Evde Kibrit Paketleme İşi

Evde Kibrit Paketleme İşi

19 Ocak 2021 55 Yazar: admin

Evde kibrit paketleme işi, evinden rahatça çalışmak isteyen insanların gözdesi olacak düzeyde bir iştir. Evde kibrit paketleme işi oldukça basit bir iş olup sayı saymasını bilen herkesin rahatlıkla yapabileceği bir iştir. Evden çalışmanın vermiş olduğu rahatlıkla birçok insan bu iş için başvuru yapmakta ve para kazanmanın keyfini çıkartmaktadır. İstediğiniz saat dilimlerinde çalışabilir ve işinizle ilgili her şeye siz karar verebilirsiniz. Saat kaçta yemek yiyeceğinizden tutun da çay kahve molalarınıza kadar bütün serbestlik ve disipline olma durumu size bağlı evde kibrit paketleme işinde.

Evde kibrit paketleme işi yaparak sizlerde gelir sahibi olabilir ve cebinize giren aylık miktarı artırabilirsiniz. O kadar rahat bir iş ki sizde yaptıktan sonra bu işi benimseyecek ve etrafınızdaki herkese anlatmak isteyeceksiniz. Böylelikle etrafınızdaki kişilerde bu işte çalışmak istedikten sonra, siz kendi işinizin patronu konumuna gelmiş olacaksınız. Haliyle gelirinizde daha da artacak. Hatta evinizde bu işi siz aldınız diye asla kendi başınıza çalışmak zorunda değilsiniz. Evde kibrit paketleme işi nasıl yapılır bunu yanınızdaki kişilere anlattıktan sonra size yardım etmelerini sağlayabilir ve birlikte çalıştığınız için daha fazla gelir elde edebilirsiniz.

Evde kibrit paketleme işi yaparak ayda 2000 TL kazanabilir ve bu kazancınızı etrafınızdaki kişilerden yardım alarak veya onlara bu işi öğretip kendi işinizin patronu olarak daha fazla kazanabilirsiniz. Evinizde otururken, sevdiklerinizle sohbet ederken bir yandan da çalışarak para kazanmak çok zevkli gelecek ve işinizi severek yapmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Bizler evde iş imkanı ailesi olarak, para kazanmak isteyen ve rahatça evinden çalışmak isteyen insanlarımız için araştırmalar yapıyor ve güvenirliliğinden emin olduğumuz firmaların ilanlarını sizler için paylaşıyoruz. Önce firmalar ile görüşme sağlıyor ardından iş ile ilgili bilgiler aldıktan sonra firmayı  ödeme konusunda da güvenilir görüyorsak firmanın ilanını sizler için paylaşıyoruz. Evde kibrit paketleme işi yapmak isteyen kişiler içinde firma ile görüşme sağladık ve firmanın güvenilir olduğuna karar verdiğimiz için ilanını sizlerle paylaşıyoruz ve iş hakkında bilgi veriyoruz. Firma ilanlara baktıktan sonra çalışmak istediği kişilerle irtibat kurup çalışmaya en kısa sürede başlamaktadır. Böylelikle firmanın da ne kadar güvenilir olduğunu anlamış olacaksınız.

Evde kibrit paketleme işi yapan kişiler için, firma paket teslimatı ve yeniden iş vermenin yanında ödemesini de aynı gün yapmaktadır. Firma Cuma gününü paket teslimatından sonra ödemenizi nakit bir şekilde yapmayı tercih etmektedir. Evde kibrit paketleme işi yapan kişiler Cuma gününe kadar yapabildikleri kadar paketleri hazırlarlar ve Cuma günü geldiğinde firma görevlileri paketleri teslim almaya gelirler. Paketleri teslim almaya gelen firma görevlileri önce paket kontrolü yaparlar ve istedikleri standartta ola paketlerin ödemesini nakit bir şekilde yaparlar.

Evde kibrit paketleme işi nedir? Evde kibrit paketleme işi ne kadar kazandırır? Evde kibrit paketleme işi nasıl yapılır? Evde kibrit paketleme işi başvurusu nasıl yapılır? Evde kibrit paketleme işi ile ilgili tüm merak ettiğiniz soruların cevabı yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Kibrit Paketleme İşi Nedir?

Evde kibrit paketleme işi, yapan ve yapmak isteyen kişilere ek gelir olacak ve aynı zamanda evden çalışıyor olmanın rahatlığıyla mutlu çalışacakları bir iştir. Çalışma saatlerini kendinizin belirleyeceği, çay kahve keyfi yaparken rahatça çalışabileceğiniz ek gelirden de öte kazanç sağlayacak bir iştir. Bu işi yapmak istediğiniz taktirde firma tarafından sizlere kibritler kibrit kutuları ve paketler hazır olarak verilmektedir. Sizlerin yapması gereken şey ise 40 adet kibriti bir paketin içerisine koymanızdır.

Hangi işte yer alırsanız alın dikkat etmeniz ve özen göstermeniz gereken bi takım hususlar ya da kurallar vardır. Evde kibrit paketleme işi yapanlar için de dikkat etmeleri gereken iki husus bulunmaktadır. Bunlardan birincisi bir kutu içerisindeki kibrit sayısıdır. Sizlere verilen kutuların içerisine 40 adet kibrit koymanız ve hazırlamış olduğunuz bu kutuları da 10 adet kutu olacak şekilde tek bir paket içerisine koymanız istenmektedir. Yani dikkatli olmanız gereken ilk temel kural kutu ardında da paket içerisindeki sayı olmalıdır. Evde kibrit paketleme işi yapmaya devam etmek istiyorsanız bu sayılara dikkat edip özenle paketleri hazırlamanız gerekmektedir.

Evde kibrit paketleme işi yapanlar için dikkat etmeleri gereken ikinci husus ise tabii ki de her firmanın özen göstermiş olduğu düzenli ve temiz paketlerdir. Hazırlamış olduğunuz paketler ne kadar özenli, temiz ve kırışmamış olursa firma sizinle çalışmaya devam etmek isteyecek olup, sizlerde kolayca para kazanmaya devam etmiş olacaksınız.

Evde Kibrit Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde kibrit paketleme işi, rahatça çalışma ortamının yanında patron baskısı olmadan, sevdiklerinizle sohbet ederken para kazanabileceğiniz bir iştir. Bu güzel nedenlerden dolayı evde kibrit paketleme işine başvuran kişi sayısı her geçen gün artmakta ve işe olan talep fazlaca rağbet görmektedir. Evde kibrit paketleme işi yaparak ayda 2000 TL hatta daha fazla kişi ile çalışarak daha da yüksek miktarlarda kazanabilirsiniz. Firma bu işi yapan kişilere paket başı ödeme yapmakta ve paket başı ücretleri ise 50 kuruştur. Eğer sizler günde 200 adet paket hazırlarsanız günlük kazancınız 100 TL olmaktadır. Tabii ki de bu rakamlar en alt fiyatlar olup, işe alıştıktan sonra daha yüksek rakamlar kazanacağınızı bilmelisiniz.

Evde kibrit paketleme işi yapanlar, paket teslimi, yeni ürün alımı ve ödemelerini Cuma günü almaktadırlar. Firma çalışanları sizlerin söylemiş olduğu adrese gelerek paketleri kontrol ederek alırlar ve sağlam olan paketler üzerinden ücretinizi nakit bir şekilde yaparlar. Eğer yeni siparişiniz var ise işe devam etmek istiyorsanız, yeni paketlerinizin de teslimini o gün yapmaktadırlar.

Evde Kibrit Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde kibrit paketleme işi çok basit olup, hazırlaması da oldukça kolay bir iştir. Bu işi yapmak istedikten sonra firma tarafından sizlere kibritler, kibrit kutuları ve paketler hazır olarak getirilecektir. Bir kibrit kutusunun içerisine 40 adet kibriti koyarak öncelikle kibrit kutularını bu şekilde hazırlamanız gerekmektedir. 40 adet artı eksi 2 olacak şekilde denk gelebilir, bu kadar tolerans edilebilir.

Ardından hazırlamış olduğunuz kibrit kutularını bir pakette 10 adet kibrit kutusu olacak şekilde ayarlamanız istenmektedir. Görüyorsunuz ki evde kibrit paketleme işi gayet basit, sadece sayı saymasını bilmeniz yeterli. Bu şekilde titiz çalıştığınız sürece ayda 2000 TL ve daha fazlasını kazanabilirsiniz.

Evde Kibrit Paketleme İşi Başvurusu

Evde kibrit paketleme işi ile ilgili tüm bilgileri sizlerle paylaştık. Sizde ben bu işi yaparım oldukça basit ve para kazanmak istiyorum diyorsanız, başvuru formunu doldurarak adım atabilirsiniz. Evde kibrit paketleme işine başvuru yapabilmek için başvuru bilgilerinizi yorum kısmına yazıp yollamanız gerekmektedir.

Evde kibrit paketleme işine başvuru yapabilmek için cevap vermeniz gereken bilgiler şu şekildedir;

Puan: 5 yıldız seçiniz
Ad Soyad: Adınızı ve soyadınızı yazınız
E-mail: Aktif olarak kullandığınız e-mail adresinizi yazınız

Yorum kısmına da
Yaşadığınız il/ilçe:
Yaşınız:
Kaç kişi çalışacaksınız:

Evde kibrit paketleme işine başvurunuzu yapmadan önce yazımıza 5 yıldız vermeniz gerekmektedir. Eğer 5 yıldız vermeden başvurunuzu yapmışsanız, başvurunuz değerlendirmeye alınmayacaktır. Bu başvurular herkese açık olduğu için lütfen sadece istenilen bilgileri paylaşınız. Firma olumlu gördüğü başvurulara e-mail yolu ile ulaşacaktır.