Evde Boncuk Dizme İşi

Evde Boncuk Dizme İşi

26 Mart 2020 0 Yazar: admin

Ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları ve harçlıklarını çıkarmak isteyen öğrenciler evlere verilen işleri tercih etmektedirler. Evlere verilen işlerden biride çok eski zamanlardan beri evlere verilen boncuk dizme işidir. Boncukları size gösterilen şekilde dizmeniz istenmektedir. Sizlerde evde boncuk dizme işi ile aylık 1500 TL kazanabilirsiniz. Evde boncuk dizme işini yaparken bir yandan da yemeğinizi yapıp, çayınızı, kahvenizi içebilirsiniz. Sizlerde evinizde çalışıp aylık 1500 TL ve daha fazlasını kazanmak istiyorsanız evde boncuk dizme işine başvurabilirsiniz. Evde boncuk dizme işi nedir? Evde boncuk dizme işi nasıl yapılır? Evde boncuk dizme işinin ücreti ne kadardır? Vb. tüm sorularınızın cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.   

Evde boncuk dizme işinde başvurunuzun olumlu sonuçlanmasının ardından firma yetkilileri sizinle iletişime geçip boncukları nasıl dizmeniz gerektiğini anlatacak hatta size videolu anlatım yaparak sonrasında fotoğraflar yollayıp daha iyi anlamanızı sağlayacaklar. Oldukça keyifli ve eğlenceli bir iş olan boncuk dizme işini düzgün ve temiz yaparak sizlerde ayda 1500 TL para kazanabilirsiniz. Sizlerde bu işi bende yaparım diyorsanız aşağıda yer alan başvuru sorularının cevaplarını yorum kısmına yazıp yollamanız gerekmektedir. Başvurunuzu nasıl yapacağınızı ve evde boncuk dizme işinin tüm ayrıntılar yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde boncuk dizme işinde her Cuma firma çalışanları sizden yaptığınız boncuk işlerini teslim almak için gelirler. Yapılan işleri tek tek sayarak teslim alan firma yetkilileri yaptığınız işlerin ücretini de size anında nakit olarak vermektedirler. Bu sayede para almak için ay sonunu beklemenize gerek yoktur.

Sizler için sitemizde paylaştığımız ilanlarımızı önce araştırıp, güvenilir olup olmadıklarını tespit ediyoruz. Yaptığımız araştırmalar sonucunda güvenilir olduğuna inandığımız firmaların ilanlarını paylaşıyoruz. Bu yüzden aklınızda burada paylaşım yaptığımız firmaların güvenirliği ile ilgili bir soru işareti olmasın. Yukarıda da belirttiğimiz gibi firma ödemeleri haftalık yapmaktadır. Her cuma günü yapılan işleri teslim almaya gelen firma ödemelerinizi yapmaktadır. Aylık bir ödeme durumu söz konusu olmadığı için paranızı alıp almama konusunda endişelerinizin olmasına gerek yoktur.

Sizlerde aylık 1500 TL ve fazlasını kazanmak istiyorsanız evde boncuk dizme işine başvuru yapabilirsiniz. Başvuru için gerekli tüm ayrıntılar yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Boncuk Dizme İşi Nedir?

Evlere verilen işlerden bir diğeri de evde boncuk dizme işidir. Size verilen boncukları sizlere belirtilen şekilde dizmeniz istenmektedir. Boncuk dizme işini nasıl yapmanız gerektiğine dair tüm ayrıntıları firma yetkilileri sizinle iletişime geçtiklerinde paylaşacaklar. Evlere verilen tüm işlerde olduğu gibi evde boncuk dizme işini yaparken de dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır.

Evde boncuk dizme işinde öncelikle temiz çalışmanız gerekmektedir. Size verilen boncukları size gösterilen şekilde yaparken boncuklarda kırılma ya da kirlenme olmaması gerekmektedir. Boncuk dizme işi yaparken temiz çalışmanız gerekmektedir. Temiz çalışmadığınız tespit edilirse bu işin ücreti tarafınıza ödenmeyecektir. Ayrıca bu şekilde yaptığınız işlerde kirlilik olursa firma size iş yollamaya devam etmeyecektir. Bu yüzden temiz çalışmanız hem alacağınız ücreti hem de sizin bu işte ki devamlılığınızı da belirlemektedir.

Evde boncuk dizme işi için dikkat edilecek diğer durumda hızlı çalışmanızdır. Firma yavaş yaptığınızı düşünürse size iş vermeye devam etmeyebilir. Ayrıca ne kadar hızlı çalışıp ne çok bu işi yaparsanız gelirinizde o kadar artacaktır. Hatta evde eşinizle, ailenizle birlikte de bu işi yapıp kazancınızı iki üç kat arttırabilirsiniz. Çevreniz genişse eğer aldığınız işlerden çevrenizdekilere de vererek komisyon kazanabilir ve kazancınızı arttırabilirsiniz.

Evde boncuk dizme işinde son dikkat edilecek durum da doğru çalışmanızdır. Başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde firma yetkilileri sizinle iletişime geçerek işin ayrıntılarını ve nasıl yapmanız gerektiğini anlatacaklar. Sizlerde size gösterilen şekilde boncukları dizmeniz gerekmektedir. Yanlış dizilen boncukların ücreti tarafınıza ödenmeyecektir. Bu yüzden evde bocuk dizme işinde doğru çalışmaya özen göstermeniz gerekmektedir.

Sizlerde boncuk dizme işi ile ayda 1500 TL para kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey yorum kısmına başvuru için gerekli bilgileri yazıp yollamaktır. Başvurunuzun olumlu olması halinde firma çalışanları sizinle iletişime geçerek ayrıntılı olarak şartlarını paylaşacaklar ve sizlerde kabul ederseniz bu iş için gerekli malzemeler tarafınıza iletilecektir.

Bizler sizler için sayfamızda ilanları paylaşmadan önce firma hakkında araştırma yapıyoruz. Firmanın güvenilir olduğundan emin olduğumuzda ilanlarını sizlerle paylaşıyoruz. Bu yüzden burada paylaştığımız ilanlar için kafanızda soru işaretleri olmasına gerek yoktur. Başvurunuz olumlu sonuçlanması halinde firma çalışanları sizinle iletişime geçeceklerdir. Sizlerle iletişime geçildiği takdirde firma hakkında araştırma yapabilirsiniz. Ayrıca ödemeleriniz haftalık yapıldığından, ay sonunu bekleyeceğiniz bir durum olmadığından paranızı anında ve zamanında alabilirsiniz.

Evde Boncuk Dizme İşi Nasıl Yapılır?

Evde boncuk dizme işini ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları, işsizler, ek iş arayanlar, öğrenci olup harçlığını çıkarmak isteyenler başvuruda bulunabilirler. Evde boncuk dizme işine başvuru yaparak aylık en az 1500 TL kazanabilirsiniz. Bu işi eşinizle, anne ve babanızla, aile fertleriyle, komşunuzla ya da arkadaşlarınıza yaparsanız kazancınızı iki üç kat arttırabilirsiniz. Hatta çevreniz genişse daha fazla iş alıp aldığınız işin bir kısmını çevrenizdekilere yaptırarak komisyon alarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Evde boncuk dizme işinde size gerekli tüm malzemeler verilecektir. Bu malzemelerin içerisinde boncuklar, iplik ve koli yer almaktadır. Firma çalışanları her cuma gelip boncuk işlerinizi teslim almaktadırlar. Bu teslim alma sürecinde boncuk işleriniz tek tek sayılmakta ve işleriniz kontrol edilmektedir. Yukarıda da söylediğimiz gibi boncuk işlerinizden kirli olanların ücretleri tarafınıza ödenmeyecektir. Bütün bunlar dikkate alınarak yaptığınız işin ücretini anında teslim almaktasınız.

Evinizde oturup çayınızı, kahvenizi içerken bir yandan televizyon izleyip bir yandan da kolayca boncuk dizme işini yapabilirsiniz. Evde iş yapmanın en büyük avantajlarından biri de istediğiniz saatte kalkıp istediğiniz saatte çalışmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca yol ve yemek masrafı da bulunmamaktadır. Evde boncuk dizme işin de herhangi bir toz, pislik, iplik gibi evleri kirletecek şeyleri olmadığı için evinizde rahatça yapabilirsiniz.

Evde Boncuk Dizme İşi Kimler İçin Uygun?

Evde boncuk dizme işi sadece ev hanımları değil erkeklerinden yapabileceği bir iştir. Hatta her yaştan insanın yapabileceği oldukça kolay bir iştir. Ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları, işsizler, ek iş arayanlar, harçlıklarını çıkarmak isteyen öğrenciler bu işi kolayca yapabilirler.

Evde boncuk dizme işini eşinizle, ailenizle yaparak kazancınızı arttırabilirsiniz. Evde boncuk dizme işini her yaş grubu yapabileceği için bu işi eşinizle, ailenizle, komşularınızla ya da arkadaşlarınızla yaparak kazancınızı arttırabilirsiniz. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi çevreniz genişse aldığınız işleri çevrenizdekilere yaptırarak komisyon alabilirsiniz.

Evinizde günlük hayatınıza devam ederken boş zamanlarınızı değerlendirmek için evlere verilen işlerden yaralanabilirsiniz. Televizyon izlerken, kahvenizi içerken bir yandan da boncuk dizme işi yapabilirsiniz. Güne istediğiniz saatte başlayıp istediğiniz saatte işinizi bitirebilirsiniz. Okuyan çocuğu olan anneler çocukları okuldayken bu işi yapabilir ve çocukları geldiğinde onlarla ilgilenebilir. Hatta çocuklarında ilgisini çeken bir iş olduğu için onlarda annelerine yardım edebilirler.

Sizlerde ayda 1500 TL ve daha fazlasını kazanmak istiyorsanız aşağıda yorum kısmına başvuru için gerekli bilgileri yazıp yollamanız gerekmektedir. Başvuru ile ilgili ayrıntılar yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Boncuk Dizme İşi İle Ne Kadar Kazanılır?

Evde boncuk dizme işinde diğer evlere verilen işlerde olduğu gibi aylık net bir ücret bulunmamaktadır. Bu yüzden bu işten kazanacağınız ücret tamamen sizin çalışma hızınıza bağlıdır. Ne kadar çok çalışıp iş yaparsanız kazancınızda o kadar çok olacaktır. Ayrıca eşinizle, ailenizle, komşularınızla çalışırsanız kazancınızı iki üç kat arttırabilirsiniz. Ayrıca işi çevrenizdekilere verip komisyon alarak da yine kazancınızı arttırabilirsiniz.

Evde boncuk dizme işinde yapılan iş başına ücretlendirme yapılmaktadır. Evde boncuk dizme işinde boncukları sizden istenilen şekilde dizmeniz gerekmektedir. Her bir boncuk dizme için alacağınız ücret 0,20 kuruştur. Günlük 270 adet boncuk dizme yaparsanız 54 TL para kazanabilirsiniz. Bu da haftalık 378 TL ve aylık 1512 TL para kazanabilirsiniz. Eğer günlük daha fazla adet yaparsanız kazancınızda bu oranda artacaktır. Eğer ailenizle, eşinizle çalışırsanız bu kazancınızı arttırabilirsiniz. Sizlerde yine aynı şekilde tek başınıza çalışarak ancak hızınızı arttırarak kazancınızı arttırabilirsiniz. Bu şekilde çalışıp evini geçindiren insanlar bulunmaktadır.

Firma ödemelerinizi işleri sizden aldığı gibi yapmaktadır. Sayılan boncuk işleri sonucunda kaç adet yaptıysanız firma çalışanı nakit olarak ödemenizi gerçekleştirmektedir. Firma ödemelerini cuma günü yapmaktadır. Her hafta Cuma günü firma çalışanları yapılan işleri toplamaya ve ödemeleri yapmak için çalışanlarının evlerini dolaşmaktadır.

Evde Boncuk Dizme İşi Hangi İllerde Yapılır?

Evde boncuk dizme işinin hangi illerde yapıldığı aslında önemli bir konu değildir. Çünkü yaşadığınız yerde firmanın şubesi olmasa bile kargo ile size iş imkanı sağlayabiliyorlar. Ama yine de merak edenler için evde boncuk dizme işinin hangi illerde olduğunu sizinle paylaşacağız.

Evde boncuk dizme işi için şubeler 5 ilimizde yer almaktadır. Ancak firma kargonun ulaşım sağladığı her ile iş verebileceğini unutmayınız. Bu yüzden hangi ilde olursanız olun aşağıdan başvuruda bulunabilirsiniz.

Evde boncuk dizme işi firmaları İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Eskişehir ilinde yer almaktadır. Yukarıda da dediğimiz gibi her ilden başvuru yapabilirsiniz. Kargo ile malzemeler size teslim edilir ve yine kargo ile malzemeler sizden teslim alınır. Ödemelerinizde kargo firmaya ulaşılıp yaptığınız işler kontrol edildikten sonra banka hesabınıza para yatırılmaktadır.

Aşağıda başvuru için cevaplamanız gereken sorularda sizden yaşadığınız il talep edilmektedir. Bu soru başvurunuzu olumlu ya da olumsuz şekilde etkileyecek bir soru değildir. Sadece illerdeki yoğunluğun farkına varabilmek için sorulmuştur. Yoğunluk olan illerde bu iş için ek şube açılabilir.

Sizde aylık 1500 TL kazanmak istiyorsanız ve evde boncuk dizme iş imkanına başvurmak istiyorsanız lütfen yaşadığınız ili ve ilçe bilgilerini eksizsiz bir şekilde girerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Evde Boncuk Dizme İşi Başvurusu

Evde boncuk dizme işi başvurusu için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Eğer sizde yukarıda bahsettiğimiz şartları kabul ediyorsanız ve bende bu işi yaparım diyorsanız tek yapmanız gereken aşağıdaki yorum alanına size sorulan soruların cevaplarını yazmaktır. Bu sorular işte şöyledir;

Puan : 5 Yıldız seçiniz
Ad Soyad: Adınız soyadınız
Email: Aktif kontrol ettiğiniz e-posta adresiniz.
Yorum kısmına da;
Yaşadığınız il/ilçe:
Yaşınız:
Kaç kişi çalışacaksınız:

Yazıya 5 yıldız verip de devam etmelisiniz. 5 yıldız vermeden yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Bu yüzden bu kısmı atlamadan veya eksik yıldız işaretlemeden devam etmeniz gerekmektedir.

Bu başvuru herkese açık bir başvuru olduğu için lütfen cep telefon numaralarınızı kendi kişisel güvenliğiniz için paylaşmayınız. Sizden aktif kullandığınız e-posta adresiniz talep edilmekledir. Başvurularınızın olumlu sonuçlanması halinde firma çalışanları mail adresleriniz üzerinden sizinle iletişime geçeceklerdir. Firma çalışanları sizinle iletişime geçtiklerinde cep telefonu bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Ayrıca çalışacağınız kişi sayısı ve yaşadığınız il soruları başvurunuzu etkileyecek sorular değildir. Sadece illerdeki yoğunluğu fark edebilmek için sorulmaktadır. Siz hangi ilde yaşarsanız yaşayın boncuk işi için başvuruda bulunabilirsiniz.

Sizlerde aylık 1500 TL ve daha fazlasını kazanmak istiyorsanız, yukarıda yazdıklarımızı kabul ediyorsanız ve bu işi bende yaparım diyorsanız yorum kısmına başvuru için gerekli bilgileri yazarak evde boncuk dizme işine başvuruda bulunabilirsiniz.