Evde Araba Kokusu Paketleme İşi

Evde Araba Kokusu Paketleme İşi

19 Mart 2020 2 Yazar: admin

Ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımlarının özellikle tercih ettiği evde ek iş imkanlarından biri de evde araba kokusu paketleme işidir. Yapımı basit olan bu işi sadece ev hanımları değil beyler de yapabilirler. İşsizseniz, ek iş arıyorsanız, öğrenciyseniz ve harçlığınızı çıkarmak istiyorsanız bu işe başvurarak aylık en az 3000 TL kazanabilirsiniz. Sizlerde evinizde otururken boş vakitlerinizi değerlendirmek istiyorsanız evde araba kokusu paketleme işine başvurabilirsiniz. Evde araba kokusu paketleme işi nedir? Evde araba kokusu paketleme işi nasıl yapılır? Evde araba kokusu paketleme işinin ücreti ne kadardır? Vb. tüm sorularınızın cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.   

Araba kokusu paketleme işi oldukça kolay ve pratik bir iştir. Size araba kokuları ve paketler hazır olarak verilip bu iki ürünü birleştirmeniz istenmektedir. Temiz ve düzgün çalışmanız bu iş için önemli ayrıntılardır. Firma temiz çalışmadığınızı fark ederlerse size iş vermeye devam etmezler ayrıca düzgün paketleme yapmadığınız ürünlerin ücretini alamazsınız.

Bizler sizler için ilanları paylaştığımız firmanın güvenilir olup olmadığını araştırıyoruz. Eğer güvenilir değillerse ilanlarını sayfamızda paylaşmıyoruz. Bu yüzden burada paylaşılan işlerin güvenilir olup olmadıklarını düşünmenize gerek yoktur. Ayrıca ödemeleriniz aylık değil haftalık yapılmaktadır. Her hafta Cuma günü firma çalışanları paketleri sizden teslim almaya gelip yaptığınız paketlerin ödemesi anında nakit olarak yapılmaktadır. Evde araba kokusupaketleme işi ile ilgili tüm ayrıntıları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Evde Araba Kokusu Paketleme İşi Nedir?

Ev ekonomisine katlıda bulunmak isteyen ev hanımların evde severek yaptıkları işlerin başında evde paketleme işi gelmektedir. Evde araba kokusu paketleme işi aslında oldukça kolay ve kısa sürede yapabileceğiniz bir iştir. Size verilen ürünleri bir araya getirmek yapmanız gereken tek iştir. Ancak bu işi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı durumlar söz konusudur.

Paketleme işlerinin tümünde olduğu gibi bu işte de paketlemeyi temiz yapmalısınız. Size verilen ürünlerde herhangi bir yırtılma ya da kirlenme olduğu tespit edilirse bu ürünün ücreti tarafınıza ödenmeyecektir. Ayrıca bu şekilde çalışırsanız firmalar size iş vermeye devam etmeyeceklerdir. Temiz çalışmanız sizin bu işte ki devamlılığınızı da belirlemektedir.

Evde araba kokusu paketleme işinde dikkate etmeniz gereken diğer durum hızınızdır. Bu işte net bir ücret olmadığından ne kadar çok çalışırsanız kazancınız da o kadar çok olmaktadır. Bu yüzden hızlı çalışırsanız kazancınız da fazla olacaktır.

Sizlerde araba kokusu paketleme işi ile ayda 3000 TL para kazanabilirsiniz. Yukarıda saydığımız şartlara dikkat etmelisiniz. Firma çalışanları ile görüşme yaptığınız zaman zaten bu şartları sizinle paylaşacaklar ve sizlerde kabul ederseniz bu iş için gerekli malzemeler tarafınıza iletilecektir.

Ayrıca evde araba kokusu paketleme işinde herhangi bir toz, pislik bulunmadığından evinize de herhangi bir kirlenme olmayacaktır. Televizyon karşısında kahvenizi çayınızı içerken yapabileceğiniz araba kokusu paketleme işini evde yapmanız durumunda iş bittiği zaman etrafı kolayca toparlayıp hayatınıza devam edebilirsiniz.

Evde Araba Kokusu Paketleme Nasıl Yapılır?

Evde araba kokusu paketleme işinin ne olduğuna dair ayrıntıları yazımızın yukarısında yer verdik. Ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları, işsizler, ek iş arayanlar, öğrenci olup harçlığını çıkarmak isteyenler ve hatta herhangi bir güç gerektirmediği için emekliler de bu işi kolayca yapabilirler. Sizler de bu işe başvuru yaparak aylık 3000 TL kazanabilirsiniz. Bu işi kalabalık yaparsanız kazancınızda artacaktır. Yani evde araba kokusu paketleme işini eşinizle, anne ve babanızla, aile fertleriyle, komşunuzla ya da arkadaşlarınıza yaparsanız kazancınızı iki üç kat arttırabilirsiniz. Ayrıca aldığınız işi çevrenizdekilere de yaptırıp komisyon kazanabilirsiniz ve bu sayede kazancınzıı arttırabilirsiniz.

Evde araba kokusu paketleme işi yapılması kolay ve özel bir yetenek istemeyen bir iştir. Firma size araba kokusu paketleme için gerekli ürünleri veriyor. Ayrıca size birde koli verilmektedir. Yaptığınız paketlemeleri içine koymanız gerekmektedir. Firma çalışanları sizden ürünleri koliyle birlikte almaktadır.

Hız bu işte ne kadar önemli desekte bir o kadar dikkatlide olmak gerekiyor. Hızlı yapmaya çalışırken yanlış paketleme yaparsanız bunun ücreti size tahsil edilmeyecektir. Ayrıca yanlış paketlemeler sonucu tarafınıza iş verilmeyebilir. Bu yüzden hem hızlı olup hem dikkatli olmanız size bu işi devamlı yapma imkanı sunacaktır.

Bu firmada ödemeler yaptığınız işin ardından gerçekleşmektedir. Bu şekilde iş bitiminde ya da haftalık ödeme yapan firmaların dışında ayın sonunda veya farklı bir şekilde ödeme yapan firmalara inanmamanızı tavsiye ederiz. Çünkü bir ay boyunca çalışıp paranızı alabilme garantiniz bulunmamaktadır. Ancak yaptığınız işin ücretin anında alırsanız kendinizi güvende hissederseniz.

Evde Araba Kokusu Paketleme Kimler İçin Uygun?

Evde araba kokusu paketleme işi her yaştan insanın yapabileceği bir iştir. Ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları, işsizler, ek iş arayanlar, harçlıklarını çıkarmak isteyen öğrenciler ve hatta emeklilerde bu işi kolayca yapabilirler. Genelde bu tür işleri ev hanımları yapıyor olarak gözükse de her yaş grubu kadın erkek fark etmeden bu işi yapabilirler.

Evde araba kokusu paketleme işinde daha fazla kazanmak istiyorsanız daha kalabalık çalışmanız gerekmektedir. Bu işi isterseniz eşinizle, ailenizle ya da komşularınızla yapabilirsiniz bu sayede kazancınızı iki üç kat arttırabilirsiniz. Hatta çevresi geniş olan bazı insanlar bu evde iş imkanlarını bulup çevresindeki insanlara yaptırıp komisyon kazanıyorlar. Sizin de böyle bir çevreniz varsa ya da bu şekilde bir çevre edinip bu şekilde bu işleri dağıtıp kazancınızı arttırabilirsiniz.

Evde araba kokusu paketleme işleri herhangi bir güç gerektirmeden yapılmaktadır. Evinizde istediğiniz saatte güne başlayıp, kahvaltınızı yapıp, televizyon karşısında çayınızı kahvenizi içerek bu işi yapabilirsiniz. Yorulduğunuzda ya da sıkıldığınızda bırakıp sonrasında istediğiniz zaman işinize geri dönebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak yol ve yemek masraflarınızda olmamaktadır. Okuyan çocuğu olan anneler çocukları okuldayken bu işi yapabilir ve çocuklar geldiklerinde onlarla ilgilenebilir. Bu şekilde kolay ve avantajları olan bir işi yaparken temiz ve dikkatli olmaya özen göstermelisiniz.

Sizlerde ayda 3000 TL kazanmak istiyorsanız aşağıda yorum kısmına başvuru için gerekli bilgileri yazıp yollamanız gerekmektedir.

Evde Araba Kokusu Paketleme İle Ne Kadar Kazanılır?

Evde araba kokusu paketleme işinde diğer evlere verilen işlerde olduğu gibi aylık net bir ücret bulunmamaktadır. Bu işten kazanacağınız ücret tamamen sizin performansınıza bağlıdır. Ayrıca kalabalık çalışmanız ya da işi çevrenizdekilere vererek komisyon almanız kazancınızı arttıracaktır.

Evde araba kokusu paketleme işinden kazanabileceğiniz ortalama tutarları sizinle paylaşacağız. Evde araba kokusu paketleme işinde paket başına ücretlendirme yapılmaktadır. Paket başına 0,35 kuruş verilmektedir. Bir günde 300 adet paketleme yaparsanız günlük 105 TL kazanabilirsiniz. Bu da bir haftada 735 TL ve aylık 2940 TL kazanabilirsiniz. Eğer yaptığınız paketlerin adeti artarsa kazanacağınız ücrette artmaktadır. Ayrıca bu işi çevrenizdekilerle yaparak kazancınızı arttırabilirsiniz. Bu işi çevrenizdekilere yaptırıp komisyon da alabilirsiniz.

Bu iş sürekli bir iştir ancak yeterince hızlı ve dikkatli değilseniz, yanlış ve hatalı işler yaparsanız firma size iş göndermeyebilir. Eğer çalışmanızdan memnun kalınırsa firma çalışanları işi teslim alırken aynı zamanda yenisini verebilirler yada tekrar ihtiyaç olduğunda sizi arayabilirler.

Evde araba kokusu paketleme işi ile aylık 3000 TL kazanmak istiyorsanız sizlerde başvuru yapabilirsiniz.

Evde Araba Kokusu Paketleme İşi Hangi İllerde Yapılır?

Evde araba kokusu paketleme işi için şubeler sadece birkaç ilde vardır. Ancak firma kargonun ulaşım sağladığı her ile iş verebilmektedir. Bu yüzden hangi ilde olursanız olun başvuru yapabilirsiniz. Başvuru tamamen ücretsizdir, sizlerde hemen başvuru da bulunabilirsiniz.

Evde araba kokusu paketleme işi İstanbul, Ankara, İzmir ve Eskişehir ilinde yapılmaktadır. Yukarıda da dediğimiz gibi her ilden başvuru yapabilirsiniz. Kargo ile malzemeler size teslim edilir ve yine kargo yoluyla malzemeler sizden teslim alınır. Ödemelerinizde kargo firmaya ulaşılıp paketlemeleriniz kontrol edildikten sonra banka hesabınıza yapılmaktadır. Hatta bu saydığımız illerin yakınında oturuyorsanız bu illerden görevli çalışanlar da paketleri almak için gelebilirler.

Aşağıda başvuru kısmında sizden yaşadığınız il talep edilmektedir. Başvurunuzu etkileyecek bir soru değildir. Sadece illerdeki yoğunluğu hesaplamak için sorulmuştur. Yoğunluk olan illerde bu iş için ek şube açılabilir. Sizde evde araba kokusu paketleme iş imkanına başvurmak istiyorsanız lütfen yaşadığınız ili ve ilçe bilgilerini eksizsiz girerek başvurusunuzu tamamlayınız.

Evde Araba Kokusu Paketleme İşi Başvurusu

Evde araba kokusu paketleme işi başvurusu için yapmanız gerekenler çok basittir. Eğer sizde yukarıda bahsettiğimiz şartları kabul ediyorsanız ve bende bu işi yaparım diyorsanız tek yapmanız gereken aşağıdaki yorum alanına size sorulan soruların cevaplarını yazmaktır. Bu sorular işte şöyledir;

Puan : 5 Yıldız seçiniz
Ad Soyad: Adınız soyadınız
Email: Aktif kontrol ettiğiniz e-posta adresiniz.
Yorum kısmına da;
Yaşadığınız il/ilçe:
Yaşınız:
Kaç kişi çalışacaksınız:

Yazıya 5 yıldız vermeden yorum atanların yorumları değerlendirmeye alınmayacaktır. Bu yüzden bu kısmı atlamadan veya eksik işaretlemeden devam etmeniz gerekmektedir. Ayrıca herkese açık bir başvuru olduğu için lütfen telefon numaralarınızı paylaşmayınız. Sizin güvenliğiniz için sadece e-posta kullanıyoruz. Aktif olarak kontrol ettiğiniz e-posta adresinizi yazmanız yeterlidir. Firma çalışanları mail adresleriniz üzerinden sizinle iletişime geçeceklerdir. Firma çalışanları bu kızımda telefon numaranızı talep edeceklerdir.

Ayrıca çalışacağınız kişi sayısı başvurunuzu etkileyecek bir soru değildir. Sadece illerdeki yoğunluğu fark edebilmek için sorulmaktadır. Bu yüzden 1 kişi olsanızda 10 kişi olsanızda işe alınma ihtimaliniz aynıdır.

Sizlerde aylık 3000 TL ve daha fazlasını kazanmak istiyorsanız yorum kısmına başvuru için gerekli bilgileri yazıp yollayabilirsiniz.