Evde Havlu Paketleme İşi

Evde Havlu Paketleme İşi

16 Mayıs 2020 1 Yazar: admin

Havluları günlük hayatımızda çok yerde kullanıyoruz. Banyoda, mutfakta birçok yerde kurulama amaçlı kullanıyoruz. Kullandığımız havlular bir süre sonra eskiyor, inceliyor, yırtılıyor ya da çok yıkanmaktan artık sertleşip o eski yumuşak halini kaybediyor. Bu yüzden de aslında havlu üretimi hiç azalmıyor. Havlu üreten firmalar satış fiyatını daha uygunda tutmak için paketleme işini evlere vermektedir. Bu sayede havlu satış fiyatı normal bir seviyede kalırken evde kalan insanlar da bu işin paketlemesini yaparak para kazanabilmektedirler. Sizler de evde havlu paketleme işi yaparak ayda 2500 TL kazanabilirsiniz.  

Ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları evden iş yaparak düzenli para kazanabilmektedir. Ayrıca tabiki de sadece ev hanımları değil işsizler, ek iş arayanlar, harçlığını çıkarmak isteyen öğrenciler ve kadın erkek fark etmeden herkes bu işi kolayca yapabilir. Havlu ve paketler sizlere hazır olarak verilmekte ve sizden sadece paketlerin içerisine 5 tane havluyu size gösterilen şekilde koymanız istenmektedir. Kolayca yapacağınız bu iş sayesinde sizde ayda 2500 TL kazanabilirsiniz. Evde havlu paketleme işini eşinizle, ailenizle birlikte çalışarak kazancınızı iki üç kat arttırabilirsiniz. Eğer çevreniz genişse daha fazla iş alıp çevrenizdekilere de iş yaptırıp komisyon alarak kazancınızı daha da arttırabilirsiniz.

Evde iş yapmanın birçok avantajı bulunmaktadır ve bunlardan biri de eviniz de televizyon karşısında kahvenizi, çayınızı içerken bir yandan da havlu paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz. Ayrıca güne istediğiniz saatte başlayıp, kahvaltınızı yapıp, kahvenizi, çayınızı içip sonrasında istediğiniz vakitte çalışmaya başlayabilirsiniz. Yorulduğunuzda ya da sıkıldığınızda ara verip dinlenebilir ve sonrasında tekrar istediğiniz zaman çalışmaya devam edebilirsiniz. Evinizde günlük hayatınıza devam ederken boşta kalan vakitlerinizde para kazanmak istiyorsanız sizlerde evde havlu paketleme işine başvuru yapabilirsiniz.

Evde havlu paketleme işinde firma çalışanları her Cuma gelip paketleri sizden sayarak ve kontrol ederek teslim almaktadır. Yaptığınız paketin ödemesi anında nakit olarak yapılmaktadır. Ödemelerin haftalık düzenli yapılması 1 ay sonra paramı alabilecek miyim endişesi de yaratmamaktadır. Firma çalışanları yaptığınız işte memnun kalırlarsa size tekrar iş vermektedir.

Sayfamızda ilanları paylaşmadan önce güvenilir olup olmadıklarını araştırıyoruz. Güvenilir olduğundan emin olduğumuz ilanları sayfamızda paylaşıyoruz. Ayrıca yukarıda da dediğimiz ödemeleriniz haftalık yapılmakta ve bu sebepten acaba ay sonunda para mı alabilecek miyim diye düşünmenize gerek yoktur.

Evde havlu paketleme işi nedir? Evde havlu paketleme işi nasıl yapılır? Evde havlu paketleme işi ile ne kadar kazanılır? Evde havlu paketleme işine başvuru nasıl yapılır? vb. merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevabı yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Havlu Paketleme İşi Nedir?

Evde paketleme yaparak para kazanabileceğiniz birçok iş bulunmaktadır. Bunlardan biri de evde havlu paketleme işidir. Satışı her zaman devam havluların hiçbir dönemde tüketimi azalmamıştır. Kullanımı çeşitli yerlerde olduğu için geniş bir alana yayılmıştır.

Evde havlu paketleme işinde sizden istenilen oldukça basittir. Havluları paketlere 5’er adet yerleştirmeniz istenmektedir. Tabi bunu yaparken dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır. Bunlardan ilki temiz çalışmaktır. Havluları paketlere yerleştirirken hem paketlerde hem de havlularda kirlenme, buruşma veya yırtılma olmaması gerekir. Temiz yapmadığınız paketlerin ücreti tarafınıza ödenmemektedir. Ayrıca firma bu şekilde kirli iş çıkarmanızdan ötürü sizin özensiz çalıştığınızı düşünüp size bir daha iş vermeyebilir. Bu yüzden hem alacağınız ücret için hem de işin devamı için temiz çalışmaya özen göstermeniz gerekmektedir.

Evde havlu paketleme işinde dikkat edilmesi gereken diğer durum ise hızınızdır. Bildiğiniz gibi evlere verilen işlerde sabit bir aylık ücret bulunmamaktadır. Paketleme başına ücret almaktasınız ve bu yüzden ne kadar hızlı çalışıp ne kadar çok havlu paketleme yaparsanız kazancınızda o kadar çok olmaktadır. Ayrıca yukarıda da dediğimiz gibi bu işi ailenizle, eşinizle yaparak kazancınızı arttırabilirsiniz. Hatta çevreniz genişse ve çevrenizdekilere de yaptırıp komisyon alarak kazancınızı iki üç katına çıkarabilirsiniz.

Evde havlu paketleme işinde dikkat etmeniz gereken son durum doğru çalışmaktır. Sizden 5’er adet havluyu paketlere yerleştirmeniz istenmektedir. Paketlere eksik ya da fazla havlu koymanız durumunda firma bu paketlemenin ücretini ödememektedir. Ayrıca bu tür bir çalışma sonrasında firma bir daha siz iş vermeyebilir. Bu yüzden doğru iş yapmaya özen göstermeniz gerekmektedir.

Evde havlu paketleme işi ile aylık 2500 TL kazanmak istiyorsanız aşağıda başvuru için gerekli bilgileri yorum kısmına yazıp yollamanız gerekmektedir.  

Evde Havlu Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde havlu paketleme işi oldukça kolay ve pratik yapılan bir iştir. Evde havlu paketleme işinde size teslim edilecek malzemeler; havlu, paket ve kolidir. Havluları paketlere 5’er adet yerleştirip ağız kısımlarını kapatmanız gerekmektedir. Ardından paketleri kolilere yerleştirmelisiniz. Paketleri sizden teslim almaya gelen firma çalışanları koli ile birlikte teslim almaktadır. Size boş bir kolide vermektedir. Yaptığınız paketlemeleri yine koliye koyarak devam etmeniz gerekmektedir.

Evde havlu paketleme işinin nasıl yapılacağına dair ayrıntıları firma çalışanları başvurunuzun olumlu sonuçlanması size anlatacaktır. Bizlerde öncesinde iş hakkında fikrinizin olması için sizleri bilgilendiriyoruz.

Sizler için firma hakkında araştırma yapıp ilanları ondan sonra sayfamızda paylaşıyoruz. Bu yüzden firmanın güvenirliğini sorgulamanıza gerek yoktur. Zaten firma sizle iletişime geçtiklerinde onlar hakkında araştırma yapıp güvenilir olup olmadıklarını sizlerde görebilirsiniz. Ayrıca yukarıda da belirttiğimiz gibi her Cuma firma çalışanları gelip sizden paketleri teslim alacaklar ve ödemenizde anında yapılmaktadır.

Sizler evde havlu paketleme işi ile ayda 2500 TL kazanabilirsiniz. Başvuru için gerekli bilgileri yorum kısmına yazarak başvuruda bulunabilirsiniz. Firma çalışanları yorum kısmından başvuruları değerlendirip en kısa sürede sizinle iletişime geçeceklerdir.

Evde Havlu Paketleme İşi Kimler İçin Uygun?

Evde havlu paketleme işi 18 yaşından büyük herkesin kolayca yapabileceği bir iştir. Zaten işi yaparken herhangi bir güce veya ekstra bir şey yapmanıza gerek yoktur.

Ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyenler, işsizler, ek iş arayanlar ve öğrencilerin kolayca yapabileceği evde havlu paketleme işi ile ayda 2500 TL kazanabilirsiniz.

Evde havlu paketleme işinde kalabalık çalışırsanız kazancınızın fazla olmaktadır. Sizlerde evde ailenizle, eşinizle bu işi kolayca yaparak daha fazla kazanabilirsiniz. Hiçbir güç gerekmeden yapılan bu işi emekliler bile kolayca yapabilir. Evinizde oturduğunuz yerden çayınızı kahvenizi içerken bir yandan da evde havlu paketleme işi yapabilirsiniz. Evde havlu paketleme işinde temiz ve düzenli çalışarak işin devamlılığını sağlayabilirsiniz.

Evde havlu paketleme işini nasıl yapmanız gerektiğine dair ayrıntıları yukarıda sizinle paylaşmıştık. Size verilen paketlerin içine havluları yerleştirip ağız kısmını kapatmanız gerekmektedir.

Başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde firma çalışanları sizinle görüşerek paketlemeyi nasıl yapmanız gerektiğini ayrıntılı olarak anlatacaklar. Başvuru için gerekli bilgilerde yaşınız da sorulmaktadır. Bu iş her yaş gurubuna verildiğinden aslında yaşınız bu iş için önemli değildir. Sadece firma yetkilileri sizin hakkınızda bilgi sahibi olabilmek için sorulmuş bir sorudur. Yukarıda da dediğimiz gibi 18 yaşından büyük herkes evde havlu paketleme işine başvuruda bulunabilir.

Evde Havlu Paketleme İşi Hangi İllerde Yapılır?

Evde havlu paketleme işinin 5 ilde şubesi bulunmaktadır. Ancak aslında evde havlu paketleme işlerinin hangi illerde yapıldığı önemli değildir. Çünkü kargonun ulaşım sağladığı her ile havlu paketleme işi verilmektedir. Bu firmaların illerinizde yer alması sadece size ulaşımı kolaylaştırmaktadır.

Evde havlu paketleme işinin şubesinin yer aldığı 5 il şöyledir; İstanbul, İzmir, Ankara, Eskişehir ve Balıkesir’dir. Yukarıda da dediğimiz gibi farklı illerde olsanız bile bu işe başvuruda bulunabilirsiniz.

Aşağıda başvuru için gerekli bilgiler de yaşadığınız il sorusu yer almaktadır. Bu soru sadece illerde ki yoğunluğu hesaplayabilmek için sorulmuştur. Dediğimiz gibi evde havlu paketleme işi her ile verilmektedir. Firma yoğunluk olan illere de şube açmaktadır ve bunun tespiti için yaşadığınız il sorusu sorulmuştur.

Sizlerde aylık 2500TL ve hatta daha fazlasını kazanabileceğiniz evde havlu paketleme işine başvuru da bulunabilirsiniz. Aşağıda başvuru için gerekli bilgileri yorum kısmına yazıp yollamanız gerekmektedir.   

Evde Havlu Paketleme İşi ile Ne Kadar Kazanılır?

Evde havlu paketleme işinde aylık sabit bir ücret bulunmamaktadır. Paketleme başına ücret alırsınız. Bu yüzden ne kadar çok paketleme yaparsanız kazancınızda o kadar çok olmaktadır.

Evde havlu paketleme işinde paketlerin içine 5’er adet havlu yerleştirmeniz gerekmektedir ve firma paketleme başına 0,35 kuruş vermektedir. Sizler günlük 250 adet havlu paketleme yaparsanız günlük 87,5 TL, haftalık 612,5 TL ve aylık 2500 TL kazanabilirsiniz. Evde havlu paketleme işini eşinizle, ailenizle yaparsanız kazancınız daha da artacaktır.

Her Cuma firma çalışanları paketleri sizden teslim almaya gelmektedir. Paketleri sizden sayarak ve kontrol ederek teslim alan firma çalışanları ödemenizi de anında yapmaktadır.

Evde Havlu Paketleme İşi Başvurusu

Evde havlu paketleme işine dair ayrıntıları yukarıda sizinle paylaştık. Şimdi de havlu paketleme işine başvuruyu nasıl yapacağınıza dair ayrıntıları paylaşacağız. Aşağıda başvuru için gerekli bilgileri yorum kısmına yazıp doldurmanız gerekmektedir. Yolladığınız yorumları değerlendirmeye alan firma yetkilileri olumlu başvuru sonrasında sizinle iletişime geçeceklerdir. Başvuru için gerekli bilgiler şöyledir;

Puan: 5 yıldız seçiniz
Ad Soyad: Adınızı ve Soyadınızı yazınız
Email: Aktif olarak kullandığınız e-posta adresinizi yazınız
Yorum kısmına da;
Yaşadığınız il/ilçe:
Yaşınız:
Kaç kişi çalışacaksınız:

Evde havlu paketleme işine başvuru için öncelikle yorumlarınızı yollamadan önce yazıya 5 yıldız vermeniz gerekmektedir. 5 yıldız vermeden yapılan başvurular firma yetkilileri tarafından değerlendirmeye alınmamaktadır.

Başvuru için sizden istenilen bilgiler dışında başka bir bilgi paylaşmamanız gerekmektedir. Firma sizden mail adresinizi istemektedir. Sizinle ilk iletişimi mail adresi üzerinden yapacağı için güncel kullandığınız bir mail adresinizi yazmanız gerekmektedir. Herkese açık bir başvuru olduğu için telefon numaranızı yazmamanız gerekmektedir. Firma çalışanları size maille dönüş yaptıklarında zaten telefon numaranızı isteyeceklerdir. Bu aşamada gerekli bilgileri firma çalışanları ile paylaşabilirsiniz.

Sizde ayda 2500 TL kazanmak istiyorsanız evde havlu paketleme işine başvuruda bulunabilirsiniz.