Evde Karton Poşet Katlama İşi

Evde Karton Poşet Katlama İşi

18 Mart 2020 5 Yazar: admin

Ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyenler, ev hanımları, öğrenciler, ek iş arayanlar, işsizler evde karton poşet katlama işi ile para kazanabilirler. Evde karton poşet katlama işi ile bir ayda 2000 TL para kazanabilirsiniz. Sizlerde evde karton poşet katlama işi yapmak istiyorsanız aşağıda yorum kısmına başvuru için gerekli bilgileri yazıp yollayabilirsiniz. Evde karton poşet katlama işi nedir? Evde karton poşet katlama işi nasıl yapılır? Evde karton poşet katlama işine nasıl başvuru yapılır? vb. merak ettiğiniz tüm soruların cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde karton poşet katlama işi evinizde kolayca yapabileceğiniz bir iştir. Herhangi toz, pisliği bulunmadığından evinizi kirletmeden çalışabilirsiniz. Başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde firma çalışanları sizinle iletişime geçerek katlamayı nasıl yapacağınızı ayrıntılı olarak anlatacaklar. Hatta paketlemenin nasıl yapılması gerektiğini anlatan bir video yollanarak nasıl yapmanız gerektiği size gösterilecek. Siz de kafanız karıştığında videoyu izleyerek nasıl yapmanız gerektiğini daha iyi anlayabilirsiniz. Zaten birkaç tane yaptıktan sonra nasıl yapılmasını gerektiğini anlayacaksınız ve eliniz alıştıkça daha hızlı katlama yapabilirsiniz.

Evde çalışmanın en büyük avantajı televizyon izlerken bir yandan kahvenizi içip bir yandan da bu işi yapabilirsiniz. Yorulduğunuz da ya da sıkıldığınız da işi bırakıp sonrasında tekrardan çalışmaya devam edebilirsiniz. Çocuklarınız varsa onlar okuldayken çalışıp onlar eve gelince işi bırakıp çocuklarınızla ilgilenebilirsiniz. Hatta evde yemeğiniz pişerken bile poşet katlama işi yapabilirsiniz. Bu konforda çalışmak için yapmanız gereken tek şey yorum kısmına başvuru için gerekli bilgileri yazıp yollamaktır. Evde karton poşet katlama işi ile ayda 2000 TL kazanabilirsiniz. Bu işi eşinizle, ailenizle ya da grup halinde yaparak daha çok kazanabilirsiniz. Bu şekilde kalabalık çalışıp kazancınızı ikiye üçe katlayabileceğiniz gibi aldığınız işleri etrafınızdakilere de yaptırarak ve bu şekilde komisyon alarak kazancınızı daha da arttırabilirsiniz.

Firmalar ilanlarını sayfamızda yayınlamak için bizimle iletişime geçtiklerinde ilanlarını paylaşmadan önce firmanın güvenirliğini araştırıyoruz. Güvenilir olduklarını emin olduğumuz firmaların ilanlarını sizlerle paylaşıyoruz. Zaten firma ödemelerinizi haftalık olarak yaptıkları için ödeme konusunda bir sıkıntı yaşamazsınız. Her Cuma firma yetkilileri gelip paketleri sizden teslim alarak gerekli ödemenizi yapmaktadır. Aylık bir ödeme sistemleri olmadığı için de ay sonu para mı alabilir miyim gibi bir derdiniz olmamaktadır. Sizler de evde oturduğunuz vakti değerlendirip para kazanmak istiyorsanız evde karton poşet katlama işine başvuruda bulunarak aylık 2000 TL kazanabilirsiniz.

Evde Karton Poşet Katlama İşi Nedir?

Evde karton poşet katlama işi herkesin yapabileceği basit bir iştir. Bu işte sizden istenilen karton poşetleri katlayarak kullanılabilir hale getirmektir. Bu işin ayrıntılı şekilde nasıl yapılması gerektiğini anlatan video başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde tarafınıza iletilecektir. Bu işi yaparak aylık 2000 TL para kazanabilirsiniz. Evlere verilen her işte olduğu gibi bu işte de düzgün ve temiz çalışılması gerekmektedir. Düzgün ve temiz yapılmayan katlamaların ücretleri tarafınıza ödenmeyecektir.

Evde karton poşet katlama işinde dikkat etmeniz gereken bazı durumlar bulunmaktadır. Bunların ilki katlama yaparken karton poşetleri temiz kullanmaktır. Yıpranmış, yırtılmış poşetlerin ödemesi tarafınıza yapılmamaktadır. Bu yüzden yaptığınız iş de temiz olmanız gerekmektedir.

Evde karton poşet katlama işinde dikkat etmeniz ikinci durum doğru katlamanızdır. Başvurunuzun olumlu sonuçlanmasının ardından size poşetleri nasıl katlayacağınızı gösteren bir video iletilecektir. Videoda gösterilen şekilde katlama yaparsanız hiçbir sprun yaşamazsanız. Ancak videoda gösterilenin aksine bir katlama yaparsanız firma bunu kabul etmez ve size bir ödeme yapmaz. Bu yüzden katlama yaparken doğru yaptığınızdan emin olmalısınız.

Evde karton poşet katlama işinde dikkat etmeniz gereken son durum hızınızdır. Bu işte sabit bir aylık ücretinizin olmadığından hızınız alacağınız ücreti belirlemektedir. Yani ne kadar çok iş yaparsanız o kadar çok para kazanırsınız. Yukarıda da söylediğimiz gibi bu işi eşinizle, ailenizle veya çevrenizdekilerle birlikte yaparak gelirinizi ikiye, üçe katlayabilirsiniz. Hatta çevreniz genişse kazancınızı daha da arttırabilirsiniz. Gelen işleri çevrenizdekilere yaptırarak komisyon alabilirsiniz. Bu şekilde hiçbir iş yapmayarak ama yaptırarak da para kazanabilirsiniz.

Başvurunuzun olumlu sonuçlanmasının ardından firma çalışanları sizinle iletişime geçip iş ile ilgili her şeyi ayrıntılı olarak size aktaracaklar. Hatta size katlamanın nasıl olduğunu gösteren bir video çekip yollayacaklar. Sizler şartları kabul edip, videoyu da izledikten sonra bu işi yapabileceğinizi onaylarsanız size gerekli malzemeler yollanacaktır.

Sayfamızda paylaştığımız her ilan için öncesinde firmaları araştırıp güvenilir olup olmadıklarını tespit ediyoruz. Güvenilir olduğundan emin olduğumuz firmaların ilanlarını sizlerle paylaşıyoruz. Bu yüzden firmanın güvenilir olup olmadığını sorgulamanıza gerek yok, bizler zaten öncesinde bunu sizler için araştırmış oluyoruz. Ayrıca başvurunuzun olumlu sonuçlanmasının ardından firma yetkilileri sizinle iletişime geçeceği için dilerseniz o zaman da firmayı kendiniz araştırıp güvenilir olup olmadıklarına görebilirsiniz.

Evde Karton Poşet Katlama İşi Nasıl Yapılır?

Evde karton poşet katlama işine dair tüm ayrıntıları sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu işin nasıl yapılacağını merak edenler yazımızın devamını okuyabilirler. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi başvurunuzun olumlu sonuçlanması sonucu firma yetkilileri sizinle iletişime geçip işin nasıl yapılacağını anlatacaklar, size video da yollayacaklar ama bizlerde önceden bir fikriniz olsun diye kısaca evde karton poşet katlama işinin nasıl yapıldığını sizlere anlatacağız.

Evde karton poşet katlama işinde yapmanız gereken şey karton poşetleri size gösterilen şekilde katlamaktır. Sizlere verilecek malzemeler karton poşet ve poşetlerin tabanlarını oluşturan kartonlardır. Karton poşetleri istenilen şekilde katlayıp taban kısmına kartonu yerleştirmeniz istenmektedir. Katlama yaptığınız poşetleri kolilere düzgünce dizmeniz istenmektedir.

Evde karton poşet katlama işi ile aylık 2000 TL ve hatta daha fazlasını kazanabilirsiniz. Bu işi ailenizle, eşinizle yaparak daha fazla kazanabilirsiniz. Hatta daha fazla iş alarak aldığınız işlerin bir kısmını çevrenizdekilere yaptırarak komisyon kazanabilirsiniz. Bu sayede de kazancınızı arttırabilirsiniz.

Evde karton poşet katlama işinde firma çalışanları her hafta Cuma günü firma çalışanları gelip paketleri alıp size ödemenizi yapmaktadır. Yanlış ve temiz olmayan katlamalarda ödemeleriniz tarafınıza yapılmayacaktır. Bu yüzden temiz ve düzgün çalışmaya özen göstermelisiniz. Firma sizin temiz çalışmadığınızı görürse bir daha siz iş vermeyebilirler.

Evde Karton Poşet Katlama İşi Kimler İçin Uygun?

Evde karton poşet katlama işi herkesin yapabileceği bir iştir. Ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları, ek iş yapmak isteyenler, üniversite öğrencileri ve işsizler evde karton poşet katlama işine başvuru yapabilirler.

Eşiniz veya ailenizle ile bu işi yaparak aylık kazancınızı iki üç katına çıkarabilirsiniz. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu işi çevrenizdekilere de yaptırıp komisyon alarak kazancınızı daha da arttırabilirsiniz. Sizlerde aylık 2000 TL kazanmak istiyorsanız aşağıda yorum kısmına başvuru için gerekli bilgileri yazıp yollayabilirsiniz.

Evinizde televizyon karşısında çalışarak para kazanabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz saatte uyanıp istediğiniz saatte çalışmaya başlayabilirsiniz. Sıkıldığınızda ve yorulduğunuzda bırakabilirsiniz. Bir yanda yemek yapıp bir yandan da karton poşet katlama işi yapabilirsiniz. Kısaca evde boş vakitlerinizi değerlendirerek para kazanabilirsiniz.

Aylık 2000 TL ve daha fazlasını evde oturarak kazanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey yorum kısmına başvurunuz için gerekli bilgileri yazmaktır. Firma yetkilileri yorumları değerlendirip uygun gördükleri kişilere mail yoluyla dönüş yapacaklar. Başvurunuzun ardından sık sık maillerinizi kontrol etmeyi unutmayınız.

Evde Karton Poşet Katlama İşi Ücreti Ne Kadardır?

Evlere verilen bütün işlerde aylık sabit alabileceğiniz net bir ücret bulunmamaktadır. Aylık kazanacağınız para tamamen sizin ne kadar katlama işini yaptığınıza yani hızınıza bağlı olarak değişmektedir. Evlere verilen tüm işlerde olduğu gibi karton poşet katlama işinde de katladığınız poşet başına ücretlendirme yapılmaktadır.

Evde karton poşet katlama işinde katladığınız karton poşet başına 0,20 krş verilmektedir. Günlük 360 poşet katlarsanız günlük 72 TL kazanabilirsiniz. Bu şekilde çalışarak haftada 504 TL ve ayda 2016 TL para kazanabilirsiniz. Eğer daha fazla paketleme yaparsanız kazancınızda artacaktır. Oldukça kolay bir iş olduğu için gün içinde 500 adet bile karton poşet katlama işi yapabilirsiniz.

Evde karton poşet katlama işi için ödemeler haftalık olarak yapılmaktadır. Her hafta Cuma günü firma yetkilileri poşetleri sizden almaya gelmektedir. Paketlerinizi sayarak ve inceleyerek alan firma yetkisi aldığı paketlerin ücretlerini anında tahsil etmektedir. Bu sayede 1 ay sonunda paranızı alıp alamayacağınıza dair endişelerinizde olmayacaktır. Zaten firmaların güvenirliği konusunda önceden araştırma yapıp sonrasında sizlerle paylaştığımızı dile getirmiştik. Hatta sizlerde başvurunuzun olumlu sonuçlanmasının ardından firma yetkilileri sizinle iletişime geçtiğinde sizler de firma ile ilgili araştırma yapabilirsiniz.

Evde Karton Poşet Katlama İşi Hangi İllerde Yapılır?

Evde karton poşet katlama işinin ne olduğunun ve nasıl yapıldığına dair tüm ayrıntıları yukarıda sizlerle paylaştık. Şimdi ise en çok merak edilen konulardan biri olan bu işin hangi illere iş verildiğini sizlerle paylaşacağız. Aslında bu bilginin pek bir önemi yok çünkü evde karton poşet katlama işi kargonun ulaşım sağladığı her ile verilebilmektedir. Bu durumda kargonuz firmaya ulaşılıp poşetleriniz kontrol edildiğinde yaptığınız adetler kadar ödemeniz banka hesabınıza yatırılmaktadır. Ödemelerde herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Hatta bazı komşu illerden de haftanın belirli günü bulunduğunuz bölgeye araç gelebilir.

Evde karton poşet katlama işi Türkiye’de 5 ilde firması bulunmaktadır. Bunlar; İstanbul, Ankara, İzmir, Konya ve Antalya’dır. Yukarıda da dediğimiz gibi bu illerde oturmasanız bile başvuru da bulunabilirsiniz. Kargonun ulaşım sağladığı her ile evde karton poşet katlama işi verilmektedir. Sizlerde aylık 2000 TL ve hatta daha fazlasını kazanmak istiyorsanız başvuru yapmanız gerekmektedir.

Evde Karton Poşet Katlama İşi Başvurusu

Evde karton poşet katlama işinin tüm ayrıntılarını sizlerle paylaştık. Şimdi sıra başvuruyu nasıl yapacağınızdadır. Sizlerde böyle kolay bir işi evde oturduğunuz yerden yapmak istiyorsanız başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Evlere verilen her işte olduğu gibi bu işte de herhangi bir tecrübe aranmamaktadır. Daha önce bu işi yapsanız da yapmasınız da başvuruda bulunabilirsiniz.

Başvuru için yorum kısmına başvuruda sizin için hazırlanan soruların cevaplarını yazıp yollamanız gerekmektedir. Yorum yapmanız için gerekenler şuanlardır;

Puan: 5 yıldız seçiniz
Ad Soyad: Adınızı ve Soyadınızı yazınız
E-mail: Aktif olarak kullandığını e-posta adresinizi yazınız
Yorum kısmına da;
Yaşadığınız il/ilçe:
Yaşınız:
Kaç kişi çalışacaksınız:

Yorumlarınıza 5 yıldız vererek devam etmeniz gerekmektedir. Aksi halde eksik veya yıldız vermeden yapılan yorumlar başvuru için değerlendirmeye alınmayacaktır. Bu yüzden bu ayrıntıya dikkat etmelisiniz. Kişisel bilgileriniz için yazdığınız e-posta adresinizin aktif olarak kullandığınız e-mail adresiniz olmasına dikkat ediniz. Çünkü sizinle iletişim mail üzerinden yapılacaktır. Aktif bir mail adresi yazmadığınız durumda size ulaşılamaz ve başvurunuz geçersiz sayılmaktadır. Sizden istenilen bilgiler dışında başka bir bilginizi lütfen paylaşmayın. Herkese açık bir başvuru olduğu için özellikle cep telefonunuzu kendi kişisel güvenliğiniz için paylaşmamanız gerekmektedir. Başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde firma yetkilileri sizinle mail üzerinden iletişime geçtikleri zaman cep telefon numaranızı firma ile paylaşabilirsiniz.

Kaç kişi çalışacaksınız sorusu başvurunuzu olumlu ya da olumsuz etkileyecek bir soru değildir. Bu soru sadece illerde ki yoğunluğu fark edebilmek için sorulmuştur. Ayrıca yaşadığınız il kısmı da bu işi alıp almayacağınızı etkileyen bir durum değildir. Her ile bu iş verilmektedir. Burada ki sorunun amacı yine illerde ki bu iş için yoğunluğu tespit etmektir.

Sizlerde bu işi ben de yaparım diyorsanız, ayda 2000 TL kazanmak istiyorsanız, yukarıda yazdıklarımızı anlayıp kabul ediyorsanız, yorum kısmına yukarıda sorulan başvuru bilgilerinizi yazıp yollayabilirsiniz.