Evde Anket Doldurma İşi

Evde Anket Doldurma İşi

20 Mart 2020 10 Yazar: admin

Teknolojinin hızla gelişmesiyle artık evlere verilen işlerde değişiklik göstermektedir. Oturduğunuz yerden herhangi bir işle uğraşmadan masa başı çalışanları gibi çalışıp ayda 3000 TL kazanabilirsiniz. Evde anket doldurma işi için bilgisayarınızın olması yeterlidir. Evde anket doldurma işi nedir? Evde anket doldurma işi nasıl yapılır? Evde anket doldurma işi ile ne kadar kazanılır? Vb. merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde anket doldurma işi evlere verilen diğer işlerden daha kolaydır. Paketleme işleri gibi uğraş gerektiren, evi kirleten işler değillerdir. Ev hanımları, ek iş arayanlar, öğrenciler bu işe başvuru yapabilirler. Sizden istenen size yollanan anketi cevaplayıp geri yollamaktır. Hızlı olup daha fazla anket cevaplarsanız daha çok para kazanabilirsiniz. Ayrıca size gönderilen anketleri etrafınızdakilere de yollayıp komisyon alabilir ve kazancınızı arttırabilirsiniz. Bu şekilde evde anket doldurma işi yaparak bir ayda 3000 TL para kazanabilirsiniz.

Bizlere gönderilen ilanları sayfamızda yayınlamadan önce firmaları araştırıp güvenli olup olmadıklarını tespit ediyoruz. Güvenilir olduklarını düşündüğümüz firmaların ilanlarını sizinle paylaşıyoruz. Ayrıca ödemeleriniz aylık değil günlük olarak yapılmaktadır. Anketleri doldurduğunuzda gün sonunda ödemeniz yapılmaktadır. Bu yüzden ödemenizi alıp alamayacağınıza dair endişelerinizin olmasına gerek yoktur.

Sizlerde evde anket doldurma işi ile aylık 3000 TL kazanmak istiyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Evde Anket Doldurma İşi Nedir?

Ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyenler, ek iş arayanlar ve öğrencilerin kolayca yapabileceği bir iş ilanı ile sizlerleyiz. Evde anket doldurma işi oldukça kolay ve yorulmadan yapacağınız masa başı bir iştir. Herhangi bir paketleme, insanlarla konuşmanıza gerek kalmadan para kazanabileceğiniz iştir. Evde anket doldurma işinde yapmanız gereken tek şey size gönderilen anketleri doldurup firmaya geri yollamanızdır. Tabi bu işi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı durumlar bulunmaktadır.

Önceleri sokaklarda anket yapan anketörler bulunmaktaydı. Artık gelişen teknolojiyle birlikte sokaklarda anketörler görmemeye başladık. Firmalar artık anketlerini internet üzerinden yaptırmakta ve ankete katılanlara ücret ödemektedirler.

Evde anket doldurma işi yaparken dikkat etmeniz gereken ilk durum hızınızdır. Anket yaparken süre tutulmakta ve belirlenen sürede soruları cevaplamanız istenmektedir. Belirtilen sürede cevaplanmayan anketlerin ücreti tarafınıza ödenmemektedir. Bu yüzden soruları hızlıca okuyup cevaplamalısınız.

Evde anket doldurma işinde dikkat etmeniz gereken diğer durumda soruları atlamamaktır. Ankette yer alan bütün soruları okuyup cevaplamanız gerekmektedir. Herhangi bir soruyu atlamanız durumunda süreniz varsa cevaplayabilirsiniz ama eğer süreniz de bittiyse o zaman eksik olan cevaplardan ötürü ödemeniz yapılmamaktadır. Bu yüzden soruları dikkatle cevaplayıp, atlamadan ilerlemeniz gerekmektedir.

Sizlerde hızlı ve doğru bir şekilde anket doldurarak para kazanabilirsiniz. Gün sonunda yaptığınız anketlere ait toplam ücretiniz hesabınıza yatmaktadır. Sizlerde aylık 3000 TL ve daha fazlasını kazanmak istiyorsanız evde anket doldurma işine başvuruda bulunabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey yorum kısmına başvuru için gerekli bilgileri yazıp yollamaktır.

Diğer evlere verilen işler gibi tozu ve pisliği olmadığı için en çok tercih edilen ev işidir. Evde anket doldurma işini televizyon karşısında, kahvenizi içerek yapabilirsiniz. Bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdan yapabileceğiniz anket doldurma işinde herhangi bir yol ve yemek masrafınız bulunmamaktadır. Ayrıca ellemeniz gereken ambalaj ya da paketler bulunmamakta, sadece bilgisayar veya mobil üzerinden soruları cevaplayarak para kazanabilirsiniz.

Evde Anket Doldurma İşi Nasıl Yapılır?

Evde anket doldurma işini okuma ve yazması olan bilgisayar veya telefon kullanabilen herkes yapabilir. Oldukça kolay olan bu işte yapmanız gereken tek şey belirtilen sürede ankette yer alan soruları cevaplamaktır. Bu sayede aylık 3000 TL kazanabilirsiniz. Bu işi eşinizle, ailenizle ya da bir grupla birlikte yaparak kazancınızı arttırabilirsiniz. Hatta yukarıda da dediğimiz gibi çevrenizdekilere de bu anketleri yaptırıp komisyon kazanabilirsiniz. Bu sayede kazancınız daha da artacaktır.

Evde anket doldurma işi için daha önceden anketörlük yapsanız da yapmasanız da yapabileceğiniz bir iştir. Yani herhangi bir vasıf aranmamaktadır. Soruları hızlıca ve boş bırakmadan cevaplamanız yeterlidir. Firma çalışanları yaptığınız kadar anketin ödemesini tarafınıza gün sonunda yapmaktadır.

Gelişen teknoloji artık birçok işte bilgisayar üzerine geçilmesini sağladı. Bunların başında da anketörlük gelmektedir. Artık sokaklarda anketörlük yapan gençler bulunmaktadır. Firma bunu yerine anketlerini hazırlayıp internet üzerinden insanlara yollamakta ve insanlarda anket başına bir ücret alıp soruları cevaplamaktadır. Masa başı işi gibi oturduğunuz yerden bilgisayar karşısında aylık 3000 TL kazanabilirsiniz.

Ödemeleriniz direk günlük olarak yapıldığından ücretinizi almakta bir zorluk yaşamazsınız. Ayrıca bizler zaten ilanları sayfamızda yayınlamadan önce güvenirlikleri konusunda araştırma yapıyoruz.

Evde anket doldurma işinin ücretinin ne kadar olduğu ve başvuru formunun detayları yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Anket Doldurma İşi Kimler İçin Uygun?

Evde anket doldurma işi masa başında yapılabilen oldukça kolay bir iştir. Yapmanız gereken tek şey firmanın size yolladığı anketi belirlenen sürede bütün soruları cevaplayıp anketi geri firmaya yollamanızdır. Eskiden sokaklarda anketörler vardır ve sokaktan geçenlere anket yapıyorlardı. Artık bu iş tamamen bilgisayar ortamına geçti ve soruları cevaplayanlar para kazanabiliyorlar.

Evde anket doldurma işinde dikkat etmeniz gerekenleri ve bu işi nasıl yapmanız gerektiğini ayrıntılı bir şekilde yukarıda sizlerle paylaştık. Hızlı ve eksiksiz şekilde soruları cevaplamanızın ardından para kazanabilirsiniz. Hatta çevrenizdekilere de bu anketi yaptırıp kazancınızı arttırabilirsiniz. Sizlerde aylık 3000 TL kazanmak istiyorsanız evde anket doldurma işine başvuruda bulunabilirsiniz.

Ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları, ek iş arayanlar ve özellikle öğrencilerin tercih ettiği bir iştir. Masa başında soruları hızlıca cevaplamanız gerektiğinden çok yaşlı insanların yapabileceği bir iştir. Belirtilen sürede soruları cevaplamazsınız ücret alamazsınız.

Evinizde istediğiniz saatte kalkıp, istediğiniz saatte güne başlayıp, kahvaltınızı yapıp, çayınızı, kahvenizi içtikten sonra bilgisayarınızın başına geçip çalışmaya başlayabilirsiniz. Sıkılınca ara verip sonra tekrardan devam edebilirsiniz. Okuyan çocukları olan bir ev hanımıysanız eğer çocuklarınız okuldayken anketleri doldurabilir, çocuklarınız okuldan geldiklerinde onlarla ilgilenebilirsiniz. Bu sayede hem çalışıp para kazanmış olursunuz hem de çocuklarınızla ilgilenmeye devam edebilirsiniz.

Evde anket doldurma işi ile aylık 3000 TL kazanmak istiyorsanız sizlerde başvuru için gerekli bilgileri yorum kısmına yazıp yollayabilirsiniz.

Evde Anket Doldurma İşi Hangi İllerde Yapılır?

Evde anket doldurma işi diğer paketleme işleri gibi olmadığından firmanın hangi illerde olduğunun bir önemi kalmamaktadır. Çünkü yapacağınız iş bilgisayar üzerinden olup, aynı şekilde firmada bilgisayar üzerinden yaptığını işi kontrol etmektedir. Yaptığınız anket başına ücret almaktasınız.

Evde anket doldurma işi firmaları Türkiye’nin bütün illerinde bulunmaktadır. Zaten firma ile aranızda herhangi bir paket alışverişi olmadığı için ve bütün işler bilgisayara üzerinden halledildiği için hangi ilde yaşadığınızın bir önemi yoktur. Aşağıda başvuru için gerekli bilgilerde yaşadığınız il kısmı yer almaktadır. Bu soruya vereceğiniz cevap sizin bu işe alınıp alınmayacağınızı etkileyecek bir soru değildir. Sadece illerde ki yoğunluğu fark edebilmek için sorulmuştur. Her ile evde anket doldurma işi verilmektedir. Gün sonunda ödemeleriniz de online olarak banka hesabınıza yatırılmaktadır.

Sizlerde başvuru yapmak istiyorsanız gerekli bilgileri yorum kısmına yazıp yollamanız gerekmektedir.

Evde Anket Doldurma İşi ile Ne Kadar Kazanılır?

Evde anket doldurma işi gençlerin ve ev hanımlarının kolayca yapabileceği bir iştir. Evlere verilen her işte olduğu gibi bu işte de sabit net bir aylık ücretiniz bulunmamaktadır. Ne kadar çok anket doldurursanız o kadar çok para kazanabilirsiniz. Masa başında çalışıp aylık 3000 TL kazanmak istiyorsanız sizlerde başvuru da bulunabilirsiniz.

Evde anket doldurma işinde anket başına ücret almaktasınız. Her ankette yer alan sorular aynı olmadığı için anketten ankette farklı para kazanabilirsiniz. Genelde soru başına 0,10 kuruş kazanılmaktadır. 20 soruluk bir ankette kazancınız 2 TL, 50 soruluk bir ankette kazancınız 5 TL olmaktadır. Genelde anketlerin soru değerleri fazladır. 50 soruluk bir anketten günlük 20 tane doldurursanız bu da günlük 100 TL, haftalık 700 TL ve aylık 2800 TL kazanabilirsiniz. Bu hesabımız 50 soruluk anket için günde 20 adet anketten hesaplanmıştır. Eğer soru sayısı fazla bir anket yaparsanız, ya da anket sayınızı arttırırsanız kazancınızda artacaktır. Ayrıca bu işi eşiniz ile, ailenizle yaparsak kazancınızı arttırabilirsiniz. Hatta çevreniz genişse çevrenizdekilere yaptırıp komisyonda alabilirsiniz. Bu sayede kazancınızı iki üç katına çıkarabilirsiniz.

Anket doldurma işinde size bir süre verilmektedir ve bu sürede soruları cevaplamanız istenmektedir. Bu yüzden hızlı olmalısınız. Belirtilen sürede tüm soruları cevaplayamazsanız anket doldurmanız geçersiz sayılacak ve ücretinizi alamayacaksınız.

Evde Anket Doldurma İşi Başvurusu

Evde anket doldurma işi başvurusu için yapmanız gerekenler çok basittir. Eğer sizde yukarıda bahsettiğimiz şartları kabul ediyorsanız ve bende bu işi yaparım diyorsanız tek yapmanız gereken aşağıdaki yorum alanına size sorulan soruların cevaplarını yazmaktır. Bu sorular işte şöyledir;

Puan : 5 Yıldız seçiniz
Ad Soyad: Adınız soyadınız
Email: Aktif kontrol ettiğiniz e-posta adresiniz.

Yorum kısmına da;
Yaşadığınız il/ilçe:
Yaşınız:
Kaç kişi çalışacaksınız:

Yazıya 5 yıldız vermeden yorum atanların yorumları değerlendirmeye alınmayacaktır. Bu yüzden bu kısmı atlamadan veya eksik yıldız işaretlemeden devam etmeniz gerekmektedir. Ayrıca herkese açık bir başvuru olduğu için lütfen telefon numaralarınızı paylaşmayınız. Sizin güvenliğiniz için sadece e-posta kullanıyoruz. Aktif olarak kontrol ettiğiniz e-posta adresinizi yazmanız yeterlidir. Firma çalışanları mail adresleriniz üzerinden sizinle iletişime geçeceklerdir. Firma çalışanları bu kızımda telefon numaranızı talep edeceklerdir. Bu aşamaya geldiğinizde gerekli bütün bilgilerinizi firma ile paylaşabilirsiniz.

Ayrıca çalışacağınız kişi sayısı başvurunuzu etkileyecek bir soru değildir. Sadece illerdeki yoğunluğu fark edebilmek için sorulmaktadır. Aynı şekilde hangi ilde yaşadığınıza dair soru da bu işi alıp almayacağınızı etkileyecek bir soru değildir. Zaten iş bilgisayar üzerinden yapılmaktadır. Sadece illerdeki yoğunluğu fark edebilmek için sorulmuş bir sorudur.

Sizlerde aylık 3000 TL ve daha fazlasını kazanmak istiyorsanız yorum kısmına başvuru için gerekli bilgileri yazıp yollayabilirsiniz.