Evde Dantel Paketleme İşi

Evde Dantel Paketleme İşi

26 Haziran 2020 18 Yazar: admin

Evde dantel paketleme işi evlere verilen tüm paketleme işleri gibi yoğun ilgi görmektedir. İnsanlar yol ve trafik sıkıntısı çekmeden para kazanmanın güzel bir avantaj olduklarını fark etmişlerdir. Üretim yapan firmalar da paketleme işlerini evlere vererek daha uygun fiyata işlerini yaptırmış oluyorlar. Evlere verilen bu işlerde paketleme başına ücretlendirme yapılmaktadır. Bu sebeple ne kadar çok paketleme yaparsanız kazancınız da o kadar çok olmaktadır. Sizler de evde dantel paketleme işi yaparak aylık 3000 TL kazanabilirsiniz.

Evde dantel paketleme işi sayesinde evde çalışarak para kazanabilirsiniz. Evler everilen tüm işlerde olduğu gibi evde dantel paketleme işinde de güne istediğiniz saatte başlayıp, istediğiniz saatte çalışmaya başlayabilirsiniz. Kahvaltınızı yapıp, çayınızı, kahvenizi içip evinizde yapılması gereken işlerinizi halledip sonrasında evde dantel paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz. Evde televizyon izleyerek bir yandan dantel paketleme işi yaparak aylık 3000 TL kazanabilirsiniz. Evde dantel paketleme işi hemen hemen herkesin kolayca yapabileceği biri iştir. Size paketler de danteller de hazır olarak verilmektedir ve bu ikisini birleştirmeniz istenmektedir. Belirli birkaç kritere dikkat etmeniz durumunda aylık net bir kazanç elde etmeniz mümkündür.

Evde iş imkanı ailesi olarak bizler sizin için sayfamızda ilanı paylaşmadan önce firma hakkında araştırma yapıp, güvenilir olup olmadıklarını teyit ediyoruz. Güvenirliğinden emin olduğumuz ilanları sizlerle paylaşıyoruz. Bu yüzden sizler de acaba güvenilir bir firma mı diye sorgulamanıza gerek yoktur. Zaten başvurunuzun olumlu sonuçlanmasının ardından firma yetkilileri sizinle iletişime geçtiklerinde sizler de sonrasında firma hakkında araştırma yapıp güvenirliklerini araştırabilirsiniz. Ayrıca firmalar ödemelerinizi de haftalık olarak yaptığı için ay sonunda paramı alabilir miyim diye endişe duymanıza gerek kalmaz ve bu sayede firmaların güvenilir olduklarını anlayabilirsiniz.

Evde dantel paketleme işinde firma çalışanları her Cuma günü paketleri sizden teslim almaya gelmektedirler. Firma çalışanları paketleri sizden teslim alırken paketleri sayarak kontrol etmektedirler. Paketleri teslim alan firma çalışanları yaptığınız paketlerin ücretini anında ödemektedir.

Evde dantel paketleme işinde düzenli ve temiz çalışarak aylık 3000 TL kazanabilirsiniz. Bu işi ailenizle, arkadaşlarınızla birlikte yaparsanız kazancınız daha da artacaktır. Eğer çevreniz genişse daha fazla iş alıp çevrenizdeki akrabalarınıza, komşularınıza da iş yaptırıp komisyon alarak çalışmadan da kazancınızı arttırabilirsiniz. Hatta bir süre sonra çevreniz genişlerse sizler hiç iş yapmadan sadece yaptırarak da kazancınızı çıkarabilirsiniz.

Evde dantel paketleme işi nedir? Evde dantel paketleme işi nasıl yapılır? Evde dantel paketleme işi ile ne kadar kazanılır? Evde dantel paketleme işine başvuru yapılır? vb merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevabı yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Dantel Paketleme İşi Nedir?

Evde dantel paketleme işi oldukça kolay ve pratik yapılan bir iştir. Evde dantel paketleme işi için sizden herhangi bir bilgi veya güç istenmez. Sizler de kolay olan evde dantel paketleme işi ile aylık 3000 TL kazanabilirsiniz.

Evde dantel paketleme işinde sizlere danteller ve paketler hazır olarak verilmektedir. Sizden istenen paketlerin içine 50’şer adet dantel yerleştirmenizdir.

Evde dantel paketleme işi yaparken dikkat etmeniz gereken 3 durum söz konusudur. Bunlardan ilki temiz çalışmanızdır. Temiz çalışmak evlere verilen tüm işlerde dikkat etmeniz gereken durumların en başında gelmektedir. Kirlenmiş, yıpranmış, buruşmuş paketlemelerin ücreti tarafınıza ödenmemektedir ki zaten başvurunuzun olumlu sonuçlanmasının ardından firma bu konu hakkında sizi bilgilendirecek ve sizler de bunu kabul ederek işe başlamış olacaksınız. Bu yüzden temiz çalışırsanız hem kazancınız artar hem de firma sizinle çalışmaya sürekli devam eder.

Evde dantel paketleme işinde dikkat etmeniz gereken ikinci durum doğru çalışmaktır. Sizden istenilen paketlerin içine 50’şer dantel yerleştirmenizdir. Paketlerin içine eksik ya da fazla dantel koymanız durumunda bu paketlemenin ücreti tarafınıza ödenmemektedir. Bütün bunlara dikkat ederek paketleme yapmanız gerekmektedir. Bu şekilde hem alacağınız ücret için hem de işin devamı için doğru şekilde dantel paketleme yapmaya özen göstermeniz gerekmektedir.

Evde dantel paketleme işinde dikkat etmeniz gereken üçüncü durum ise hızınızdır. Bildiğiniz gibi sabit bir ücretiniz bulunmamakta ve sizler ne kadar hızlı çalışırsanız kazancınız da o kadar çok olmaktadır. Daha öncede söylediğimiz gibi bu işi çevrenizdekilere de yaptırarak hızınızı ve kazancınızı arttırabilirsiniz. Hatta bir süre sonra çevrenizi genişletip siz hiç iş yapmadan sadece yaptırıp da para kazanabilirsiniz.

Sizler de yukarıda belirttiğimiz bu üç kritere dikkat ederek evde dantel paketleme işi yapabilirsiniz. Bu sayede aylık 3000 TL ve hatta daha fazlasını kazanabilirsiniz. Evde dantel paketleme işine başvuru için aşağıdaki başvuru bilgilerine yorum kısmına yazıp yollamanız gerekmektedir.

Evde Dantel Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde dantel paketleme işi kolay ve pratik yapılan bir iştir. Yukarıda saydığımız 3 temel kurala dikkat ederek ayda 3000 TL kazanabilirsiniz.

Evde dantel paketleme işinde size verilecek malzemeler dantel, paketler ve kolidir. Sizden istenilen paketlerin içine 50’şer dantel yerleştirmenizdir. Az veya fazla dantel ile paketleme yaparsanız yanlış paketleme yapmış olursunuz ve bu durumda ücretiniz ödenmemektedir.

Evde dantel paketleme işinde firma çalışanları her hafta Cuma günü gelip sizden paketleri teslim almaktadır. Firma çalışanları paketleri sizden teslim alırken yaptığınız paketleri kontrol etmekte ve saymaktadır. Yaptığınız paketleri koliye yerleştirmeniz gerekmektedir. Firma çalışanları sizden paketleri koli ile teslim almakta ve işe devamınız için size boş bir koli de vermektedir.

Sizler de aylık 3000 TL kazanarak evde dantel paketleme işi yapabilirsiniz. Evde dantel paketleme işine başvuru için gerekli tüm ayrıntılar yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Dantel Paketleme İşi Kimler İçin Uygun?

Evlere verilen paketleme işleri hemen hemen herkesin yapabileceği işler olmaktadır. Evde dantel paketleme işi için herhangi bir güç ve ekstra bilgi gerekmemektedir. Sizden istenilen paketlerin içine 50’şer adet dantelleri doğru sayıp paketlemenizdir.

Evde dantel paketleme işini ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları, ek iş arayanlar, öğrenciler, işsizler ve hatta emekliler de bu işi kolayca yapabilirler. Kısacası 18 yaşından büyük herkes bu işi yapabilmektedir.

Evde dantel paketleme işine başvuru için aşağıda gerekli bilgiler de yaşınız da sorulmaktadır. Daha önceden de söylediğimiz gibi 18 yaşından büyük herkese bu iş verildiği için bu soru aslında önemli değildir. Evde dantel paketleme işi başvurusunda yaşınızın da sorulmasının amacı sadece sizin hakkınızda bilgi sahibi olabilmektir. Her yaş grubu bu işe başvuru yapabilir.

Sizler de evde dantel paketleme işi yapmak istiyorsanız başvuru için gerekli bilgileri başvuru kısmına yazıp yollamanız gerekmektedir.

Evde Dantel Paketleme İşi Hangi İllerde Yapılır?

Evde dantel paketleme işinin hangi illere verildiği yaş gibi önemli bir konu değildir aslında. Çünkü kargonun ulaşım sağladığı her ile ve her ilçeye evde dantel paketleme işi verilmektedir.

Evde dantel paketleme işi 5 ile verilmektedir ve bu 5 il işte şöyledir; İstanbul, Ankara, İzmir, Balıkesir ve Eskişehir’dir. Bu illerin dışında yaşayanlarda başvuru yapabilirler. Kargonun ulaşım sağladığı her yere iş verilmektedir.

Evde dantel paketleme firma çalışanları her Cuma gelip sizden yaptığınız paketlemeleri teslim almaktadır. Yaptığınız paketleri sayarak ve kontrol ederek teslim alan firma çalışanları ödemenizi de anında yapmaktadır. Bu illerin dışında yaşayanlar için kargo sizden paketlemeleri koliyle teslim almaktadır. Ağız kısımları kapalı olacak şekilde kolileri kargo çalışanlarına teslim etmeniz gerekmektedir. Kargo çalışanları kargonuzu firma yetkililerine Pazartesi günü ulaştırmaktadır.

Sizler de aylık 3000 TL kazanabileceğiniz evde dantel paketleme işine başvuru için tüm ayrıntılar yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Dantel Paketleme İşi ile Ne Kadar Kazanılır?

Evlere verilen tüm işlerde bildiğiniz gibi evde dantel paketleme işinde sabit bir aylık ücret bulunmamakta ve paketleme başına ücret almaktasınız. Bu yüzden bu işten kazanacağınız ücret tamamen sizin çalışma hızınıza ve yaptığınız işe bağlıdır.

Evde dantel paketleme işinde yaptığınız paketleme başına 0,40 kuruş verilmektedir. Sizler bir günde ortalama 270 adet dantel paketleme işi yaparsanız günlük 108 TL kazanırsınız. Bu şekilde düzenli çalışarak haftalık 756 TL ve aylık 3000 TL kazanabilirsiniz. Daha önce de söylediğimiz gibi sizler daha çok adette paketleme yaparsanız ya da işi etrafınızdakilere yaptırıp komisyon alırsanız kazancınız daha çok artmaktadır.

Firma çalışanları Cuma günleri gelip sizden paketleri teslim aldıklarında yaptığınız paketlemelerin ücretini anında ödemektedir. Eğer sizden paketleri kargo çalışanları teslim alıyorsa ödemeleriniz pazartesi gününe kalmaktadır. Çünkü kargo çalışanları sizden paketleri Cuma günü teslim almakta ve Pazartesi firmaya teslim etmektedir. Firma çalışanları Pazartesi paketleri teslim alıp paketlerinizi kontrol edip yaptığınız paketlerin ücretini banka hesabınıza anında yapmaktadırlar. Ödeme konusunda bir sıkıntı yaşamayacağınızı önceden sizlere söylemek isteriz.

Aylık 3000 TL ve daha fazlasını kazanmak istiyorsanız evde dantel paketleme işine başvuru yapabilirsiniz.

Evde Dantel Paketleme İşi Başvurusu

Evde dantel paketleme işi için başvuru dışında kalan tüm bilgileri yukarıda sizlerle paylaştık. Sizler yukarıda belirttiğimiz şartları kabul ediyor, bu işi ben de yaparım diyorsanız başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz. Aylık 3000 TL kazanabileceğiniz evde dantel paketleme işine başvuru için başvuru bilgilerini yorum kısmına yazıp yollamanız gerekmektedir.

Evde dantel paketleme işine başvuru için cevaplamanız gereken bilgiler işte şöyledir;

Puan: 5 yıldız seçiniz
Ad Soyad: Adınızı ve soyadınızı yazınız
E-mail: Aktif olarak kullandığınız e-mail adresinizi yazınız

Yorum kısmına da
Yaşadığınız il/ilçe:
Yaşınız:
Kaç kişi çalışacaksınız:

Başvurularınızı yollamadan yazıya 5 yıldız vermeniz gerekmektedir. 5 yıldız verilmeden yapılan yorumlar değerlendirilmeye alınmayacaktır. Bu yüzden bu kısmı atlamamanız gerekmektedir.

Evde dantel paketleme işine başvuru için istenen bilgiler yaşadığınız il, ilçe, yaşınız ve kaç kişi çalışacaksınızdır. Bu bilgilerin dışında telefon numaranız gibi özel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Evde dantel paketleme işine başvuru için gerekli bilgilerde yaşadığınız il ve ilçe sorulmaktadır. Ancak dediğimiz gibi kargonun ulaşım sağladığı her il ve ilçeye iş verildiğinden yaşadığınız il ve ilçe kısmı başvurunuzu olumlu ya da olumsuz etkilememektedir. Bunun sorulmasının tek sebebi illerdeki yoğunluğu fark etmektir. Firma yetkilileri yoğunluk yaşanan illere yeni şube açmak istediğinden bu soruyu sormaktadır.

Evde dantel paketleme işine başvurunuzun olumlu sonuçlanmasının ardından firma çalışanları sizinle mail adresiniz üzerinden iletişime geçmektedir. Bu yüzden güncel bir mail adresinizi yazmanız gerekmektedir. Firma çalışanları mail adresiniz üzerinden sizinle iletişime geçtiklerinde telefon numaranızı paylaşabilirsiniz.

Sizler de aylık 3000 TL kazanmak istiyorsanız evde dantel paketleme işine başvuru yapabilirsiniz. Başvuru için gerekli bilgileri yorum kısmına yazarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.