Evde Kına Tacı Süsleme ve Paketleme İşi

Evde Kına Tacı Süsleme ve Paketleme İşi

25 Mart 2020 1 Yazar: admin

Evlenecek çiftlerin düğün hazırlıkları aşamasında kına gecesi için süslemelere ihtiyaç duymaktadırlar. Kına ve düğün için gerekli olan süslemelerin başında kına tacı süslemesi gelmektedir. Özellikle ev hanımlarının ev ekonomisine katkıda bulunmak için evde kına tacı süsleme ve paketleme işi yapabilirler. Yapımı basit olan bu işi sadece ev hanımları değil erkekler, öğrenciler, işsizler de yapabilirler. Yapmanız gerekenler oldukça basit gerekli süsleri taca yapıştırmanız istenmektedir. Sizlerde evde kına tacı süsleme ve paketleme işi ile aylık 1400 TL daha fazlasını kazanmak istiyorsanız evde kına tacı süsleme ve paketleme işine başvurabilirsiniz. Evde kına tacı süsleme ve paketleme işi nedir? Evde kına tacı süsleme ve paketleme işi nasıl yapılır? Evde kına tacı süsleme ve paketleme işinin ücreti ne kadardır? Vb. tüm sorularınızın cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.   

Evde kına tacı süsleme ve paketleme işinde başvurunuzun olumlu sonuçlanmasının ardından firma yetkilileri sizinle iletişime geçip paketlemeyi nasıl yapmanız gerektiğini anlatacak hatta size videolu anlatım sunacaklar. Fotoğraflarla tacın nasıl durması gerektiğini size gösterecekler. Oldukça keyifli ve eğlenceli bir iş olan kına tacı süsleme ve paketleme işini düzgün ve temiz yaparak sizlerde ayda 1400 TL para kazanabilirsiniz. Sizlerde bu işi bende yaparım diyorsanız aşağıda yer alan başvuru sorularının cevaplarını yoruma yazıp yollamanız gerekmektedir. Başvurunuzu nasıl yapacağınızı ve evde kına tacı süsleme ve paketleme işinin tüm ayrıntıları yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde kına tacı süsleme ve paketleme işinde her Cuma firma çalışanları sizden paketleri teslim almak için gelirler. Paketleri tek tek sayarak teslim alan firma yetkilileri yaptığınız paketleme kadar ücretinizi de anında nakit olarak vermektedirler. Bu sayede para almak için ay sonunu beklemenize gerek yoktur.

Sizler için sitemizde paylaştığımız ilanlarımızı önce araştırıp, güvenilir olup olmadıklarını tespit ediyoruz. Yaptığımız araştırmalar sonucunda güvenilir olduğuna inandığımız firmaların ilanlarını paylaşıyoruz. Bu yüzden aklınızda burada paylaşım yaptığımız firmaların güvenirliği ile ilgili bir soru işareti olmasın. Yukarıda da belirttiğimiz gibi firma ödemeleri haftalık yapmaktadır. Her cuma günü paketleri teslim almaya gelen firma ödemelerinizi yapmaktadır. Aylık bir ödeme durumu söz konusu olmadığı için paranızı alıp almama konusunda endişelerinizin olmasına gerek yoktur.

Sizlerde aylık 1400 TL ve fazlasını kazanmak istiyorsanız evde kına tacı süsleme ve paketleme işine başvuru yapabilirsiniz. Başvuru için gerekli tüm ayrıntılar yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Kına Tacı Süsleme ve Paketleme İşi Nedir?

Evde kına tacı süsleme ve paketleme işi yapımı kolay ve eğlenceli bir iştir. Ayrıca herhangi bir pisliği olmadan temizce çalışabilirsiniz. Evi de kirleten malzemeler olmadığı için paketlemelerin ardından temizliğe gerek kalmadan aynı şekilde yaşamınıza devam edebilirsiniz. Evde kına tacı süsleme ve paketleme işinde süslemelerin nasıl yapılacağı size ayrıntılı olarak anlatılacak. Zaten çoğu birbirine benzemektedir. Evlere verilen tüm işlerde olduğu gibi evde kına tacı süsleme ve paketleme işini yaparken de dikkat etmeniz gereken bazı durumlar söz konusudur.

Evde kına tacı süsleme ve paketleme işinde temiz çalışmanız gerekmektedir. Size verilen kına tacı süsleme ve paketleme yaparken verilen malzemelerde yırtılma olmaması gerekmektedir. Kına tacı süslerken temiz çalışmanız gerekmektedir. Süslemelerde herhangi bir yırtılma ya da kirlenme olduğu tespit edilirse bu paketin ücreti tarafınıza ödenmeyecektir. Ayrıca bu şekilde paketlerde yırtılma ve buruşma olursa firma size iş yollamaya devam etmeyecektir. Bu yüzden temiz çalışmanız hem alacağınız ücreti hem de sizin bu işte ki devamlılığınızı da belirlemektedir.

Evde kına tacı süsleme ve paketleme işi için dikkat edilecek diğer durumda hızlı çalışmanızdır. Firma yavaş yaptığınızı düşünürse size iş vermeye devam etmeyebilir. Ayrıca ne kadar hızlı çalışıp ne çok paketleme yaparsanız gelirinizde o kadar artacaktır. Hatta evde eşinizle, ailenizle birlikte de bu işi yapıp kazancınızı iki üç kat arttırabilirsiniz. Çevreniz genişse eğer aldığınız işlerden çevrenizdekilere de vererek komisyon kazanabilir ve kazancınızı arttırabilirsiniz.

Evde kına tacı süsleme ve paketleme işi ile ayda 1400 TL para kazanabilmek için yapmanız gereken tek şey yorum kısmına başvuru için gerekli bilgileri yazıp yollamaktır. Başvurunuzun olumlu olması halinde firma çalışanları sizinle iletişime geçerek ayrıntılı olarak şartlarını paylaşacaklar ve sizlerde kabul ederseniz bu iş için gerekli malzemeler tarafınıza iletilecektir.

Bizler sizler için sayfamızda ilanları paylaşmadan önce firma hakkında araştırma yapıyoruz. Firmanın güvenilir olduğundan emin olduğumuzda ilanlarını sizlerle paylaşıyoruz. Bu yüzden burada paylaştığımız ilanlar için kafanızda soru işaretleri olmasına gerek yoktur. Başvurunuz olumlu sonuçlanması halinde firma çalışanları sizinle iletişime geçeceklerdir. Sizlerle iletişime geçildiği takdirde firma hakkında araştırma yapabilirsiniz. Ayrıca ödemeleriniz haftalık yapıldığından, ay sonunu bekleyeceğiniz bir durum olmadığından paranızı anında ve zamanında alabilirsiniz.

Evde Kına Tacı Süsleme ve Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde kına tacı süsleme ve paketleme işini ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları, işsizler, ek iş arayanlar, öğrenci olup harçlığını çıkarmak isteyenler başvuruda bulunabilirler. Evde kına tacı süsleme ve paketleme işine başvuru yaparak aylık en az 1400 TL kazanabilirsiniz. Bu işi eşinizle, anne ve babanızla, aile fertleriyle, komşunuzla ya da arkadaşlarınıza yaparsanız kazancınızı iki üç kat arttırabilirsiniz. Hatta çevreniz genişse daha fazla iş alıp aldığınız işin bir kısmını çevrenizdekilere yaptırarak komisyon alarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Evde kına tacı süsleme ve paketleme işinde size gerekli tüm malzemeler verilecektir. Bu malzemelerin içerisinde kına tacı, süsleme malzemeleri ve koli yer almaktadır. Firma çalışanları her cuma gelip paketlerinizi teslim almaktadırlar. Bu teslim alma sürecinde paketleriniz tek tek sayılmakta ve paketlemeniz kontrol edilmektedir. Daha öncede söylediğimiz gibi yırtılmış, buruşturulmuş, kirli paketlerin ücretleri tarafınıza ödenmeyecektir. Bütün bunlar dikkate alınarak yaptığınız işin ücretini anında teslim almaktasınız.

Evinizde oturup çayınızı, kahvenizi içerken bir yandan televizyon izleyip bir yandan da kolayca kına tacı süsleme ve paketleme işini yapabilirsiniz. Herhangi bir toz, pislik, iplik gibi evleri kirletecek şeyleri olmadığı için evinizde rahatça yapabilirsiniz.

Evde Kına Tacı Süsleme ve Paketleme İşi Kimler İçin Uygun?

Düğün sezonu yaklaştıkça genç kızlar süslemeler için arayış içerisine girmektedirler. Bu dönemde en çok kına tacı süsleme hakkında araştırma yapılmaktadır. Artık kına gecesinde kına tacı dağıtmayan bulunmamaktadır. Yaz sezonuna yaklaşırken firmalar kına tacı yetiştiremediğinden bu iş evlere verilmektedir. Evde kına tacı süsleme ve paketleme işi sadece ev hanımları değil erkeklerinden yapabileceği bir iştir. Hatta her yaştan insanın yapabileceği oldukça kolay bir iştir. Ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları, işsizler, ek iş arayanlar, harçlıklarını çıkarmak isteyen öğrenciler bu işi kolayca yapabilirler.

Evde kına tacı süsleme ve paketleme işini eşinizle, ailenizle yaparak kazancınızı arttırabilirsiniz. Evde kına tacı süsleme ve paketleme işini her yaş grubu yapabileceği için bu işi eşinizle, ailenizle, komşularınızla ya da arkadaşlarınızla yaparak kazancınızı arttırabilirsiniz. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi çevreniz genişse aldığınız işleri çevrenizdekilere yaptırarak komisyon alabilirsiniz.

Evinizde günlük hayatınıza devam ederken boş zamanlarınızı değerlendirmek için evlere verilen işlerden yaralanabilirsiniz. Televizyon izlerken, kahvenizi içerken bir yandan da kına tacı süsleme ve paketleme işi yapabilirsiniz. Güne istediğiniz saatte başlayıp istediğiniz saatte işinizi bitirebilirsiniz. Okuyan çocuğu olan anneler çocukları okuldayken bu işi yapabilir ve çocukları geldiğinde onlarla ilgilenebilir. Hatta çocuklarında ilgisini çeken bir iş olduğu için onlarda annelerine yardım edebilirler.

Sizlerde ayda en 1400 TL kazanmak istiyorsanız aşağıda yorum kısmına başvuru için gerekli bilgileri yazıp yollamanız gerekmektedir. Başvuru ile ilgili ayrıntılar yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Kına Tacı Süsleme ve Paketleme İşi İle Ne Kadar Kazanılır?

Evde kına tacı süsleme ve paketleme işinde diğer evlere verilen işlerde olduğu gibi aylık net bir ücret bulunmamaktadır. Bu yüzden bu işten kazanacağınız ücret tamamen sizin çalışma hızınıza bağlıdır. Ne kadar çok çalışıp iş yaparsanız kazancınızda o kadar çok olacaktır. Ayrıca eşinizle, ailenizle, komşularınızla çalışırsanız kazancınızı iki üç kat arttırabilirsiniz. Ayrıca işi çevrenizdekilere verip komisyon alarak da yine kazancınızı arttırabilirsiniz.

Evde kına tacı süsleme ve paketleme işinde paket başına ücretlendirme yapılmaktadır. Evde kına tacı süsleme ve paketleme işinde süslemeleri sizden istenilen şekilde yapıp kolilere yerleştirmeniz istenmektedir. Her bir paket için alacağınız ücret 0,20 kuruştur. Günlük 250 adet paketleme yaparsanız 50 TL para kazanabilirsiniz. Bu da haftalık 350 TL ve aylık 1400 TL para kazanabilirsiniz. Eğer günlük 250 adet değil daha çok yaparsanız kazancınızda bu oranda artacaktır. Eğer ailenizle, eşinizle çalışırsanız bu kazancınızı arttırabilirsiniz. Sizlerde yine aynı şekilde tek başınıza çalışarak ancak hızınızı arttırarak kazancınızı arttırabilirsiniz. Bu şekilde çalışıp evini geçindiren insanlar bulunmaktadır.

Firma ödemelerinizi paketleri sizden aldığı gibi yapmaktadır. Sayılan paketler sonucunda kaç adet yaptıysanız firma çalışanı nakit olarak ödemenizi gerçekleştirmektedir. Firma ödemelerini cuma günü yapmaktadır. Her hafta Cuma günü firma çalışanları paketleri toplamaya ve ödemeleri yapmak için çalışanlarının evlerini dolaşmaktadır.

Evde Kına Tacı Süsleme ve Paketleme İşi Hangi İllerde Yapılır?

Evde kına tacı süsleme ve paketleme işinin hangi illerde yapıldığı aslında önemli bir konu değildir. Çünkü yaşadığınız yerde firmanın şubesi olmasa bile kargo ile size iş imkanı sağlayabiliyorlar. Ama yine de merak edenler için evde kına tacı süsleme ve paketleme işinin hangi illerde olduğunu sizinle paylaşacağız.

Evde kına tacı süsleme ve paketleme işi için şubeler 3 ilimizde yer almaktadır. Ancak firma kargonun ulaşım sağladığı her ile iş verebileceğini unutmayınız. Bu yüzden hangi ilde olursanız olun aşağıdan başvuruda bulunabilirsiniz.

Evde kına tacı süsleme ve paketleme işi firmaları İstanbul, Ankara, İzmir ilinde yer almaktadır. Yukarıda da dediğimiz gibi her ilden başvuru yapabilirsiniz. Kargo ile malzemeler size teslim edilir ve yine kargo ile malzemeler sizden teslim alınır. Ödemelerinizde kargo firmaya ulaşılıp paketlemeleriniz kontrol edildikten sonra banka hesabınıza para yatırılmaktadır.

Sizde aylık 1400 TL kazanmak istiyorsanız ve evde kına tacı süsleme ve paketleme iş imkanına başvurmak istiyorsanız lütfen yaşadığınız ili ve ilçe bilgilerini eksizsiz bir şekilde girerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Evde Kına Tacı Süsleme ve Paketleme İşi Başvurusu

Evde kına tacı süsleme ve paketleme işi başvurusu için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Eğer sizde yukarıda bahsettiğimiz şartları kabul ediyorsanız ve bende bu işi yaparım diyorsanız tek yapmanız gereken aşağıdaki yorum alanına size sorulan soruların cevaplarını yazmaktır. Bu sorular işte şöyledir;

Puan : 5 Yıldız seçiniz
Ad Soyad: Adınız soyadınız
Email: Aktif kontrol ettiğiniz e-posta adresiniz.
Yorum kısmına da;
Yaşadığınız il/ilçe:
Yaşınız:
Kaç kişi çalışacaksınız:

Yazıya 5 yıldız verip de devam etmelisiniz. 5 yıldız vermeden yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Bu yüzden bu kısmı atlamadan veya eksik yıldız işaretlemeden devam etmeniz gerekmektedir.

Bu başvuru herkese açık bir başvuru olduğu için lütfen cep telefon numaralarınızı kendi kişisel güvenliğiniz için paylaşmayınız. Sizden aktif kullandığınız e-posta adresiniz talep edilmekledir. Başvurularınızın olumlu sonuçlanması halinde firma çalışanları mail adresleriniz üzerinden sizinle iletişime geçeceklerdir. Firma çalışanları sizinle iletişime geçtiklerinde cep telefonu bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Ayrıca çalışacağınız kişi sayısı ve yaşadığınız il soruları başvurunuzu etkileyecek sorular değildir. Sadece illerdeki yoğunluğu fark edebilmek için sorulmaktadır. Siz hangi ilde yaşarsanız yaşayın paketleme işi alabilirsiniz.

Sizlerde aylık 1400 TL ve daha fazlasını kazanmak istiyorsanız, yukarıda yazdıklarımızı kabul ediyorsanız ve bu işi bende yaparım diyorsanız yorum kısmına başvuru için gerekli bilgileri yazarak evde kına tacı süsleme ve paketleme işine başvuruda bulunabilirsiniz.