanız evde küpe paketleme işine başvuruda bulunabilirsiniz. Evde küpe paketleme işi nedir? Evde küpe paketleme işi nasıl yapılır? Evde küpe paketleme işi ile ne kadar kazanılır? Evde küpe paketleme işine başvuru nasıl yapılır? vb merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevabı yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Küpe Paketleme İşi Nedir?

Evde küpe paketleme işi kolay ancak dikkatli yapılması gereken bir iştir. Evde küpe paketleme işinde size verilecek olan küpeleri ve paketlere uygun şekilde yerleştirmeniz gerekmektedir. Siz birçok modelde küpe ve farklı paketler verilecek ve sonrasında hem fotoğraflarla nasıl paketleme yapmanız gerektiğini hem de videolarla paketleme hakkında bilgilendirileceksiniz. Paketlemesi tamamlanan küpe paketlerini koliye yerleştirmeniz gerekmektedir. Bunun için size koli de verilecektir. Paketleri sizden teslim alamaya gelen firma çalışanları paketleri koli ile birlikte teslim almaktadır. Yeni paketleri koyacağını boş bir koli de size vermektedir.

Evlere verilen bütün işlerde olduğu gibi küpe paketleme işinde de dikkat etmeniz gereken bazı durumlar söz konusudur. Bu durumlardan ilki ve bütün evlere verilen işlerde dikkat edilmesi gereken durum temiz iş çıkarmaktır. Küpeleri paketlere temiz bir şekilde yerleştirmeniz gerekmektedir. Hem küpeler de hem de paketler de herhangi bir kirlenme olursa bu paketlemenin ücreti tarafınıza ödenmemektedir. Ayrıca bu tür durumlardan ötürü firma sizin özensiz çalıştığınızı düşünüp size bir daha iş vermek isteyebilir. Bu yüzden hem işin devamı hem de alacağınız ücret için temiz ve özenli çalışmanız gerekmektedir.

Evde küpe paketleme işinde dikkat etmeniz gereken ikinci durum doğru çalışmaktır. Size farklı farklı küpeler ve farklı paketler verilecek. Bazı paketlere 3 farklı çiftte küpe koymanız istenecek, bazılarına 4 farklı küpeyi paketlere koymanız istenecek. Hangi küpelerin 3’erli hangi küpelerin 4’erli olacağı ise siz öncesinde anlatılacak. Sizlerde bu kurala uygun olarak çalışmanız gerekmektedir. Yanlış paketleme yapmanız durumunda size ücreti tarafınıza ödenmemektedir. Ayrıca bu şekilde yanlış paketleme yaparsanız firma bir daha siz iş vermeyebilir. Bu durumdan dolayı paketlemeyi doğru yapmalısınız.

Evde küpe paketleme işinde dikkat etmeniz gereken son durum hızınızdır. Bildiğiniz gibi evlere verilen işlerde sabit bir ücret bulunmamakta ve paketleme başına belirlenen ücreti almaktasınız. Bu yüzden ne kadar çok paketleme yaparsanız kazancınız da o kadar çok olacaktır. Ayrıca bu işi evinizde ailenizle veya eşinizle yapabilirsiniz. Bu şekilde çalışarak kazancınızı ikiye üçe katlayabilirsiniz. Hatta bu işi çevrenizdekilere de yaptırıp komisyon alarak kazancınızı daha da arttırabilirsiniz.

Evde küpe paketleme işi ile sizlerde aylık 2500 TL kazanabilirsiniz. Evde küpe paketleme işine başvuru için gerekli bilgiler yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Küpe Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde küpe paketleme işinde yukarıda durumlara dikkat ederseniz sizler de her ay 2500 TL ve hatta daha fazlasını kazanabilirsiniz.

Evde küpe paketleme işinde size teslim edilecek malzemeler şöyledir; küpe, paketler ve kolidir. Sizlere farklı farklı küpe ve paketler verilecektir. Sizlere gösterilen şekilde küpeleri çiftleyip uygun paketlere yerleştirmeniz gerekmektedir. Siz hem video hem de fotoğraflar yollanarak hangi küpeleri nasıl paketlemeniz gerektiği iyice anlatılacak. Sizlerde sizden istenilen şekilde paketleme yaparak para kazanabilirsiniz.

Firma her hafta cuma günü gelerek sizden paketleri teslim almaktadır. Paketlerinizi kontrol ederek ve sayarak teslim alan firma çalışanları yaptığınız paketlemenin ücretini anında size nakit olarak ödemektedir. Bu sayede ay sonunda para alıp alamayacağınıza dair endişelerinizin olmasına gerek yoktur. Eğer isterseniz sizin talebiniz doğrultusunda firma ücretinizi aylık da ödeyebilir. Böyle bir durumda firma çalışanları yine her hafta gelip paketleri sizden teslim almakta ve yaptığınız paket adedini kaydetmektedir. Her ayın son haftası geldiğinde bir aylık çalışmanızın ücretini nakit olarak vermektedir.

Başvurularınızın olumlu sonuçlanması halinde firma çalışanları sizinle iletişime geçerek paketlemeyi nasıl yapmanız gerektiğini ayrıntılı bir şekilde anlatacaklar. Hatta daha iyi anlamanız için paketlemeyi nasıl yapmanız gerektiğini gösteren videolu anlatım yapmaktadırlar.

Sizlerde evde oturduğunuz yerden küpe paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken aşağıdaki yorum kısmına başvuru için gerekli bilgileri yazıp yollamaktır. Firma gelen yorumları değerlendirip en kısa zamanda tarafınıza dönüş yapmaktadır. Evde küpe paketleme işine başvuru için gerekli bilgiler yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Küpe Paketleme İşi Kimler İçin Uygun?

Evlere verilen çoğu işler de olduğu gibi evde küpe paketleme işi de 18 yaşından büyük herkesin yapabileceği bir iştir. Evde küpe paketleme işini ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları, işsizler, ek iş arayanlar, harçlığını çıkarmak isteyen öğrenciler başvuru yapabilirler. Yukarıda da dediğimiz gibi 18 yaşından büyük her yaş gurubu bu işi kolayca yapabilir.

Aşağıda evde küpe paketleme işine başvuru için gerekli bilgilerde yaşınız da sorulmaktadır. Bu sorunun cevabı sizin işe alımınızı olumlu ya da olumsuz etkilememektedir. Firma sadece sizin hakkınızda bilgi sahibi olmak için sorduğu bir sorudur. Dediğimiz gibi 18 yaşından büyük herkes bu işe başvuru yapabilir ve firma herkese iş vermektedir.

Evde Küpe Paketleme İşi Hangi İllerde Yapılır?

Evlere verilen her işte olduğu gibi evde küpe paketleme işinin de hangi illerde yapıldığı aslında önemli bir konu değildir. Kargonun ulaşım sağladığı her ile evde küpe paketleme işi verilmektedir.

Evde küpe paketleme işi 5 ilde yapılmaktadır. Belirttiğimiz 5 ilin dışında yaşayanlar da bu işe başvuru yapabilirler. Çünkü kargonun ulaşım sağladığı her ile iş verilmektedir. Bu 5 ilde bu iş için şubeler yer almakta ve sadece işin ulaşım kısmını kolaylaştırmaktadır.

Evde küpe paketleme işinin şubelerinin yer aldığı 5 il şöyledir; İstanbul, İzmir, Ankara, Eskişehir ve Balıkesir’dir.

Evde küpe paketleme işine yukarıda da dediğimiz gibi her ilden başvuru kabul edilmektedir. Kargonun ulaşım sağladığı her ile evde küpe paketleme işi verilmektedir. Aşağıda başvuru için gerekli bilgilerde sizden yaşadığınız il ve ilçe talep edilmektedir. Bu sorunun sorulma amacı illerde yoğunluğun fazla olduğu yerlere yeni şube açmaktır. Bu yüzden bu soruya vereceğiniz cevap başvurunuzu olumlu ya da olumsuz etkilememektedir.

Sizlerde ayda 2500 TL kazanmak istiyorsanız evde küpe paketleme işine başvuru da bulunabilirsiniz.

Evde Küpe Paketleme İşi ile Ne Kadar Kazanılır?

Evlere verilen tüm işlerde olduğu gibi evde küpe paketleme işinde de sabit bir aylık ücret bulunmamaktadır. Paketleme başına belirtilen ücreti almaktasınız. Yukarıda bu iş için hızınızın önemli olduğunu söylemiştik. Ne kadar çok paketleme yaparsanız kazancınız da o kadar çok olacaktır.

Evde küpe paketleme işinde paketleme başına 0,45 krş verilmektedir. Her gün 200 er adet küpe paketleme yaparsanız bir haftada 630 bir ayda 2520 TL kazanabilirsiniz. Bu işi ailenizle ve eşinizle yaparsanız kazancınızı 2-3 kat arttırabilirsiniz. Ayrıca yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu işi çevrenizdekilere de yaptırıp komisyon alarak kazancınızı daha da arttırabilirsiniz. Bu sayede hiç iş yapmadan ama yaptırarak da kazanç elde edebilirsiniz.  

Firma çalışanları her Cuma paketleri sizden teslim aldığı gibi ödemenizi de anında nakit yapmaktadır. Bu yüzden paranızı alıp alamayacağınıza dair endişe duymanıza gerek yoktur.

Evde Küpe Paketleme İşi Başvurusu

Evde küpe paketleme işine dair tüm ayrıntıları yukarı sizlerle paylaştık. Sizlerde evde küpe paketleme işine başvuru yaparak ayda 2500 TL ve hatta çok daha fazlasını kazanabilirsiniz.

Aşağıda başvuru için gerekli bilgileri sizinle paylaştık. Bu bilgileri yorum kısmına yazıp yollamanız gerekmektedir. Başvuru için yorum kısmına yazmanız gereken bilgiler işte şöyledir;

Puan: 5 yıldız seçiniz
Ad Soyad: Adınızı ve Soyadınızı yazınız
Email: Aktif olarak kullandığınız e-posta adresinizi yazınız
Yorum kısmına da;
Yaşadığınız il/ilçe:
Yaşınız:
Kaç kişi çalışacaksınız:

Başvurunuzu yollamadan önce yazıya 5 yıldız vermeniz gerekmektedir. 5 yıldız verilmeden yapılan yorumlar maalesef değerlendirmeye alınmamaktadır. Lütfen bu kısmı atlamadan başvuruda bulununuz yoksa geçersiz bir başvuru yapmış olacaksınız.

Evde küpe paketleme işi başvurusu herkese açık bir başvuru olduğu için sizden belirli bilgiler istenmektedir. Lütfen sizden istenilen bilgiler dışında cep telefon numaranız gibi özel olan bilgileri paylaşmamanız gerekmektedir. Firma başvurunuz sırasında sizden e-mail adresinizi istemektedir ve sizinle ilk olarak mail üzerinden iletişime geçeceklerdir. Firma sizinle iletişime geçtiğinde gerekli bilgilerinizi o zaman firma çalışanları ile rahatça paylaşabilirsiniz.

Başvuru için ayrıca sizden yaşadığınız il ve ilçe sorulmakta ve bir de kaç kişi çalışacaksınız soruları yer almaktadır. Bu sorularının sorulma amacı illerdeki yoğunluğu hesaplamaktır. Firma yetkilileri yoğunluk yaşanan illerde şube açabilme olasılığından dolayı bu sorulara yer verilmiştir.

Sizlerde ayda 2500 TL ve daha fazlasını kazanmak istiyorsanız evde küpe paketleme işine başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurularınızın ardından maillerinizi kontrol etmeyi unutmayınız.