Evde Kemer Paketleme İşi

Evde Kemer Paketleme İşi

15 Haziran 2020 21 Yazar: admin

Evde kemer paketleme işi evlere verilen tüm paketleme işleri gibi oldukça ilgi görmektedir. Firmalar da paketleme işlerini evlere vererek daha uygun fiyata işlerini halletmiş olduğundan evlere verilen işler artış göstermektedir. Firmalar bu şekilde paketleme işlerini evlere verdiklerinden dolayı ücretleri de paketleme başına yapmaktadırlar. Bu sayede firmada daha az ücrete işini yaptırırken evde olanlarda bu dönemde iyi kazanç ede edebildiler. Sizler de evde kemer paketleme işi yaparak aylık 2500 TL kazanabilirsiniz.

Evde kemer paketleme işi sayesinde evde oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz. Güne istediğiniz saatte başlayıp, istediğiniz saatte çalışmaya başlayabilirsiniz. Alarm sesiyle güne başlamadan kahvaltınızı yapıp, çayınızı, kahvenizi içip evinizde yapılması gereken işlerinizi halledip sonrasında evde kemer paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz. Evde televizyon izleyerek bir yandan kemer paketleme işi yaparak aylık 2500 TL kazanabilirsiniz.

Evde kemer paketleme işi hemen hemen herkesin kolayca yapabileceği biri iştir. Size paketler ver kemerler hazır olarak verilmektedir ve bu ikisini birleştirmeniz istenmektedir. Belirli birkaç kritere dikkat etmeniz durumunda aylık net bir kazanç elde etmeniz mümkündür.

Bizler evde iş imkanı ailesi olarak sayfamızda ilanı paylaşmadan önce firma hakkında araştırma yapıp, güvenirliğinden emin olduğumuz ilanları sizlerle paylaşıyoruz. Sizler de acaba güvenilir bir firma mı diye sorgulamanıza gerek yoktur. Zaten başvurunuzun olumlu sonuçlanmasının ardından firma yetkilileri sizinle iletişime geçtiklerinde sizler de sonrasında firma hakkında araştırma yapıp güvenirliklerini görebilirsiniz. Ayrıca firmalar ödemelerinizi de haftalık olarak yaptığı için firmaların güvenilir olduklarını anlayabilirsiniz.

Evde kemer paketleme işinde firma çalışanları her Cuma günü paketleri sizden teslim almaya gelmektedirler. Firma çalışanları paketleri sizden teslim alırken paketleri sayarak kontrol etmektedirler. Paketleri teslim alan firma çalışanları yaptığınız paketlerin ücretini anında ödemektedir.

Evde kemer paketleme işinde düzenli ve temiz çalışarak aylık 2500 TL kazanabilirsiniz. Bu işi ailenizle, arkadaşlarınızla birlikte yaparsanız kazancınız daha da artacaktır. Eğer çevreniz genişse daha fazla iş alıp çevrenizdeki akrabalarınıza, komşularınıza da iş yaptırıp komisyon alarak çalışmadan da kazancınızı istediğiniz şekilde arttırabilirsiniz. Hatta bir süre sonra çevreniz aşırı genişlerse sizler hiç yapmadan sadece yaptırarak da kazancınızı arttırabilirsiniz.

Evde kemer paketleme işi nedir? Evde kemer paketleme işi nasıl yapılır? Evde kemer paketleme işi ile ne kadar kazanılır? Evde kemer paketleme işine başvuru yapılır? vb merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevabı yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Kemer Paketleme İşi Nedir?

Evde kemer paketleme işi oldukça kolay ve pratik yapılan bir iştir. Bu iş için sizden herhangi bir bilgi veya güç istenmez. Sizler de evde kemer paketleme işi aylık 2500 TL kazanabilirsiniz.

Evde kemer paketleme işinde sizlere kemerler ve paketler hazır olarak verilmektedir. Sizden istenen tek şey bu ikisini bir araya getirmektir. Paketlerin içine düzgünce bir adet kemer yerleştirmeniz istenmektedir.

Evde kemer paketleme işi yaparken dikkat etmeniz gereken 2 durum söz konusudur. Bunlardan ilki temiz çalışmanızdır. Temiz çalışmak evlere verilen tüm işlerde dikkat etmeniz gereken durumların en başında gelmektedir. Kirlenmiş, yıpranmış, buruşmuş paketlemelerin ücreti tarafınıza ödenmemektedir ki zaten başvurunuzun olumlu sonuçlanmasının ardından firma bu konu hakkında sizi bilgilendirecek ve sizler de bunu kabul ederek işe başlamış olacaksınız. Bu yüzden temiz çalışırsanız hem kazancınız artar hem de firma sizinle çalışmaya sürekli devam eder.

Evde kemer paketleme işinde dikkat etmeniz gereken üçüncü durum ise hızınızdır. Bildiğiniz gibi sabit bir ücretiniz bulunmamakta ve sizler ne kadar hızlı çalışırsanız kazancınız da o kadar çok olmaktadır. Daha öncede söylediğimiz gibi bu işi çevrenizdekilere de yaptırarak hızınızı ve kazancınızı arttırabilirsiniz. Hatta bir süre sonra çevrenizi genişletip siz hiç iş yapmadan sadece yaptırıp da para kazanabilirsiniz.

Sizler de bu iki kritere dikkat ederek ayda 2500 TL kazanabileceğiniz evde kemer paketleme işi yapabilirsiniz. Evde kemer paketleme işine başvuru için aşağıdaki başvuru bilgilerine yorum kısmına yazıp yollamanız gerekmektedir.

Evde Kemer Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde kemer paketleme işi kolay ve pratik yapılan bir iştir. Yukarıda saydığımız 2 temel kurala dikkat ederek ayda 2500 TL kazanabilirsiniz.

Evde kemer paketleme işinde size verilecek malzemeler kemer, paketler ve kolidir. Sizden istenilen paketlerin içine birer adet kemer yerleştirmenizdir. Yanlış paketleme yaparsanız ücretiniz ödenmemektedir.

Başvurularınızın olumlu sonuçlanması halinde firma çalışanları sizinle iletişime geçerek evde kemer paketlemeyi nasıl yapmanız gerektiği ayrıntılı olarak anlatılacak. Bizler de öncesinde bilginiz olması için sizleri bilgilendiriyoruz.

Evde kemer paketleme işinde firma çalışanları her hafta Cuma günü gelip sizden paketleri teslim almaktadır. Firma çalışanları paketleri sizden teslim alırken yaptığınız paketleri kontrol etmekte ve saymaktadır. Yaptığınız paketleri koliye yerleştirmeniz gerekmektedir. Firma çalışanları sizden paketleri koli ile teslim almakta ve işe devamınız için size boş bir koli de vermektedir.

Sizler de aylık 2500 TL kazanarak evde kemer paketleme işi yapabilirsiniz. Evde kemer paketleme işine başvuru için gerekli tüm ayrıntılar yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Kemer Paketleme İşi Kimler İçin Uygun?

Evlere verilen paketleme işleri hemen hemen herkesin yapabileceği işler olmaktadır. Evde kemer paketleme işi için herhangi bir güç ve ekstra bilgi gerekmemektedir. Sizden istenilen paketlerin içine birer adet kemeri doğru şekilde koymanızdır.

Evde kemer paketleme işini ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları, ek iş arayanlar, öğrenciler, işsizler ve hatta emekliler de bu işi kolayca yapabilirler. Kısacası 18 yaşından büyük herkes bu işi yapabilmektedir.

Evde kemer paketleme işine başvuru için gerekli bilgiler de yaşınız da sorulmaktadır. Yukarıda da söylediğimiz gibi 18 yaşından büyük herkese bu iş verildiği için bu soru aslında önemli değildir. Evde kemer paketleme işi başvurusunda yaşınızın da sorulmasının amacı sadece sizin hakkınızda bilgi sahibi olabilmektir. Her yaş grubu bu işe başvuru yapabilir.

Sizler de evde kemer paketleme işi yapmak istiyorsanız başvuru için gerekli bilgileri başvuru kısmına yazıp yollamanız gerekmektedir.

Evde Kemer Paketleme İşi Hangi İllerde Yapılır?

Evde kemer paketleme işinin hangi illere verildiği yaş gibi önemli bir konu değildir aslında. Çünkü kargonun ulaşım sağladığı her ile ve her ilçeye evde kemer paketleme işi verilmektedir.

Evde kemer paketleme işi 5 ile verilmektedir ve bu 5 il işte şöyledir; İstanbul, İzmir, Çanakkale, Balıkesir ve Eskişehir’dir. Bu illerin dışında yaşayanlarda başvuru yapabilirler. Kargonun ulaşım sağladığı her yere kemer paketleme işi verilmektedir. Ayrıca bu illere komşu olan illere kargo ile değil direk firma çalışanları gelmektedir.

Evde kemer paketleme firma çalışanları her Cuma gelip sizden yaptığınız paketlemeleri teslim almaktadır. Yaptığınız paketleri sayarak ve kontrol ederek teslim alan firma çalışanları ödemenizi de anında yapmaktadır. Bu illerin dışında yaşayanlar için kargo sizden paketlemeleri koliyle teslim almaktadır. Ağız kısımları kapalı olacak şekilde kolileri kargo çalışanlarına teslim etmeniz gerekmektedir. Kargo çalışanları kargonuzu firma yetkililerine Pazartesi günü ulaştırmaktadır.

Evde kemer paketleme işine başvuru için gerekli bilgilerde yaşadığınız il ve ilçe sorulmaktadır. Ancak dediğimiz gibi kargonun ulaşım sağladığı her il ve ilçeye iş verildiğinden yaşadığınız il ve ilçe kısmı başvurunuzu olumlu ya da olumsuz etkilememektedir. Bunun sorulmasının tek sebebi illerdeki yoğunluğu fark etmektir. Firma yetkilileri yoğunluk yaşanan illere yeni şube açmak istediğinden bu soruyu sormaktadır.

Sizler de aylık 2500 TL kazanabileceğiniz evde kemer paketleme işine başvuru için tüm ayrıntılar yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Kemer Paketleme İşi ile Ne Kadar Kazanılır?

Evlere verilen tüm işlerde bildiğiniz gibi sabit bir aylık ücret bulunmamakta ve paketleme başına ücret almaktasınız. Bu yüzden bu işten kazanacağınız ücret tamamen sizin çalışma hızınıza ve yaptığınız işe bağlıdır. Kemer paketleme işini evlere firmalar da büyük firmalar oldukları için bu işte ki kazancınız diğer işlere göre oldukça fazladır.

Evde kemer paketleme işinde yaptığınız paketleme başına 0,50 kuruş verilmektedir. Sizler bir günde ortalama 180 adet kemer paketleme işi yaparsanız günlük 90 TL kazanırsınız. Bu şekilde düzenli çalışarak haftalık 630 TL ve aylık 2520 TL kazanabilirsiniz. Eğer sizler daha çok adette paketleme yaparsanız, kalabalık çalışırsanız ya da işi etrafınızdakilere yaptırıp komisyon alırsanız kazancınız daha çok artmaktadır.

Firma çalışanları Cuma günleri gelip sizden paketleri teslim aldıklarında yaptığınız paketlemelerin ücretini anında ödemektedir. Eğer sizden paketleri kargo çalışanları teslim alıyorsa ödemeleriniz pazartesi gününe kalmaktadır. Çünkü kargo çalışanları sizden paketleri Cuma günü teslim almakta ve Pazartesi firmaya teslim etmektedir. Firma çalışanları Pazartesi paketleri teslim alıp paketlerinizi kontrol edip yaptığınız paketlerin ücretini banka hesabınıza anında yapmaktadırlar. Ödeme konusunda bir sıkıntı yaşamayacağınızı önceden sizlere söylemek isteriz.

Sizlerde aylık 2500 TL ve daha fazlasını kazanmak istiyorsanız evde kemer paketleme işine başvuru yapabilirsiniz.

Evde Kemer Paketleme İşi Başvurusu

Evde kemer paketleme işi için başvuru dışında kalan tüm bilgileri yukarıda sizlerle paylaştık. Aylık 2500 TL kazanabileceğiniz evde kemer paketleme işine başvuru için başvuru bilgilerini yorum kısmına yazıp yollamanız gerekmektedir.

Evde kemer paketleme işine başvuru için cevaplamanız gereken bilgiler işte şöyledir;

Puan: 5 yıldız seçiniz
Ad Soyad: Adınızı ve soyadınızı yazınız
E-mail: Aktif olarak kullandığınız e-mail adresinizi yazınız

Yorum kısmına da
Yaşadığınız il/ilçe:
Yaşınız:
Kaç kişi çalışacaksınız:

Başvurularınızı yollamadan yazıya 5 yıldız vermeniz gerekmektedir. 5 yıldız verilmeden yapılan yorumlar değerlendirilmeye alınmayacaktır. Bu yüzden bu kısmı atlamamanız gerekmektedir.

Evde kemer paketleme işine başvuru için istenen bilgiler yaşadığınız il, ilçe, yaşınız ve kaç kişi çalışacaksınızdır. Bu bilgilerin dışında telefon numaranız gibi özel bilgilerinizi paylaşmayınız. Çünkü bu başvuru herkese açık bir başvuru olduğu için telefon numaranız gibi kişisel güvenliğinizi tehlikeye atacak bilgileri paylaşmayınız.

Başvuru için istenen bilgiler de kaç kişi çalışacaksınız sorusu yer almaktadır. Bu soruya vereceğiniz cevap 1 de olsa 10 da olsa bu cevap başvurunuzu olumlu ya da olumsuz etkilememektedir. Bu sorunun sorulma amacı illerdeki bu iş için yoğunluğu fark etmektir.   

Başvurunuzun olumlu sonuçlanmasının ardından firma çalışanları sizinle mail adresiniz üzerinden iletişime geçmektedir. Bu yüzden güncel bir mail adresinizi yazmanız gerekmektedir. Firma çalışanları mail adresiniz üzerinden sizinle iletişime geçtiklerinde telefon numaranızı paylaşabilirsiniz.

Sizler de aylık 2500 TL kazanmak istiyorsanız evde kemer paketleme işine başvuru yapabilirsiniz. Başvuru için gerekli bilgileri yorum kısmına yazarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.