Evde Kına Mendili Paketleme İşi

Evde Kına Mendili Paketleme İşi

15 Ocak 2021 33 Yazar: admin

Evde kına mendili paketleme işi hem zevkli hem de aylık gelirinizi arttırmaya yardımcı olacak kolayca yapabileceğiniz bir iştir. Sıcacık evinizden oturduğunuz yerde günlük programlarınızı izlerken, yemeğinizi yerken, çayınızı yudumlarken aynı zamanda da para kazanabileceğiniz bir iştir. Bu nedenle birçok kişi evde kına mendili paketleme işi ile ilgilenmeye başlamış ve başvuru nasıl yapılır merak etmektedir. Bu işi sizlere sağlayan firma sahipleri de paketleme işi yapan çalışanlarının yemek, yol ve sigorta masraflarından arındıkları için işverenlere de bu durum cazip gelmiş ve evlere iş vermeye devam etmekle kalmayıp her geçen gün bünyelerine yeni insanları katmaya devam etmektedirler.

Evde kına mendili paketleme işi yapmak istiyorsanız, sizlerde aylık gelirinizi arttırmaya karar vermişsiniz demektir. Kolayca yorulmadan hem de sıcacık evlerinizden çalışarak ayda 2200 TL ve üzeri kazanmayı kim istemez ki? Serbest zaman dilimi içerisinde çalışarak hem de sınırsız çay ve kahvenin keyfine vararak çalışmak herkese cazip gelir. Ama bunu daha da avantaja çevirebilmek için de bir şeyler yapmak gerekir. Sizlerde neler yapmanız gerektiğini merak ediyorsanız doğru yerdesiniz.

Sıcacık evinizden oturduğunuz yerden evde kına mendili paketleme işi yaparak ayda 2200 TL veya daha da fazlasını kazanabilirsiniz. Evde kına mendili paketleme işi sayı saymasını bilen her yaştan insanın kolaylıkla yapabileceği bir iştir. Bu işi evinden yapmak isteyen kişilere kına mendilleri ve paketler hazır olarak gelmektedir. Her işte olduğu gibi bu işi yapmak isteyenlerinde dikkat etmesi gereken iki önemli kısım vardır. Bu önemli olan iki kısma dikkat ettiğiniz takdirde kolaylıkla paranızı kazanmaya devam edebilir ve kendinize gelir kapısı oluşturmuş olursunuz.

Bizler evde iş imkanı ailesi olarak, siz çalışıp para kazanmak isteyen insanlarımız için güvenilir olan firmalardan işleri bulup, sizler için paylaşıyoruz. Paylaşmış olduğumuz ilanları veren firmaları araştırıyor, iş hakkında bilgi sahibi oluyor ve güvenirliliğinden emin olduktan sonra sizler için bu evde iş imkanı sağlayan ilanları yazıyor ve paylaşıyoruz. Paylaşmış olduğumuz firmalar ve evde kına mendili paketleme işi veren firma da ödemeleri haftalık olarak yapmaktadır. Sizlerde evde kına mendili paketleme işini aldıktan sonra ödemenizi haftalık almış olunca, firmanın da ne kadar güvenilir olduğunu görmüş olacaksınız.

Evde kına mendili paketleme işi ile para kazanmaya başladıktan sonra, tek başınıza çaba sarf ederek bu işi yapmak zorunda değilsiniz. Sonuçta eviniz de eşiniz, çocuğunuz ya da arkadaşınız da olabilir. Bu kişilerden yardım alarak daha hızlı ve daha kolay bir şekilde ayda 2200 TL değil de fazlasını kazanabilirsiniz. Aynı zamanda evde kına mendili paketleme işi yaptığınızı yakın çevrenize anlatabilir, onlardan bu işi yapmak isteyenlere işi öğretip, çalıştırdığınız kişilerin üzerinden para kazanabilirsiniz. Böylelikle kendi işinizin de patronu olmuş olursunuz.

Evde kına mendili paketleme işi yapıyorsanız, firma yetkilileri sizlere ödeme yapmak için geldiklerinde, hazırlamış olduğunuz paketleri firma yetkililerine teslim ederken, kontrol ederek alırlar ve sizlerin de hazırlamış olduğu paketler sayılır ardından hazırlamış olduğunuz paket kadar paranızı nakit bir şekilde alırsınız. Evde kına mendili paketleme işi için gelen firma görevlileri ödemeyi ve paket teslimatlarını haftanın altıncı günü olan cumartesi günü yapmaktadır. Cumartesi gününden bir gün önce firma yetkililerini arayarak, işe devam edecekseniz istediğiniz kadar paket siparişi vermelisiniz ki, firma görevlileri de cumartesi günü gelirken yanlarında siparişlerinizi getirebilsinler.

Evde kına mendili paketleme işi nedir? Evde kına mendili paketleme işi ne kadar kazandırır? Evde kına mendili paketleme işi nasıl yapılır? Evde kına mendili paketleme işi başvurusu nasıl yapılır sorularının cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Kına Mendili Paketleme İşi Nedir?

Evde kına mendili paketleme işi, rahat çalışmak isteyen kişiler için ek gelir ya da ana maaş yaratacak şekilde, yorulmadan evinizden çalışabileceğiniz herhangi bir tecrübe istemeyen, çayınızı, kahvenizi yudumlarken oturduğunuz yerden sohbette edebileceğiniz oldukça kolay bir iştir.

Evde kına mendili paketleme işi yapanlar için paketler ve kına mendilleri firma tarafından sizlere hazır olarak verilmektedir. Bu işi yapan kişilerden istenilen şey ise bir paketin içerisine dört adet farklı renklerde olan kına mendillerini koymaktır.

Her işte olduğu gibi evde kına mendili paketleme işi yapanlar içinde bazı önemli kriterler vardır. Bunlardan birincisi dikkatli çalışmanız ve renkleri ayırt edebiliyor olmanız gerekmektedir. Çünkü sizlere farklı renklerde kına mendilleri gelecek ve sizde bu farklı renklerdeki kına mendillerini renk renk ayırarak bir paketin içerisinde dört faklı renk olacak şekilde paketlemeniz gerekmektedir.

Dikkatsiz davranıp bir paketin içerisine aynı renkte kına mendili koyabilir ya da sizden istenilen sayı dört olmasına rağmen paketin içerisine fazla yada eksik sayıda kına mendili koyarsanız, firma yetkilileri kontrol sırasında bu paketleri geçerli kabul etmiyor ve o paket eksik olarak sayılıyor. Dikkatli ve titiz çalışırsanız evde kına mendili paketleme işi ile kolayca gelir elde edebilirsiniz.

Evde kına mendili paketleme işi yapanlar için ikinci önemli olan nokta ise temiz ve titiz çalışmanız olmaktadır. Hiçbir paket zarar görmeden, hazırlamış olduğunuz paketler kırışmadan veya yırtılmadan firma yetkililerine teslim edilmelidir. Firma görevlileri hazırlamış olduğunuz paketleri cumartesi günü teslim almaya gelirken, kontrol sırasında yırtılmış ya da zarar görmüş olan paketleri saymayacak ve bu paket üzerinden kazanç elde edemeyeceksiniz.

Ama ne kadar özenli ve titiz çalışırsanız aylık kazancınızda bir o kadar artmaya devam edecektir. Siz dikkatli ve temiz çalıştığınız sürece firma yetkilileri de sizden memnun kalıp, iş talebinizi karşılamaya devam edecekler ve sizler de evde kına mendili paketleme işi yaparak ayda 2200 TL ve üzeri kazanmaya devam edeceksiniz.

Evde Kına Mendili Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde kına mendili paketleme işi yaparak, hatta bu işi yalnız değil etrafınızdan yardım alarak, etrafınızdaki kişilere işi anlatarak onlara da iş sağlayıp böylelikle hem kendi işinizi yapıp hem de işveren konumunda olarak ayda sadece 2200 TL değil daha da fazlasını kazanabilirsiniz. Firma sahipleri hazırlamış olduğunuz paket başına 25 kuruş ödeme yapmaktadır. Günde en az 400 paket hazırlayarak 100 TL, haftada 500 TL kazanabilirsiniz. İşi yapmak çok kolay olduğu için hızlı ilerliyor ve günde 400 değil 800 hatta 1000 pakete kadar hazırlayabiliyorsunuz.

Evde kına mendili paketleme işi yaptığınız zaman, firma görevlileri vermiş olduğunuz adrese gelerek sizlerden paketleri kontrol ettikten sonra teslim alıyorlar ve paranızı da hazırlamış olduğunuz paket sayısına göre nakit bir şekilde yapıyorlar. Bu nedenle paketleri hazırlarken dikkatli ve özenli olmaya gayret göstermelisiniz ki işin devamını sağlayabilesiniz. Eğer işe devam etmek istiyorsanız da firma yetkilileri gelmeden önce aramalı ve ne kadar paket istediğinizi söylemelisiniz ki, onlarda gelirken yanlarında sizin için kına mendillerini ve paketlerini getirebilsinler.

Evde Kına Mendili Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde kına mendili paketleme işi, renkleri ayırmasını ve sayı saymasını bilen her yaştan insanın rahatlıkla yapabileceği oldukça kolay bir iştir. Sizlere firma tarafından paketler ve kına mendilleri hazır olarak verilmektedir. Yapmanız gereken şey ise elinizdeki kına mendillerini renk renk ayırmak ki bir pakette asla aynı renkten iki adet olmamalı.

Renklerine göre ayırdıktan sonra yapmanız gereken şey ise bir paketin içerisine dört farklı renge sahip kına mendilini yerleştirmektir. Tabii ki de evde kına mendili paketleme işi oldukça kolay görünse de dikkat ve titizlik isteyen bir iştir ve siz dikkat ettiğiniz sürece bu işten güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

Evde Kına Mendili Paketleme İşi Başvurusu

Evde kına mendili paketleme işi ile ilgili aklınıza gelebilecek tüm bilgileri sizler için paylaştık. Sizde ben bu işi yaparım çok da güzel paralar kazanırım diyorsanız başvuru formunu doldurarak adım atabilirsiniz. Evde kına mendili paketleme işine başvuru yapabilmeniz için bilgilerinizi yorum kısmına yazarak göndermeniz gerekmektedir.

Evde kına mendili paketleme işine başvuru yapabilmek için cevap vermeniz gereken bilgiler şu şekildedir;

Puan: 5 yıldız seçiniz
Ad Soyad: Adınızı ve soyadınızı yazınız
E-mail: Aktif olarak kullandığınız e-mail adresinizi yazınız

Yorum kısmına da
Yaşadığınız il/ilçe:
Yaşınız:
Kaç kişi çalışacaksınız:

Evde kına mendili paketleme işine başvurunuzu yapmadan önce yazımıza 5 yıldız vermeniz gerekmektedir. Eğer 5 yıldız vermeden başvurunuzu yapmışsanız, başvurunuz değerlendirmeye alınmayacaktır. Bu başvurular herkese açık olduğu için lütfen sadece istenilen bilgileri paylaşınız. Olumlu olduğu takdirde sizinle e-mail yoluyla irtibat kurulacaktır.