Evde Galoş Paketleme İşi

Evde Galoş Paketleme İşi

2 Mart 2020 3 Yazar: admin

Daha fazla para kazanmak ve giderlerinizi rahatla karşılamak isteyenler için yine yepyeni bir iş ile karşınızdayız. Evde galoş paketleme işi ile aylık 2000 TL kazanabilirsiniz. Ayrıca kadın erkek fark etmeden herkes bu işi kolayca yapabilir. Ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyenler, ek iş arayanlar, üniversitede okuyan öğrenciler ve her yaş grubu evde galoş paketleme işi ile para kazanabilir. Evde galoş paketleme işi nedir? Evde galoş paketleme işi nasıl yapılır? Evde galoş paketleme işi ücreti ne kadardır? Vb. merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde galoş paketleme işi sayesinde evinizde bir yandan televizyon izleyip, bir yandan çay içerken rahatça yapabileceğiniz bir iştir. Bu iş sayesinde aylık 2000 TL para kazanabilirsiniz. Hatta bu işi eşiniz veya ailenin diğer fertleriyle birlikte yaparak da kazancınızı iki katına çıkarabilirsiniz.

Üniversitede öğrenciyseniz bu işi yaparak harçlığınızı çıkarabilir ve öğrenim süresince parasız kalmadan rahatça yasabilirsiniz. Hatta bu işte kendinizi ilerletip ve çevre edinirseniz aldığınız işi başkalarına yaptırıp üzerinde komisyon kazanabilirsiniz. Bu sayede iş yapmadan da para kazanabilirsiniz.

Evde galoş paketleme işinde herhangi bir iplik, toz bulunmadığı ve işi yaparken etraf kirlenmediği için rahatlıkla bu işi yapabilirsiniz. Hatta ev hanımları böyle temiz işleri daha çok tercih etmektedir. Evde galoş paketleme işinde sizden istenen belirli sayıdaki galoşları tek bir tane galoşun içine geçirip sonrasında da lastik geçirmenizdir. Oldukça kolay olan bu işte pratiklik kazandığınız takdirde günlük 200-300 adet galoş paketleme işi yapabilirsiniz.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu işi sadece tek başınıza değil bir ekip ile de yapabilirsiniz. Bu sayede kazancınızı arttırabilir ve elinize daha çok para geçebilir.

Evde galoş paketleme işinde ürünlerin teslimi ve ödemesi cuma günleri yapılmaktadır. Her Cuma firma çalışanlarından görevli arkadaşlar ürünlerinizi sayarak ve dikkat ederek teslim alıyorlar ve ardından yaptığınız iş kadar ödemeniz tarafınıza yapılmaktadır. Bu sayede içeride ödemeniz kalmıyor ve hatta acaba ay sonunda paramı alabilir miyim diye düşünmenize gerek kalmamaktadır. Evde galoş paketleme işi ve tüm ayrıntılar yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Galoş Paketleme İşi Nedir?

Evde galoş paketleme işi adından da anlaşılacağı gibi galoşların birlikte paketlenme işidir. Oldukça kolay yapılan bu işte pratiklik kazandığınız zaman daha hızlı ve daha çok iş çıkarabilirsiniz. Unutmayın bu işte sabit bir ücretiniz bulunmaktadır ne kadar iş yaparsanız o kadar para kazanabilirsiniz. Yırtık, yıpranmış paketlemelerde tarafınıza herhangi bir ödeme yapılamayacaktır. Bunun için temiz çalışmanız gerekmektedir.

Evde galoş paketleme işi ile aylık 2000 TL ve daha fazlasını kazanabilirsiniz. Yapmanız gerekenler oldukça basit sadece biraz hızlı olmanız yeterli olacaktır. Ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyenler, işsizler, ek iş arayanlar, evde oturduğu yerden para kazanmak isteyenler kısaca herkes bu işi yapabilir.

Evlere iş ilanlarını paylaşırken bizler sizler için firmayı araştırıp güvenilir olup olmadıklarını tespit etmeye çalışıyoruz. Güvenilir olmadıklarını düşündüğümüz firmaların ilanlarını sizlerle zaten paylaşmıyoruz. Bu yüzden gönül rahatlığıyla işlere başvuru yapabilirsiniz. Aşağıda evde galoş paketleme işine nasıl başvuru yapacağınızı detaylı olarak anlattık.

Evde galoş paketleme işi için önemli birkaç kriter bulunmaktadır. Bunlardan ilki temiz çalışmaktır. Daha öncede bahsettiğimiz gibi yıpranmış, yırtılmış, buruşturulmuş paketlemeler için ödeme yapılmamaktadır. Ayrıca bu şekilde çalışmanız sizin için olumsuz sonuçlar doğurabilir ve bir daha size iş verilmeyebilir. Bu yüzden yapacağınız işte temiz ve titiz olmanız gerekmektedir. Firma tarafından size belirtilen adette galoşu paketlere koyup lastik geçirme işlemi yapmanız gerekmektedir.

Evde galoş paketleme işinde ikinci önemli kriterde doğru paketlemedir. Eksik sayıda paket yaptığınız anlaşılırsa firma ödemesini gerçekleştirmez. Ayrıca böyle bir durum olursa firma bir daha size işte vermez. Bu yüzden dikkatli olarak işi yapıp doğru saymanız gerekmektedir. Sayım için kendinizi pratik yollar bulabilirsiniz. Bazı firmalar 50 adet paketleme yaptırırken bazı firmalar 100 adet paketleme yaptırmaktadır. Ücretlerde tabi buna göre değişmektedir.

Evde galoş paketleme işinde önemli olan son kriter hızdır. Ne kadar hızlı olursanız o kadar çok iş yapıp o kadar çok para kazanabilirsiniz. Ama unutmayın hızlı olayım derken eksik ve temiz olmayan paketlemeler yapmayınız. Bu tür paketlemelerde tarafınıza ücret ödenmeyeceğini başta anlaşarak başlıyorsunuz.

Evde Galoş Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde galoş paketleme işi rahatça yapabileceğiniz temiz bir iştir. Paketleme işinin nasıl yapılacağını merak ediyorsanız eğer yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Aşağıda yorum kısmına galoş paketleme işi için başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz olumlu sonuçlanması halinde firma yetkilileri tarafınıza dönüş yaparak iş ile ilgili ayrıntıları sizinle paylaşacaklardır. Bizlerde öncesinde biraz fikrinizin olması için sizlere bu işin nasıl yapıldığını açıklayacağız.

Evde galoş paketleme işinde size belirli miktarda galoşu tek bir galoş içine koyarak lastik geçirmeniz istenmektedir. Gördüğünüz gibi iş oldukça kolay ve temiz bir iştir. Bazı firmalar paketleme için 50 adet, bazıları ise 100 adet tercih etmektedirler. Bu firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Bunlara ek olarak bazı firmalar bu paketleri bir daha 3’erli 5’erli paketlere koydurmaktadır. Tabi ki bunların olduğu durumlarda ücrette farklı olmaktadır.

Aylık 2000 TL kazanabileceğiniz hatta daha hızlı ve ekiple çalışırsanız kazancınızı arttırabileceğiniz evde galoş paketleme işine sizlerde başvuru yapabilirsiniz. Her ilden başvuru kabul edilmektedir. Firma sizin başvuru yaptığınız illerde olmasa bile kargolar artık günümüzde her ile ulaşım sağlamaktadırlar. Bu sayede bulunduğunuz ilden kargo yoluyla iş alabilir ve ödemeniz banka hesabına yapılmaktadır.

Evde galoş paketleme işinde her Cuma firma çalışanları paketleri sizden almak üzere yola koyulurlar. Aldıkları her paketleri sayan firma görevlileri paketleme başına olan ücreti anında nakit olarak size ödemektedirler. Dilerseniz yeni iş talep edebilir, ya da biraz ara verip sonrasında iş alabilirsiniz. Evde galoş paketleme işi ile aylık 2000 TL ve daha fazlasını kazanabilirsiniz. Unutmayın temiz ve doğru çalıştığınız sürece bu işten sürekli para kazanabilirsiniz.

Evde Galoş Paketleme İşi Kimler İçin Uygun?

Evde galoş paketleme işinin ne olduğunu ve nasıl yapıldığını yukarıda sizlerle paylaştık. Şimdi de bu işin kimler için uygun olduğunu paylaşacağız. Evde galoş paketleme işini bir ekip ile yaparsanız kazancınızı 2-3 katına çıkarabilirsiniz. Bu da aylık 5000-6000 TL kazanç sağladığınız anlamına gelmektedir. Evde eşinizle, annenizle, babanızla, kardeşlerinizle ve hatta komşularınızla bile birlikte çalışabilirsiniz.

Evde galoş paketleme işini ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları, işsizler, ek iş arayanlar, dönemlik iş arayanlar, öğrenciler ve evde boş vakitlerini değerlendirmek isteyenler bu işi yapabilirler. Bu iş için erkek ya da kadın olmanız fark etmemektedir. Daha önce bu işi yapıp yapmadığınızda önemli değildir. Herhangi bir vasıf aranmamaktadır. Bu yüzden sizlerde aşağıya hemen başvuru yapabilirsiniz. Evinizde televizyon izlerken, bir yandan çay içerken bir yandan da paketleme işi yapabilirsiniz.

Evden çalışabileceğiniz bu iş sayesinde yemek ve yol masrafınız bulunmamaktadır. Ayrıca istediğiniz saatte kalkıp istediğiniz saatte işe başlayabilir, sıkılınca ve yorulunca işi bırakabilirsiniz. Tamamen sizin keyfinize göre şekillendirdiğiniz bu işe dilerseniz hemen başvuru yapabilirsiniz.

Sizlerde aylık 2000 TL ve daha fazlasını kazanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey yorum kısmına başvuru için gerekli bilgileri yazmaktır.

Evde Galoş Paketleme İşi Hangi İllerde Yapılmaktadır?

Evde galoş paketleme işi için Türkiye’nin dört bir yanından başvuru da bulunabilirsiniz. Bu iş için firmaların hangi illerde olduğu aslında çok da önemli değildir. Çünkü artık kargolar Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedirler. Firma yetkilileri de bu kargo şirketleri sayesinde sizinle sürekli iletişim halinde olabiliyorlar.

Evde galoş paketleme işi aslen 5 ilde yürütülmektedir. Bu 5 ilde toplamda 11 adet şubesi bulunmaktadır. Bu iller şöyledir; İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Eskişehir’dir. Bu illerde yaşayın ya da yaşamayın fark etmez yine de başvuru yapabilirsiniz.

Aşağıda yorum kısmına başvuru için gerekli bilgileri yazarak evde galoş paketleme işi için başvuru da bulunabilirsiniz.

Evde Galoş Paketleme İşi Ücreti Ne Kadardır?

Evde galoş paketleme işi ile aylık kazanabileceğiniz net bir ücret bulunmaktadır. Paketleme başına ücret alındığından ne kadar çok paketleme o kadar çok para anlamına gelmektedir. Her gün düzenli çalıştığınız sürece aylık kazancınız en az 2000 TL olmaktadır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi eğer kalabalık çalışırsanız bu kazancınızı ikiye hatta üçe katlayabilirsiniz.

Evde galoş paketleme işinde diğer evlere verilen işlerde olduğu gibi paket başına ücretlendirme yapılmaktadır. Paket başına 0,25 krş verilmektedir. Bu aslında ortalama bir fiyattır. Paketlemenin içindeki galoş sayısı arttıkça fiyatta artmaktadır. Ortalama fiyat ile bir hesap yapacak olursak eğer günde 300 adet paketleme yapılırsa günlük 75 TL para kazanacağınız anlamına gelmektedir. Bu şekilde bir haftada ki kazancınız 525 TL olmaktadır. Eğer bir ay çalışırsanız 2100 TL kazanabilirsiniz. Bu hesap sadece 300 adet üzerinden yapılmıştır. Kolay bir iş olduğu için günlük 500 adette paketleme yapabilirsiniz. Bu şekilde çalışırsanız bir aylık kazancınız 3500 TL olmaktadır. Gördüğünüz gibi ne kadar çok paketleme o kadar çok kazanç demektir.

Bu iş ile senelerce evini geçindiren insanlar bulunmaktadır. Hatta bu işte kendini ilerletip kendi işinin patronu olanlar bile var. İnsanlar çevre edindikten sonra ellerindeki işleri başkalarına yaptırarak komisyon kazanmaktadırlar. Hatta bu işte çevresini büyüten insanlar bir süre sonra hiç iş yapmadan sadece komisyon alarak bile evlerini geçindirmektedirler.

Evde Galoş Paketleme İşi Başvurusu

Evde galoş paketleme işine dair nasıl yapıldığını, ne kadar ücret kazanıldığını ayrıntıları ile sizlerle paylaştık. Şimdi geldi bu iş için başvuru yapmaya. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu iş için herhangi bir tecrübe aranmamaktadır. 18 yaş ve üzeri kadın, erkek herkes bu işe başvuru yapabilir. Ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyenler, üniversitede okuyup harçlığını çıkarmak isteyenler, ek iş arayanlar, evde boş vakitlerini değerlendirmek isteyenler bu iş için başvuru yapabilirler. Evde galoş paketleme işi başvurusu için yapmanız gereken tek şey yorum kısmına aşağıda verdiğimiz başvuru için gerekli bilgileri yazıp yollamaktır. Bu bilgiler işte şöyledir;

Puan: 5 yıldız seçiniz
Ad Soyad: Adınızı ve Soyadınızı yazınız
E-mail: Aktif olarak kullandığını e-posta adresinizi yazınız
Yorum kısmına da;
Yaşadığınız il/ilçe:
Yaşınız:
Kaç kişi çalışacaksınız:

Yorumlarınızın onaylanması için 5 yıldız seçeneğini seçmek zorunludur. 5 yıldız seçeneğini seçmediğiniz takdirde başvurunuz direk geçersiz sayılacaktır. Ayrıca bu bilgilerin dışında cep telefonu vb başka bir bilgi paylaşmayınız. Herkese açık bir başvuru olduğu için bilgi güvenliğine önem verilmektedir. Sizden başlangıçta mail adresleriniz istenmektedir. Tarafınıza dönüş mail ile yapılmaktadır. Bu sebepten dolayı aktif ve kullandığınız bir mail adresi yazmanız gerekmektedir. Aksi halde size ulaşılamazsa başvurunuz geçersiz sayılacaktır. Mail ile size dönüş yapıldığında firma yetkilileri ile telefon numaranızı paylaşabilirsiniz.

Yaşadığınız il/ilçe ve kaç kişi çalışacaksınız soruları aslında illerde ki yoğunluğu ölçmek için sorulmaktadır. Her ile iş verilmektedir. İllerdeki yoğunluk tespit edildiği takdirde yeni şubelerde açılabilir. Bu yüzden doğru bilgiler girmeniz gerekmektedir.

Sizlerde ayda en az 2000 TL kazanabilirsiniz. Bende bu işi kolayca yapabilirim, elim hızlıdır diyorsanız yorum kısmına başvuru için gerekli bilgileri bize yollayabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra sık sık mail adreslerinizi kontrol etmeyi unutmayınız.