Evde Dezenfektan Jel ve Sprey Paketleme İşi

Evde Dezenfektan Jel ve Sprey Paketleme İşi

16 Mart 2020 18 Yazar: admin

Ülkemizde Corona virüsünün yayılmasıyla birlikte vatandaşlar tedbirlerini almaya başladılar. Alınan tedbirlerden biri de el dezenfektan jel ve sprey kullanımıdır. Uzmanlar dezenfektan kullanımının bu virüs üzerinde nasıl etki ettiklerini ayrıntılı şekilde dile getirdiler. Durum böyle olunca dezenfektan jel ve sprey paketleme işine yetişilmediği için bu iş evlere verilmeye başlandı. Sizlerde evde dezenfektan jel ve sprey paketleme işi yapmak istiyorsanız aşağıda yorum kısmına başvuru da bulunabilirsiniz. Evde dezenfektan jel ve sprey paketleme işi nedir? Evde dezenfektan jel ve sprey paketleme işi nasıl yapılır? Evde dezenfektan jel ve sprey paketleme işine nasıl başvuru yapılır? vb. merak ettiğiniz tüm soruların cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde dezenfektan jel ve sprey paketleme işi Corona virüsünün tüm dünyaya yayılmasıyla birlikte satışı artan bir üründür. Satışının artmasından dolayı artık firmalar bu ürünün paketleme işine yetişememektedir. Bu sebepten bu firmalar evlere iş vermektedir. Sizlerde bu sayede temizlik için kullanılan bu ürünleri paketleyerek para kazanabilirsiniz.

Corona virüsünün ülkemizde de yayılmaya başlandığı bugünlerde evinizde oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz. Ev hanımları, ek iş arayanlar, işsiz olanlar, öğrenciler hatta bu süreçte evinde olanlar da para kazanmak için bu işi yapabilirler. Televizyon izlerken bir yandan kahvenizi içip bir yandan da evde paketleme işi yapabilirsiniz. Bu konforda çalışmak için yapmanız gereken tek şey yorum kısmına başvuru için gerekli bilgileri yazıp yollamaktır.

Evlere paketleme işi sunan firmalar ilanları için bizimle iletişime geçtiklerinde ilanlarını paylaşmadan önce firmanın güvenirliğini araştırıyoruz. Güvenilir olduklarını fark ettiğimiz firmaların ilanlarını sizlerle paylaşıyoruz. Zaten firma ödemelerinizi haftalık olarak yaptıkları için ödeme konusunda bir sıkıntı yaşamazsınız. Aylık bir ödeme sistemleri olmadığı için de ay sonu para mı alabilir miyim gibi bir derdiniz olmamaktadır. Her hafta Cuma günü firma çalışanları yaptığınız paketleri sizden sayarak alıp yaptığınız adetler karşılığında ödemenizi gerçekleştirmektedir. Yanlış ve kirli paketlemelerde tarafınıza bir ödeme yapılmayacaktır. Evde dezenfektan jel ve sprey paketleme işine dair tüm ayrıntılar yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Dezenfektan Jel ve Sprey Paketleme İşi Nedir?

Evde dezenfektan jel ve sprey paketleme işi her yaş gurubunun yapabileceği oldukça basit bir iştir. Bu işte sizden istenilen dezenfektan jel veya spreyleri paketlerin içine yerleştirip ağız kısımlarını kapatmaktır. Bu sayede aylık 3000 TL para kazanabilirsiniz. Yukarıda da söylediğimiz gibi düzgün ve temiz yapılmayan paketlerin ücretleri tarafınıza ödenmeyecektir.

Evde dezenfektan jel ve sprey paketleme işinde dikkat etmeniz gereken bazı durumlar bulunmaktadır. Bunların ilki ve aslında en önemlisi temiz çalışmaktır. Yıpranmış, yırtılmış paketlerin ödemesi tarafınıza yapılmamaktadır. Bu yüzden yaptığınız iş de temiz olmanız gerekmektedir. Kirli ve yıpranmış paketlemeleriniz olursa bu sizin için olumsuz olarak döneceğinden bir daha size iş verilmeyebilir.

Evde dezenfektan jel ve sprey paketleme işinde dikkat etmeniz gereken ikinci durum ise hızınızdır. Bu işte sabit bir aylık ücretinizin olmadığından hızınız alacağınız ücreti belirlemektedir. Yani ne kadar çok iş yaparsanız o kadar çok para kazanırsınız. Bu işi çevrenizdekilerle birlikte yaparak gelirinizi ikiye, üçe katlayabilirsiniz. Hatta bu işte çevre edinip kazancınızı daha da arttırabilirsiniz. Gelen işleri çevrenizdekilere yaptırarak komisyon alabilirsiniz. Bu şekilde hiçbir iş yapmayarak ama yaptırarak para kazanabilirsiniz.

Ailenizle, eşinizle, komşularınızla ya da grup arkadaşlarınız ile bu işi yaparak kazancınızı ikiye üçe katlayabilirsiniz.

Bizler paylaştığımız her ilanın öncesinde firmaları araştırıp güvenilir olup olmadıklarını tespit ediyoruz. Güvenilir olduğundan emin olduğumuz firmaların ilanlarını sizlerle paylaşıyoruz. Bu yüzden firmanın güvenilir olup olmadığını sorgulamanıza gerek yok, bizler zaten öncesinde bunu sizler için araştırmış oluyoruz. Ayrıca başvurunuzun olumlu sonuçlanmasının ardından firma yetkilileri sizinle iletişime geçeceği için dilerseniz o zaman da firmayı kendiniz araştırabilirsiniz.

Evde Dezenfektan Jel ve Sprey Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde dezenfektan jel ve sprey paketleme işi kolay ve pratik bir iştir. Bu işin nasıl yapılacağını merak edenler yazımızın devamını okuyabilirler. Başvurunuzun olumlu sonuçlanması sonucu firma yetkilileri sizinle iletişime geçip nasıl yapılacağını anlatacaklar ama bizlerde önceden bir fikriniz olsun diye kısaca evde dezenfektan jel ve sprey paketleme işinin nasıl yapıldığını yazımızın devamında anlatacağız.

Evde dezenfektan jel ve sprey paketleme işinde yapmanız gereken şey dezenfektanları paketlere yerleştirmeniz gerekmektedir. Sizlere dezenfektanlar, paketler ve yaptıklarınızı yerleştirebileceğiniz koliler teslim edilmektedir. Paketlere yerleştirdiğiniz dezenfektanların ağız kısımlarını kapatıp kolilere koymanız istenmektedir.

Evde dezenfektan jel ve sprey paketleme işi ile aylık 3000 TL ve hatta daha fazlasını kazanabilirsiniz. Bu işi ailenizle, eşinizle yaparak daha fazla kazanabilirsiniz.

Evde dezenfektan jel ve sprey paketleme işinde her hafta Cuma günü firma çalışanları gelip paketleri alıp size ödemenizi yapmaktadır. Yanlış ve temiz olmayan paketlemelerde ödemeleriniz tarafınıza yapılmayacaktır.

Evde Dezenfektan Jel ve Sprey Paketleme İşi Kimler İçin Uygun?

Evde dezenfektan jel ve sprey paketleme işi herkesin yapabileceği bir iştir. Oldukça kolay ve pratik yapılan bu işte temiz ve doğru iş çıkarmanız yeterlidir. Ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları, ek iş yapmak isteyenler, üniversite öğrencileri ve ev geçindirmek isteyen işsizler kısaca herkes bu işi yapabilir.

Eşiniz ile bu işi yaparak aylık kazancınızı 2 katına çıkarabilirsiniz. Hatta bu işi hızlıca yapıp bitirip başka bir ek iş daha yapabilirsiniz. Evde dezenfektan jel ve sprey paketleme işine başvuru yapmak için yorum kısmına başvuru için gerekli bilgileri yazıp yollamanız yeterlidir.

Corona virüsünün ülkemize yayılmaya başlamasıyla dezenfektan jel ve sprey üretimi artmıştır. Bu işi paketlemeye eleman ihtiyacı artmıştır. Bu sebepten bu iş evlere iş olarak verilmeye başlanmıştır. Evden çalışarak dilediğiniz saatte yemek yiyebilir, çay, kahve içebilirsiniz. Televizyon karşısında rahatça çalışabilirsiniz. Sıkıldığınızda ve yorulduğunuzda bırakabilirsiniz. Bir yanda yemek yapıp bir yandan bu işi yapabilirsiniz.

Aylık 3000 TL ve daha fazlasını evde oturarak kazanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey yorum kısmına başvurunuz için gerekli bilgileri yazmaktır. Firma yetkilileri yorumları değerlendirip uygun gördükleri kişilere mail yoluyla dönüş yapacaklar. Aklınızda olan soru işaretlerini firma yetkililerine de sorup öğrenebilirsiniz.

Evde Dezenfektan Jel ve Sprey Paketleme İşi Ne Kadardır?

Evlere verilen bütün işlerde aylık sabit alabileceğiniz bir ücret bulunmamaktadır. Aylık kazanacağınız para tamamen sizin çalışma hızınıza bağlı olarak değişmektedir. Evlere verilen işlerde paket başına ücretlendirme yapılmaktadır. Siz bir ay boyunca düzenli çalışırsanız 3000 TL hatta 5000 TL bile kazanabilirsiniz. Hatta eşiniz veya ailenin diğer fertleriyle birlikte bu işi yaparak paranızı ikiye üçe katlayabilirsiniz.

Ayrıca bu işte çevre edinerek aldığınız işleri çevrenizdekilere yaptırarak komisyon da kazanabilirsiniz. Bunun için aldığınız işleri çevrenizdekilere vermeniz gerekmektedir. Sonra onlardan gelen işleri de firma yetkililerine verebilirsiniz. Bu sayede işi verdiğiniz kişinin üzerinden komisyon alarak hiç iş yapmadan sadece yaptırarak komisyon kazanabilirsiniz.

Evde dezenfektan jel ve sprey paketleme işi için ödemeler haftalık olarak yapılmaktadır. Her hafta sonu firma yetkilileri paketleri toplamaya çıkmaktadır. Paketlerinizi sayarak ve inceleyerek alan firma yetkisi aldığı paketlerin ücretlerini anında tahsil etmektedir. Bu sayede 1 ay sonunda paranızı alıp alamayacağınıza dair endişelerinizde olmayacaktır. Zaten firmaların güvenirliği konusunda önceden araştırma yapıp sonrasında sizlerle paylaşıyoruz.

Evde Dezenfektan Jel ve Sprey Paketleme İşi Hangi İllerde Yapılır?

Evde dezenfektan jel ve sprey paketleme işi için en merak edilen konulardan biri de hangi illere iş verildiğidir. Aslında bu bilginin pek bir önemi yok çünkü evde dezenfektan jel ve sprey paketleme işi kargonun ulaşım sağladığı her yere iş verebilmektedir. Bu durumda kargonuz firmaya ulaşılıp paketler kontrol edildiğinde yaptığınız adet kadar ödemeniz banka hesabınıza yatar. Ödemelerde herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Hatta bazı komşu illerden de haftanın belirli günü bulunduğunuz bölgeye araç gelebilir. Aşağıda yaşadığınız il kısmını doğru ve eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Bu kısım sizin işi alış durumunuzu değil sadece illerde bu iş için yoğunluğu tespit etmek için istenmektedir.

Corona virüsü tüm Türkiye de görüldüğünden ötürü bu iş aslında birçok il de firması bulunmaktadır. Evde dezenfektan jel ve sprey paketleme işi Türkiye’de 12 ilde yürütülmektedir. Bunlar; İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir, Bursa, Trabzon, Balıkesir, Sivas, Erzurum, Sakarya, Konya ve Antalya’dır. Yukarıda da dediğimiz gibi bu illerde oturmasanız bile başvuru da bulunabilirsiniz.

Evde Dezenfektan Jel ve Sprey Paketleme İşi Başvurusu

Evde dezenfektan jel ve sprey paketleme işini 18 yaşından büyük her yaş grubunun yapabileceği, oldukça basit bir iştir. Sizlerde böyle kolay bir işi evde oturduğunuz yerden yapmak istiyorsanız başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Evlere verilen her işte olduğu gibi bu işte de herhangi bir tecrübe aranmamaktadır. Bu işi daha önce yapsanız da yapmasanız da bu sizin için artı veya eksi bir durum değildir. Ayrıca yorum kısımlarını herkes görebileceği için sizden istediğimiz bilgiler sınırlı sayıda olup, sizin güvenliğinizi tehlikeye atmayacak sorulardır. Lütfen sizlerde yorum kısmına cep telefon numaralarınızı eklemeyin. Sizden istenen tek şey yorum kısmına istediğimiz şekilde yorum bırakmaktır. Yorum yapmanız için gerekenler şuanlardır;

Puan: 5 yıldız seçiniz
Ad Soyad: Adınızı ve Soyadınızı yazınız
E-mail: Aktif olarak kullandığını e-posta adresinizi yazınız
Yorum kısmına da;
Yaşadığınız il/ilçe:
Yaşınız:
Kaç kişi çalışacaksınız:

Yorumlarınızın başında 5 yıldız vererek devam etmeniz gerekmektedir. Eksik veya yıldız vermeden yapılan yorumlar başvuru için değerlendirmeye alınmayacaktır. Bu sebepten ötürü bu ayrıntıya dikkat etmelisiniz. Kişisel bilgileriniz için yazdığınız e-posta adresinizin aktif olarak kullandığınız adres olmasına dikkat ediniz. Çünkü sizinle iletişim mail üzerinden yapılacaktır. Aktif bir mail adresi yazmadığınız durumda size ulaşılamaz ve başvurunuz geçersiz sayılmaktadır. Firma yetkilileri sizinle mail üzerinden iletişime geçtiklerinde telefon numaranızı paylaşabilirsiniz.

Kaç kişi çalışacaksınız sorusu illerde ki yoğunluğu fark edebilmek için sorulmuştur. Bu yüzden buraya vereceğiniz cevap başvurunuza olumlu ya da olumsuz olarak etkilememektedir. Ayrıca yaşadığınız il kısmı da bu işi alıp almayacağınızı etkileyen bir durum değildir. Her ile bu iş verilmektedir. Burada ki sorunun amacı illerde ki bu iş için yoğunluğu tespit etmektir.

Sizlerde bu işi ben de yaparım diyorsanız, ayda 3000 TL kazanmak istiyorsanız, yukarıda yazdıklarımızı anlayıp kabul ediyorsanız, yorum kısmına yukarıda sorulan başvuru bilgilerinizi yazıp yollayabilirsiniz.