Evde Bebek Bezi Paketleme İşi

Evde Bebek Bezi Paketleme İşi

12 Kasım 2020 37 Yazar: admin


Evde bebek bezi paketleme işi
ekonomik olarak zorlanan kişiler için bir ek iş fırsatı olma yolunda ilerliyor. Evde bebek bezi paketleme işi oldukça kolay ve herhangi bir güç istemeyen bir iştir. Oldukça kolay olan bu işe çok fazla sayıda kişi başvuru yapmaya başlamıştır. Kişilerin hem evden çalışmış olması hem yorulmadan para kazanması işi cazip kılmaktadır. İşi veren firmalarda bünyesinde çalışacak kişinin yemek, yol, sigorta masraflarından arınmış oluyor. Bu sebeple firmalarda evde bebek bezi paketleme işine ağırlık vermiş durumdalar.

Evde bebek bezi paketleme işi yaparak sizlerde ek gelir sahibi olabilir hatta bu işi ana mesleğiniz haline getirerek ayda 2000 TL kazanabilirsiniz. Evden çalışmış olacağınız ve çalışma saatlerini kendiniz belirleyebileceğiniz bir işinizin olmasını istemez misiniz? İstediğiniz saatte uyanıp rahatça çayınızı ve kahvenizi yudumlarken evde bebek bezi paketleme işi yapabilirsiniz.

Evinizde komşularınızla sohbet ederek diğer yandan bebek bezi paketleme işi yaparak 2000 TL kazanabilirsiniz. Evde bebek bezi paketleme işi her yaştan ve her kesimden insanın kolaylıkla yapabileceği bir iştir. Sizlere bu işi yapmak istediğiniz takdirde bebek bezleri hazır olarak verilmekte olup sadece yanında hazır olarak gönderilen paketlerin içerisine koymanız istenmektedir. Bu paketleri hazırlarken dikkat etmeniz gereken bir iki husus vardır. Eğer bunları yaparsanız bir sıkıntı yaşamadan her ay net bir gelir elde etmeniz sizin için mümkün olacaktır.

Bizler evde iş imkanı ailesi olarak sayfamızda ilanları paylaşmadan önce, firma hakkında gerekli bilgileri araştırdıktan sonra eğer güvenirliliğinden eminsek sizlerle ilanı paylaşıyoruz. Bu nedenle firma güvenilir mi acaba paramı alabilir miyim tarzında sorular kafanızı kurcalamasın. Eğer başvurunuz olumlu ise firma yetkilileri sizinle iletişim kuracaklardır ve bu durumda da sizde aklınıza takılan soruları firma yetkilisine sorarak öğrenebilirsiniz. Ve ilanını paylaşmış olduğumuz firmalar ödemeleri haftalık olarak yapmaktadırlar. Paranızı haftalık olarak aldığınız zaman da ne kadar güvenilir olduklarını görmüş ve anlamış olacaksınız.

Evde bebek bezi paketleme işi yaparken işinizi doğru, düzgün ve titiz yaptığınız anda ayda 2000 TL ve hatta isterseniz daha da fazlasını kazanabilirsiniz. Bu işi aldıktan sonra tek başınıza yapmak zorunda değilsiniz. Evinizde bulunan eşinize, çocuklarınıza, apartmandaki komşularınıza veya arkadaşlarınıza yaptırabilir bu kişiler üzerinden komisyon usulü kazançta sağlayabilir ve böylelikle aylık kazancınızı 2000 TL üzerine kolayca çıkarmış olursunuz.

Evde bebek bezi paketleme işi alan kişilere ödemeler firmalar tarafından haftanın beşinci günü olan Cuma günü yapılmaktadır. Firma çalışanları sizlerin belirtmiş olduğu adrese gelerek paketlemiş olduğunuz bebek bezlerini kontrol ettikten sonra paketlemiş olduğunuz sayı kadar ödemenizi anında yapmaktadırlar.

Evde bebek bezi paketleme işi yapmaya devam etmek istiyorsanız yetkili kişiler Cuma günü belirtmiş olduğunuz adrese ürünleri teslim almaya gelmeden onları arayıp, yeni ürün talebinde bulunmalısınız. Bu şekilde evde para kazanmaya devam edebilirsiniz.

Evde bebek bezi paketleme işi nedir? Evde bebek bezi paketleme işi ne kadar kazandırır? Evde bebek bezi paketleme işi nasıl yapılır? Evde bebek bezi paketleme işi başvurusu nasıl yapılır? Evde bebek bezi paketleme işi ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorular yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Bebek Bezi Paketleme İşi Nedir?

Evde bebek bezi paketleme işi sizlere ek gelir sağlayacak veya kendisine ana iş olarak seçmiş kişilere gelir kapısı olacak düzeyde yorulmadan, rahatça evinizden çalışma olanağı sağlayan güç ve kuvvet istemeyen çalışma saatlerini kendinizin belirlediği bir iştir.

Evde bebek bezi paketleme işinde bebek bezleri ve paketler sizlere hazır olarak firma tarafından verilmektedir. Sizlerin yapması gereken şey ise farklı boylardaki paketlerin içerisine paketlerin üzerinde yazan adet kadar bebek bezi koymanızdır.

Bütün işlerde olduğu gibi evde bebek bezi paketleme işinde de dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Bunlardan ilki bebek bezleri çocuk sağlığını etkileyen bir ürün olduğu için temiz ve steril bir ortamda çalışmanız gerekmektedir. Tüm bebekler kıymetlidir ve firmalarında en önem verdiği konulardan biri hijyen olduğu için ne kadar temiz ve steril bir ortamda paketleme işini yaparsanız firmadan tekrar iş almanız o kadar kolay olacaktır. Aksi durumda yırtılmış, üzerine herhangi bir şey dökülmüş, buruşmuş paketlerin ödemeleri firma tarafından yapılmayacak olup tekrar iş talebinizde de olumlu dönüş almanız zorlaşacaktır. Ne kadar özenli ve özverili çalışırsanız hem kazancınız artacak hem de firmadan olumlu dönüş alarak işin sürekliliğini sağlayabilirsiniz.

Evde bebek bezi paketleme işinde dikkat etmeniz gereken ikinci husus ise hata yapmadan doğru bir şekilde çalışmaktır. Evde bebek bezi paketleme işinde farklı boylardaki paketlerin içerisine paketlerin üzerinde yazan adet kadar bebek bezi koymanızdır. Bu paketlerin boyları firmaların üretim standartlarına göre değişmektedir. Genellikle küçük boy paketler 32 adet bebek bezi içerirken, büyük boy paketler 64 adet bebek bezi içermektedir. Sizden istenilen paketin üzerinde yazan sayı kadar bebek bezini paketin içerisine yerleştirmenizdir. Paketlerin içerisine eksik ya da fazla sayıda bebek bezi koymanız durumunda o paketin ücreti tarafınıza ödenmeyecektir. Hem kazancınız için hem de firmadan iş sürekliliğinizin olabilmesi adına hata yapmadan doğru bir şekilde çalışmak sizin yararınıza olacaktır.

Evde Bebek Bezi Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde bebek bezi paketleme işi sabit bir aylık gelirinizin değil de daha hızlı ve çok insanla çalışarak, aylıkla çalışan insanlardan kat ve kat daha fazla para kazanacağınız bir iştir. Evde bebek bezi paketleme işinde hazırladığınız paket başına ücret almaktasınız. Her bebek bezi firmasının ücret standardı farklı olup genellikle 64 adet bebek bezi içeren büyük boy paketler için paket başı 50 kuruş ödenmektedir. Sizler ne kadar çok paket hazırlar iseniz kazancınız da o kadar artacaktır.

Günlük 200 adet büyük boy paket hazırlarsanız ortalama 100 TL civarında kazancınız olurken küçük paketleri de katarsak, bu rakam aylık 2000 TL üzerine çıkarak gelirinizi artıracaktır.  Bu ücretler işin en başında almış olduğunuz rakamlar olarak kalacak, geliriniz siz eliniz alışıp, çevrenizi genişlettikçe daha çok insanla daha fazla para kazanır duruma geleceksiniz.

Firma çalışanları sizlerden gelip paketleri teslim aldıklarında paranızı da o gün vermektedirler. Paketlerin içerisindeki sayı kontrolü ise firmaya dönüşte yapılmaktadır. Eğer ki paketler de eksik ya da fazla varsa bu sizin yapacağınız bir sonraki işin ücretinden düşülecektir. Ödemeler haftalık yapıldığı için bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızı bilmenizi isteriz.

Evde Bebek Bezi Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde bebek bezi paketleme işi oldukça basit ve anlaşılır bir iş olup, sizlere firma tarafından verilen malzemeler bebek bezi, bebek bezi paketleri ve kolilerdir. Yapmanız gereken şey paketlerin üzerinde yazan adet sayısı kadar bebek bezini o paketin içerisine yerleştirmenizdir.

Her firmanın paketleme standardı farklı olduğu için, yapmış olduğunuz başvurunun olumlu olması halinde firma sizinle irtibata geçip nasıl paketlemeniz konusunda bilgi verecektir. Hazırlamış olduğunuz her bir paketi özenle sizlere verilmiş olan kolilerin içerisine koymanız gerekmektedir. Tüm bu hususlara dikkat ettiğiniz taktirde hiçbir sıkıntı yaşamadan işin devamlılığını sağlayarak evde bebek bezi paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz.

Evde Bebek Bezi Paketleme İşi Başvurusu

Evde bebek bezi paketleme işi ilgili tüm bilgileri sizlerle paylaştık. Sizde kendinize güveniyor ben bu işi yaparım ayda 2000 TL ve üzeri kazanırım diyorsanız başvuru formunu doldurarak şansınızı deneyebilirsiniz. Evde bebek bezi paketleme işine başvuru yapabilmek için başvuru bilgilerinizi yorum kısmına yazıp yollamanız gerekmektedir.

Evde bebek bezi paketleme işine başvuru yapabilmek için cevap vermeniz gereken bilgiler şu şekildedir;

Puan: 5 yıldız seçiniz
Ad Soyad: Adınızı ve soyadınızı yazınız
E-mail: Aktif olarak kullandığınız e-mail adresinizi yazınız

Yorum kısmına da
Yaşadığınız il/ilçe:
Yaşınız:
Kaç kişi çalışacaksınız:

Evde bebek bezi paketleme işine başvurunuzu yapmadan önce yazımıza 5 yıldız vermeniz gerekmektedir. Eğer 5 yıldız vermeden başvurunuzu yapmışsanız, başvurunuz değerlendirmeye alınmayacaktır. Bu başvurular herkese açık olduğu için lütfen sadece istenilen bilgileri paylaşınız. Olumlu olduğu takdirde sizinle e-mail yoluyla irtibat kurulacaktır.