Evde Kilitli Poşet Paketleme İşi

Evde Kilitli Poşet Paketleme İşi

9 Temmuz 2020 101 Yazar: admin

Evde kilitli poşet paketleme işi evlere verilen tüm paketleme işlerinden biridir. Kolay ve pratik bir şekilde yapılıp yüksek mevlada para kazandırdığından yoğun ilgi görmektedir. İnsanlar artık yol ve trafik sıkıntısı çekmeden para kazanmanın nasıl güzel bir avantaj olduklarını fark ettiklerinden yoğun ilgi görmektedir. Firmalar da bu şekilde paketleme işlerini evlere vererek daha uygun fiyata işlerini halletmiş oluyorlar. Bu sayede firmada daha az ücrete işini yaptırırken evde olanlarda oturdukları yerlerden iş yaparak para kazanabiliyorlar. Sizler de evde kilitli poşet paketleme işi yaparak aylık 3000 TL kazanabilirsiniz.

Evde kilitli poşet paketleme işi sayesinde evde oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz. Evde iş yapmanın en büyük avantajlarının başında güne istediğiniz saatte başlayıp, istediğiniz saatte çalışmaya başlayabilir olmanız gelmektedir. Alarm sesiyle güne başlamadan kahvaltınızı yapıp, çayınızı, kahvenizi içip evinizde yapılması gereken işlerinizi halledip sonrasında evde kilitli poşet paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz. Evde televizyon izleyerek bir yandan kilitli poşet paketleme işi yaparak aylık 3000 TL kazanabilirsiniz.

Bizler evde iş imkanı ailesi olarak sayfamızda ilanları paylaşmadan önce firma hakkında araştırma yapıp, güvenirliğinden emin olduğumuz ilanları sizlerle paylaşıyoruz. Sizler de acaba güvenilir bir firma mı diye sorgulamanıza gerek yoktur. Zaten başvurunuzun olumlu sonuçlanmasının ardından firma yetkilileri sizinle iletişime geçtiklerinde sizler de sonrasında firma hakkında dilediğiniz şekilde araştırma yapıp güvenirliklerini görebilirsiniz. Ayrıca firmalar ödemelerinizi de haftalık olarak yaptığı için firmaların güvenilir olduklarını anlayabilirsiniz.

Evde kilitli poşet paketleme işinde firma çalışanları her Cuma günü paketleri sizden teslim almaya gelmektedirler. Firma çalışanları paketleri sizden teslim alırken paketleri sayarak kontrol etmektedirler. Paketleri teslim alan firma çalışanları yaptığınız paketlerin ücretini anında ödemektedir.

Evde kilitli poşet paketleme işinde düzenli ve temiz çalışarak aylık 3000 TL kazanabilirsiniz. Bu işi ailenizle, arkadaşlarınızla birlikte yaparsanız kazancınız daha da artacaktır. Eğer çevreniz genişse daha fazla iş alıp çevrenizdeki akrabalarınıza, komşularınıza da iş yaptırıp komisyon alarak çalışmadan da kazancınızı istediğiniz şekilde arttırabilirsiniz. Hatta bir süre sonra çevreniz genişlerse sizler hiç yapmadan sadece yaptırarak da kazancınızı arttırabilirsiniz.

Evde kilitli poşet paketleme işi nedir? Evde kilitli poşet paketleme işi nasıl yapılır? Evde kilitli poşet  paketleme işi ile ne kadar kazanılır? Evde kilitli poşet paketleme işine başvuru yapılır? vb merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevabı yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Kilitli Poşet Paketleme İşi Nedir?

Evde kilitli poşet paketleme işi oldukça kolay ve pratik yapılan bir iştir. Bu iş için sizden herhangi bir bilgi veya güç istenmez. Sizler de evde kilitli poşet paketleme işi aylık 3000 TL kazanabilirsiniz.

Evde kilitli poşet paketleme işinde sizlere kilitli poşetler ve paketler hazır olarak verilmektedir. Sizden istenen tek şey bu ikisini bir araya getirmektir. Paketlerin içine 100’er adet kilitli poşet yerleştirmeniz istenmektedir.

Evde kilitli poşet paketleme işi yaparken dikkat etmeniz gereken 3 durum söz konusudur. Bunlardan ilki temiz çalışmanızdır. Temiz çalışmak evlere verilen tüm işlerde dikkat etmeniz gereken durumların en başında gelmektedir. Firma sahipleri kirlenmiş, yıpranmış, buruşmuş paketlemelerin ücretini tarafınıza ödememektedir ki zaten başvurunuzun olumlu sonuçlanmasının ardından firma bu konu hakkında sizi bilgilendirecek ve sizler de bunu kabul ederek işe başlamış olacaksınız. Bu yüzden temiz çalışırsanız hem kazancınız artar hem de firma sizinle çalışmaya sürekli devam eder.

Evde kilitli poşet paketleme işinde dikkat etmeniz gereken ikinci durum ise doğru çalışmaktır. Evde kilitli poşet paketleme işinde sizden istenilen paketlerin içine 100’er adet kilitli poşet yerleştirmenizdir. Paketlerin içine eksik ya da fazla kilitli poşet koymanız durumunda bu paketlemenin ücreti tarafınıza ödenmemektedir. Hem alacağınız ücret hem de işin devamı için doğru şekilde kilitli poşet paketleme yapmaya özen göstermeniz gerekmektedir.

Evde kilitli poşet paketleme işinde dikkat etmeniz gereken üçüncü durum ise hızınızdır. Bildiğiniz gibi sabit bir ücretiniz bulunmamakta ve sizler ne kadar hızlı çalışırsanız kazancınız da o kadar çok olmaktadır. Daha öncede söylediğimiz gibi bu işi çevrenizdekilere de yaptırarak hızınızı ve kazancınızı arttırabilirsiniz. Hatta bir süre sonra çevrenizi genişletip siz hiç iş yapmadan sadece yaptırıp da para kazanabilirsiniz.

Sizler de tüm saydığımız kriterlere dikkat ederek evde kilitli poşet paketleme işi yapabilirsiniz. Bu sayede aylık 3000 TL ve hatta daha fazlasını kazanabilirsiniz. Evde kilitli poşet paketleme işine başvuru için aşağıdaki başvuru bilgilerine yorum kısmına yazıp yollamanız gerekmektedir.

Evde Kilitli Poşet Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde kilitli poşet paketleme işi kolay ve pratik yapılan bir iştir. Yukarıda saydığımız 3 temel kurala dikkat ederek ayda 3000 TL kazanabilirsiniz.

Evde kilitli poşet paketleme işinde size verilecek malzemeler kilitli poşet, paketler ve kolidir. Sizden istenilen paketlerin içine 100’er adet kilitli poşet yerleştirmenizdir. Paketlerin içine az veya fazla kilitli poşet koyarsanız yanlış paketleme yapmış olursunuz ve bu durumda ücretiniz ödenmemektedir. Zaten bununla ilgili sizleri yukarıda bilgilendirdik, başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde firma çalışanları da bu konu hakkında sizleri bilgilendirecek.

Evde atkilitli poşet paketleme işinde firma çalışanları her hafta Cuma günü gelip sizden paketleri teslim almaktadır. Firma çalışanları paketleri sizden teslim alırken yaptığınız paketleri kontrol etmekte ve saymaktadır. Yaptığınız paketleri koliye yerleştirmeniz gerekmektedir. Firma çalışanları sizden paketleri koli le teslim almakta ve işe devamınız için size boş bir koli de vermektedir.

Sizler de aylık 3000 TL kazanarak evde kilitli poşet paketleme işi yapabilirsiniz. Evde kilitli poşet paketleme işine başvuru için gerekli tüm ayrıntılar yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Kilitli Poşet Paketleme İşi Kimler İçin Uygun?

Evlere verilen paketleme işleri hemen hemen herkesin yapabileceği işler olmaktadır ve zaten bu sebepten evlere verilmektedir. Evde kilitli poşet paketleme işi için herhangi bir güç ve ekstra bilgi gerekmemektedir. Sizden istenilen paketlerin içine 100’er adet kilitli poşeti doğru sayıp koymanızdır.

Evde kilitli poşet paketleme işini ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları, ek iş arayanlar, öğrenciler, işsizler ve hatta emekliler de bu işi kolayca yapabilirler. Kısacası 18 yaşından büyük herkes bu işi yapabilmektedir.

Evde kilitli poşet paketleme işine başvuru için gerekli bilgiler de yaşınız da sorulmaktadır. Yukarıda da söylediğimiz gibi 18 yaşından büyük herkese bu iş verildiği için bu soru aslında önemli değildir. Evde kilitli poşet paketleme işi başvurusunda yaşınızın da sorulmasının amacı sadece sizin hakkınızda bilgi sahibi olabilmektir. Her yaş grubu bu işe başvuru yapabilir.

Sizler de evde kilitli poşet paketleme işi yapmak istiyorsanız başvuru için gerekli bilgileri başvuru kısmına yazıp yollamanız gerekmektedir.

Evde Kilitli Poşet Paketleme İşi Hangi İllerde Yapılır?

Evde kilitli poşet paketleme işinin hangi illere verildiği yaş gibi önemli bir konu değildir aslında. Çünkü kargonun ulaşım sağladığı her ile ve her ilçeye evde kilitli poşet paketleme işi verilmektedir.

Evde kilitli poşet paketleme işi 5 ile verilmektedir ve bu 5 il işte şöyledir; İstanbul, İzmir, Ankara, Balıkesir ve Eskişehir’dir. Bu illerin dışında yaşayanlarda başvuru yapabilirler. Kargonun ulaşım sağladığı her yere iş verilmektedir. Ayrıca bu illere komşu olan illere kargo ile değil direk firma çalışanları gelmektedir.

Evde kilitli poşet paketleme firma çalışanları her Cuma gelip sizden yaptığınız paketlemeleri teslim almaktadır. Yaptığınız paketleri sayarak ve kontrol ederek teslim alan firma çalışanları ödemenizi de anında nakit olarak yapmaktadır. Bu illerin dışında yaşayanlar için kargo sizden paketlemeleri koliyle teslim almaktadır. Ağız kısımları kapalı olacak şekilde kolileri kargo çalışanlarına teslim etmeniz gerekmektedir. Kargo çalışanları kargonuzu firma yetkililerine Pazartesi günü ulaştırmaktadır.

Evde kilitli poşet paketleme işine başvuru için gerekli bilgilerde yaşadığınız il ve ilçe sorulmaktadır. Ancak dediğimiz gibi kargonun ulaşım sağladığı her il ve ilçeye iş verildiğinden yaşadığınız il ve ilçe kısmı başvurunuzu olumlu ya da olumsuz etkilememektedir. Bunun sorulmasının tek sebebi illerdeki yoğunluğu fark etmektir. Firma yetkilileri yoğunluk yaşanan illere yeni şube açmak istediğinden bu soruyu sormaktadır.

Sizler de aylık 3000 TL kazanabileceğiniz evde kilitli poşet paketleme işine başvuru için tüm ayrıntılar yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Kilitli Poşet Paketleme İşi ile Ne Kadar Kazanılır?

Evlere verilen tüm işlerde bildiğiniz gibi sabit bir aylık ücret bulunmamakta ve paketleme başına ücret almaktasınız. Bu yüzden bu işten kazanacağınız ücret tamamen sizin çalışma hızınıza bağlıdır.

Evde kilitli poşet paketleme işinde yaptığınız paketleme başına 0,40 kuruş verilmektedir. Sizler bir günde ortalama 270 adet kilitli poşet paketleme işi yaparsanız günlük 108 TL kazanırsınız. Bu şekilde düzenli olarak çalışıp haftalık 756 TL ve aylık 3000 TL kazanabilirsiniz. Eğer sizler daha çok adette paketleme yaparsanız, kalabalık çalışırsanız ya da işi etrafınızdakilere yaptırıp komisyon alırsanız kazancınız daha çok artmaktadır.

Firma çalışanları Cuma günleri gelip sizden paketleri teslim aldıklarında yaptığınız paketlemelerin ücretini anında ödemektedir. Eğer sizden paketleri kargo çalışanları teslim alıyorsa ödemeleriniz pazartesi gününe kalmaktadır. Çünkü kargo çalışanları sizden paketleri Cuma günü teslim almakta ve Pazartesi firmaya teslim etmektedir. Firma çalışanları Pazartesi paketleri teslim alıp paketlerinizi kontrol edip yaptığınız paketlerin ücretini banka hesabınıza anında yapmaktadırlar. Ödeme konusunda bir sıkıntı yaşamayacağınızı önceden sizlere söylemek isteriz.

Sizlerde aylık 3000 TL ve daha fazlasını kazanmak istiyorsanız evde kilitli poşet paketleme işine başvuru yapabilirsiniz.

Evde Kilitli Poşet Paketleme İşi Başvurusu

Evde kilitli poşet paketleme işi için başvuru dışında kalan tüm bilgileri yukarıda sizlerle paylaştık. Sizler yukarıda belirttiğimiz şartları kabul ediyor, bu işi ben de yaparım diyorsanız başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz. Aylık 3000 TL kazanabileceğiniz evde kilitli poşet paketleme işine başvuru için başvuru bilgilerini yorum kısmına yazıp yollamanız gerekmektedir.

Evde kilitli poşet paketleme işine başvuru için cevaplamanız gereken bilgiler işte şöyledir;

Puan: 5 yıldız seçiniz
Ad Soyad: Adınızı ve soyadınızı yazınız
E-mail: Aktif olarak kullandığınız e-mail adresinizi yazınız

Yorum kısmına da
Yaşadığınız il/ilçe:
Yaşınız:
Kaç kişi çalışacaksınız:

Başvurularınızı yollamadan yazıya 5 yıldız vermeniz gerekmektedir. 5 yıldız verilmeden yapılan yorumlar değerlendirilmeye alınmayacaktır. Bu yüzden bu kısmı atlamamanız gerekmektedir.

Evde kilitli poşet paketleme işine başvuru için istenen bilgiler yaşadığınız il, ilçe, yaşınız ve kaç kişi çalışacaksınızdır. Bu bilgilerin dışında telefon numaranız gibi özel bilgilerinizi paylaşmayınız. Çünkü bu başvuru herkese açık bir başvuru olduğu için telefon numaranız gibi kişisel güvenliğinizi tehlikeye atacak bilgileri paylaşmayınız.

Başvurunuzun olumlu sonuçlanmasının ardından firma çalışanları sizinle mail adresiniz üzerinden iletişime geçmektedir. Bu yüzden güncel bir mail adresinizi yazmanız gerekmekte ve mail adresinizin bildirimlerini açmalı ya da sık sık mail adresinizi kontrol etmeniz gerekmektedir. Firma çalışanları mail adresiniz üzerinden sizinle iletişime geçtiklerinde telefon numaranızı paylaşabilirsiniz.

Sizler de aylık 3000 TL kazanmak istiyorsanız evde kilitli poşet paketleme işine başvuru yapabilirsiniz. Başvuru için gerekli bilgileri yorum kısmına yazarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.