Evde Kulak Çubuğu Paketleme İşi

Evde Kulak Çubuğu Paketleme İşi

12 Ocak 2021 35 Yazar: admin

Evde kulak çubuğu paketleme işi oldukça basit, oturduğunuz yerden sadece parmaklarınızı çalıştırarak ve sayı sayarak yapabileceğiniz ve bunları yaparken evinizde vakit geçirebileceğiniz, çay kahve keyfinizi yaparken aynı zamanda da çalışabileceğiniz bir iştir. Ve bu şekilde evinizden çalışırken aylık kazancınızı da artırabilir ve para kazanmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Evde kulak çubuğu paketleme işi yapanlar için firma yemek ve yol masraflarını karşılamamaktadır fakat bu durum evde çalışma durumunu firma için olumlu kılarken evinden çalışmak isteyenler için de gelir kapısı olmaktadır.

Evde kulak çubuğu paketleme işi yaparak ayda 3000 TL kazanabilirsiniz. Eğer bu işe sevdiklerinizi de ortak eder ve birlikte çalışırsanız aylık kazancınız kesinlikle 3000 TL ile sınırlı kalmaz daha da fazlasına ulaşırsınız. Hatta evde kulak çubuğu paketleme işi yaparken, bu işi komşularınıza, arkadaşlarınıza anlatarak onlarında yapmalarını sağlayabilir ve kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Tabii ki de durum böyle olunca asla 3000 TL ile sınırlı kalmaz daha da yüksek miktarlar kazanmaya devam edersiniz.

Evden çalışmış olacaksınız ve çalışırken de rahatça çayınızı kahvenizi yudumlayabileceğiniz, patron baskısı olmadan çalışma saatlerini de kendinizin belirleyeceği bir iştir evde kulak çubuğu paketleme işi. Sayı saymasını bilen herkes bu işi rahatlıkla yapabilir. Herhangi bir vasıf aranmayan sadece 18 yaş kriteri bulunan evde kulak çubuğu paketleme işi rahatlıkla her kesimden insanın başvurabileceği bir iştir. Sevdiklerinizle sohbet havasında hem bir şeyler paylaşırken hem de para kazanmak herkese çok cazip gelecek.

Bizler evde iş imkanı ailesi olarak ilanlarımızı sizlerle paylaşmadan önce firmalar ile görüşme sağlıyor ve iş hakkında gerekli tüm detayları öğrendikten sonra firmanın güvenirliliğinden emin olduktan sonra sizlere sayfamızda iş hakkında bilgi verip, başvuru yapmanızı sağlıyoruz. Evde kulak çubuğu paketleme işi yapanlar için de firma ile görüştük, iş hakkında gerekli tüm bilgileri aldık ve firmanın güvenilir olduğuna emin olduğumuz için evde kulak çubuğu paketleme işi ilanını sizlerle paylaşmış bulunmaktayız. Firma ödemelerini nakit olarak yaptığı için sizlerde çalışmaya başladıktan sonra ne kadar güvenilir olduğunu görmüş olacaksınız.  Bu işi yapmak ve ayda 3000 TL kazanmak isteyen herkes ilanımızın devamını okuyup, bilgi sahibi olabilir ve evde kulak çubuğu paketleme işine başvuru yapabilirsiniz.

Evde kulak çubuğu paketleme işi yapanlar için, firma ödeme gününü Pazar günü olarak belirlemiş olup, Pazar günü geldiğinde firma yetkilileri sizlerin belirtmiş olduğu adrese gelerek hazırlamış olduğunuz paketleri kontrol ederler ve sağlam paketler üzerinden ödemenizi nakit bir şekilde yapmaktadırlar. Eğer evde kulak çubuğu paketleme işi yapmaya devam etmek istiyorsanız, Pazar gününden bir gün önce firma ile görüşme sağlayarak yeni paket siparişlerinizi söylemelisiniz ki firma çalışanları gelirken yanlarında sizin yeni hazırlayacağınız paketleri getirebilsinler.

Evde kulak çubuğu paketleme işi nedir? Evde kulak çubuğu paketleme işi ne kadar kazandırır? Evde kulak çubuğu paketleme işi nasıl yapılır? Evde kulak çubuğu paketleme işi başvurusu nasıl yapılır? Evde kulak çubuğu paketleme işi ile ilgili tüm merak ettiğiniz soruların cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Kulak Çubuğu Paketleme İşi Nedir?

Evde kulak çubuğu paketleme işi, sıcacık evinizden rahat bir ortamda sevdiklerinizle çalışırken para kazanabileceğiniz bir iştir. Artık biliyorsunuz ki bu işi yaparken tek başınıza yapmak zorunda değilsiniz ve siz sevdiklerinizden yardım aldıkça aylık kazancınız da o derece de artacak. Evde kulak çubuğu paketleme işi yapmak istediğinizde sizlere kulak çubukları ve paketler hazır olarak verilmektedir. Sizlerin yapması gereken şey ise 100 adet kulak çubuğunu bir paketin içerisine koymak olacaktır. Bu şekilde eşinizle çocuğunuzla ya da arkadaşlarınızla çalışarak ayda 3000 TL veya daha da fazlasını kazanabilirsiniz.

Hangi işi yapıyor olursanız olun, ister evden çalışın ister ofisiniz olsun ama illa ki o işte dikkat etmeniz gereken noktalar bulunmaktadır. Evde kulak çubuğu paketleme işi yapıyorsanız, burada da dikkat etmeniz gereken iki nokta bulunmaktadır. Bu noktalardan birincisi kulak çubuklarını paketin içerisine 100 adet olacak şekilde koyacağınız için, kutuların içerisinde yer alan kulak çubuklarının toleransı firma tarafından 2 olarak belirtilmiştir. Yani kulak çubuklarını sayarken en fazla art 2 adet fazla ya da eksi 2 adet eksik olacak şekilde kutu içerisine koyabilirsiniz.

Firma yetkilileri ödemenizi yapmaya geldiklerinde paketlerin içerisindeki kulak çubuklarını teker teker açıp sayamayacakları için kendileriyle çalışan güvenilir insanlar aramaktadırlar. Rastgele bir kutu açıp kontrol ederler ve eğer istedikleri kriterleri sağlıyorsanız sizinle çalışmaya devam ederler.

Evde kulak çubuğu paketleme işi yapmak istiyorsanız ikinci dikkat etmeniz gereken nokta ise kulak çubuklarını koymuş olduğunuz kutunun yani sizlere verilen paketin kırılmadan, herhangi bir zarara uğramadan kutu üzerindeki yazılar sökülmeden sorunsuz bir şekilde paketlenmesi gerekmektedir. Firma yetkilileri paketleri teslim almaya geldiklerinde istenilen kriterlere uymayan paketleri ücrete tabii tutmazlar ve bu durumda da eksik paket üzerinden ödemenizi alırsınız. Eğer evde kulak çubuğu paketleme işi yapmaya devam etmek istiyorsanız bu konuda özenli ve dikkatli olmalısınız ki firma da sizinle çalışmaya devam etmek istesin ve sizlerde ayda 3000 TL ve üzeri kazanmaya devam edebilesiniz.

Evde Kulak Çubuğu Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde kulak çubuğu paketleme işi evinizden çalışmanın keyfini yaşarken para kazanacağınız bir iştir. Firma yetkilileri, çalışanlarına paket başı ödeme yapmaktadırlar. Yani hazırlamış olduğunuz içerisinde 100 adet kulak çubuğu olan bir kulak çubuğu kutusu için 50 kuruş ödeme yapmaktadırlar. Günde 200 adet kutu hazırladığınız taktirde ortalama 100 TL kazanmış olursunuz. Ama bu işi yalnız yapmayacağınız ve yakınlarınızla çalışacağınız için bu rakam 200 adetle sınırlı kalmaz. Ve sizler de kulak çubuğu paketleme işi yaparak rahatlıkla aylık gelirinizi artırabilirsiniz.

Firma çalışanları sizlerden paketleri teslim almaya geldiklerinde ödemenizi de nakit bir şekilde yamaktadırlar. Hazırlamış olduğunuz paketlerin içerisinden rastgele bir tane seçerler ve adet kontrolü yapılır ardından da kriterleri sağlıyorsanız ödemeniz hazırlamış olduğunuz paket başına nakit olarak yapılmaktadır.

Evde Kulak Çubuğu Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde kulak çubuğu paketleme işi yapmak istediğinizde firmadan yetkili kişiler sizlere kulak çubuklarını, kulak çubuğu kutularını vermektedirler ve yapmanız gereken şey ise 100 adet kulak çubuğunu bir kutu içerisine koymanız gerekmektedir. Firma kutu içerisindeki kulak çubuğu sayısının artı 2 fazla eksi 2 eksik sayıda çıkabileceğini belirtmektedir. Her paketi istenilen kriterlere uygun hazırladığınız sürece firma da sizinle çalışmaya devam etmek isteyecek ve sizlerde para kazanmaya devam edeceksiniz.

Evde Kulak Çubuğu Paketleme İşi Başvurusu

Evde kulak çubuğu paketleme işi ile ilgili tüm bilgileri sizlerle paylaştık. Sizde para kazanmak istiyor ve bu işi yapmak istiyorsanız şansınızı denemelisiniz. Evde kulak çubuğu paketleme işine başvuru yapabilmek için başvuru bilgilerinizi yorum kısmına yazıp yollamanız gerekmektedir.

Evde kulak çubuğu paketleme işine başvuru yapabilmeniz için cevap vermeniz gereken bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Puan: 5 yıldız seçiniz
Ad Soyad: Adınızı ve soyadınızı yazınız
E-mail: Aktif olarak kullandığınız e-mail adresinizi yazınız

Yorum kısmına da
Yaşadığınız il/ilçe:
Yaşınız:
Kaç kişi çalışacaksınız:

Evde kulak çubuğu paketleme işine başvuru yapmadan önce yazımıza5 yıldız vermeniz gerekmektedir. Eğer 5 yıldız vermeden başvurunuzu yapmışsanız, başvurunuz değerlendirmeye alınmayacaktır. Bu başvurular herkese açık olduğu için lütfen sadece sizlerden istenilen bilgileri paylaşınız. Firma olumlu gördüğü kişilerle e-mail yolu ile irtibat kuracaktır.