Evde Hediyelik Eşya Paketleme İşi

Evde Hediyelik Eşya Paketleme İşi

17 Haziran 2020 23 Yazar: admin

Evlere verilen tüm paketleme işlerinde olduğu gibi evde hediyelik eşya paketleme işi de büyük ilgi görmektedir. Çünkü insanlar artık yol ve trafik sıkıntısı çekmeden, işe gitmeden para kazanmanın nasıl güzel bir avantaj olduklarını fark etmişlerdir. Firmalar da paketleme işlerini evlere vererek aslında daha uygun fiyata işlerini halletmiş oluyorlar. Bu şekilde firmada daha az ücrete işini yaptırırken evde olanlarda bu dönemde iyi kazanç elde edebildiler. Sizler de evde hediyelik eşya paketleme işi yaparak aylık 3000 TL kazanabilirsiniz.

Evde hediyelik eşya paketleme işi sayesinde evde oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz. Güne istediğiniz saatte başlayıp, alarm sesiyle güne başlamadan kahvaltınızı yapıp, çayınızı, kahvenizi içip evinizde yapılması gereken işlerinizi halledip sonrasında evde hediyelik eşya paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz. Evde televizyon izleyerek bir yandan hediyelik eşya paketleme işi yaparak aylık 3000 TL kazanabilirsiniz.

Evde hediyelik eşya paketleme işi hemen hemen herkesin kolayca yapabileceği biri iştir. Belirli birkaç kritere dikkat etmeniz durumunda aylık net bir kazanç elde etmeniz mümkündür.

Bizler evde iş imkanı ailesi olarak sayfamızda ilanı paylaşmadan önce firma hakkında araştırma yapıp, güvenirliğinden emin olduğumuz ilanları sizlerle paylaşıyoruz. Sizler de acaba güvenilir bir firma mı diye sorgulamanıza gerek yoktur. Zaten başvurunuzun olumlu sonuçlanmasının ardından firma yetkilileri sizinle iletişime geçtiklerinde sizler de sonrasında firma hakkında araştırma yapıp güvenirliklerini görebilirsiniz. Ayrıca firmalar ödemelerinizi de haftalık olarak yaptığı için firmaların güvenilir olduklarını anlayabilirsiniz.

Evde hediyelik eşya paketleme işinde firma çalışanları her Cuma günü paketleri sizden teslim almaya gelmektedirler. Firma çalışanları paketleri sizden teslim alırken paketleri sayarak kontrol etmektedirler. Paketleri teslim alan firma çalışanları yaptığınız paketlerin ücretini anında ödemektedir.

Evde hediyelik eşya paketleme işinde düzenli ve temiz çalışarak aylık 3000 TL kazanabilirsiniz. Bu işi ailenizle, arkadaşlarınızla birlikte yaparsanız kazancınız daha da artacaktır. Eğer çevreniz genişse daha fazla iş alıp çevrenizdeki akrabalarınıza, komşularınıza da iş yaptırıp komisyon alarak çalışmadan da kazancınızı istediğiniz şekilde arttırabilirsiniz. Hatta bir süre sonra çevreniz aşırı genişlerse sizler hiç yapmadan sadece yaptırarak da kazancınızı arttırabilirsiniz.

Evde hediyelik eşya paketleme işi nedir? Evde hediyelik eşya paketleme işi nasıl yapılır? Evde hediyelik eşya paketleme işi ile ne kadar kazanılır? Evde hediyelik eşya paketleme işine başvuru yapılır? vb merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevabı yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Hediyelik Eşya Paketleme İşi Nedir?

Evde hediyelik eşya paketleme işi oldukça kolay ve pratik yapılan bir iştir. Bu iş için sizden herhangi bir bilgi veya güç istenmez. Sizler de evde hediyelik eşya paketleme işi aylık 3000 TL kazanabilirsiniz.

Evde hediyelik eşya paketleme işinde sizlere hediyelik eşyalar ve paketler hazır olarak verilmektedir. Sizden istenen tek şey bu ikisini bir araya getirmektir. Paketlerin içine aynı model hediyelik eşyadan 10’ar adet yerleştirmeniz istenmektedir.

Evlere verilen tüm işlerde olduğu gibi evde hediyelik eşya paketleme işi yaparken dikkat etmeniz gereken 3 durum söz konusudur. Bunlardan ilki temiz çalışmanızdır. Temiz çalışmak evlere verilen tüm işlerde dikkat etmeniz gereken durumların en başında gelmektedir. Kirlenmiş, yıpranmış, buruşmuş paketlemelerin ücreti tarafınıza ödenmemektedir ki zaten başvurunuzun olumlu sonuçlanmasının ardından firma bu konu hakkında sizi bilgilendirecek ve sizler de bunu kabul ederek işe başlamış olacaksınız. Bu yüzden temiz çalışırsanız hem kazancınız artar hem de firma sizinle çalışmaya sürekli devam eder.

Evde hediyelik eşya paketleme işinde dikkat etmeniz gereken ikinci durum doğru çalışmaktır. Sizden istenilen paketlerin içine 10’ar aynı model hediyelik eşya yerleştirmenizdir. Paketlerin içine eksik ya da fazla hediyelik eşya koymanız durumunda bu paketlemenin ücreti tarafınıza ödenmemektedir. Bütün bunlara dikkat ederek paketleme yapmanız gerekmektedir. Bu şekilde hem alacağınız ücret için hem de işin devamı için doğru şekilde hediyelik eşya paketleme yapmaya özen göstermeniz gerekmektedir.

Evde hediyelik eşya paketleme işinde dikkat etmeniz gereken üçüncü durum ise hızınızdır. Bildiğiniz gibi sabit bir ücretiniz bulunmamakta ve sizler ne kadar hızlı çalışırsanız kazancınız da o kadar çok olmaktadır. Daha öncede söylediğimiz gibi bu işi çevrenizdekilere de yaptırarak hızınızı ve kazancınızı arttırabilirsiniz. Hatta bir süre sonra çevrenizi genişletip siz hiç iş yapmadan sadece yaptırıp da para kazanabilirsiniz.

Sizler de yukarıda belirttiğimiz bu üç kritere dikkat ederek evde hediyelik eşya paketleme işi yapabilirsiniz. Bu sayede aylık 3000 TL ve hatta daha fazlasını kazanabilirsiniz. Evde hediyelik eşya paketleme işine başvuru için aşağıdaki başvuru bilgilerine yorum kısmına yazıp yollamanız gerekmektedir.

Evde Hediyelik Eşya Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde hediyelik eşya paketleme işi kolay ve pratik yapılan bir iştir. Yukarıda saydığımız 3 temel kurala dikkat ederek ayda 3000 TL kazanabilirsiniz.

Evde hediyelik eşya paketleme işinde size verilecek malzemeler hediyelik eşyalar, paketler ve kolidir. Sizden istenilen paketlerin içine 10’ar hediyelik eşya yerleştirmenizdir.

Hediyelik eşya paketleme işinde başvurularınızın olumlu sonuçlanması halinde firma çalışanları sizinle iletişime geçerek paketlemeyi nasıl yapmanız gerektiği ayrıntılı olarak anlatılacak. Anlamadığınız yerlerde videolu anlatım ile anlamanız sağlanacaktır.

Evde hediyelik eşya paketleme işinde firma çalışanları her hafta Cuma günü gelip sizden paketleri teslim almaktadır. Firma çalışanları paketleri sizden teslim alırken yaptığınız paketleri kontrol etmekte ve saymaktadır. Yaptığınız paketleri koliye yerleştirmeniz gerekmektedir. Firma çalışanları sizden paketleri koli le teslim almakta ve işe devamınız için size boş bir koli de vermektedir.

Sizler de aylık 3000 TL kazanarak evde hediyelik eşya paketleme işi yapabilirsiniz. Evde hediyelik eşya paketleme işine başvuru için gerekli tüm ayrıntılar yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Hediyelik Eşya Paketleme İşi Kimler İçin Uygun?

Evde hediyelik eşya paketleme işi için herhangi bir güç ve ekstra bilgi gerekmemektedir. Sizden istenilen paketlerin içine 10’ar adet hediyelik eşya doğru sayıp koymanızdır.

Evde hediyelik eşya paketleme işini ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları, ek iş arayanlar, öğrenciler, işsizler ve hatta emekliler de bu işi kolayca yapabilirler. Kısacası 18 yaşından büyük herkes bu işi yapabilmektedir.

Evde hediyelik eşya paketleme işine başvuru için gerekli bilgiler de yaşınız da sorulmaktadır. Yukarıda da söylediğimiz gibi 18 yaşından büyük herkese bu iş verildiği için bu soru aslında önemli değildir. Evde hediyelik eşya paketleme işi başvurusunda yaşınızın da sorulmasının amacı sadece sizin hakkınızda bilgi sahibi olabilmektir. Her yaş grubu bu işe başvuru yapabilir.

Sizler de evde hediyelik eşya paketleme işi yapmak istiyorsanız başvuru için gerekli bilgileri başvuru kısmına yazıp yollamanız gerekmektedir.

Evde Hediyelik Eşya Paketleme İşi Hangi İllerde Yapılır?

Evde hediyelik eşya paketleme işinin hangi illere verildiği aslında önemli bir konu değildir. Çünkü kargonun ulaşım sağladığı her ile ve her ilçeye evde hediyelik eşya paketleme işi verilmektedir.

Evde hediyelik eşya paketleme işi 4 ile verilmektedir ve bu 4 il işte şöyledir; İstanbul, İzmir, Balıkesir ve Eskişehir’dir. Bu illerin dışında yaşayanlarda başvuru yapabilirler. Kargonun ulaşım sağladığı her yere iş verilmektedir. Ayrıca bu illere komşu olan illere kargo ile değil direk firma çalışanları gelmektedir.

Evde hediyelik eşya paketleme firma çalışanları her Cuma gelip sizden yaptığınız paketlemeleri teslim almaktadır. Yaptığınız paketleri sayarak ve kontrol ederek teslim alan firma çalışanları ödemenizi de anında yapmaktadır. Bu illerin dışında yaşayanlar için kargo sizden paketlemeleri koliyle teslim almaktadır. Ağız kısımları kapalı olacak şekilde kolileri kargo çalışanlarına teslim etmeniz gerekmektedir. Kargo çalışanları kargonuzu firma yetkililerine Pazartesi günü ulaştırmaktadır.

Evde hediyelik eşya paketleme işine başvuru için gerekli bilgilerde yaşadığınız il ve ilçe sorulmaktadır. Ancak dediğimiz gibi kargonun ulaşım sağladığı her il ve ilçeye iş verildiğinden yaşadığınız il ve ilçe kısmı başvurunuzu olumlu ya da olumsuz etkilememektedir. Bunun sorulmasının tek sebebi illerdeki yoğunluğu fark etmektir. Firma yetkilileri yoğunluk yaşanan illere yeni şube açmak istediğinden bu soruyu sormaktadır.

Sizler de aylık 3000 TL kazanabileceğiniz evde hediyelik eşya paketleme işine başvuru için tüm ayrıntılar yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Hediyelik Eşya Paketleme İşi ile Ne Kadar Kazanılır?

Evlere verilen tüm işlerde bildiğiniz gibi sabit bir aylık ücret bulunmamakta ve paketleme başına ücret almaktasınız. Bu yüzden bu işten kazanacağınız ücret tamamen sizin çalışma hızınıza ve yaptığınız işe bağlıdır.

Evde hediyelik eşya paketleme işinde yaptığınız paketleme başına 0,40 kuruş verilmektedir. Sizler bir günde ortalama 270 adet hediyelik eşya paketleme işi yaparsanız günlük 108 TL kazanırsınız. Bu şekilde düzenli çalışarak haftalık 756 TL ve aylık 3000 TL kazanabilirsiniz. Eğer sizler daha çok adette hediyelik eşya paketleme işi yaparsanız, kalabalık çalışırsanız ya da işi etrafınızdakilere yaptırıp komisyon alırsanız kazancınız daha çok artmaktadır.

Firma çalışanları Cuma günleri gelip sizden paketleri teslim aldıklarında yaptığınız paketlemelerin ücretini anında ödemektedir. Ödeme konusunda bir sıkıntı yaşamayacağınızı önceden sizlere söylemek isteriz.

Sizlerde aylık 3000 TL ve daha fazlasını kazanmak istiyorsanız evde hediyelik eşya paketleme işine başvuru yapabilirsiniz.

Evde Hediyelik Eşya Paketleme İşi Başvurusu

Evde hediyelik eşya paketleme işi için başvuru dışında kalan tüm bilgileri yukarıda sizlerle paylaştık. Sizler yukarıda belirttiğimiz şartları kabul ediyor, bu işi ben de yaparım diyorsanız başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz. Sizler de aylık 3000 TL kazanabileceğiniz evde hediyelik eşya paketleme işine başvuru için başvuru bilgilerini yorum kısmına yazıp yollamanız gerekmektedir.

Evde hediyelik eşya paketleme işine başvuru için cevaplamanız gereken bilgiler işte şöyledir;

Puan: 5 yıldız seçiniz
Ad Soyad: Adınızı ve soyadınızı yazınız

E-mail: Aktif olarak kullandığınız e-mail adresinizi yazınız
Yorum kısmına da
Yaşadığınız il/ilçe:
Yaşınız:
Kaç kişi çalışacaksınız:

Başvurularınızı yollamadan yazıya 5 yıldız vermeniz gerekmektedir. 5 yıldız verilmeden yapılan yorumlar değerlendirilmeye alınmayacaktır. Bu yüzden bu kısmı atlamamanız gerekmektedir.

Evde hediyelik eşya paketleme işine başvuru için istenen bilgiler yaşadığınız il, ilçe, yaşınız ve kaç kişi çalışacaksınızdır. Bu bilgilerin dışında telefon numaranız gibi özel bilgilerinizi paylaşmayınız. Çünkü bu başvuru herkese açık bir başvuru olduğu için telefon numaranız gibi kişisel güvenliğinizi tehlikeye atacak bilgileri paylaşmayınız.

Başvuru için istenen bilgiler de kaç kişi çalışacaksınız sorusu yer almaktadır. Bu soruya vereceğiniz cevap başvurunuzu olumlu ya da olumsuz etkilememektedir. Bu sorunun sorulma amacı illerdeki bu iş için yoğunluğu fark etmektir.   

Başvurunuzun olumlu sonuçlanmasının ardından firma çalışanları sizinle mail adresiniz üzerinden iletişime geçmektedir. Bu yüzden güncel bir mail adresinizi yazmanız gerekmektedir. Firma çalışanları mail adresiniz üzerinden sizinle iletişime geçtiklerinde telefon numaranızı paylaşabilirsiniz.

Sizler de aylık 3000 TL kazanmak istiyorsanız evde hediyelik eşya paketleme işine başvuru yapabilirsiniz. Başvuru için gerekli bilgileri yorum kısmına yazarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.