Evde Kavanoz Kapağı Paketleme İşi

Evde Kavanoz Kapağı Paketleme İşi

6 Mart 2020 17 Yazar: admin

Ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımlarının evde kolayca yapabileceği rahat bir iş ilanı ile sizlerleyiz. Kadın erkek fark etmeden her yaş grubu kolayca evde kavanoz kapağı paketleme işi yapabilir. Bu iş ile aylık 1500 TL kazanabilirsiniz. Evde kavanoz kapağı paketleme işi nedir? Evde kavanoz kapağı paketleme işi nasıl yapılır? Evde kavanoz kapağı paketleme işi ücreti ne kadardır? Evde kavanoz kapağı paketleme işine dair tüm sorularınızın cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde kavanoz kapağı paketleme işi ile aylık 1500 TL kazanmak istiyorsanız sizlerde yazımızın en sonunda yer alan başvuru bilgileri ile yorum atabilirsiniz. Bu iş sayesinde aylık 1500 TL ve hatta daha fazlasını bile kazanabilirsiniz. Evde kavanoz kapağı paketleme işini arkadaşlarınızla birlikte, ailenizle birlikte ya da eşinizle birlikte yapabilirsiniz. Bu şekilde çalışarak kazancınızı ikiye, üçe katlayabilirsiniz.

Ek iş imkanı arayanlar, üniversitede okuyan öğrenciler, ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyenler evde kavanoz kapağı paketleme işi yapabilirler. Bu işte çevre edindikten sonra işi çevrenizdekilere yaptırıp sizde komisyon alarak para kazanabilirsiniz. Bu şekilde çalışarak hiç iş yapmadan sadece iş yaptırıp komisyon alarak para kazanabilirsiniz.

Evde kavanoz kapağı paketleme işinde herhangi bir toz ve pislik olmadığı için herkesin rahatça yapabileceği bir iştir. Evde kavanoz kapağı paketleme işinde sizlerden belirtilen adette kavanoz kapaklarını paketlere yerleştirmeniz istenmektedir. Evde kavanoz kapağı paketleme işine dair ayrıntılar yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde kavanoz kapağı paketleme işinde ödemeleriniz haftalık olarak yapılmaktadır. Her hafta içi pazartesi günü firma çalışanları paketleri almaya gelirler. Her Pazartesi paketleri almaya gelen firma yetkilileri ödemenizi de yapmaktadır. Bu şekilde paranızı alıp alamayacağınıza dair endişeleriniz olmadan çalışamaya devam edebilirsiniz.

Sizlerde kavanoz kapağı paketleme işi için başvuru yapabilirsiniz. Aşağıda yorum kısmına başvuru için gerekli bilgileri yazıp yollayabilirsiniz. Evde kavanoz kapağı paketleme işi ve tüm ayrıntılar yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Kavanoz Kapağı Paketleme İşi Nedir?

Kavanoz kapakları hem ev hanımlarının hem de cafe ve restoran tarzı işletmelerde çok sık kullanılmaktadır. Bu durumdan ötürü üretimi de fazla olan eşyadır. Paketleme işine yetişemeyen firmalar bu işi evlere vermektedir. Evde kavanoz kapağı paketleme işinde belirlenen adette kavanoz kapaklarının paketlere yerleştirilmesi istenmektedir.

Evde kavanoz kapağı paketleme işi yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç durum bulunmaktadır. Bunlardan ilki doğru iş yapmaktadır. Kavanoz kapağı paketleme işinde paketlerin içine 100 adet kavanoz kapağı koymanız istenmektedir. Kavanoz kapaklarını sayarken doğru saymalısınız. Eksik veya fazla paketlendiği anlaşılırsa tarafınıza bir ödeme yapılmayacaktır. Ayrıca bu şekilde eksik veya fazla paketleme yapmanız size olumsuz olarak dönmekte ve bir daha iş alamama durumunuz olabilir. Bu yüzden paketleme yaparken saydığınız adedin doğru olmasına özellikle dikkat etmelisiniz.

Evde kavanoz kapağı paketleme işinde dikkat etmeniz gereken diğer kriter ise temiz çalışmanızdır. Yapacağınız paketlemeler de paketlerin temiz gözükmesi gerekmektedir. Yıpranmış, kırışmış paketler için ödeme yapılmayacaktır. Bu yüzden temiz çalışmaya özen göstermelisiniz. Ayrıca temiz çalışmanız sizin bundan sonra alacağınız işin devamlılığını da sağlayacaktır. Paketleri sizden teslim almaya gelen firma çalışanları paketleri tek tek sayarken aynı zamanda paketlerin temiz olup olmadıklarında dikkat ederler. Yıpranmış ve temiz olmayan paketlemelerin ödemesi yapılmamaktadır.

Evde kavanoz kapağı paketleme işinde dikkat etmeniz gereken diğer durum ise hızınızdır. Daha öncede söylediğimiz gibi ne kadar hızlı olursanız o kadar çok kazanırsınız. Tabiki de hızlı olurken temiz çalışmaya da özen göstermeniz gerekmektedir. 

Evde kavanoz kapağı paketleme işini 18 yaşından büyük herkes yapabilir. Televizyon karşısında oturduğunuz yerden rahatça yapabileceğiniz evde kavanoz kapağı paketleme işinde istediğiniz saatte kalkıp işe istediğiniz saatte başlayabilirsiniz. İstediğiniz saatte ara verip, istediğiniz saatte işi sonlandırabilirsiniz. Gündelik hayatta evde işlerinizi yaparken bir yandan da geriye kalan vakitlerinizde para kazanabilirsiniz.

Evde kavanoz kapağı paketleme işi belli başlı illerde bulunmaktadır ancak sizler istediğiniz illerden bu iş için başvuru yapabilirsiniz. Kargonun ulaşım sağladığı her ile ek iş imkanı sağlanmaktadır. Kargo çalışanları kolilerle yaptığınız işi sizden teslim alıp firma yetkililerine iletmektedirler. Firma çalışanları paketleri kontrol edip yaptığınız iş kadar ücreti hesabınıza anında yatırmaktadır. Bu yüzden farklı ilde yaşasanız da haftalık paranızı teslim alabiliyorsunuz.

Sizlerde aylık 1500 kazanabileceğiniz evde kavanoz kapağı paketleme işine başvuru yapabilirsiniz.

Evde Kavanoz Kapağı Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde kavanoz kapağı paketleme işinin ne olduğunu yukarıda sizler için açıkladık. Paketleme işini yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini dile getirdik. Bunları göz önünde bulundurarak kavanoz kapağı paketleme işini yapabilirsiniz.  

Evde kavanoz kapağı paketleme işinde 100 adet kavanoz kapaklarını paketlemeniz istenmektedir. İşin öncesinde size kavanoz kapağı, şeffaf paketler ve tel zımba verilmektedir. Kavanoz kaplarını şeffaf paketlere koyup ağız kısmını kıvırıp üç yerden zımbalamanız istenmektedir. Elinizdeki malzemeler biterse yetkili kişileri arayarak malzeme teminatı isteyebilirsiniz. Kavanoz kapağı paketleme işini yaparken doğru saymaya ve temiz çalışmaya özen göstermelisiniz.

Başvurunuz onaylandığında firma yetkilileri sizinle görüşerek paketleme için daha detaylı ayrıntılar vereceklerdir. Aklınıza takılan tüm soruları firma yetkililerine de sorabilirsiniz.

Aylık 1500 TL ve hatta daha fazla kazanabileceğiniz evde kavanoz kapağı paketleme işinde ailenizle veya eşinizle birlikte çalışarak kazancınızı arttırabilirsiniz. Hangi ilde yaşarsanız yaşayın aşağıda başvuruda bulunabilirsiniz. Kargonun ulaşım sağladığı her yere iş imkanı verilmektedir.

Sizlerde kavanoz kapağı paketleme işini yapabilirim diyorsanız aşağıda yorum kısmına başvuru için gerekli bilgileri yazarak başvuru yapabilirsiniz.

Evde Kavanoz Kapağı Paketleme İşi Kimler İçin Uygun?

Evde kavanoz kapağı paketleme işi yukarıda da bahsettiğimiz gibi herkes için uygun bir iştir. Eşiniz, aileniz, komşularınız veya ev arkadaşlarınız ile bu işi yaparak kazancınızı 2-3 katına çıkarabilirsiniz. Hatta bu sayede çevre edinip komisyon alarak kazancınızı daha da arttırabilirsiniz. Ama unutmayın ki bu durumda yapılan işlerden siz sorumlu olacağınız için bütün işleri kontrol ederek teslim etmelisiniz.

Evde kavanoz kapağı paketleme işi ev hanımları, öğrenciler, ek iş arayanlar, evde boş vakti olup değerlendirmek isteyenler, emekliler kısaca herkes içi uygun bir iştir. Yapımı oldukça kolay ve pisliği, tozu olmadığı için oldukça temiz çalışılan bir iştir.  

Evde kavanoz kapağı paketleme işi sadece kadınlar değil erkeklerinde yapabileceği bir iştir. Bu işte kadın erkek fark etmeksizin 18 yaşından büyük herkes başvuru yapabilir. Evlere verilen işlerde herhangi bir vasıf aranmaz bu sebepten kavanoz kapağı paketleme işinde de herhangi bir vasıf aranmamaktadır. Bu işi daha önce yapmış olmanız veya yapmamış olmanızın bir önemi yoktur. Başvuru sırasında bunu belirtmenize gerek yoktur. Daha önce hiç böyle bir iş almamış olsanız bile bu işi kolayca yapabilirsiniz.

Aylık 1500 TL ve hatta daha fazlasını kazanabileceğiniz bu işi yaparken bir yere gitmenize gerek yoktur. Evde oturup yapabileceğiniz bir olmakla beraber, bittiğinde teslim etmeniz gerekmemektedir. Zaten firma çalışanları gelip sizden alacaklardır. Evinizde boş vakitlerinizi değerlendireceğiniz evde kavanoz kapağı paketleme işine herkes başvurabilir. Sizlerde oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey yorum kısmına başvuru için gerekli bilgileri yazmaktır.  

Evde Kavanoz Kapağı Paketleme İşi Hangi İllerde Yapılmaktadır?

Evlere verilen işler de en çok merak edilen konuların başında bu işin hangi illerde yapıldığı gelmektedir. Bu işin hangi illerde yapıldığı konusu aslında önemli değildir çünkü bu iş kargo ile bütün illere verilebilmektedir. Sizden başvuru için gerekli bilgilerde yaşadığınız il de talep edilmektedir. Bunun sebebi illerde bu iş ile ilgili talebin yoğunluğunu fark etmektir.

Evde kavanoz kapağı paketleme işinin hangi illerde yapıldığına gelecek olursak eğer toplamda 3 ilde bu iş için şubeler bulunmaktadır. Bu iller şöyledir; İstanbul, İzmir, Ankara. Bu illerin dışında yaşayanlarda yukarıda bahsettiğimiz gibi başvuru yapabilirler. Kargo ile Türkiye’nin her yerinde yaşayanlara ulaşım sağlanmaktadır.

Evde Kavanoz Kapağı Paketleme İşi Ücreti Ne Kadardır?

Evde kavanoz kapağı paketleme işinin nasıl yapıldığını ve hangi illerde şubeleri olduğunu ayrıntılı olarak dile getirdik. Şimdi sıra en çok merak edilen konulardan birine geldi. O da bu işten ne kadar para kazanıldığıdır. Diğer evlere verilen işlerde olduğu gibi bu işte de aylık net bir kazanç yoktur. Paketleme başına ücret alınmaktadır. Ne kadar çok kavanoz kapağı paketleme işi yaparsanız o kadar çok para kazanabilirsiniz hatta yukarıda da söylediğimiz gibi eşinizle, arkadaşınızla, komşunuzla, ailenizle yada bir grup insanla bu işi yaparsanız kazancınızı daha da arttırabilirsiniz.

Evde kavanoz kapağı paketleme işinde 100’er adetlik paketlemeler yapılmaktadır. Paketleme başına 0,20 krş. verilmektedir. Eğer günlük 300 adet paketleme yaparsanız günlük 60 TL kazanç elde ederseniz. Bu da bir haftada 420 TL, aylık da 1680 TL kazanç demektir. Bu hesap 300 adet içindi siz günde 500 adet paketleme yaparsanız kazancınızda artacaktır. Hatta işi başkasına yaptırıp arada komisyon alarak hiç iş yapmadan da para kazanabilirsiniz.

Bazı firmalar bu paketleme işi için adetleri daha az tutabiliyorlar. 10’lu paketler halinde de kavanoz kapağı paketleme işi yapılmaktadır. Sizin nasıl yapmanız gerektiğini firma çalışanları sizi arayarak anlatacaklardır. 10’lu paketlerin fiyatı ise 0,10 kuruştur.

Evde Kavanoz Kapağı Paketleme İşi Başvurusu

Evde kavanoz kapağı paketleme işinin ne olduğu, nasıl yapıldığı, ücretinin ne kadar olduğunu ve tüm ayrıntıları yukarıda sizlerle paylaştık. Sizlerde bu şartları kabul ediyorsanız ve bu işi yaparım diyorsanız yorum kısmından başvuru yapabilirsiniz. Evde kavanoz kapağı paketleme işine başvuru yapmak için aşağıya yorum bırakmanız yeterlidir. Yorum bırakırken yazmanız gerekenler ise şöyledir;

Puan: 5 yıldız seçiniz
Ad Soyad: Adınızı ve Soyadınızı yazınız
E-mail: Aktif olarak kullandığını e-posta adresinizi yazınız
Yorum kısmına da;
Yaşadığınız il/ilçe:
Yaşınız:
Kaç kişi çalışacaksınız:

Başvuru için en önemli kriter 5 yıldız vermenizdir. 5 yıldız vermediğiniz takdirde başvurunuz onaylanmayacaktır. Bu yüzden lütfen bu kısmı atlamadan başvurunuzu gerçekleştirin.

Herkese açık bir başvuru yapıldığı için sizden cep telefonu gibi güvenliğinizi tehlikeye sokacak bilgiler istenmemektedir. Lütfen yukarıda istenilen bilgilerin dışında başka bilgi yazmayın. Ayrıca aktif kullandığınız bir mail adresi yazdığınızdan emin olmalısınız. Çünkü firma yetkilileri geri dönüşleri mail üzerinden yapmaktadır. Eğer başvurunuz olumlu sonuçlanırsa mail üzerinden iletişim bilgileriniz talep edilecektir. Bu aşamada cep telefon numaranızı firma yetkilileri ile görüşebilirsiniz.

Başvuru için istenilen bilgilerde yaşadığınız il ve kaç kişi çalışacaksınız sorusu yer almaktadır. Bu soruya vereceğiniz cevap başvurunuzu olumlu ya da olumsuz olarak etkilememektedir. Bu soruların sorulma amaçları illerdeki yoğunluğu fark edebilmektir. Her ile iş verildiğini yukarıda zaten söylemiştik. Firma yöneticileri yoğunluk yaşanıldığını düşündükleri illerde şube açmayı düşündükleri için bu soruları da başvuru için cevaplamanız gerekmektedir.

Aylık 1500 TL ve daha fazlasını kazanmak istiyorsanız sizlerde başvuru için gerekli bilgileri yorum atabilirsiniz. Yukarıda saydığımız şartları kabul ediyorsanız, bu işi bende yapabilirim diyorsanız hemen başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzu yaptıktan sonra sık sık mailleriniz kontrol etmeyi unutmayın.