Evde Fermuar Paketleme İşi

Evde Fermuar Paketleme İşi

11 Temmuz 2020 129 Yazar: admin

Evde fermuar paketleme işi kolay ve pratik yapılan bir iş olmakla birlikte yoğun ilgi görmektedir. İnsanlar artık yol ve trafik sıkıntısı çekmeden para kazanmanın nasıl güzel bir avantaj olduklarını fark ettiklerinden ötürü evlere işlerde talep artmıştır. Firmalar da paketleme işlerini evlere vererek daha uygun fiyata işlerini halletmiş oluyorlar. Bu sayede firmada daha az ücrete işini yaptırırken evde olanlarda iyi kazanç elde edebilirler. Sizler de evde fermuar paketleme işi yaparak aylık 2500 TL kazanabilirsiniz.

Evde fermuar paketleme işi sayesinde evde oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz. Evde fermuar paketleme işi yaparak güne istediğiniz saatte başlayıp, istediğiniz saatte çalışmaya başlayabilirsiniz. Alarm sesiyle güne başlamadan kahvaltınızı yapıp, çayınızı, kahvenizi içip evinizde yapılması gereken işlerinizi halledip sonrasında evde fermuar paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz.

Çocuklu bir ev hanımıysanız ve dışarı çıkamıyorsanız çocuklarınızdan dolayı çalışamadığınızı artık düşünmenize gerek yok. Çünkü sabah çocuklarınızı okula hazırlayıp onlar okuldayken paketleme işi yapıp, çocuklarınız eve geldiğinde onlarla ilgilenebilir ve boş bulduğunuz vakitte çalışmaya devam edebilirsiniz.

Evde televizyon izleyerek bir yandan fermuar paketleme işi yaparak aylık 2500 TL kazanabilirsiniz. Evde fermuar paketleme işi hemen hemen herkesin kolayca yapabileceği biri iştir. Size paketler de fermuarlar da hazır olarak verilmektedir ve bu ikisini birleştirmeniz istenmektedir. Belirli birkaç kritere dikkat etmeniz durumunda aylık net bir kazanç elde etmeniz mümkündür.

Bizler evde iş imkanı ailesi olarak sayfamızda ilanı paylaşmadan önce firma hakkında araştırma yapıp, güvenirliğinden emin olduğumuz ilanları sizlerle paylaşıyoruz. Sizler de acaba güvenilir bir firma mı diye sorgulamanıza gerek yoktur. Zaten başvurunuzun olumlu sonuçlanmasının ardından firma yetkilileri sizinle iletişime geçtiklerinde sizler de sonrasında firma hakkında araştırma yapıp güvenirliklerini görebilirsiniz. Ayrıca firmalar ödemelerinizi de haftalık olarak yaptığı için firmaların güvenilir olduklarını anlayabilirsiniz.

Evde fermuar paketleme işinde firma çalışanları her Cuma günü paketleri sizden teslim almaya gelmektedirler. Firma çalışanları paketleri sizden teslim alırken paketleri sayarak kontrol etmektedirler. Paketleri teslim alan firma çalışanları yaptığınız paketlerin ücretini anında ödemektedir.

Evde fermuar paketleme işinde düzenli, temiz ve doğru çalışarak aylık 2500 TL ve hatta daha fazlasını kazanabilirsiniz. Bu işi ailenizle yaparak ya da çevreniz genişse çevrenizdekilere yaptırıp komisyon alarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Evde fermuar paketleme işi nedir? Evde fermuar paketleme işi nasıl yapılır? Evde fermuar paketleme işi ile ne kadar kazanılır? Evde fermuar paketleme işine başvuru yapılır? vb merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevabı yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Fermuar Paketleme İşi Nedir?

Evde fermuar paketleme işi kolay yapılan bir iş olmakla birlikte herhangi bir güç ve bilgi gerektirmemektedir. Sizler de evde fermuar paketleme işi aylık 2500 TL kazanabilirsiniz.

Evde fermuar paketleme işinde sizlere fermuarlar ve paketler hazır olarak verilmektedir. Sizden istenilen şey paketlerin içine 50’şer adet fermuar yerleştirmeniz istenmektedir. Fermuarların birçok rengi olmaktadır, sizler paketleme yaparken aynı renkteki fermuarları paketlere yerleştirmeniz gerekmektedir.

Evlere verilen tüm işlerde olduğu gibi evde fermuar paketleme işi yaparken de dikkat etmeniz gereken 3 durum söz konusudur. Bunlardan ilki temiz çalışmanızdır. Temiz çalışmak evlere verilen tüm işlerde dikkat etmeniz gereken durumların en başında gelmektedir. Kirlenmiş, yıpranmış, buruşmuş paketlemelerin ücreti tarafınıza ödenmemektedir ki zaten başvurunuzun olumlu sonuçlanmasının ardından firma bu konu hakkında sizi bilgilendirecek ve sizler de bunu kabul ederek işe başlamış olacaksınız. Bu yüzden temiz çalışırsanız hem kazancınız artar hem de firma sizinle çalışmaya sürekli devam eder.

Evde fermuar paketleme işinde dikkat etmeniz gereken ikinci durum doğru çalışmaktır. Evde fermuar paketleme işinde sizden istenilen paketlerin içine 50’şer adet fermuar yerleştirmenizdir. Paketlerin içine eksik ya da fazla fermuar koymanız durumunda bu paketlemenin ücreti tarafınıza ödenmemektedir. Hem alacağınız ücret için hem de işin devamı için doğru şekilde fermuar paketleme yapmaya özen göstermeniz gerekmektedir.

Evde fermuar paketleme işinde dikkat etmeniz gereken üçüncü durum ise hızınızdır. Tüm evlere verilen işlerde olduğu gibi evde fermuar paketleme işinde de sabit bir ücretiniz bulunmamakta ve sizler ne kadar hızlı çalışır ve ne kadar çok iş yaparsanız kazancınız da o kadar çok olmaktadır. Daha öncede söylediğimiz gibi bu işi çevrenizdekilere de yaptırarak hızınızı ve kazancınızı arttırabilirsiniz. Hatta bir süre sonra çevrenizi genişletip siz hiç iş yapmadan sadece yaptırıp da para kazanabilirsiniz.

Sizler de yukarıda belirttiğimiz bu üç kritere dikkat ederek evde fermuar paketleme işi yapabilirsiniz. Evde fermuar paketleme işine başvuru için aşağıdaki başvuru bilgilerine yorum kısmına yazıp yollamanız gerekmektedir.

Evde Fermuar Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde fermuar paketleme işi kolay ve pratik yapılan bir iştir. Yukarıda saydığımız 3 temel kurala dikkat ederek ayda 2500 TL kazanabilirsiniz.

Evde fermuar paketleme işinde size verilecek malzemeler fermuar, paketler ve kolidir. Sizden istenilen paketlerin içine 50’şer adet fermuar yerleştirmenizdir. Sizlere renkli renkli karışık fermuarlar verilecek ve bunları renklerine ayırarak ayrı ayrı paketleme yapmanız istenmektedir. Az veya fazla fermuar ile paketleme yaparsanız ve bu hatanız birden fazla olursa firma çalışanları özensiz çalıştığınızı düşünüp size daha fazla iş vermek istemeyebilir. Daha önceden de söylediğimiz gibi az veya fazla paketleme yapmanız durumunda bu paketlemenin ücreti tarafınıza ödenmemektedir.

Başvurularınızın olumlu sonuçlanması halinde firma çalışanları sizinle iletişime geçerek paketlemeyi nasıl yapmanız gerektiğini ayrıntılı olarak anlatacaklar.

Evde fermuar paketleme işinde firma çalışanları her hafta Cuma günü gelip sizden paketleri teslim almaktadır. Firma çalışanları paketleri sizden teslim alırken yaptığınız paketleri kontrol etmekte ve saymaktadır. Yaptığınız paketleri koliye yerleştirmeniz gerekmektedir. Firma çalışanları sizden paketleri koli le teslim almakta ve işe devamınız için size boş bir koli de vermektedir.

Sizler de aylık 2500 TL kazanarak evde fermuar paketleme işi yapabilirsiniz. Evde fermuar paketleme işine başvuru için gerekli tüm ayrıntılar yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Fermuar Paketleme İşi Kimler İçin Uygun?

Evlere verilen tüm paketleme işleri 18 yaşından büyük herkese verilmektedir. Zaten bir güç ve bilgi gerektirmediği için hemen hemen herkesin yapabileceği işlerdir.

Evde fermuar paketleme işini ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları, ek iş arayanlar, öğrenciler, işsizler ve hatta emekliler de bu işi kolayca yapabilirler. Kısacası 18 yaşından büyük ve okuma- yazması olan herkes bu işi yapabilmektedir.

Evde fermuar paketleme işine başvuru için aşağıdaki gerekli bilgiler de yaşınız da sorulmaktadır. Daha önce yukarıda da söylediğimiz gibi 18 yaşında büyük herkese bu iş verildiği için bu soruya vereceğiniz cevap başvurunuzu olumlu ya da olumsuz etkilememektedir. Bu sorunun sorulma amacı sadece sizleri yakından tanıyabilmektir.

Sizler de evde fermuar paketleme işi yapmak istiyorsanız başvuru için gerekli bilgileri başvuru kısmına yazıp yollamanız gerekmektedir.

Evde Fermuar Paketleme İşi Hangi İllerde Yapılır?

Evde fermuar paketleme işinin hangi illere verildiği aslında yaş gibi önemli bir konu değildir. Çünkü nerede yaşarsanız yaşayın evde fermuar paketleme işine sahip olabilirsiniz. Kargonun ulaşım sağladığı her ile ve her ilçeye evde fermuar paketleme işi verilmektedir.

Evde fermuar paketleme işi 5 ile verilmektedir ve bu 5 il işte şöyledir; İstanbul, İzmir, Ankara, Çanakkale ve Eskişehir’dir. Bu illerin dışında yaşayanlarda tabi ki başvuru yapabilirler. Yukarıda da söylediğimiz gibi kargonun ulaşım sağladığı her yere iş verilmektedir. Ayrıca bu illere komşu olan illere kargo ile değil direk firma çalışanları gelmektedir.

Evde fermuar paketleme firma çalışanları her Cuma gelip sizden yaptığınız paketlemeleri teslim almaktadır. Yaptığınız paketleri sayarak ve kontrol ederek teslim alan firma çalışanları ödemenizi de anında yapmaktadır. Evde fermuar paketleme işinde şirketin şubesinin olduğu yerlerin dışında yaşayanlar için kargo şirketleri sizden paketlemeleri almakta ve size en yakın şubeye teslim yapmaktadır. Sizler de kargo çalışanlarına koliyi teslim ederken ağız kısımlarını sıkıca kapatıp teslim etmeniz gerekmektedir. Kargo çalışanları sizden kargonuzu Cuma teslim alıp Pazartesi günü şubeye ulaştırmaktadır. Şubeye gelen kargoyu açan firma çalışanları yaptığınız paketlemeyi sayarak ücretinizi anında ödemektedir.

Evde fermuar paketleme işine başvuru için gerekli bilgilerde sizden yaşadığınız il ve ilçe istenmektedir. Ancak dediğimiz gibi kargonun ulaşım sağladığı her il ve ilçeye iş verildiğinden yaşadığınız il ve ilçe kısmı başvurunuzu olumlu ya da olumsuz etkilememekte, bunun sorulmasının tek sebebi illerdeki yoğunluğu fark etmektir. Firma yetkilileri yoğunluk yaşanan illere yeni şube açmak istediğinden bu soruyu sormaktadır.

Sizler de aylık 2500 TL kazanabileceğiniz evde fermuar paketleme işine başvuru için tüm ayrıntılar yazımızın devamında yer almaktadır. Aşağıdaki başvuru için gerekli bilgileri yorum kısmına yazıp yollayarak sizde evde fermuar paketleme işini yapabilirsiniz.

Evde Fermuar Paketleme İşi ile Ne Kadar Kazanılır?

Evde fermuar paketleme işi diğer tüm evlere verilenişlerde olduğu gibi sabit bir aylık ücret bulunmamaktadır. Sizler paketleme başına ücret almaktasınız. Bu yüzden bu işten kazanacağınız ücret tamamen sizin çalışma hızınıza bağlıdır. Tabi hızlı çalışayım derken kirli ve yanlış bir paketleme yapmamanız gerekmektedir.

Evde fermuar paketleme işinde yaptığınız paketleme başına 0,35 kuruş verilmektedir. Sizler bir günde ortalama 250 adet fermuar paketleme işi yaparsanız günlük 87,5 TL kazanırsınız. Bu şekilde düzenli çalışarak haftalık 612,5 TL ve aylık 2450 TL kazanabilirsiniz. Eğer sizler daha çok adette paketleme yaparsanız, kalabalık çalışırsanız ya da işi etrafınızdakilere yaptırıp komisyon alırsanız kazancınız daha çok artmaktadır. Zaten bu ücret başlarda kazanacağınız ücrettir, eliniz alıştıkça kazancınız daha çok artacaktır.

Firma çalışanları Cuma günleri gelip sizden paketleri teslim aldıklarında yaptığınız paketlemelerin ücretini anında ödemektedir. Eğer sizden paketleri kargo çalışanları teslim alıyorsa ödemeleriniz pazartesi gününe kalmaktadır. Dediğimiz gibi kargo çalışanları sizden paketleri Cuma günü teslim almakta ve Pazartesi firmaya teslim etmekte ve firma çalışanları Pazartesi paketleri teslim alıp paketlerinizi kontrol edip yaptığınız paketlerin ücretini banka hesabınıza anında yollamaktadır. Ödeme konusunda bir sıkıntı yaşamayacağınızı önceden sizlere söylemek isteriz. Zaten haftalık bir ödeme yapıldığından dolayı ay sonu paramı alabilecek miyim acaba diye endişeye kapılmanıza gerek yoktur.

Sizlerde aylık 2500 TL ve daha fazlasını kazanmak istiyorsanız evde fermuar paketleme işine başvuru yapabilirsiniz.

Evde Fermuar Paketleme İşi Başvurusu

Evde fermuar paketleme işi için gerekli tüm bilgileri yukarıda sizlerle paylaştık. Sizler yukarıda belirttiğimiz şartları kabul ediyor, bu işi ben de yaparım diyorsanız başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz. Aylık 2500 TL kazanabileceğiniz evde fermuar paketleme işine başvuru için başvuru bilgilerini yorum kısmına yazıp yollamanız gerekmektedir.

Evde fermuar paketleme işine başvuru için cevaplamanız gereken bilgiler işte şöyledir;

Puan: 5 yıldız seçiniz
Ad Soyad: Adınızı ve soyadınızı yazınız
E-mail: Aktif olarak kullandığınız e-mail adresinizi yazınız

Yorum kısmına da
Yaşadığınız il/ilçe:
Yaşınız:
Kaç kişi çalışacaksınız:

Evde fermuar paketleme işine başvurularınızı yollamadan önce yazıya 5 yıldız vermeniz gerekmektedir. 5 yıldız verilmeden yapılan yorumlar değerlendirilmeye alınmayacaktır. Bu yüzden bu kısmı atlamamanız gerekmektedir.

Evde fermuar paketleme işine başvuru için istenen bilgiler yaşadığınız il, ilçe, yaşınız ve kaç kişi çalışacaksınızdır. Bu bilgilerin dışında telefon numaranız gibi özel bilgilerinizi paylaşmayınız. Çünkü bu başvuru herkese açık bir başvuru olduğu için telefon numaranız gibi kişisel güvenliğinizi tehlikeye atacak bilgileri paylaşmayınız.

Başvurunuzun olumlu sonuçlanmasının ardından firma çalışanları sizinle mail adresiniz üzerinden iletişime geçmektedir. Bu yüzden güncel bir mail adresinizi yazmanız gerekmekte ve ardından sık sık maillerinizi kontrol etmeniz gerekmektedir. Firma çalışanları mail adresiniz üzerinden sizinle iletişime geçtiklerinde telefon numaranız gibi kişisel tüm bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Sizler de aylık 2500 TL kazanmak istiyorsanız evde fermuar paketleme işine başvuru yapabilirsiniz. Başvuru için gerekli bilgileri yorum kısmına yazarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.